Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 2., csütörtök 13:05

Sergio Ramos édesanyja: “Természetesen (Ramos) maradni szeretne a klubnál. A Real Madrid mindenekelőtt van nála” – mondta Paqui Garcia, aki elvetette annak a lehetőségét, hogy a hátvéd a Manchester Unitedhez igazoljon: “Nem, nem hiszem. Spanyolországban akar maradni, elvégre ő spanyol…” Forrás: Madridom.hu
Spanyolországban akar maradni....ha megkapja, amit kér. Valahogy így kellett volna befejezni a mondatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. július 2., csütörtök 12:48

Na Lucas Vazquez érkezésével elkezdődött a középszerű játékosok liverpooli precizitással való igazolási hulláma :mrgreen: Oké értem én, hogy kell kiegészítőember meg tök jó, hogy spanyol és saját nevelés, de könyörgöm! Az espanyolban ugyan alapember volt, de a srác már a Castillában sem volt szerintem a legtehetségesebb. Szerintem Cheryshev jobban megérdemelné a lehetőséget. És ami a legjobban bosszant, hogy eddig a saját játékosainkért adtunk ki pénzt és gyakorlatilag Danilón kívül senki nem jött még. De marad Arbeloa, Illarra és Bale is...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 2., csütörtök 11:15

2-3 éve bármit megadtam volna azért, hogy Vidalt leigazoljuk. Viszont most már elgondolkodnék rajta. Egyre nagyobb bré az ember a pályán és pályán kívül is. BL döntőben ki kellett volna állítani már az első félidőben. Most is Peru ellen már az első 10 percben balhézott, mert az ellenfél védő kiengedte a labdát, ő meg nem fért oda hozzá. Elég sűrűn veszélyt jelentene, hogy beszed egy pirosat. Elég Ramosnál izgulni ezen. Továbbá szerintem a teljesítménye is visszaesett, szóval nem biztos, hogy hoznám..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 2., csütörtök 11:13

4231-et is lehet. Főleg, ha figyelembe veszi Benítez, hogy Kroos tkp volt. Amúgy megvannak az EU-n kívüli játékosaink, szóval nem hiszem, hogy jön Vidal. Danilo, James, Casemiro és még Silva is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 2., csütörtök 11:03

sonic írta:
ferike írta:Jók ezek a vagy most szarert vagy jövőre ingyen kommentek. Ki és hol mondta hogy nem akar/fog hosszabbítani? Egyébként is ha van esze akkor hosszabit ha nem eligazol azt két baki után rá gyujtjak a házát meg verik a kocsija tetejét közben az anyját szidják.
Vagy most "szarert" (lejaro szerzodesu kapusert allitolag 30 millio eurot ajanlunk, az aztan szar tenyleg), vagy jovore ingyen, vagy hosszabit es akkor maradhat angliaban ameddig akar felolem. Nekem mindharom opcio megfelel.

Casillas gyengébb, mint fénykorában, de még mindig komoly kapusnak tartom. Minket nem sürget a kapuskérdés. DDG jobb lenne, de ha még 1 évet Casillasszal kellene kihúzni, nem zavarna. Nem Ikeren múltak sosem a dolgok, tavaly sem rajta múlott. Én sonic véleményén vagyok, 20-nál többet nem adnék érte. Ha DDG haza akar jönni, akkor úgyis minket választ, a Barca tavaly újított be 2 kapust, nem hiszem, hogy oda DDG prioritás, a többi klubbal szemben meg nyilvánvaló, hogy minket választ.
Bár legalább a Vidal biznisz nem hangzik rosszul 30-ért. Az már más dolog, hogy ez a Vidal gyerek taplósága is lassan exponenciálisan növekedik a pályán és a pályán kívül egyaránt.
Én sem rajongok érte különösebben, de ha őt el tudjuk hozni a Juvéból, akkor meg kell tenni. Pogba úgy tűnik, hogy a Barcában köt ki, kell nekünk a másik pitbull. Vele meg amúgy is 4-3-3 lenne, mert nem hiszem, hogy a Kroos-Modric-Vidal 3-asból bárkit ki lehetne hagyni. Ha az egyikük lesérül, még akkor is van 2 klasszis kkp-s, akit akár Isco, akár James képes pótolni.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. július 2., csütörtök 10:01

ferike írta:Jók ezek a vagy most szarert vagy jövőre ingyen kommentek. Ki és hol mondta hogy nem akar/fog hosszabbítani? Egyébként is ha van esze akkor hosszabit ha nem eligazol azt két baki után rá gyujtjak a házát meg verik a kocsija tetejét közben az anyját szidják.
Vagy most "szarert" (lejaro szerzodesu kapusert allitolag 30 millio eurot ajanlunk, az aztan szar tenyleg), vagy jovore ingyen, vagy hosszabit es akkor maradhat angliaban ameddig akar felolem. Nekem mindharom opcio megfelel.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 2., csütörtök 9:31

Sastre írta:Valahogy nem tudom elképzelni, hogy Perez megvegyen egy olyan balhés játékost, mint Vidal. Szerintem nem fogjuk leigazolni.
Mondjuk nekem is ez az érzésem. Egyelőre az AS egy betűt sem ír a dologról, nem tudom honnan az info, de már DDG is volt 3 nap múlva bemutatva, meg jövő héten bemutatva, szóval :lol:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. július 2., csütörtök 9:24

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy Perez megvegyen egy olyan balhés játékost, mint Vidal. Szerintem nem fogjuk leigazolni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 2., csütörtök 9:23

Jorente, te atya ég...

Bár legalább a Vidal biznisz nem hangzik rosszul 30-ért. Az már más dolog, hogy ez a Vidal gyerek taplósága is lassan exponenciálisan növekedik a pályán és a pályán kívül egyaránt.

A Manchestert is szájba kéne rúgni már, ilyent ki látott, hogy lejáró évében levő kapus 35 milla? WTF?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 2., csütörtök 7:29

Llorente jön 10 millióért, egyre jobb. Bár a sorba beleillik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 30., kedd 15:40

Na ez lehet, igen. Erre nem gondoltam. Legalább nem kell ezért visszahozni Moratat. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 30., kedd 15:05

ziro4vr írta:
Realista24 írta: De nehéz eset vagy te Ferike. :roll:
Nem kapja meg a mountain bike-ot, azt mondod? :lol:

Btw ez a Vasquez gyerek ez most mi? Vele mi a terv? :|
Szerintem csak kell a saját nevelés a keretben, aztán volt egy hülye aki rábólintott a peremember szerepre.Vagy Bale-t akarják ösztönözni...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 30., kedd 14:55

Realista24 írta: De nehéz eset vagy te Ferike. :roll:
Nem kapja meg a mountain bike-ot, azt mondod? :lol:

Btw ez a Vasquez gyerek ez most mi? Vele mi a terv? :|
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 30., kedd 14:40

ferike írta:
Szezon kozben ele toltak 2 vagy 3 szerzodest is, rekord fizetessel(!), de egyiket se fogadta el. Ez nem eleg?
én erről se nagyon tudok. LvG év végén nyilatkozott arról ,hogy reméli megtudják majd győzni az új szerződéssel. de ha te tudod, hogy idény közben 2-3at elutasított akkor jó.
De nehéz eset vagy te Ferike. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 30., kedd 14:38

ferike írta:
Szezon kozben ele toltak 2 vagy 3 szerzodest is, rekord fizetessel(!), de egyiket se fogadta el. Ez nem eleg?
én erről se nagyon tudok. LvG év végén nyilatkozott arról ,hogy reméli megtudják majd győzni az új szerződéssel. de ha te tudod, hogy idény közben 2-3at elutasított akkor jó.
Ha akart volna, akkor már aláírta volna a szerződését. Kétlem, hogy ne tudna a Manchester olyan pénzügyi feltételeket adni neki, amire rá ne bólintana.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. június 30., kedd 14:35

Szezon kozben ele toltak 2 vagy 3 szerzodest is, rekord fizetessel(!), de egyiket se fogadta el. Ez nem eleg?
én erről se nagyon tudok. LvG év végén nyilatkozott arról ,hogy reméli megtudják majd győzni az új szerződéssel. de ha te tudod, hogy idény közben 2-3at elutasított akkor jó.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 30., kedd 14:28

ferike írta:
wZoLee7 írta:Inkább nézz utána, nem akar és nem is fog hosszabbitani, ide akar igazolni.
Linkelj már nekem olyat ahol van erről hivatalos akármi. Esküszöm nem találok.
Szezon kozben ele toltak 2 vagy 3 szerzodest is, rekord fizetessel(!), de egyiket se fogadta el. Ez nem eleg?

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. június 30., kedd 14:16

Reaper's Scythe írta:az első link, amit a google kiedob

Biztos sokáig kerested :lol:
ilyet olvasok a blikkben is. hagyjuk ezt mert tudom jól, hogy nem volt ilyen interjúja. az EB selejtezők előtt nyilatkozok amikor konkrétan csak annyit nyögött ki, hogy most a válogatottra koncetrál.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. június 30., kedd 13:51

az első link, amit a google kiedob

Biztos sokáig kerested :lol:

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. június 30., kedd 13:43

wZoLee7 írta:
ferike írta:Jók ezek a vagy most szarert vagy jövőre ingyen kommentek. Ki és hol mondta hogy nem akar/fog hosszabbítani? Egyébként is ha van esze akkor hosszabit ha nem eligazol azt két baki után rá gyujtjak a házát meg verik a kocsija tetejét közben az anyját szidják.
Inkább nézz utána, nem akar és nem is fog hosszabbitani, ide akar igazolni.
Linkelj már nekem olyat ahol van erről hivatalos akármi. Esküszöm nem találok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég