Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
20
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 93

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 23., kedd 22:59

numberone1 írta:
H20 írta:Én ezután, meg eddig sem láttam túl pozitívan a döntőbeli esélyeinket, főleg, hogy még ott sem vagyunk, de az tuti, hogy Josénak valamit nagyon ki kell találnia. Nem csak a pályán, de fejben is meg kell erősíteni a játékosainkat, mert a Bayernnek most akkora az önbizalma, hogy nem lehet őket megállítani.
pont ebben van a lenyeg. A leg labda ugyetlenebb jatekosaik is akkora onbizalommal vannak mint ha ok sza*tak volna a labdarugast. Akkor a labda ugyesebbek?
En tartok a holnapi meccstol is, h eletuk nagy meccset fogjak hozni a dortmundiak.Remelem nem igazolodik be a felelmem.
ezaz. Ilyen szinten fejben (is persze) kell ott lenni nagyon. És ezt a Bayernt ott nagyon nehéz lesz ezek után felülmúlni.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 23., kedd 22:58

Továbbra is a Dortmund ellen jobban tartok mint a BM-től.......a 4 ellenére is,ez a barca nem mérvadó. Ha bejutunk,akkor károghattok előtte......MEGNYERJÜK,
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 23., kedd 22:57

a bm ellen meg sülés volt az egész
azt murinnyónak köszönhetjük, egyébként simán ütnünk kellett volna őket
az első meccsen is visszaállt a vezetésnél, és a másodikon is, hiába vezettünk elég hamar már 2 góllal
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 22:56

maradjunk a mai meccsnél :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 22:55

H20 írta:Én ezután, meg eddig sem láttam túl pozitívan a döntőbeli esélyeinket, főleg, hogy még ott sem vagyunk, de az tuti, hogy Josénak valamit nagyon ki kell találnia. Nem csak a pályán, de fejben is meg kell erősíteni a játékosainkat, mert a Bayernnek most akkora az önbizalma, hogy nem lehet őket megállítani.
pont ebben van a lenyeg. A leg labda ugyetlenebb jatekosaik is akkora onbizalommal vannak mint ha ok sza*tak volna a labdarugast. Akkor a labda ugyesebbek?
En tartok a holnapi meccstol is, h eletuk nagy meccset fogjak hozni a dortmundiak.Remelem nem igazolodik be a felelmem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 22:55

ha bejutunk a döntőbe azt már mourinho nem fogja elveszíteni, ebben biztos vagyok. :-)
és most átnézek az eurobarcára, hogy jókedvem legyen. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára accel 2013. április 23., kedd 22:55-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 22:53

Kár. Barca ellen jó esélyünk lett volna, a Bayern ennek a töredéke :roll:
Merci Zizou!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 23., kedd 22:50

hehe írta:te hol voltál az elmúlt bő fél évben?
ki nem szarja le az elmúlt fél évet?
tavaly a bajnokságban hengereltünk, marceloval, dimariaval, céronaldoval,. benzemával,higuainnal mindenkivel. mindenkinek ment.
a bm ellen meg sülés volt az egész, én azt mondom a tavalyi bm elleni meccsnél idén csak jobbak lehetünk ellenük. +varane,diegolopez,modric. és céronaldó.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 23., kedd 22:50

Én ezután, meg eddig sem láttam túl pozitívan a döntőbeli esélyeinket, főleg, hogy még ott sem vagyunk, de az tuti, hogy Josénak valamit nagyon ki kell találnia. Nem csak a pályán, de fejben is meg kell erősíteni a játékosainkat, mert a Bayernnek most akkora az önbizalma, hogy nem lehet őket megállítani.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 22:49

Ez a bajern nem fog kikapni a nou campban sem.

Mindgondoltok a Dortmund is igy fog harapni? Tartok tole, h ok is vert fognak inni,ha bajern szurkolok szurkoltak, akkor ez meg hatvanyozottan igaz rajuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 22:49

Ráadásul még mindig mi kontrázunk a legjobban
Ez lehet talán a legfőbb fegyverünk... volt egy olyan pillanat 0-0-nál amikor a bayern kb. összes játékosa a félpályán túl volt, de a barsza persze jött -próbált jönni- a tiki-takával.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 22:46

Megmondom őszintén én vártam, hogy mikor fulladnak ki. Úgy gondoltam, hogy a 70. perc környékén leeresztenek, mert már nem bírják tovább, de nem. Futottak, futottak, futottak. A mi kis sz*r alibi passzolgatásainkkal meg a támadás közbeni szotyizásainkkal semmire sem fogunk menni. Rossz lesz nézni, hogy Özil forgolódik a labdával. De nem temetem magunkat. Mourinho remekül ért ahhoz, hogy a bálványokat, az óriásokat ledöntse.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 22:46

ennyit a meccsről. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 23., kedd 22:46

még azt is elfelejtettem ez előtt említeni hogy neuer oké hogy jó kapus, nagyon jó kapus de céer bárhonnan tüzel, bárhonnan rálövi, bárhonnan képes gólt szerezni. a barcások meg nem képesek rálőni a tizenhatoson kívül.
mi szarabbak vagyunk, mint tavaly.
MIBEN?
írd le kérlek. tavaly egyik casátrunk sem volt ellenük faktor, annyit lehoz benzema is mint tavaly- azt az alibit- mourinho sem tudna idén jobban elszúrni mint tavaly.. és idén ott van modric és varane, meg diego lopez ez most lehet csúnya lesz de lehet nem is baj hogy nem iker véd, pontrúgásoknál dl sokkal jobb mint iker. cr is sokkal élesebb, talán még inkább küzd mint tavaly.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 23., kedd 22:45

hehe írta: :lol:
céronaldo 1 ember, itt is becsapdáztak mindenkit 2-3 emberrel, céronaldot is megoldják. nem rajta fog múlni, kellenének a többiek is.
edzőben nem értek egyet, heynkes minimum akkora edző, mint mourinho, sőt.
védelem? ramos? arbeloa? :lol:
Nem, a nagy torna elődöntője úgy működik, hogy Mourinho tudja, hogyan kell ott nyerni és a Bayernben meg benne van mélye, hogy hogyan kell veszíteni.
tény, de a németek mindig erőből, vérben fogró szemekkel jönnek vissza egy vesztett döntő után és akarják, ami jár nekik...
Megmondom mi lesz a kulcs! A mi játékunkban nem annyi a lehetőség, hogy Messire próbálunk mindent játszani és majd ő belövi a bogyót. Ráadásul még mindig mi kontrázunk a legjobban, ha véletlen a kapunk elé tolna a Bayern. Az se mellékes, hogy mi veszélyesek vagyunk szögleteknél, beadásoknál stb. Nálunk mernek lőni távolról stb. A védelmünk meg messze összerakottabb, mint a Barcáé. Szerintem ellenünk sokkal nehezebb dolguk lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. április 23., kedd 22:44

Remy írta:
Casso írta:A Bayern darabokra szed minket a döntőben. Nem látom okát, hogy miért nyernénk ellenük. Miben vagyunk jobbak??
abban, hogy döntő lesz, és nem egy középcsapat vagyunk. Erősek, és?? Mi is azok vagyunk, ha Mou nem állítja vissza a csapatot. Fel kell engedni a játékosokat a pályára, és megmondani nekik, hogy lőjetek több gólt, mint a másik. Arra képesek vagyunk.

Előtte viszont jussunk túl a Dortmundon.

Olyan nincs, hogy ne álljon vissza a csapat... :D Idegenben 0-0? Az jó eredmény, és már lehet védeni az első másodperctől. Hülye lenne Mourinho, ha nem használni ki. :lol: :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 23., kedd 22:44

Demes írta:Oké hehe, akkor most odaadjuk a Bayern-nek a BL győzelmet, mert nincs esélyünk.
És jövőre imádkozunk hogy a Videotont kapjuk a döntőbe, mert őket könnyű lenne elverni, míg a jó csapatokat nem.
te hol láttál ilyet, hogy ilyet írtam hogy adjuk oda nekik?

csak nincs túl sok esélyünk, ennyi az egész.
mi szarabbak vagyunk, mint tavaly. a bájern meg jobb.

na jóccak, majd holnap ideköpöm még a dolgokat :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 22:43

Azért Mou tudja, hogy hogyan kell elverni egy Bayernt a döntőben.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!csak lehet, hogy nem ezt a bayernt...
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 23., kedd 22:42

baszki, ez a bayern veszettül erős, szinte nincs gyenge pontjuk :ozil:
csapatként nagyon egyben vannak, a keret erős, ráadásul mindenki nagy formában játszik, játékban van a keret nagy része
védelmük piszkosul precíz, a kontráik is nagyon eredményesek, sokoldalúak
ezt a meccset a barca már nem tudja megfordítani, egyszerűen ki van zárva

míg mi 1-0 után a barca ellen beállunk bekkelni meg az eredményt őrizni, ezek szétszedik őket
őszintén megmondom, hogy heynckest egy vétek elengedniük onnan
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 23., kedd 22:42

'shutterisland írta:sok sikert a döntőben. :Đ
:lol: :lol: :lol:

én nektek szurkoltam. igaz magunk miatt, de ezt itt a többiek nem értik még. :-)
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég