Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 22., hétfő 13:34

cart írta:Azért kell bevenni a De Gea üzletbe. 40 + De Geát szerintem simán megadna érte az MU.
Az is minimum 65 lenne, még ha a mi szemszögünkből is nézzük. Ugye mi 25öt adnánk De Geaért. Viszont a MU 30-40 köztre "árazta" be. Ha igaz is lenne, hogy csak Ramosért adják, akkor bassz*k meg magukat, jövőre lejár a szerződése. Legalábbis én biztos nem áldoznám be semmiféleképp. Ebben a szituban egyértelműen nekünk kéne diktálni, erre benyomnak egy ilyet az angolok... :ike: Sokat csalódtam már a vezetőségben, de ez már tényleg több lenne a soknál.
Mondjuk valahogy nem tudom komolyan venni ezeket a híreket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 22., hétfő 13:26

Azért kell bevenni a De Gea üzletbe. 40 + De Geát szerintem simán megadna érte az MU.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 22., hétfő 13:24

realistahuni írta:Ramosért szerintem 80-nál többet nem kaphatunk abban az esetben ha megy, én egy olyan 65 körül képzelném el az árát.
Mondjuk nekem soha nem volt a kedvencem azért, és jövőre már 30 éves.
Otamendi gyerek meg élete formájában van, nem lenne nagy visszaesés szerintem.
Otamendi nagyon nagy formában van, de még így sincs Ramos szintjén. Meg ki tudja meddig tart ez a forma, lehet jövőre már közel sem leszilyen jó. Ramos meg azért már pár éve top3. Ha nem muszáj, nem adnám el. Főleg, hogy 65-öt senki nem adna érte. Tudom, Luiz-ért is fizetett 50et a PSG, Mangalaért is 40et a City, de ez a 65 egy védőre brutál. Akárhogy Ramosról van szó.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 22., hétfő 13:06

Ramosért szerintem 80-nál többet nem kaphatunk abban az esetben ha megy, én egy olyan 65 körül képzelném el az árát.
Mondjuk nekem soha nem volt a kedvencem azért, és jövőre már 30 éves.
Otamendi gyerek meg élete formájában van, nem lenne nagy visszaesés szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 22., hétfő 12:51

Nincs min stresszelni. Ramos marad, ha mégsem akkor tegyék le érte a 180 millát :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 22., hétfő 11:02

Pepének jövőre lejár a szerződése de tudtommal egy szót sem szólt még és nem rinyál. pedig megérdemli a hosszabbítást és valszeg meg is kapja majd.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. június 22., hétfő 10:38

Mindig ez van, ha egy játékos szerződéshosszabbítása körül megy a huzavona... Már megszokhattátok volna :)
Merci Zizou!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 22., hétfő 9:40

Most ha igez ez a hír,akkor én nem értem.
Most amúgy nem Ramosnak kellett volna kiállnia és elmondani hogy hülyeség az egész?
Míért a klubbnak kell bevédenie a játékost amikor a játékos oldala felől jött ez a hír?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 21., vasárnap 22:46

Nem volt mit írni, gyorsan kitaláltak pár marhaságot :lol:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. június 21., vasárnap 22:42

Beníteznek fogyóznia kell, vagy mit olvastam most... :lol: Őrület ez a médiacentrikus világ. Ramosnak meg nagyon ajánlom, hogy maradjon el nem tudom képzelni másik csapatban. :|
Som i Serem!
6oat

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 21., vasárnap 22:08

Remy írta:Ramos... ezzel még meg is koronázhatjuk ezt a nyarat. :roll:

hagyjad már......megharagudott? mert nem védték meg időben? És mennyi a norma? 24 óra? Annyi az az idő amíg lehet védeni? És kinek lett volna ez a feladata? Sancheznek? Butraguenonak? Olvasták a sajtót? Vagy lehet épp mindekettő kinában nyaralt?

ne egyetek meg minden szart,megfekszi a gyomrotokat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 21., vasárnap 21:15

Mindenki siránkozik, hogy Bale nem tud kis területen, ez igaz is, de nem is neki kellene, mert egyszerűen ő erre képtelen
Ezt már tudtuk akkor is,mielőtt perec leigazolta.Nem véletlen nyomtam én is random hogy nem lesz jó.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 21., vasárnap 19:55

Sok kamu szar jelenik meg mostanában, lehet még Benitez sem tudja a várható felállást, de a lapok már igen. :lol:
Legnagyobb baj továbbra is bale, és persze ennek a fő oka perez.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 21., vasárnap 18:51

Nem fogom 26. alkalommal ugyanazt...
Akkor beléd több ész szorult, mint a velszibe. :mrgreen:

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 21., vasárnap 18:37

Mike írta:Bale meg a hatékony cselek...

Lehet csak én vagyok ezzel így, de kb idén már minden csapat rájött, és minden meccsen azt lehetett látni, hogy amint Bale megkapja a labdát, a védője megtámadja, a mögötte levő, vagy a belső védő meg zár ki, és a hosszan megtolt labdát gond nélkül kibaszta taccsra, jobb esetben. És a hülyéjének annyi esze nincs h a 26. ilyen eset után vmi mást csináljon.
gólvonal írta:Mindenki siránkozik, hogy Bale nem tud kis területen, ez igaz is, de nem is neki kellene, mert egyszerűen ő erre képtelen
akkor elérkeztünk a lényeghez.
Mit keres egy ilyen ember ebben a csapatban, ebben a bajnokságban?
Ha elolvastad volna és értelmezted volna az előző 2 kommentemet, akkor tudnád mit akartam ezzel mondani. Nem fogom 26. alkalommal ugyanazt más megfogalmazással leírni.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 21., vasárnap 18:28

Bale meg a hatékony cselek...

Lehet csak én vagyok ezzel így, de kb idén már minden csapat rájött, és minden meccsen azt lehetett látni, hogy amint Bale megkapja a labdát, a védője megtámadja, a mögötte levő, vagy a belső védő meg zár ki, és a hosszan megtolt labdát gond nélkül kibaszta taccsra, jobb esetben. És a hülyéjének annyi esze nincs h a 26. ilyen eset után vmi mást csináljon.
gólvonal írta:Mindenki siránkozik, hogy Bale nem tud kis területen, ez igaz is, de nem is neki kellene, mert egyszerűen ő erre képtelen
akkor elérkeztünk a lényeghez.
Mit keres egy ilyen ember ebben a csapatban, ebben a bajnokságban?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. június 21., vasárnap 18:20

Biztos igaz.

És még kupát se fogunk soha többé nyerni, Benítez miatt.

fuera mindenki!

:'(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 21., vasárnap 18:11

Ramos... ezzel még meg is koronázhatjuk ezt a nyarat. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 21., vasárnap 17:58

Toky írta: 1. Kis bibi? Szétkapták a középpályáját, és nem kapott helyettük megfelelő pótlást, majd Modric kidőlt a szezon legfontosabb részére, miközben folyamatosan kb. -1 emberrel játszottunk Bale miatt. Nekem ez nem kis bibi.


2. Bocs, nem néztem végig, csak ~2,5 percig. Az alatt teljesen jól látni, hogy kb 3-4-szer csinált szűk területen tényleg szép cselt. Az összes többinél 1. volt területe, 2. ugyanazt a megtolta és fut cselt(?) csinálja újra és újra. Csak éppen nincs ott senki a védő mögött, aki biztosítana. Bár volt, hogy a pálya elfogyott. :D
Szóval a cselek, az inkább csel. És terület igényes. Hatásos? Ha utána is megoldja a passzt/gólt, vagy előrébb van vele a csapat. De nem rémlik, hogy a cseleiből annyit profitáltunk volna idén.


3. Felőlem lehet azt mondani, hogy Bale "megtolom és futok"-ból a megtolom az csel. Én elfogadom. De azt mondani, hogy Marcelo, Isco vagy Modric cselei nem olyan hatásosak?! :kivagyhe:
Benzema kevesebbet cselez, mint eleinte, de azért még ő is villant párszor. Skill videóra skill videó: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=uTbhKGD1Xr4
Itt is elég 2-2,5 percet nézni, és érződik a különbség.


4. Egy csapat akkor eredményes, ha nyer.
Ehhez több gólt kell rúgni, mint az ellenfél.
Ehhez kell a megfelelő védekezés. Mivel Bale-ről beszélünk ugorjunk is a támadásra.
Támadásnál hatékony ha gólt rúg/gólpasszt ad/hatékonyan besegít a támadásépítésbe. Támadásépítés, meg az összjáték az nem volt az erőssége az eddigi két éve alapján. Gólpassz/kulcspassz az szokott tőle jönni, de most mondjam azt, hogy James, aki kevesebbet játszott és első szezonja volt, többet adott mint Bale, akinek ez már a 2. éve volt? Gólt is annyit szerzett mint James, de pocsékabb a helyzetkihasználása.
És valóban, ha egy hasonló típusú játékos van a pályán, még lehet szép, kombinatív játékot játszani, de mivel Bale a szélen van, így ki kéne, hogy vegye belőle a részét, ezt meg nem tudja az eddigiek alapján.
Így szerintem mind szépségben, mind eredményességben is csorbul a csapat, ha ő játszik. De cáfoljon rám, táltosodjon meg (ehhez még vezérbikának sem kell lennie, csak kellően hasznosnak), mást tenni, mint hogy reménykedek, úgy sem tudok. (Reménykedem abban, hátha mégis eladják. :mrgreen: )
1. Alapvetően kis bibi, az hogy nagy bibi lett belőlem, nah az Carló hibája (meg persze Perézé, de akkor is jobban kellett volna kezelni ezt a helyzetet)

2. Ez is csel és elég hatékony, csak Bale egy kicsit fasz volt, de ez már más dolog. 4-5 méterrel, szélsőséges esetben 20m-el közelebb kerültünk a kapuhoz egy megrúgom csellel, mintha kukizna a védővel.
Mindenki siránkozik, hogy Bale nem tud kis területen, ez igaz is, de nem is neki kellene, mert egyszerűen ő erre képtelen. Carlo ezt se tudta oldani, annak ellenére, hogy 100 millás, és mki azt gondolja, hogy nagy figyelmet kap, azon kívül, hogy mindig kezdőbe tette az individuális játékát sokkal kevésbé oldotta, mint pl. egy középhátvédét. Nem kellett volna Bale-t belekergetni kis területre, a klausztrofóbiást se engedik a csomagtartóba. lehet mondani, hogy ezt nem lehet, pedig igen. Tervezés kérdése. Észrevételem szerint...

3. Mint csel, nem hatékony, mert túl sok a hibalehetőség a mozdulatsorban, ha egyik nem sikerül, vége. Az már más kérdés, hogy ha Modric, Marcelo, Isco szintű zsenik hajtják végre, akkor tényleg nincs sok lehetőség a labdaszerzésre, de pl. egy kicsivel is gyengébb játékos már nem tudna egy Isco hintát csinálni.

4. Nem, nem csak az a támadásnál hatékony játékos. Ez rendszerfüggő. Pl. az is egy elénye, hogy 6 totál elit kreatív játékos helyett már csak 5 van, ami elég egy szép támadójátékhoz. De még van sok, amit én most nem tudnék felsorolni, mert nem ismerem a rendszert...

Egy régebbi kommentem, hogy teljes legyen a kép:
Érdekes kérdés ez a Bale dolog. Nekem az az érzésem, nem tudja mit csináljon a pályán, belül akarna, de tehetetlen. Én azt veszem észre, hogy remek képességei vannak, fizikailag talán tökéletes játékos, mert nincs túl magasan a súlypontja, de nem is egy kis játékos, fizikum megvan, gyorsaság szintén, emellett bármikor bárkit tud 1 vs 1-ben, lövések fantastico, de mégsem megy neki sem a cselezés, sem a futás, a passzpontosságról még nem is beszéltünk. Sokszor olyan könnyedén veri meg a védőjét, máskor meg nem tud mit csinálni a labdával. Nem értem...

Sztem neki az kell, hogy tudja mit kell csinálnia a pályán, vagy, hogy bármit csinálhat a pályán. Akkor ki tudja hozni magából a maxot, ami sokkal több, mint amit itt kis túlzással bármelyikőtök el tud képzelni (sztem). Mindenesetre nagy edzői kihívás lesz, de ha sikerül, akkor egy konstans jól teljesítő DM-et kaphatunk Bale személyében, akinek talán még több IQ-ja is van. Én még egy évet adnék neki, sztem Benítez nagy "igazolása", húzása lehet.
Benzemához:
Én tényleg szeretem a játékát, jobban, mint Bale-t, de ha arra kerülne a sor, hogy egy Marcelo-Modric-Kroos-Isco-James-CR "csapat" elé kell vkit tenni, talán Bale-t támogatnám.

kiserik:

Igen, rohadtul hatásos cselek, de most még úgyse hiszitek el, de pár éven belül rájöttök, hogy kell ilyen játékos egy top csapatpa...persze ha a csel után normális be tudja adni, vagy gólt rúgni.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. június 21., vasárnap 17:55

gólvonal írta: https://www.youtube.com/watch?v=hHik-DF5d_g
Egyszerű, de hatásos cselei vannak, pont olyan, hogy a védő tudja, hogy mit fog csinálni, de mégsem sikerül szerelnie.
El menjél már a levesbe. Ezek cselek? :lol: Toszogatja a labdát miközben a tönk testével fedezgeti, meg szalad utána, a támadást megakasztja, megtöri, vagy egyszerűen eladja a végén. 2:00-nál látszik igazán, hogy állandóan gondolkodik mit is kellene csinálni (mert ösztönösen nem képes rá), közben meg a vén, de amúgy is tetű lassú Pirlo is beéri. A belerúgok és szaladok utána megy neki esetleg, mert közben van ideje elmélázni mi is legyen a következő lépés, de azt meg már a legtöbb védő levédekezi.
Neki az megy, mint a Spursbe, a csatár mögött, meg szinte mindenhol szabadon, a lényeg, hogy nyissanak neki a társak, vigyék el a védőket, hogy legyen területe gondolkodni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég