Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 20:33

ziro4vr írta:Ez a baj, hogy ilyen játékosok fontosak egy pl győzelemre vágyó csapatnál.
Hát de akkor ki? Ha már a Chelsea a bajnok, akkor egy akkori Clichy-Sagna duónál mivel jobb egy Azpiliqueta-Ivanovic kettős?
Semmivel. Ha rendesen egyben maradt volna az a csapat és nem olyan szerencsétlenek a sérülések terén, mint például mi idén, vagy még jobban, akkor bajnok esélyes csapat. Nem azt mondom, hogy 10 bajnokságból 8at megnyertek volna, de le esett volna nekik is 1-2. Mostmár meg tudják tartani a húzó embereket és tudnak top játékost venni. Majd a 15/16-os szezonba kiderül, h-h állnak a sérülésekkel és, hogy ez így mire lesz elég. De szerintem jók lesznek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 20:19

M1Ö írta: Csak egy Clichy, Sagna, Nasri pakkot vitt el a City. Akik azért ha nem is top3-as játékosok, de fontosak voltak egy Arsenal-nál.
Ez a baj, hogy ilyen játékosok fontosak egy pl győzelemre vágyó csapatnál.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 20:16

Anthony írta:- egyrészt Fabregas óta semmilyen nagy név nem ment el az Arsenaltól, szóval egy olyan 4 éve nem rabolják le őket
Csak egy Clichy, Sagna, Nasri pakkot vitt el a City. Akik azért ha nem is top3-as játékosok, de fontosak voltak egy Arsenal-nál. Van Persie hiányát is elég keményen megérezték. Meg azért Vermalen is nagy veszteség (tudom, hogy már lassan 1 éve sérült) mert akkor nem Merte forgolódna a védelemben.
Anthony írta:- másrészt: ha Sczesny annyira jó miért hoznak rá egy 33 éves Chech-et? Akiket meg felsoroltál, azokat sem mostanában fedezték fel, van Persien kívül nem is azok a kerítésszaggató nagy tehetségek, őt meg azért annyira nem volt nehéz "megtalálni".
Én nem azt írtam, hogy klasszisok. De nagyon jó játékosok. Sczesny egy jó kapus, csak fegyelmezési gondok vannak vele, szereti a cigit Ő is. :mrgreen: Hogy ne menjünk messzire. Mi milyen tehetségeket fedezünk fel? Marcelo, Higuain pakk óta nem nagyon rémlik senki. Szóval lehet őket csesztetni, hogy van egy ilyen berögződés náluk, de ez mára már nem igaz, meg azért rendre bejön 1-1.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. július 1., szerda 20:09

Legalább egy top belső védő kell, és még egy játékos akitől gólokat lehet várni. Hogy maradjunk a hagyományoknál, egy Laporte-Schneiderlin-Griezmann pakkal jól járnának, hát még ha sikerülne Varane vagy Benzema, kicsi az esély, de van. Meg kell szabadulni néhány játékostól, akiken látszik hogy az életben nem lesznek elegek a PL címhez, padra meg felesleges őket tartani (Walcott, Giroud, Rosicky, Mertesacker, Podolski...) és talán pénz is lenne.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 20:01

M1Ö írta:Pedig sikeresek. Én nem Coquilen-ről beszéltem. A jelenben csak a Bellerin van, de belőle top lesz.
De ott van Sczesny, Wilshere, Ramsey, talán Gibbs, van Persie, Fabregas. Volt ott bőven tehetség, aki sokat köszönhet magának a klubnak meg Wengernek.
alex posztjára reagáltam

egyébként meg:
- egyrészt Fabregas óta semmilyen nagy név nem ment el az Arsenaltól, szóval egy olyan 4 éve nem rabolják le őket
- másrészt: ha Sczesny annyira jó miért hoznak rá egy 33 éves Chech-et? Akiket meg felsoroltál, azokat sem mostanában fedezték fel, van Persien kívül nem is azok a kerítésszaggató nagy tehetségek, őt meg azért annyira nem volt nehéz "megtalálni".

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 19:52

ziro4vr írta:A chelseat biztosan nem fogják megelőzni a legvégén.
Egy idő után a FOCINAK kell nyerjen... :) Nyílván ez hülyeség, de amit a Chelsea meg a MU ellen is elbaltálztak. A Monaco-ról nem is beszélve. Grande Giroud simán jöhet Grande Pipita után. :lol:
Anthony írta:Ez a Coquelin ez egy ember a több tucat fiatalból, akit leigazolt az Arsenal, akkor most ők sikeresek lettek a tehetségek felkutatásában?
Pedig sikeresek. Én nem Coquilen-ről beszéltem. A jelenben csak a Bellerin van, de belőle top lesz.
De ott van Sczesny, Wilshere, Ramsey, talán Gibbs, van Persie, Fabregas. Volt ott bőven tehetség, aki sokat köszönhet magának a klubnak meg Wengernek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 19:47

Lényeg, hogy mindig mondják a nagy neveket, Arséne kijelenti, hogy annyi a pénz nincs mit kezdjen vele, aztán meg marad minden a régiben.
Ez a Coquelin ez egy ember a több tucat fiatalból, akit leigazolt az Arsenal, akkor most ők sikeresek lettek a tehetségek felkutatásában?
Tényleg nekem is tökmindegy, csak nem látom azt a nagy fejlődést.
(azt már nem is akarom említeni, hogy a tavalyi PL szezon nem volt valami acélos, a Chelsean kívül nem volt igazán erős, stabilan teljesítő csapat, így lett meg a 4-ik hely, bocs 3-ik, de nem bírtam kihagyni :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 19:44

M1Ö írta: Ha valami csoda folytán ez elkerüli őket a köv. szezonra, akkor simán a bajnoki címért fognak harcolni és nem a BL helyezésekért. Az előző szezonban is mikor egészséges volt mindenki, akkor partiban voltak bárki ellen.
A chelseat biztosan nem fogják megelőzni a legvégén.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 19:43

sentry írta:Ez ilyen Arsenal betegség...szerintük náluk minden posztra bármikor van egy olyan tehetséges játékos, aki 1-2 év múlva meghatározó és világklasszis de minimum klasszis játékos lesz.
Azért Wenger egész jól ért ehhez! Sczesny sem egy vak kapus, ez a Bellerin pár éven belül top jobbhátvéd lesz (legalábbis nekem nagyon tetszik a játéka és szépen fejlődött a szezon végére). K.pályán meg ott van Ramsey meg Wilshere. Mindkettő nagyon jó. Csak Wilshere túl sérülékeny. Ramsey-t viszont akár nálunk is el tudnám képzelni.
Igazatok van egyébként, kellenek a nagy igazolásaok, csak ezzel az írásoddal túlzásba estél. Mert már nem csak tiniket vesznek (soha nem csak azokat vettek) meg a tinikből azért jó pár bejött. Eddig a sérüléshullám meg az volt a baj, hogy minden évben lerabolták őket. A lerablás már nincs meg, csak a sérüléshullám. :mrgreen:

Ha valami csoda folytán ez elkerüli őket a köv. szezonra, akkor simán a bajnoki címért fognak harcolni és nem a BL helyezésekért. Az előző szezonban is mikor egészséges volt mindenki, akkor partiban voltak bárki ellen.

[quote hogy Özil nem csak vánszorog a félpályánál][/quote]

Hogy egy kicsit védjem... :mrgreen:
Védekezésben tény, hogy nem nagy segítség, de rendre vissza jár kérni, tenni-venni a labdákat. Meg is lepődtem rajta, hogy na, tán vissza talál a helyes útra? Az túlzás, mert neki folyamatosan játékban kéne legyen, de végre az látszik, hogy Ő az irányító és próbál fazont szabni. (Most jöhet az, hogy hát igen, csak ezért lettek 3-ok :mrgreen: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2015. július 1., szerda 19:47-kor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 19:42

alexoxladjackoxi írta:
ziro4vr írta:Nekem mindegy, akkor ne kelljen nektek Vidal. Én azért elnézném Madridban is, bár igaz, ez nem olyan kaliberű csapat.
Félreértesz. Vidal szinte bármelyik csapatba erősítés lenne, de egy az, hogy ő nem szűrő, nekünk meg arra lenne szükség (legalább egy megbízható beugró Coqi helyére), kettő, így is tele vagyunk a posztján.
Nem kell oda klasszikus szűrő, csapat szinten kéne előrébb lépni, mondjuk úgy, hogy Özil nem csak vánszorog a félpályánál, vagy ha kontrázik az ellen, ne a birodalmi lépegető Mertesacker legyen vele szemben.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 1., szerda 19:37

ziro4vr írta:Nekem mindegy, akkor ne kelljen nektek Vidal. Én azért elnézném Madridban is, bár igaz, ez nem olyan kaliberű csapat.
Félreértesz. Vidal szinte bármelyik csapatba erősítés lenne, de egy az, hogy ő nem szűrő, nekünk meg arra lenne szükség (legalább egy megbízható beugró Coqi helyére), kettő, így is tele vagyunk a posztján.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 18:47

Nekem mindegy, akkor ne kelljen nektek Vidal. Én azért elnézném Madridban is, bár igaz, ez nem olyan kaliberű csapat.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 1., szerda 18:45

ziro4vr írta:
alexoxladjackoxi írta:Nem akarok most itt nagyon belefolyni, de azután indult be a szekér, miután Coquelin visszatért a kölcsönjátékából, előtte csak vergődtünk. Előtte kb. nem volt 3 meccses győzelmi sorozatunk. Ő volt a kulcs.
A harmadik helyhez.
15-20 pontos hátrányból ez volt a max, amit kilehetett hozni a szezonból.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 18:43

alexoxladjackoxi írta:Nem akarok most itt nagyon belefolyni, de azután indult be a szekér, miután Coquelin visszatért a kölcsönjátékából, előtte csak vergődtünk. Előtte kb. nem volt 3 meccses győzelmi sorozatunk. Ő volt a kulcs.
A harmadik helyhez.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 1., szerda 18:31

Nem akarok most itt nagyon belefolyni, de azután indult be a szekér, miután Coquelin visszatért a kölcsönjátékából, előtte csak vergődtünk. Előtte kb. nem volt 3 meccses győzelmi sorozatunk. Ő volt a kulcs.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 1., szerda 18:18

dzsi91 írta: Ami elég is volt egy 4ik helyhez...
HÁROM!!!!![/quote]

Ja sorry csak már annyira hozzászoktam :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 1., szerda 18:16

dzsi91 írta:
alexoxladjackoxi írta: És az ilyen noname tehetségek miatt, mint pl. Coquelin futottuk Angliában a legjobb tavaszt
Ami elég is volt egy 4ik helyhez...
HÁROM!!!!!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 1., szerda 18:16

B-)
alexoxladjackoxi írta:
Anthony írta:Na Arsenalnál nem lesz se Vidal sem Schneiderlin. Minden évben bedobnak ott is pár nevet, akikkel komoly minőség érkezhetne hozzájuk, aztán lesújt a valóság, és jönnek a noname "tehetségek" :lol:
(jó vettek egy Özilt meg egy Alexist, aki legalább nem noname)
És az ilyen noname tehetségek miatt, mint pl. Coquelin futottuk Angliában a legjobb tavaszt, és húztuk be a kupát. :)
Ez ilyen Arsenal betegség...szerintük náluk minden posztra bármikor van egy olyan tehetséges játékos, aki 1-2 év múlva meghatározó és világklasszis de minimum klasszis játékos lesz.

Aztán látjuk, hogy egyikből se lett az csak örök ígéret. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 1., szerda 18:11

Clyne a Liverpoolt választotta.
Erősebb csapatba is befért volna szvsz.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 1., szerda 17:59

alexoxladjackoxi írta: És az ilyen noname tehetségek miatt, mint pl. Coquelin futottuk Angliában a legjobb tavaszt
Ami elég is volt egy 4ik helyhez...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég