Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 15., hétfő 19:44

Érdekes kérdés ez a Bale dolog. Nekem az az érzésem, nem tudja mit csináljon a pályán, belül akarna, de tehetetlen. Én azt veszem észre, hogy remek képességei vannak, fizikailag talán tökéletes játékos, mert nincs túl magasan a súlypontja, de nem is egy kis játékos, fizikum megvan, gyorsaság szintén, emellett bármikor bárkit tud 1 vs 1-ben, lövések fantastico, de mégsem megy neki sem a cselezés, sem a futás, a passzpontosságról még nem is beszéltünk. Sokszor olyan könnyedén veri meg a védőjét, máskor meg nem tud mit csinálni a labdával. Nem értem...

Sztem neki az kell, hogy tudja mit kell csinálnia a pályán, vagy, hogy bármit csinálhat a pályán. Akkor ki tudja hozni magából a maxot, ami sokkal több, mint amit itt kis túlzással bármelyikőtök el tud képzelni (sztem). Mindenesetre nagy edzői kihívás lesz, de ha sikerül, akkor egy konstans jól teljesítő DM-et kaphatunk Bale személyében, akinek talán még több IQ-ja is van. Én még egy évet adnék neki, sztem Benítez nagy "igazolás", húzása lehet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 15., hétfő 19:26

Nekem továbbra is az a bajom az egésszel, hogy totális nagy hülyeség. Megpróbálják kihozni belőle azt ami benne rejlik. Körbe nyalják, ráépítenek majd...de miért? 100-120 millióért lehetne azonnal eladni. Még ha nem is hozunk olyant akire építhető a csapat CR után, ha ugyan azt kapná mint Bale, Isco is jobban a csapat húzó embere lenne. Benzema is megrúgná azt amit Bale, ha az lenne a dolga és a csapat rájátszana. A másik meg, hogy akarnak Bale-re játszani, mikor itt van CR. Sokkal jobb nála még mindig, a csapat jobban jár, ha ő alá játszik. Régen rossz, ha valaki csak akkor tud jó teljesítményt nyújtani ha ki van szolgálva. Bale idei teljesítménye nem volt jó, elfogadható sem...talán közepesen rossz lenne a megfelelő jelző

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. június 15., hétfő 19:15

PEEtör írta:
Mike írta: Közben meg a semmirekellő válogatottban ahol egyértelműen ő a sztár, rá épül minden, szinte végig a jobb oldalon játszott
Pont ezaz. Ha esetleg ráépülne minden, akkor jobboson is jobb teljesítményt nyújtana, de alapvetően a bal az ő oldala. Egyáltalán nem feküdt neki Ancelotti elmúlt éves rendszere, meglátjuk Benítez mit tud kitalálni neki.

Nincs olyan játékos, aki bármelyik rendszerben istenkirály lenne, még Messi is meg tud szenvedni (argentínok khm), ez a lelke az egésznek.
Egyetértek.
Bár az ez évi teljesítménye kritikán aluli volt én továbbra is bízom benne, hogy a benne lévő potenciált sikerül kihozni BENITEZnek. Igazából a többi drukker sem tehát mást mint , h drukkol neki... nekem az első éves játéka tetszett itt. Akkor sem hozott űber teljesítményt, de önzetlen volt és az akarás akkor látszott rajta.
Kíváncsi lennék már rá bal oldalt... mennyivel jutnánk előre ha ott van. Számomra az új idény egyik nagy kérdése lesz, h mit hoz Bale a vélhetőleg új rendszerben. :hmmm:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 14., vasárnap 8:25

fu de szájba rúgnám azt aki ezt a cikket írta. szép sarkítás, a sok hülye meg benyalja. :lol:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. június 14., vasárnap 6:50

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2419675

csúnya madrid milyen kegyetlen Bale-lel :x
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 13., szombat 13:32

Mike írta: Közben meg a semmirekellő válogatottban ahol egyértelműen ő a sztár, rá épül minden, szinte végig a jobb oldalon játszott
Pont ezaz. Ha esetleg ráépülne minden, akkor jobboson is jobb teljesítményt nyújtana, de alapvetően a bal az ő oldala. Egyáltalán nem feküdt neki Ancelotti elmúlt éves rendszere, meglátjuk Benítez mit tud kitalálni neki.

Nincs olyan játékos, aki bármelyik rendszerben istenkirály lenne, még Messi is meg tud szenvedni (argentínok khm), ez a lelke az egésznek.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 13., szombat 12:13

Év közben is azt mondtuk, hogy még egy meccsen nem játszhat ilyen szarul.. erre mindig csak gyengébb volt :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 13., szombat 11:50

pheco írta:iszont, ha marad, akkor egy dolog nyugtat, hogy még egy ilyen fos szezont lehetetlen lehozni.
A lehetetlen nem létezik. Vagy vmi ilyesmit szoktak mondani :D

Itt nem a posztjával van a baj, hanem hogy ez a Real Madrid. Egy más stílusú csapat, egy más stílusú bajnokságban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 13., szombat 11:30

várom már azt időt mikor gond nélkül lenyomunk fasza játékkal/játékosokkal egy szezont. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 13., szombat 11:28

Mindjárt lenyilatkozza, hogy már a góllövés is megy neki :roll:

Igazából még mindig reménykedem benne, hogy Manunak eladjuk 100 körül. Viszont, ha marad, akkor egy dolog nyugtat, hogy még egy ilyen fos szezont lehetetlen lehozni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 13., szombat 11:24

Mike írta:
Közben meg a semmirekellő válogatottban ahol egyértelműen ő a sztár, rá épül minden, szinte végig a jobb oldalon játszott
De a válogatottban passzolnak neki, és ez a kulcs. :coffee: :mrgreen:

Egyszerűen nem tudom, hogy hová tegyem Bale-t. Mert képes lenne a legmagasabb szinten játszani, segíteni a csapatot, de mégis le tudott hozni egy nulla szezont. Iszonyat nagy lutri lesz a következő szezon, és nem csak Benítez miatt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 13., szombat 11:18

valamit nemértek amugy

sír folyamatosan hogy neki nem fekszik a jobb oldal, ott nem tud teljesíteni. Benitezék ezért áttennék a balosra, rá építve a taktikát.

Közben meg a semmirekellő válogatottban ahol egyértelműen ő a sztár, rá épül minden, szinte végig a jobb oldalon játszott
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 13., szombat 11:00

bazmeg és télleg :lol:

már nagyon régóta gondolkozok rajta h kire/mire is hasonlít a fejszerkezete, tudtam h valahol már láttam ilyesmit, de most megvan :mrgreen: :salute:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 13., szombat 10:48

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56335553
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55E9BE44
the sport bible rakta ezt a két képet ki facebookra. :lol: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 11., csütörtök 12:31

R.M.C.F írta:Már ott etette a népet.....itt meg. a gyomrunkat megfekszi ez a fószer,és a legnagyobb baj az,hogy neki pont egy olyan stilusa volt,ami számomra a legjobb a jelenben,mert működik,nem egy triblis,nem egy bohóc,hanem egy akaratos,erőszakos,erős,gyors és hatékony ember......erre beéget,és ennek a 100% os ellenkezőjét produkálja.
Önző lett. Nem csak a pályán, hanem gondolatokban is. Gondolom, a környezete, aki rajta élősködik, zúgja a fejét, hogy a világ legjobbja vagy, legyél önzőbb, a többiek szolgáljanak ki téged, ne te őket, Ronaldo már öreg, vedd át a helyét, stb. Ezt láttam rajta, hogy már nem ő akar áldozatot hozni a csapatért, hanem elvárja, hogy érte hozzanak, hogy tündökölni tudjon. Ha ez a gondolat tényleg megfogalmazódott benne, ott el is veszett, mert ahogy írtad, pont azok voltak az erősségei, amelyeket csak szerénységgel és alázattal lehet magas szinten tartani.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 10., szerda 21:59

nmate írta:Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára. Meg a csapattársai, válogatott edzői is védik... mi a fasznak? A vak is látja, hogy gyenge. Kényelmesen érzi magát így csak.
Én biztos eladnám (meg még az emberek 90%-a).
Most arra várni, hogy CR lelépjen és ő legyen a csapat húzó arca több szabadsággal a pályán, hülyeség.

Mindegy. Azért szurkolok neki, hogy jobb legyen.
Én valamiért CR után sokkal inkább érzem úgy, hogy Isco vagy James lehet a csapat húzó embere. Bale egy talány, RMCF leírta a lényeget, nem létezik hogy valaki ennyire visszaessen. Emberünk meggyőződésem, hogy utálja az egész helyzetet amiben van. Az országot, a várost, tök egyszerűen nem érzi jól magát. A legjobb szeretne lenni, de rég rájött, hogy ebben a csapatban nem tud az lenni. 1 éve van teljesíteni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:34

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:
Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..... Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
20 evesen meg csak balhatved volt nem? :hmmm:

Már ott etette a népet.....itt meg. a gyomrunkat megfekszi ez a fószer,és a legnagyobb baj az,hogy neki pont egy olyan stilusa volt,ami számomra a legjobb a jelenben,mert működik,nem egy triblis,nem egy bohóc,hanem egy akaratos,erőszakos,erős,gyors és hatékony ember......erre beéget,és ennek a 100% os ellenkezőjét produkálja.
:vivo: :vivo:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 20:31

R.M.C.F írta:Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..
Ezért is mondom, hogy szakmai szempontból a legjobb választás lenne eladni és lenyelni, hogy valamilyen szinten bukó volt.
R.M.C.F írta:Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
Olvasd el miket mond...hogy remek szezonja volt, csak a góllövés nem ment. Ilyet benyögni azért...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 10., szerda 20:31

R.M.C.F írta:
Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..... Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
20 evesen meg csak balhatved volt nem? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 10., szerda 20:28

nmate írta:Kíváncsi leszek Benítezzel más lesz-e nála a szitu. A nyilatkozatai nem tetszenek, abból nem azt látom, hogy a Spursös Bale fut majd fel a pályára.
Én biztos eladnám (meg még az emberek 90%-a).
Most arra várni, hogy CR lelépjen és ő legyen a csapat húzó arca több szabadsággal a pályán, hülyeség.

Mindegy. Azért szurkolok neki, hogy jobb legyen.

Nem tudom elhinni hogy egy szimpla poszt vagy feladat átszervezéssel megoldódna a probléma vele,itt olyan hozzáállásbeli visszaesés van,amire én nem is tudok példát sok év távlatában,talán csak ronaldinhonál..... Kiváncsi lennék mi a probléma alapvetően nála,mert hogy ez az ember nem az az ember aki tiniként/20évesen leszopatta már fél európát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég