Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 27., csütörtök 10:38

szilamer írta:Nem engedi szerkeszteni, de ez egy jó cikk Ancelotti madridjáról. Ebbe ki is egyeznék mondjuk úgy hogy Arbeloa helyett Carvajal.
Ez egy hihetetlenül életképtelen összeállítós. Az a KP vicc.
Nagyon csalódott lennék, ha így nézne ki a kezdônk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 10:33

Nem engedi szerkeszteni, de ez egy jó cikk Ancelotti madridjáról. Ebbe ki is egyeznék mondjuk úgy hogy Arbeloa helyett Carvajal.
Ez jó cikk?
Középpálya: Modric és Xabi :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 10:31

Nem engedi szerkeszteni, de ez egy jó cikk Ancelotti madridjáról. Ebbe ki is egyeznék mondjuk úgy hogy Arbeloa helyett Carvajal.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 10:14

Ha 4-3-3-ba fog ancelotti játszodni akor mehet elől egy CR-Suarez-Benzema, nem? Mert szerintem egyik csatár sem olyan borzasztóan szereti a padot. Plusz igy nem láthatjuk Di Maria eszetlenségét és több idő jutna Moratanak.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 27., csütörtök 10:08

madridronie csak az angol újság hozta le,hogy megvan az egyeszség Suárezzel?vagy tényleg közel a megállapodás és hamarosan őt is bejelentjük?
Az angol bulvár kreálmánya az egész, viszont az összes spanyol, katalán portál átvette mostanra! A Marca ettől a cikktől függetlenül már hetek óta bizton állítja a megállapodást, egyezséget a játékossal és véleményük szerint csak Ancelotti ámenjétől függ a dolog --> ergo egyelőre semmi sem biztos, ha Cavani esetleg tényleg a Chelseabe igazol és mellette Bale-t sem sikerül elhozni, akkor én jó esélyt látok a bizniszre, de addig passz!!!
Nem azért írtam, hogy belekössek,
Tudom, rólad nem is feltételezném! B-) :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 10:03

Én is, spanyol média; bár ez mondjuk épp Tomás Roncero (az AS Atya Úristene) tollából való!
Nem azért írtam, hogy belekössek, csak egyszerűen imádom :Đ Ki is raktam :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 27., csütörtök 10:01

madridronie csak az angol újság hozta le,hogy megvan az egyeszség Suárezzel?vagy tényleg közel a megállapodás és hamarosan őt is bejelentjük?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 27., csütörtök 9:59

Ancelotti is áldását adta a bizniszre, sőt kifejezetten örülne neki: "Ha megtudod szerezni, természetesen jöjjön! Nagyon jó a srác!"
----------------------------------------------------
Szeretem az ilyen cikkeket :lol:
Én is, spanyol média; bár ez mondjuk épp Tomás Roncero (az AS Atya Úristene) tollából való!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 27., csütörtök 9:52

Kyller írta:A Real Madrid megegyezett a Liverpoollal Luis Suarez átigazolását illetően - adta hírül a Daily Telegraph. :agree:
Ez egy nagyon jó hír, ha igaz és 40M sztem pont jó érte (ha Götze volt 37, Neymar meg 57).

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 27., csütörtök 9:51

Kyller írta:A Real Madrid megegyezett a Liverpoollal Luis Suarez átigazolását illetően - adta hírül a Daily Telegraph. :agree:
Ha ez az ár 30 millió körül van (esetleg + egy kis opció, vagy utánpótlás játékos, mondjuk az orosz), simán megérné, ha van valami valóságalapja a hírnek. Csak Ancelottinak kell elérnie nála, hogy mindig hajtson és a letámadásokból is vegye ki a részét. Képességekben top focista, csak ez a kettő a negatívuma. Ezeken pedig lehet változtatni, egy Real Madridért, és az itt potenciálisan elérhető sikerekért talán hajlandó lesz rá.
Merci Zizou!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. június 27., csütörtök 9:51

kár, hogy csak a daily szerint.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. június 27., csütörtök 9:45

A Real Madrid megegyezett a Liverpoollal Luis Suarez átigazolását illetően - adta hírül a Daily Telegraph. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 9:34

Remélem elfelejtjük, 25 évesen még mindig Brazíliában futkorászik és ehhez képest az ára is horror 20-25 milla körül!
20 a kivásárlási ára, így több nem lehet.
Ancelotti is áldását adta a bizniszre, sőt kifejezetten örülne neki: "Ha megtudod szerezni, természetesen jöjjön! Nagyon jó a srác!"
Szeretem az ilyen cikkeket :lol:

Egyébként Bale csak akkor jöjjön, ha megy DM. Akkora luxust nem engedhetünk meg magunknak, hogy mind a kettő itt legyen. De ezt az irgalmatlan összeget - vagy akár csak a felét - továbbra is a középpálya közepére költeném.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 27., csütörtök 9:30

Eddig csak vihar előtti csend volt. Most feltámad Perez és söpörni fog aztán jön egy Bale, Suárez, Gündogan trio 28, 29, és 30-án. :mrgreen: Eltávon meg Higu, DM és Kaká. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 27., csütörtök 9:27

Kiváncsi vagyok, hogy Isco leigazoláas után mennyire forszírozzák Bale megszerzését.
Perezen látszik, hogy sok Real szurkoló kikezdte a csapatot. Idén nagyon sikertelenek voltunk, semmi sem jött össze. Egy nagy klubnál, ilyenkor törvényszerű egy-két nagy név azonnali leigazolása a kedélyek megnyugtatása végett, de nálunk csak az derült ki, hogy nincs edzőnk. Utána lecsúsztunk Neymarról is, ami valljuk be őszintén, szerintem mindenkinek fájt. Nagyon furcsálom Perez újdonsült nyilatkozatait, ahogy elkotyogja előre a bejelentést, de a fentiek után ez talán nem is meglepő. Kellett Nekünk valami, ami megnyugvásra ad okot.

Én személy szerint nagyon örülök Isconak, és az eddigi spanyolosításnak.
kapor_89 ; ezzel kapcsolatban pont ma jelent meg egy cikk az AS-en, ami nagyjából egybecseng az általad írtakkal! Ami pedig Balet illeti, nincs elfelejtve --> az elnök és a vezetés (a spanyol szurkolókról már nem is beszélve) az elsők között akarja és a tegnapi ebéden Ancelotti is áldását adta a bizniszre, sőt kifejezetten örülne neki: "Ha megtudod szerezni, természetesen jöjjön! Nagyon jó a srác!"
Vajon ma hány Paulinhos cikk lesz a fejes gólja után?
Remélem elfelejtjük, 25 évesen még mindig Brazíliában futkorászik és ehhez képest az ára is horror 20-25 milla körül!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 27., csütörtök 9:32-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
XIII
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. június 27., csütörtök 9:09
Kedvenc játékosaid: Varane, Iker, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: XIII » 2013. június 27., csütörtök 9:23

csak engem zavar, hogy box-to-box stílusú középpályás megszerzésére nem is törekednek? Isco meg Gündogan szép és jó, de egyiket sem nevezném hiányposztnak.
Kondogbia!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 27., csütörtök 9:20

Szerintem semmi esély nincs Kaká maradására... Az elvakultakon kívül mindenki látja, hogy leépült. Ez van, szerintem menni kell mindenképpen és ebbe már neki is bele kéne törődnie.

Viszont most így belegondolva abba, hogy fog egyszerre a pályán lenni Isco, Özil és Modric... Szép problémái lesznek Ancelottinak az elkövetkezendő pár hónapban. DM-nek meg remélem itt leáldoztak és tényleg megy a Monacoba vagy a Galataba. 25-30M aztán hola amigo.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 9:13

Azért kemény, hogy elpengettünk ~40 milliót 3 21 éves suhancra...
Isco, Casemiro, Carvajal nagyjából ugyanannyiért, mint Di María :coffee:

Cruyffot lassan tényleg kitoloncolják Barcelonából.

Pérez még annyit is mondott viccesen, hogy ha el akarják adni Messit, akkor hívják fel őt :lol: :lol:
Na, ebből szalagcím lesz az nson :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 27., csütörtök 9:13

Kerlon írta:Azért kemény, hogy elpengettünk ~40 milliót 3 21 éves suhancra... :D
Mai viszonylatban ez egyáltalán nem sok, ebből a 3-ból 2 pedig hiányposztra érkezett. Isco is egy olyan csapatrészre, ahol gyenge a konkurencia Kaká és Özil személyében. Ráadásul nagy valószínűséggel az első nem marad, bár pont Ancelotti miatt van esély a maradására.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 27., csütörtök 9:08

Azért kemény, hogy elpengettünk ~40 milliót 3 21 éves suhancra... :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég