Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 3., péntek 11:38

Perezék mindent leszarva kirúgták és hoztak egy új edzőt
Egy régi bútordarabot,afféle bólogatójánost,aki ugrik ha az elnök szeme egyet rebben...ideális választás señor Pereznek,csak kár hogy Ancelottihoz képest,(akit Perez állítólag mindig is akart),egy visszaesés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 3., péntek 11:14

Kerlon írta:Vidal, Llorrente kettőssel amúgy én kiegyeznék. A tegnap leírt kerethez hozzá lehetne őket csapni. Az a bajom egyedül, hogy Vidal sem a leghátsó ember szokott lenni, én meg Kroost előrébb helyezném a középpályán, de így alapjában véve megint neki kéne hátulról összeszednie és elosztania, viszont nagyon brutálisan hangzik egy Modric-Kroos-Vidal 3-as.
Tavaly bevallom nálam Vidal elsőszámú opció volt, de Toni nagyon bizonyított, óriási siker, hogy nálunk játszik. Ez a hármas tényleg brutálnak hangzik, főleg hogy Toni sokkal jobb ha nem neki kell a hátsó szerepet játszania. Esetleg ha Modric lenne a "hátsó" hármójuk közül, Vidal amolyan box-to-box jelleggel zakatolna talán Lukának lenne még ereje ugyanúgy osztogatni, Kroosnak is talán jobban menne ha nem kéne annyit védekezni, csapatvédekezéssel megoldható lenne ha a támadók is becsületesen visszajárnak :hmmm: Kiváncsi vagyok lesz-e ebből valami, bár igazolásra nem hiszek, hogy a köv. 1-2 hétben számíthatunk ha hinni lehet a híreknek.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 3., péntek 10:52

modricról mi hír van? edzeget már ? ott lesz az első meccsen?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 3., péntek 10:50

Nem lepődnék meg, ha az lenne amúgy a Ramos ügy hátterében, hogy Sergio Ancelotti védte és kimerte nyitni a száját is Perezékkel szemben. ÉS szerintem igaza is van Ramosnak, mert garantálom, hogy nem lett volna felháborodás senki részéről sem, ha Carlo maradt volna. (Max Matt) Lényegében a többségnek (játékos, szurkoló) nem volt semmi gondja az olasz edzővel, erre Perezék mindent leszarva kirúgták és hoztak egy új edzőt, aki az elmúlt években nagyjából semmi komolyat nem tud felmutatni.


Vidal, Llorrente kettőssel amúgy én kiegyeznék. A tegnap leírt kerethez hozzá lehetne őket csapni. Az a bajom egyedül, hogy Vidal sem a leghátsó ember szokott lenni, én meg Kroost előrébb helyezném a középpályán, de így alapjában véve megint neki kéne hátulról összeszednie és elosztania, viszont nagyon brutálisan hangzik egy Modric-Kroos-Vidal 3-as.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. július 3., péntek 10:46

Vidal, Llorente.
Kösz bammeg :lol:
Akár azt is, hogy ki hogy viszonyul hozzá, ki mennyire küzd-hajt. Gondolom beszél mindenkivel. Nagyjából úgy tudom elképzelni, mint egy állásinterjút. Legalábbis én így csinálnám.
Még jó hogy Benitez tud angolul, mert Baleel nem sok szarra menne :mrgreen: Bár Gareth barátunknak nincs szüksége a szavakra, hogy kezdő legyen. A pályán válaszol...ja, nem :roll:
Péreznek ggbb van. Pedig én védtem a végletekig általában.
Az Ancelotti-Ramos ügy nálam is kiverte a biztosítékot. Bár ha Ramos távozik, akkor nem gondolnám, hogy meg kell várni a következő elnök választást.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. július 3., péntek 10:46

Az olasz Sky Italia értesülései szerint a Real Madrid beszáll az Internazionale és a Tottenham Hotspur Mario Suárezért folytatott harcába. Forrás: Madridom.hu
Most a névtől függetlenül (nyilván az sem rossz, hogy matracos "úriemberről" van szó, de ez még hagyján), mennyire gáz ez a mondat? Tényleg olyan játékosok kellenek nekünk, akiket európai szinten nulla csapatok figyelnek?

"More, ebbű' baj lesz..." :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 3., péntek 10:45

BBeno írta:amúgy 2010 óta nekem is csak csökkent a szememben. viszont kétségtelenül az egyik legbefolyásosabb elnök a fodbal világában és nem tudom hogy ki lenne méltó utódja az elnöki poszton mert nem tudom hogy a jelöltek közül van-e valakinek ekkora hatalma és presztízse a sportban mint pereznek.
Ha lenne, szerintem indult volna korábban. Legalábbis nem hiszem, hogy néhány év alatt valaki nagyon kinőtte volna magát. De Pérez lassan többet árt mint használ...vagy lehet nem is lassan. De ezzel megvárom az átigazolási szezon végét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 3., péntek 10:42

amúgy 2010 óta nekem is csak csökkent a szememben. viszont kétségtelenül az egyik legbefolyásosabb elnök a fodbal világában és nem tudom hogy ki lenne méltó utódja az elnöki poszton mert nem tudom hogy a jelöltek közül van-e valakinek ekkora hatalma és presztízse a sportban mint pereznek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 3., péntek 10:38

Kroos és Modric mellé. Meg egy csere csatár.
Vidal, Llorente.
Mondjuk nem tudom, hogy mit láthat Benítez 1-2 hét edzés után,
Akár azt is, hogy ki hogy viszonyul hozzá, ki mennyire küzd-hajt. Gondolom beszél mindenkivel. Nagyjából úgy tudom elképzelni, mint egy állásinterjút. Legalábbis én így csinálnám.
de valami nagyon rohad a vezetőségben
Péreznek ggbb van. Pedig én védtem a végletekig általában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 3., péntek 10:38

benitez esetében jobb is ha nem ő választ. nem hiszek benne hogy olyan játékosokat hozna akiket elnéznék real mezben.

de valami nagyon rohad a vezetőségben mert minden hülyeségre kiadnak egy hivatalos cáfolatot. de ramos esetében meg nem tették meg. nem is értem az egészet. még ha igaz is egy hajszálnyira a történet akkro is az lenne a legelső hogy csillapítja a feszültséget, mert a média nem áll le.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 3., péntek 10:36

Van benne ráció, hogy nem igazolunk, mivel túl sokat nem is kell. Mondjuk nem tudom, hogy mit láthat Benítez 1-2 hét edzés után, amit ne láthatna mondjuk 5-10 tavalyi meccsből. Meg kéne neki mutatni 3-3 meccset, amikor Bala nem volt meg, amikor Modric, aztán abból le is jöhet neki, hogy kell valaki Kroos és Modric mellé. Meg egy csere csatár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 3., péntek 10:32

BBeno írta:túl mainstream lenne időben elkezdeni igazolni. nem a mi stílusunk. normális helyeken előszezonra együtt van a keret itt még olyankor jön az hogy ki maradhat és ki jöhet.
Alapesetben egyetértek veletek, de akkor megint az lenne, hogy nem az edző igazol (így sem az lesz :lol: ). Na de ahol kész a keret, ott többségében ugyanaz az edző, aki volt is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 3., péntek 10:30

túl mainstream lenne időben elkezdeni igazolni. nem a mi stílusunk. normális helyeken előszezonra együtt van a keret itt még olyankor jön az hogy ki maradhat és ki jöhet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. július 3., péntek 10:25

Pedig lassan ideje lenne elkezdeni erősíteni, mert a riválisok lassan már a kereteiket is lezárják...nálunk meg még minőségi igazolás Danilo-n kívül nem nagyon van...nagyon remélem, hogy nem augusztus 31.-én jelentik be az igazolásokat...
Ramos és De Gea ügyet meg minél előbb le kellene végre zárni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 3., péntek 10:04

Azt már csak így lábjegyzetben; mindentől függetlenül valahol azért óriási szégyen, hogy ahelyett hogy a csapat valós megerősítéséről szólnának a hírek, jelenleg a 2 kapitány kényes helyzete (távozása/maradása) okozza a legnagyobb problémát/fejtörést nyáron a Real Madridnak, no comment.... :ozil: :sly: 1 hét van az előszezonig, de tényleges igazolást és Benítez kívánságaiból még nem nagyon láttunk semmit (nem hinném, hogy Casemiro és Lucas Vázquez lettek volna; vagy ha mégis, úgy újfent :lol: ).
Azt írják, hogy Rafa az első hét után fog dönteni az igazolásokról, addig látni szeretné, hogy ki hogy merre meddig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. július 3., péntek 9:58

A Marca szerint Sergio Ramos dühös, amiért kétségbe vonták madridizmusát és profizmusát. A spanyol védő ezért úgy döntött, hogy elhagyja Madridot.
Elég semmitmondó cikk egyébként, konkrétum noku; csak hogy megromlott a kapcsolata Perezzel és hogy "túl mély a seb" a szívében. + Nem szeretné magát a szurkolók szemében egy pénzéhes fazonnak feltüntetni, így elkerülné azt a szitut, hogy Ikerhez hasonlóan a fanok kereszttüzébe kerüljön. Hát nem tudom, elég langyos történetnek tűnik nekem... Hozzáteszem az nem kérdés, hogy vélhetően valami "csúnyán" félresiklott (mint anno (2013) Cristiano esetében, mikor az átig. időszak lejárta után közölte Perezzel, hogy engedjék el a PSG-be, amire ugye jött az elnöktől a már-már legendás Messis válasz), de bízom benne, hogy az előszezon kezdetével és a Flo papa-Ramos-Benítez személyes találkozóval helyreteszik ezt az ügyet is és Sergio végül marad (mert maradni kell; ő idetartozik, ez nem is lehet kérdés).

Azt már csak így lábjegyzetben; mindentől függetlenül valahol azért óriási szégyen, hogy ahelyett hogy a csapat valós megerősítéséről szólnának a hírek, jelenleg a 2 kapitány kényes helyzete (távozása/maradása) okozza a legnagyobb problémát/fejtörést nyáron a Real Madridnak, no comment.... :ozil: :sly: 1 hét van az előszezonig, de tényleges igazolást és Benítez kívánságaiból még nem nagyon láttunk semmit (nem hinném, hogy Casemiro és Lucas Vázquez lettek volna; vagy ha mégis, úgy újfent :lol: ).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 3., péntek 9:50

Realista24 írta:
Vidal valószinű arsenal,Biglianak sajnos viszont van olasz útlevele vagy mi... :-(
Vidal nem megy Londonba, Casemiro el, Vidal be.
Hát és akkor a Kroos-Modric párost egy szem Illarra fogja pótolni?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 3., péntek 8:24

A Marca szerint Sergio Ramos dühös, amiért kétségbe vonták madridizmusát és profizmusát. A spanyol védő ezért úgy döntött, hogy elhagyja Madridot.
ebben aztán nagy lenne a logika :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 3., péntek 8:20

dannen írta:
A Marca szerint Sergio Ramos dühös, amiért kétségbe vonták madridizmusát és profizmusát. A spanyol védő ezért úgy döntött, hogy elhagyja Madridot. Forrás: Madridom.hu
:lol:
Ne röhögj, erről te tehetsz :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 3., péntek 7:30

Realista24 írta:Persze, a madridomon :mrgreen:
Ja,akkor oke,abból dolgoznak a spanyolok is :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég