PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 23:41

a technikai oldal valóban elszomorító, de ameddig mediumon anti-aliasing nélkül 30-60 fps-sel megy addig leszarom hogy az emberek 90% sír miatta. az egyetlen idegesítő dolog a hirtelen framedrop, ha nagyon zúzok a tankkal vagy gyorsan röpködök és tölt a háttérben. azt mondjuk kibírom. szóval a rocksteady úgy néz ki megint összehozta, kár hogy a WB elbaszta, de az én játékélményemet nem tudták.

amikor elindítottam és 10 fps volt, mondjuk akkor befostam, de felraktam az új drivert, kicsit feljebb toltam a procit, a beállításokkal szórakoztam egy keveset, és minden fasza most már. a patchek meg majd úgyis jönni fognak, 1-2 hónap múlva mindenki számára elérhető lesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a pc témára pedig, én amit csak tehetek pc-n játszok kontrollerrel. nyilván nem az fps-eket. de a tps-eket csak azzal. direkt erre vettem eredeti x360 kontrollert. a legtöbb játék azonnal felismeri, így semmit nem kell állítgatni.
Milyen géped van? :)

Remy: A Unity azóta is játszhatatlan. Ha valakinek még fut is elfogadhatóan a patchek után akkor is valamelyik küldetésnél nem enged tovább meg egyéb dolgok. :/

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 23., kedd 22:50

nna, megjöttem öt óra után. :mrgreen: a játék kurvakirály. a tankot még így 4 óra után is szokni kell, mert 2 állása van neki és amikor hirtelen kell váltogatni üldözés közben bizony megszivat. egyébként nagyon komoly, de már most ilyen hamar is érezni hogy kurvára túl lesz erőltetve. gyakorlatilag mindent azzal kell csinálni, még a riddler küldetések nagy részét is. a városban való röpködés még mindig a legjobb, ezért ha nem kötelező a batmobil használata akkor inkább csak gyalog. szóval a játék tuti, viszont érezni, hogy az arkham city-vel a rocksteady annyira magasra rakta a lécet, hogy most már náluk is gond van, amikor újítani kell. a batmobil nyilván jó húzás, meg az új fear takedown is fasza. a történet érdekes 5 óra után kb semmit nem lehet még sejteni, arkham knight-on meg scarecrowon kívül senkivel nem is találkoztam még (ja, de riddler). AK elég keménynek tűnik, remélem tartják majd ezt a faszán felépített karaktert a végéig.

ja izé,
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!THE JOKER IS BACK!!!!!!!

ja még vmi, amikor a tank mellett harcolsz, kurva jó az a kombó mikor felcsapod az ellenfelet a levegőbe a tank meg ellövi a fenébe. :lol:


a technikai oldal valóban elszomorító, de ameddig mediumon anti-aliasing nélkül 30-60 fps-sel megy addig leszarom hogy az emberek 90% sír miatta. az egyetlen idegesítő dolog a hirtelen framedrop, ha nagyon zúzok a tankkal vagy gyorsan röpködök és tölt a háttérben. azt mondjuk kibírom. szóval a rocksteady úgy néz ki megint összehozta, kár hogy a WB elbaszta, de az én játékélményemet nem tudták.

amikor elindítottam és 10 fps volt, mondjuk akkor befostam, de felraktam az új drivert, kicsit feljebb toltam a procit, a beállításokkal szórakoztam egy keveset, és minden fasza most már. a patchek meg majd úgyis jönni fognak, 1-2 hónap múlva mindenki számára elérhető lesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a pc témára pedig, én amit csak tehetek pc-n játszok kontrollerrel. nyilván nem az fps-eket. de a tps-eket csak azzal. direkt erre vettem eredeti x360 kontrollert. a legtöbb játék azonnal felismeri, így semmit nem kell állítgatni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 20:57

Humbli új bunlija!

Akinek nincs meg, vegye! (Dbonként igazi lehúzás volt. :lol: )

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 19:42

Az a baj, hogy a Warner nem csak itt gyökér... Annyi hülyeséget csinálnak, hogy hihetetlen, pedig a DC-s alapanyag hatalmas potenciállal bír.

Hát nem tudom, én most szerintem akkor szüneteltetem egy kicsit a játékot. Majd, pár hónap múlva letolom.

Addig AC 1, esetleg Unity. (Tényleg Unityvel kezdtek már valamit? Lehet normálisan tolni?)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 19:22

2 órát beleraktam az Arkham Knight-ba és ... kezdjük a pozitívumokkal .
A játék KURVA JÓ !!! . A hangulat eszméletlen , már az intro behúzza a játékost és nem engedi . A grafika nagyon rendben van , a karakterek kidolgozottsága is ott van a szeren , a zene is . Batmobile-lal zúzni a városban ... ki kell próbálni .
Na akkor jöjjön a fekete leves . A technikai oldal , ez egy szemét , egy hulladék . 30 fps-es lock van a játékon , ini-ben szöszölni a 60 hoz . Akkora drop-ok vannak benne hogy 30-ról 10-re esik le , főleg ha Batmobile-lal megy az ember és használja még az utánégetőt is . Max grafika és minimum között alig lehet észrevenni valamit sebességben , ugyan úgy szaggat mint a kurva ég . A grafikai beállításoknál van kb. 5 kapcsoló , 2 állással .
Egy dolgot sajnálok nagyon . A Rocksteady összerakott egy kurva jó játékot és a Warner hozzá nem értése miatt a sárga földig le van oltva a játék . A Metacritic-en 1.7 - en áll a user score . :(
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 15:18

Ott van pl. a Nixxes Software , ők követték el a PC-s Tomb Raidert ami kb. a TÖKÉLETES PORT iskolapéldája . :x
Bizony. Most azt raktam fel kiviszem újra, ha már a Batman kuka lett. :coffee:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 14:01

Közben kiderült hogy a PC-s verziót nem is a Rocksteady készítette hanem valami Iron Galaxy . :fpalm:
Nem hiszem el hogy miért nem lehet normális csapatot keresni . Ott van pl. a Nixxes Software , ők követték el a PC-s Tomb Raidert ami kb. a TÖKÉLETES PORT iskolapéldája . :x
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 13:59

Egyebkent olvasva a ph topik Batmanes hozzaszolasait nem ez lesz a vilag legjobb konzol portja. Tenyleg Unity "magassagokba"magasztaljak, pedig az mar tenyleg a legalja. :D De majd Csabi nyilatkozik h mi is van vele.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 23., kedd 13:55

Marky írta:a hétvégén pont nekileselkedtem, hogy veszek valami játékot, amivel eltudom ütni az elkövetkező két hétben az időmet... de egyszerűen nem találtam semmit. ez a sok futószalagon érkező folytatás, illetve zs kategóriás fps nagyon nem fog meg. egyedül a witcherrel játszanék, de a laptopom megfőne tőle, ps3-ra pedig nincsen. az pedig a felháborító kategória, hogy a kifutó fifa még mindig 15 ezer körül van az üzletekben, last of ust pedig sehol se találtam. így maradtam a torrentnél és megint nekiesek a stick of truthnek :lol:
ha esetleg tudtok valami hasonlóan szórakoztató játékot, akkor szívesen fogadok ajánlásokat :)
Milyen stílus érdekelne?
VanillaSky írta:Kismillio jatek van pcre amivel 100 oras nagysagrendben lehet olni az idot. Hetvegen a Banishdben fejlesztettem a falumat 5 oran at, kibirtam egy tuzesetet, hazakat epitettem, arattam a termest. 10 perc alatt egy jarvagy vegzett a felnottek egy reszevel es az osszes gyerekkel. A falu probalta kiheverni de a kovetkezo telre a munkaerohiany miatt ehen halt mindenki. :-D Szoval lehetett ujrazni.
Az a játék nagyon jó, amilyen könnyed kis középkori simsnek mutatja magát az elején, annyira összetett és kegyetlen. :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 13:50

Kismillio jatek van pcre amivel 100 oras nagysagrendben lehet olni az idot. Hetvegen a Banishdben fejlesztettem a falumat 5 oran at, kibirtam egy tuzesetet, hazakat epitettem, arattam a termest. 10 perc alatt egy jarvagy vegzett a felnottek egy reszevel es az osszes gyerekkel. A falu probalta kiheverni de a kovetkezo telre a munkaerohiany miatt ehen halt mindenki. :-D Szoval lehetett ujrazni.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 23., kedd 13:40

a hétvégén pont nekileselkedtem, hogy veszek valami játékot, amivel eltudom ütni az elkövetkező két hétben az időmet... de egyszerűen nem találtam semmit. ez a sok futószalagon érkező folytatás, illetve zs kategóriás fps nagyon nem fog meg. egyedül a witcherrel játszanék, de a laptopom megfőne tőle, ps3-ra pedig nincsen. az pedig a felháborító kategória, hogy a kifutó fifa még mindig 15 ezer körül van az üzletekben, last of ust pedig sehol se találtam. így maradtam a torrentnél és megint nekiesek a stick of truthnek :lol:
ha esetleg tudtok valami hasonlóan szórakoztató játékot, akkor szívesen fogadok ajánlásokat :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 13:27

Ez most komoly b+ ? :lol: :|
5 kicseszett DVD-ről felrak kb.8 GB-ot a többit töltsem le ? :roll: :salute: :lol: :ike:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 23., kedd 12:53

Hm, érdekes dolog ez a Torrente-zés. :D Jómagam évek óta eredetiben tolom a játékokat, a szimpatikus fejlesztôi csapatok megérdemlik a támogatást (még, ha nem is feltétlenül akkor vásárolom meg az alkotásaikat, mikor a plafonon van az áruk), rossz, vagy hanyagul elkészített játékokkal pedig amúgy sem játszanék.
Viszont borzasztóan rossz dolog, hogy kihaltak a demók. Mi az már, hogy az ember nem próbálhatja ki az adott terméket, mielôtt megveszi. Ez nem egy kiló eper...bár a piacon a kedves mamák még azt is megkóstoltatják... Ennek megfelelôen évek óta elôször töltöttem le játékot a magról, de szigorúan csak azért, hogy kipróbáljam, mielôtt ráköltenék 55 eurot egy pofátlanul Sale elôtt megdobott árú GTA-ra. Demo nem volt, így csak ezzel a módszerrel próbálhattam ki. Azóta is áldom a eszem, hogy megtettem, mert fél óra alatt teljesen evidenssé vált, hogy a GTA még mindig nem az én világom. Ment az törlés és az öröm, hogy megspóroltam az árát. Jó lesz az a pénz a Fifara és a Battlefrontra. :mrgreen:
Szóval kérjük vissza a demokat és akkor talán nem lesz ekkora a kalózkodás mértéke sem.
Nálam csak a PC a kedvelt platform, viszont tény, hogy sok-sok játékhoz használok controllert.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 12:26

Mondjam azt hogy meg se lepődöm . A Warner ezt már eljátszotta a Mortal Kombattal hogy a PC verzió portolását balfaszokra bízta . Szvsz. itt is ez lehet a probléma . Kétlem hogy a Rocksteady fércmunkát adna ki a kezei közül .

Másik példa , már megint a Witcher 3 és a CD Projekt Red . A játék DRM mentes és a csapat vezetője boldogan nyilatkozta hogy a PC-s verzióból 1,5 millió fogyott . Szóval ha a játékos nincs átbaszva és minőségi terméket adnak cserébe a pénzért akkor megveszik a játékot .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 12:22

Mi miatt telt be? A drm miatt, hogy nem birod warezolni vagy amiatt, hogy olvastal rola vmit de probalni nem probaltad?
Ezt az egy nagy címet most letöltöttem volna igaz, mert most kell a zsé. De pl 1 hónap múlva megvenném, de így, hogy a vélemények 90% az hogy ez az új AC Unity így nem fogom. Pláne, hogy havernak már meghozta a futár és mondta, hogy játszhatatlan pedig meg van még az ajánlott gépigénye is. :lol: Denuvo idegesített való igaz, de elfogadtam, hogy okéé majd megveszem akkor mégis csak. De hát így biztos nem fogom. És hát próbálni meg ugye nem lehet, mert denuvo...

Nem olcsó a konzol se, de legalább azon lehet játszani. Gépet meg fél milláért is összerakhatsz, ha nem optimalizálják a játékot akkor nem fogsz tudni játszani vele. Szóval fejleszthetek drága pénzért gépet és évente játszhatok azzal a 2 játékkal kb amit normálisan megcsinálnak. Vagy veszek konzolt, ami szintén drága, de azzal játszok, amivel akarok. :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 12:21

Remy írta:Amúgy meg átszámolva, hogy ha valaki megveszi a konzolt, majd hozzá 10+ k-ban a játékokat, az se lesz olcsóbb, mintha a gépét fejlesztené valaki.
De olcsobb lesz, ez nem kerdes. Amellett h tovabb is ertekesitheto nemelyik mig pc jatek nem Pcre ketevente ra lehet tenni 100kt vgara h tartsd a lepest. Ettol fuggetlenul csak pc.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 12:16

Amúgy meg átszámolva, hogy ha valaki megveszi a konzolt, majd hozzá 10+ k-ban a játékokat, az se lesz olcsóbb, mintha a gépét fejlesztené valaki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 12:13

Bár régen több konzolom is volt, de PC után esélytelen, hogy visszatérjek konzolra, még akkor se, ha azon minden játék fullon megy. Joystickkal szenvedni, amikor sokkal kényelmesebb az egér és a bill. Mondjuk én alapból nem játszom annyi játékkal, szóval nem mérvadó ebben a témában az én szavam.[/quote]

Szerintem csak megszokás kérdése. :) De én is a PC-t részesítem előnyben vagyis részesítettem... Most a Batmannél nálam betelt a pohár.[/quote]

Mi miatt telt be? A drm miatt, hogy nem birod warezolni vagy amiatt, hogy olvastal rola vmit de probalni nem probaltad?

Masreszrol jatszon rtst vagy mobat kontrollerrel az akinek hat anyja van 30as fps lock mellett.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 11:42

Remy írta:
hamesz írta: Senki ne bajlódjon PC-vel felesleges itt erőműveket összerakni nekem ez a véleményem.
Bár régen több konzolom is volt, de PC után esélytelen, hogy visszatérjek konzolra, még akkor se, ha azon minden játék fullon megy. Joystickkal szenvedni, amikor sokkal kényelmesebb az egér és a bill. Mondjuk én alapból nem játszom annyi játékkal, szóval nem mérvadó ebben a témában az én szavam.
Szerintem csak megszokás kérdése. :) De én is a PC-t részesítem előnyben vagyis részesítettem... Most a Batmannél nálam betelt a pohár.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 23., kedd 11:42

Mondjuk lehet csak én vagyok így de ha a gépem elég erős lenne, hogy tudjak rajta játszani a jobb és újabb játékokkal, tuti kontrollerrel játszanék PC-n is, kivéve az FPS-eket persze.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég