Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 27., csütörtök 15:46

remélem marad pepe.
Ha meg megy akkor sem kell venni senkit. Itt van Derik Osede, baromi tehetséges és ingyen van.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. június 27., csütörtök 14:48

remélem marad pepe. :)

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 27., csütörtök 14:32

A pénzből meg vissza vesszük garayt, vagy megvesszünk egy dante szintű játékost, és még mindig megmarad 10-15 milliónk....hööö

Aki idén az egyik legjobb volt posztján. Mégis ki van a szintjén aki olcsón hozható? SENKI. :roll:

Pepe meg ha kell Carlonak nem fogja a Real helyett a pénzt választani ez 100%

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 27., csütörtök 14:00

Akkor be kell dobni a Citynek Pepe + 10 millio, es hozzuk érte Aguerot :agree: :D
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 13:38

még agüeroról de hír sincs róla, meg úgysem jön. suarezre meg van esély.
Hír ne lenne? :lol:
Naponta bedobják a nevét. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 27., csütörtök 13:32

sucre írta:Miez a pálfordulat? Nemrég még nagyba mondogattad, hogy suarez mekkora egy féregnyúlvánpatkány, meghogy reméled hogy nemmegy, mert nem méltó a címerhez.
benzema-morata duót nagyon kevésnek érzem.
és jelenleg két csatárral hoznak/hoztak minket hírbe: cavani és suarez. cavani drágább, suarez olcsóbb és jobb. így egyértelmű hogy ő kell.
álmodozhatnék még agüeroról de hír sincs róla, meg úgysem jön. suarezre meg van esély.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 27., csütörtök 13:28

én már a nyártól csak két játékost akarok: suarez
Miez a pálfordulat? Nemrég még nagyba mondogattad, hogy suarez mekkora egy féregnyúlvánpatkány, meghogy reméled hogy nemmegy, mert nem méltó a címerhez.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. június 27., csütörtök 13:27

Pepe 30 millió? Még Callejont is odaadnám ajándékba!
A pénzből meg vissza vesszük garayt, vagy megvesszünk egy dante szintű játékost, és még mindig megmarad 10-15 milliónk....hööö :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 13:17

Gala:
The player will pass his medical and be presented at the Santiago Bernabéu on July 3rd.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 27., csütörtök 13:17

Orulok Isconak, tele a csapat kreatív játékossal ... Ozil, Isco, Modric, Marcelo, C. Ronaldo ... szerintém bármely csapat szurkoloja a két kezét osszetenné hogy ilyen jatekosok legyenek a kedvenc csapatában ... nekunk nem kell, mert már a kedvenc csapatunkban vannak :) ... már csak egy vedekezo kozéppalyas kell, hogy a kozeppalya vedekezese is stabil maradjon, meg egy csatár, hogy ne csak CRen muljon az, hogy tudunk e golt szerezni vagy sem. Erre kéne hogy ott legyen Benzema, de gondolom Higuain helyett hoznak valakit.

Esetleg valakinek valami sejtelme, hogy Isco hol is fog játszani?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 27., csütörtök 13:16

HIVATALOS: Isco a Real Madrid játékosa.

Nálam nem jön be a hivatalos oldal, lefagyott a nagy bejelentéstől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. június 27., csütörtök 13:18-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 27., csütörtök 13:13

más: realista, isco meddig nyaral?
Lövésem sincs. U21 után elment a megérdemelt szabira, azt hiszem Ibizára, ahol nyilatkozott (öt vagy hat napja) is, hogy múlt vasárnapra eldől a sorsa.
Gondolom, ha innen hazamegy, akkor irány Madrid, aláír, dekázik, aztán folytatja a szabit és július 15én csatlakozik a kerethez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 27., csütörtök 13:13

Galacticos írta: balet ne hozzuk szerintem(főleg ekkora összegért). iscot most vettük kevesebbet játszhatna, jesét felhoztuk, alig játszana ha jönne bale.
igen. én is most akartam írni, hogy irreális összegért adnák most oda és bár én nagyon szeretném Real mezben látni, jövőre is ráér még.
van most egy Isco, egy Di Maria és egy Jesé is. Bőven elegendő, felesleges lenne ide Bale, mert abból a pénzből tényleg a KP-t kéne megerősíteni akár 2 emberrel is még (bár Casemiro nem tűnt rossznak, meglátjuk mi lesz belőle, de 1 ember minimum kell) és kell egy csatár is. Én imádom Benzemát, de vak is látja, hogy ő nem egy vérbeli befejező csatár... és az most nagyon hiányzik... és jelenleg az egyetlen értelmes megoldásnak Suarez tűnik... tudjuk miket csinált, ismerjük, de egyszerűen most ő kell ide, mert a Benzema Morata duó nagyon gyenge lenne sztem, 1 szezont nem lehet velük lehúzni...

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 27., csütörtök 13:10

Mike írta:De ha kifizetünk érte 90-100 milliót
Azért, mert a médiából a 90 milliós ár folyik még nem fog annyiért jönni. Ha ennyit is kér érte először a Tottenham, akkor is csökkenni fog ez az ár
morientes írta:e a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket.
A torna előtti hetekben folyamatosan ömlött a médiából, hogy mennyire lefognak szerepelni

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 27., csütörtök 13:05

a nyár elején lehet kicsit szidtam perezt, akkor most belátom hogy hülyeség volt. akkor szidtam amikor jöttek hogy gündogant nem hozzuk mert a dortmund csak jövőre engedné, meg hogy thiagot nem hozzuk( :mrgreen: )
a másik amiért aggódtam hogy baleért kifizetünk közel 100milliót mikor nem az a legnagyobb hiányposztunk, sőt. gondoplatban már sokszor, de egyszer-kétszer itt is levezettem én mit csinálnék azzal a 100millióval mert azt sok jó játékosra el lehetne költeni.(kijönnne belőle egy carvajal,casemiro,isco,kondogbia,suarez pakk és kb csak 10millióval csúsznánk túl a 100millión)
viszont örülök hogy most perez ezt is csinálja. én már a nyártól csak két játékost akarok: suarez és kondogbia/gündogan.
balet ne hozzuk szerintem(főleg ekkora összegért). iscot most vettük kevesebbet játszhatna, jesét felhoztuk, alig játszana ha jönne bale.

más: realista, isco meddig nyaral?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 27., csütörtök 12:45

ez a sunyi Perez...most akkor mégis hozza Balet? :lol: Kicsit sok lesz a kezdő szintű játékos, ami nem biztos h jót fog tenni.

De ha kifizetünk érte 90-100 milliót, akkor biztos megkapjuk majd h ez a piszok Madrid megint eszetlenül vásárol és felborítja a piacot. Közben meg a barca kifizetett majdnem 60 milliót egy olyan játékosér aki még komolyabb szinten semmit sem bizonyított :lol:
Hegi írta:Pepe, és a 30 millió egy mondatban? hol kell aláírni?
Pepe meg szeretné hosszabbítani a szerződését és 30 milliós fizetést akar.

írhatod :mrgreen:
a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket
maximum a tornán nyújtott játékuk alapján, de előzetesen nem. Vagy annyira mint amennyire a németekkel mindig is számolni kell. De semmi extra. Hogy mást ne mondjak egy zöldfülű Özilnek kellett elfeledtetni Ballackot.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 27., csütörtök 12:43

Az a bitang erős válogatott 2012-t leszámítva vérzett a hiányposztoktól, de a 2012-es csapat is tele volt rutintalan játékosokkal. 2006, 2008, 2010 mindegyik világversenyre úgy ment a német válogatott, hogy a szakértők nem sorolták őket az esélyes csapatok közé, de mindegyik világversenyen az esélytelenség ellenére érmet hozott Löw. 2012-ben elbaszták, de hát Ancelottinak sokkal több elbaszott meccse van. 2005 BL döntő rémlik? 
Ez egyszerűen nem csak csúsztatás,de már-már ferdítés kategória.Még a 2008-as EB-n talán nem,de a 2010-es VB-n D.afrikában egyértelműen az esélyesek közé sorolták őket.A tavalyi eb-n meg egyértelműen ők voltak a favoritok...
Ja igen,2005-ben bukott Ancelotti,de ő azért be is húzta már...vagy kétszer.

Nekem az a véleményem,hogy ha jön is valaki a kp-ra,az vagy Kondogbia,vagy esetleg Paulinho lehet.Mert ugye amikor cáfolnak valamit,akkor az általába meg szokott történni... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. június 27., csütörtök 12:46-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 27., csütörtök 12:40

mohaola írta:A Marca szerint Pepe neve ismét felmerült a City-nél, akiért hajlandóak lennének 30 millió eurót fizetni és a jelenlegi fizetését megdupláznák.
Ezen az ajánlaton nem szabad gondolkodni! Itt marad Albiol és Nacho és +30 millió amiből kijön Isco.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Hegi
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. június 23., vasárnap 11:39
Kedvenc játékosaid: Dí Maria, Jesé, Van Nistelrooy
Kedvenc csapatod: Spanyol nemzet csapata

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hegi » 2013. június 27., csütörtök 12:36

Pepe, és a 30 millió egy mondatban? hol kell aláírni?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 27., csütörtök 12:35

Cobra11 írta:De mi lenne a fő feladata?? Csak mert játékot szervezni nem ő fog, gólokat sokat se várjunk tőle, és ami elég aggasztó hogy Modric az 174cm-vel több labdát szerzett nála. Akkor minek Ő ide?
Ez egy buta statisztika. Khedirával sokkal stabilabb a védelmünk, mint Modriccsal, ezt csak a vak nem látja. A statisztika meg általában egy oldalról mutatja be a dolgokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég