Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 28., vasárnap 13:52

A milanosoknal most kezdodik a hat évvel ez elott meg halasz volt, most a milan jatekosa tortenet :D
Szeretnek vegre latni egy jo milant, szurkolok nekik

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 28., vasárnap 13:22

tucsoki írta:
Kerlon írta:Én konkrétan semmi hírt nem olvastam még Bacca-Milan szerelemről, szóval szerintem aki ezt bedobta az nyomhatna egy forrást is, mert elég nagy facebook bullshitnek hangzik eddig.
Agent: Bacca has agreed Milan terms
Kössz, közben már én is belebotlottam egy-kettőbe. Dilettáns ez a Bacca gyerek. :D Amúgy egész jó a kolumbiai támadó felhozatal, de kár, hogy mindegyik relatív idős már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. június 28., vasárnap 13:19

Ha választanom kéne, hogy Pool vagy Milan, akkor én is a Milant választanám. Több a pénz, a játékosok meg nem rosszabbak és még mindig több esély van arra, hogy feltámad a Milan, mint a Pool.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 28., vasárnap 13:07

wZoLee7 írta:Nem tudom jelenleg mennyit keres, de 2,5-3 millás fizetést írnak a Milánban. Nagy múltú csapat, meg minden, de erre tényleg nem sok logikus válasz van. Szeretik őt Sevillaban, jól is megy neki, kupa is van.
Szerintem pont ez az ok. A Sevillaval nyert EL-t, tudja O is, hogy BL-t, ligat nem fog. A hirek 3.5 millios fizetesrol irnak ebbe a digoalakulatba meg papiron lesz penz. Egyszeruen levezet. (prsze ha a Pool es Roma is adta volna a kivasarlayi arat es ugy is Milan akkor agykarosodott)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 28., vasárnap 13:06

Kerlon írta:Én konkrétan semmi hírt nem olvastam még Bacca-Milan szerelemről, szóval szerintem aki ezt bedobta az nyomhatna egy forrást is, mert elég nagy facebook bullshitnek hangzik eddig.
Agent: Bacca has agreed Milan terms

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 28., vasárnap 13:04

Én konkrétan semmi hírt nem olvastam még Bacca-Milan szerelemről, szóval szerintem aki ezt bedobta az nyomhatna egy forrást is, mert elég nagy facebook bullshitnek hangzik eddig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 28., vasárnap 12:48

Az AC Milan hivatalos oldalán és facebookján sincsen semmi hír, hogy leigazolták volna Baccát.
szóval vélhetően ez is olyan kamu, mint a "Jackson Martinez a Miláné!" :lol:
értelmes játékos (most még?) nem megy a Milaba!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 27., szombat 22:58

Nem tudom jelenleg mennyit keres, de 2,5-3 millás fizetést írnak a Milánban. Nagy múltú csapat, meg minden, de erre tényleg nem sok logikus válasz van. Szeretik őt Sevillaban, jól is megy neki, kupa is van.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 27., szombat 22:51

wZoLee7 írta:Bacca a Milané?...nehezen hiszem el hogy képesek voltak jó játékost venni, de ami még hihetetlenebb, hogy kifizetik a 30 millás kivásárlási árat :lol:
De komolyan, miért?

Sevilla jelenleg köröket ver arra a fáradt Milanra, mi vitte rá, hogy váltson? Mert kétlem, hogy több fizut adnának neki, mindenki tudja mennyire spúr csapat a Milan.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 27., szombat 22:44

Bacca a Milané?...nehezen hiszem el hogy képesek voltak jó játékost venni, de ami még hihetetlenebb, hogy kifizetik a 30 millás kivásárlási árat :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. június 24., szerda 0:36

___Samy___ írta:Mire fel tettek oket visszabb?
A Parma hivatalosan is bejelentette, csődbe ment a klub, nem érkezett délután kettőig megmentő ajánlat a klubért, így az elsőosztályból kieső Parma a Serie B-ben sem folytathatja.

A Parma a negyedosztályban, a Serie D-ben indulhat.

A Parmáról már idény közben kiderült, nagy a baj, a játékosok nem nagyon kaptak fizetést, a leglátványosabb jelét ennek Cassano távozása jelentette. Gyakran világításra sem volt pénze a klubnak, meglepetés volt, hogy egyáltalán befejezték a bajnokságot.

A Parma a negyedosztályban, a legmagasabb szintű amatőr ligában kezdheti az újraépítést.

Forrás: focimagazin.hu
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 23., kedd 8:25

Kerlon írta:Nem tudom, hogy kiállhat a monacoi bizniszek mögött, de nagyot húzott a faszikám. Kondogbián egy év alatt egy 10-est, Jamesen meg 45-t akasztott. Meg ugye Falcaot is elbizniszeli szépen lassan.
Orosz a tulaj...de szerencsejere vagy nem szerencsejere Pereznek koszonhetoen kaszalt a James bizniszen. Az orosz tulaj nagy remenyekkel vagott bele a monacoi foci eletbe....a Monacot nagy csapatta teszi. Aztan rengeteg penzt vesztett vmi uton(tozsde v valoper mar nem emlekszem) ezert kenytelen volt megvalni a legjobbjaitol, kulonosen Falcaotol(legmagasabb fizetes, ado mentes)...nem veletlenul adtak oda kolcsonbe is. Kondogbia jo befektetes volt ez egyertelmu, de ez abbol adodoan is, h a Monaco a viszonyokhoz kepest jo szezont futott, de szerintem nem csak vele fognak jo penzt csinalni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 23., kedd 8:02

Kerlon írta:Nem tudom, hogy kiállhat a monacoi bizniszek mögött, de nagyot húzott a faszikám. Kondogbián egy év alatt egy 10-est, Jamesen meg 45-t akasztott. Meg ugye Falcaot is elbizniszeli szépen lassan.
Jamesen 35öt(45ért vették úgy emlékszem és 80 ért adták el. De az is szép....mínusz adó gondolom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 23., kedd 6:55

Mire fel tettek oket visszabb?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 22., hétfő 23:48

Volt egyszer egy Parma...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 22., hétfő 19:33

parma
negyedosztály
:(
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 22., hétfő 19:32

Juve tovább erősít: Mandzukic is aláírt hozzájuk
Akkor gondolom Tevez mellett Llorente is lelécel a nyáron, és egy Morata-Dybala-Mandzukic trió lesz előre, plusz Matri vésztartaléknak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 22., hétfő 18:27

Nem tudom, hogy kiállhat a monacoi bizniszek mögött, de nagyot húzott a faszikám. Kondogbián egy év alatt egy 10-est, Jamesen meg 45-t akasztott. Meg ugye Falcaot is elbizniszeli szépen lassan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. június 22., hétfő 18:23

még egy ok h Kondogbia mért nem ide jött. :mrgreen:
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. június 22., hétfő 12:10

Kondogbia
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég