Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 27., csütörtök 13:10

Mike írta:De ha kifizetünk érte 90-100 milliót
Azért, mert a médiából a 90 milliós ár folyik még nem fog annyiért jönni. Ha ennyit is kér érte először a Tottenham, akkor is csökkenni fog ez az ár
morientes írta:e a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket.
A torna előtti hetekben folyamatosan ömlött a médiából, hogy mennyire lefognak szerepelni

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 27., csütörtök 13:05

a nyár elején lehet kicsit szidtam perezt, akkor most belátom hogy hülyeség volt. akkor szidtam amikor jöttek hogy gündogant nem hozzuk mert a dortmund csak jövőre engedné, meg hogy thiagot nem hozzuk( :mrgreen: )
a másik amiért aggódtam hogy baleért kifizetünk közel 100milliót mikor nem az a legnagyobb hiányposztunk, sőt. gondoplatban már sokszor, de egyszer-kétszer itt is levezettem én mit csinálnék azzal a 100millióval mert azt sok jó játékosra el lehetne költeni.(kijönnne belőle egy carvajal,casemiro,isco,kondogbia,suarez pakk és kb csak 10millióval csúsznánk túl a 100millión)
viszont örülök hogy most perez ezt is csinálja. én már a nyártól csak két játékost akarok: suarez és kondogbia/gündogan.
balet ne hozzuk szerintem(főleg ekkora összegért). iscot most vettük kevesebbet játszhatna, jesét felhoztuk, alig játszana ha jönne bale.

más: realista, isco meddig nyaral?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 27., csütörtök 12:45

ez a sunyi Perez...most akkor mégis hozza Balet? :lol: Kicsit sok lesz a kezdő szintű játékos, ami nem biztos h jót fog tenni.

De ha kifizetünk érte 90-100 milliót, akkor biztos megkapjuk majd h ez a piszok Madrid megint eszetlenül vásárol és felborítja a piacot. Közben meg a barca kifizetett majdnem 60 milliót egy olyan játékosér aki még komolyabb szinten semmit sem bizonyított :lol:
Hegi írta:Pepe, és a 30 millió egy mondatban? hol kell aláírni?
Pepe meg szeretné hosszabbítani a szerződését és 30 milliós fizetést akar.

írhatod :mrgreen:
a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket
maximum a tornán nyújtott játékuk alapján, de előzetesen nem. Vagy annyira mint amennyire a németekkel mindig is számolni kell. De semmi extra. Hogy mást ne mondjak egy zöldfülű Özilnek kellett elfeledtetni Ballackot.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 27., csütörtök 12:43

Az a bitang erős válogatott 2012-t leszámítva vérzett a hiányposztoktól, de a 2012-es csapat is tele volt rutintalan játékosokkal. 2006, 2008, 2010 mindegyik világversenyre úgy ment a német válogatott, hogy a szakértők nem sorolták őket az esélyes csapatok közé, de mindegyik világversenyen az esélytelenség ellenére érmet hozott Löw. 2012-ben elbaszták, de hát Ancelottinak sokkal több elbaszott meccse van. 2005 BL döntő rémlik? 
Ez egyszerűen nem csak csúsztatás,de már-már ferdítés kategória.Még a 2008-as EB-n talán nem,de a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket.A tavalyi eb-n meg egyértelműen ők voltak a favoritok...
Ja igen,2005-ben bukott Ancelotti,de ő azért be is húzta már...vagy kétszer.

Nekem az a véleményem,hogy ha jön is valaki a kp-ra,az vagy Kondogbia,vagy esetleg Paulinho lehet.Mert ugye amikor cáfolnak valamit,akkor az általába meg szokott történni... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. június 27., csütörtök 12:46-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 12:40

mohaola írta:A Marca szerint Pepe neve ismét felmerült a City-nél, akiért hajlandóak lennének 30 millió eurót fizetni és a jelenlegi fizetését megdupláznák.
Ezen az ajánlaton nem szabad gondolkodni! Itt marad Albiol és Nacho és +30 millió amiből kijön Isco.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Hegi
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. június 23., vasárnap 11:39
Kedvenc játékosaid: Dí Maria, Jesé, Van Nistelrooy
Kedvenc csapatod: Spanyol nemzet csapata

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hegi » 2013. június 27., csütörtök 12:36

Pepe, és a 30 millió egy mondatban? hol kell aláírni?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 27., csütörtök 12:35

Cobra11 írta:De mi lenne a fő feladata?? Csak mert játékot szervezni nem ő fog, gólokat sokat se várjunk tőle, és ami elég aggasztó hogy Modric az 174cm-vel több labdát szerzett nála. Akkor minek Ő ide?
Ez egy buta statisztika. Khedirával sokkal stabilabb a védelmünk, mint Modriccsal, ezt csak a vak nem látja. A statisztika meg általában egy oldalról mutatja be a dolgokat.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 27., csütörtök 12:31

A Marca szerint Pepe neve ismét felmerült a City-nél, akiért hajlandóak lennének 30 millió eurót fizetni és a jelenlegi fizetését megdupláznák.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 27., csütörtök 12:25

Szerintem sem lesz három középpályás. Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy jön Kondogbia, és Modriccal lesz a középpályán. Cserének meg marad az Alonso, Khedira, Casemiro hármas.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 12:19

Ki? A PSG-vel puszipajtás papírt írtunk alá, a Dortmundot megsajnáltuk, hogy szegényt nehog már szétszedük idén, Vidal marad, Pogba marad. Ki más?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. június 27., csütörtök 11:39

3 közppályással idén tuti NEM fogunk kiállni.



Khedirától mentsen Isten.



Pedig 4-3-3-ban lehet hogy jobban teljesítene.Azért nem olyan rossz ő mint ahogy itt leírják elég sokan.



4 kp-nk van, nem fogunk idén 3 középpályással játszani.
Én biztos vagyok benne,hogy jönni fog valaki még a középpályára.Lehet hogy nagy lóvéért,de jönni fog valaki.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 11:36

csabi87 írta:
Akkor viszont Khedira-Modric.
3 közppályással idén tuti NEM fogunk kiállni.



Khedirától mentsen Isten.
Pedig 4-3-3-ban lehet hogy jobban teljesítene.Azért nem olyan rossz ő mint ahogy itt leírják elég sokan.
4 kp-nk van, nem fogunk idén 3 középpályással játszani.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 27., csütörtök 11:32

De mi lenne a fő feladata?? Csak mert játékot szervezni nem ő fog, gólokat sokat se várjunk tőle, és ami elég aggasztó hogy Modric az 174cm-vel több labdát szerzett nála. Akkor minek Ő ide?

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. június 27., csütörtök 11:25

Akkor viszont Khedira-Modric.
3 közppályással idén tuti NEM fogunk kiállni.



Khedirától mentsen Isten.
Pedig 4-3-3-ban lehet hogy jobban teljesítene.Azért nem olyan rossz ő mint ahogy itt leírják elég sokan.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 27., csütörtök 11:09

Xabi már tavaly is kevés volt, a hírekkel ellentétben szerintem hosszabbítani sem fogunk vele. Pérez ingyen el fogja engedni.
Ez is benne van a pakliban; ettől függetlenül azonban abban teljes mértékben biztos vagyok, hogy jövőre is beton biztos alapember lesz még! Egyébként a lassúságát és a korát kár vitatni (szépen lassan tényleg kezd leépülni), de az idei évben (annak is elsősorban a második felében) mutatott gyenge teljesítményében szerintem leginkább az a lágyéksérülés volt benne, amit a végén azért csak műteni kellett! :roll:
“Nem igaz, hogy megkeresett a Real Madrid. Egy ajánlat érkezett, az pedig a Tottenhamtől. Azonban korábban már mondtam, hogy csak a Konfoderációs Kupa után döntök” – nyilatkozta Paulinho.
Hála a Jóistennek! Ámmmeeeennnn, csak maradjon is így! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 27., csütörtök 11:04

szilamer írta:Akkor viszont Khedira-Modric.
3 közppályással idén tuti NEM fogunk kiállni.
Khedirától mentsen Isten.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 10:57

Akkor viszont Khedira-Modric.
3 közppályással idén tuti NEM fogunk kiállni.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 10:56

Sahinnal ne is számoljunk?
Nem jön vissza?
Nem. Jövőre jön érte 5,5 millió.
elen esetbe szerintem ez fog menni (sajnos) Hiszen se Veratti, se Vidal, se Gündogan. 3 középpályással pedig nem fog ki állni mikor van egy Khedirán, egy Alonsónk, meg egy 20 vagy hány éves Casemironk.
99,9%, hogy nem így fogunk kiállni. Xabi már tavaly is kevés volt, a hírekkel ellentétben szerintem hosszabbítani sem fogunk vele. Pérez ingyen el fogja engedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 27., csütörtök 10:52

Sahinnal ne is számoljunk?
Nem jön vissza?

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 10:51

Nika91127 írta:
szilamer írta:Ha 4-3-3-ba fog ancelotti játszodni akor mehet elől egy CR-Suarez-Benzema, nem? Mert szerintem egyik csatár sem olyan borzasztóan szereti a padot. Plusz igy nem láthatjuk Di Maria eszetlenségét és több idő jutna Moratanak.
És akkor hol lenne Isco,Özil,Modric,Xabi,Khedira?
Feltételes mód, mert a legtöbben itt 433-at akarnak. És 433-ba lehetne így is játszani.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég