Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 6., hétfő 23:01

wxyz írta:Várható volt, kevés ő egy pl csapatba. Ennyit ér sajnos a legjobb kpsunk
Szerintem más állt a háttérben, hiszen alapember volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 6., hétfő 22:26

ziro4vr írta:A spursös capuét vették a helyére 8 millió fontért...

Remélem nem Kínába fog menni, bár erős bajnokság az ugye, dunga is onnan hív be embereket. :lol: :lol:

Van egy brazil singapurban is,őt is be lehetne hívni...nem lehet rossz. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 6., hétfő 22:22

Fradiban fog kikötni szerintem

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 6., hétfő 21:19

A spursös capuét vették a helyére 8 millió fontért...

Remélem nem Kínába fog menni, bár erős bajnokság az ugye, dunga is onnan hív be embereket. :lol: :lol:
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 6., hétfő 21:16

Várható volt, kevés ő egy pl csapatba. Ennyit ér sajnos a legjobb kpsunk

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 6., hétfő 21:08

Tőzsér megy a Watfordból. Kár érte. Remélem lesz majd jó helye valahol, az egyetlen értelmes kps ma jelenleg Mo-n.
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. július 5., vasárnap 15:58

Costa alkotott. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. július 3., péntek 16:57

Falcaonak akkor idén meg lesz első BL meccse, és még csak 30,31,32,33,34 éves :mrgreen:
Ezt is megéltük :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 3., péntek 15:08

Első BL meccsén lesérül egész évre. Vagy már a BL bemelegítésen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 3., péntek 15:06

Falcao A Chelseabe megy kölcsönbe, hivatalos.
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. július 2., csütörtök 0:07

Én azért kicsit túlzónak érzem a kritikákat Wengerrel szemben!Egyrészt én nem nagyon emlékszem, hogy Wenger folyamatosan egy rakat tini focistát hozott volna, illetve komolyabb pénzt is csak most tudott költeni!(és azért még ez sem számít kiemelkedőnek)Persze most is meg vannak a hülyeségei akár igazolásokban(Welbeck 20 misi) akár taktikailag(nem alkalmazkodik az ellenfelekhez)!Viszont a stadion utáni törlesztés ideje alatt szerintem megtette a tőle telhetőt, nem vagyok biztos benne, hogy sokan vállalkoztak volna rá, másrészt ez a példátlan sérüléshullám ami évek óta van, ez valami elképesztő...!Ezt a fajta játékot meg ő "hozta ide" már jóval a Barca féle sikerkorszak előtt ilyen focit játszatott!(ami remélem nem is fog változni, ez a különleges az Arsenalban, csak a nagyobb ellenfelek ellen kellene alkalmazkodni)Az igaz, hogy már szerintem is kicsit kiégett, de azt mondta nem rég, hogy legkésőbb a 2016/2017 szezonra bajnok lesz az Arsenal szóval addig még maradni fog(remélem van valami titkos fegyvere :mrgreen: )Aztán jöhet Klopp...

Cech leigazolásának örülök, szerintem jó húzás volt, kellett már nagyon egy klasszis kapus, de Ospinát sajnálom azért!Annak viszont már nem annyira örülök, hogy lehet, hogy Wenger be is fejezte az átigazolásokat, mert egy középső középpályás és egy szélső/csatár még nem ártana...Középső hátvéd posztot Gabriel Paulista szerintem megoldja ha végre megtanul angolul... :roll: Új szezonban igazából Wilsheretől várok nagyon sokat, ha egyszer végre végigtudna csinálni egy teljes szezont!Tartom, hogy ha elkerülték volna a sérülések akkor Pogba,Verratti,Kross mellett emlegetnék....

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 1., szerda 23:02

full antikrisztus :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. július 1., szerda 22:44

realistahuni írta:Clyne a Liverpoolt választotta.
Erősebb csapatba is befért volna szvsz.
Igen ám de mivel Liverpoolba igazolt ebből leszurheto hogy bajnoki címekre és bl helyezesre esélyes csapatok nem akarták megvenni

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 1., szerda 22:23

Sagna akkoriban top 3-s szelso vedo volt...kar, h sokat volt serult. Ha ossze akarjuk hasonlitani a ket klubot az elmult evek helyezesei alapjan, az Arsenalnak elegge meg volt kotve a keze a stadion epitese miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 1., szerda 22:05

Wenger is hibás mondjuk, kegyetlenül belefásult, motiválni se nagyon tud. 2006-tól direkt megfigyeltem, hogy állandóan a barcát szopkodja és annyira látszik, hogy próbálja majmolni őket.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 22:02

Hát de ez az, ezt nem lehet szétválasztani. Ezzel jön minden arsenalos. "De mi szépen játszunk, de ez technikásabb, de Özil labdanélküli.." Nem unalmas ez már nekik? De ha ők szeretnek szépen meghalni, akkor oké.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 21:55

ziro4vr írta:Kifejtem. Nem csak képességekről beszélek. De ha megnézed, pl ez az Ivanovic-Sagna összehasonlítás mutatja, miért lesz a Chelsea előrébb, mint az Arsenal. Előbbi egy állat, mindent megtesz a csapatáért, harcol, küzd, fontos gólokat szerez, Sagna meg egy tehetséges pali, aki úgy elvan, de semmi komoly, nem oszt nem szoroz a jelenléte. Mikor ég a ház, a szerb előlép és segíti a csapatát, a francia meg várja a sült galambot. Szerintem ez jól jellemzi a két csapat közti különbséget is. És most nem futball esztétikáról beszélek, hanem sikerességről, eredményekről.
Persze, hozzáállásban mentalitásban Ivanovic egyértelműen jobb. Talán mindenkinél. De ettől egy egyben maradt Arsenal-ban jóval jobb lenne Sagna. Ott maradt volna például Henry, van Persie meg Fabregas. Kiegészülve a mostani "sztárokkal". hát...
Értem, hogy ez nem jöhetett létre, meg például ha marad Fabregas akkor lehet nincs Özil pl. Csak az lenne a lényege az egész eddigi mondandómnak, hogy sok tényező hátráltatta az Arsenal-t.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 21:42

Kifejtem. Nem csak képességekről beszélek. De ha megnézed, pl ez az Ivanovic-Sagna összehasonlítás mutatja, miért lesz a Chelsea előrébb, mint az Arsenal. Előbbi egy állat, mindent megtesz a csapatáért, harcol, küzd, fontos gólokat szerez, Sagna meg egy tehetséges pali, aki úgy elvan, de semmi komoly, nem oszt nem szoroz a jelenléte. Mikor ég a ház, a szerb előlép és segíti a csapatát, a francia meg várja a sült galambot. Szerintem ez jól jellemzi a két csapat közti különbséget is. És most nem futball esztétikáról beszélek, hanem sikerességről, eredményekről.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 21:38

ziro4vr írta:Kiszálltam.
Ezek szerint full vak vagyok hozzá, de az én szemben nem jobbak náluk. Nem a mostani, kiégett Sagna-ról és Clichyről beszélek. Főleg Sagna... Talán csak Maicon meg Alves volt nála jobb 4-5-6 éve. Clichy sem volt rossz, sőt. Azért egy Evra-t jó időre kiszorított a francia kezdőből, pedig azért Patrice sem az alja kategória.
Na mindegy, szerinted nevetséges állítás, szerintem meg így van. :) :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 20:47

M1Ö írta: Hát de akkor ki? Ha már a Chelsea a bajnok, akkor egy akkori Clichy-Sagna duónál mivel jobb egy Azpiliqueta-Ivanovic kettős?
Semmivel..
Kiszálltam. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég