Dél-amerikai foci

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 5., vasárnap 1:36

Mindegy, totál elbeszélünk egymás mellett. Rájuk kell nézni és látszódik ki a jobb.
Mondjuk Zidane, Ronaldo, Maradona esetében tényleg a szimpátia meg nézőpont dönt.
Messi CR eset már más, ott szemmel látszódik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 5., vasárnap 1:33

Messi lőtt gólt? Végül is mindegy,mert egy cikkben megírták,tök mindegy mi van,mit csinál....akkor is ő a jobb(akkor is ha nem ).....lassan akkor is jobb a többinél ha nem is játszik. Láttam sok tálentumot játszani......de akit ennyire túl zongoráztak olyat még nem. Ő minden idők legmegbecsültebb,legértékeltebb,legjobban dícsért játékosa.

messze....messze....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 5., vasárnap 1:32

nmate írta:Ezt írtam le én is, nem akkora isten ő, mint Maradona, aki szintén egy gyengébb válogatottat vezetett győzelemre.
Soha nem értettem, hogy miért kell mindig a válogatottnál elért teljesítményt ennyire felnagyítani. Maradona meg klubszinten nem ért el fele annyit se, mint Messi, akkor mitől is nagyobb isten Diego? Vagy akkor Messi és Cé soha nem kerülhet all time top 5 közelbe, mert a válogatottal nem tudnak semmit nyerni? Azért nézzük meg, hogy egy Ronaldo, Ronaldinho, Zidane mennyivel jobb csapatokkal jutottak fel a csúcsra válogatott szinten . Viszont ők meg egyéni eredményekben és klubszinten maradnak el Messiéktől. Szóval szerintem még mindig értelmetlen vita ez, mert úgy is a szimpátia dönt ebben a kérdésben mindenkinél. Nálam pl Cé, Messi, Ronaldo, Zidane a sorrend, mondom ezt úgy, hogy utálom Messit.
Zsombor írta:Ha valamelyik minden idők legjobbja, akkor így is úgy is kirántja a szarból a csapatot. De mivel egyik sem az, nincs is miről beszélni.
Ezt azért gondold át szerintem még egyszer. Megnéztem volna Ronaldot, ha nem Rivaldo, Dinho, Carlos, Cafú stb. társai vannak, hanem Moutinho, Nani, Coentrao és Pereira. De ugyanez elmondható Zidaneról is. Ronaldo meg BL-t nem nyert soha, akkor ő miért esélyes minden idők legjobbja címre? Parttalan vita marad továbbra is.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 5., vasárnap 1:25

Nem, nem értem miért kell összehasonlítani, mert ez egy Copa América volt, ahol földrajzos tudásom alapján nem indulhatnak a portugálok. Szóval teljesen felesleges felhozni a Cé vs Messi témát. Az meg kit érdekel, hogy ki melyik válogatottban játszik meg milyen játékosokkal vannak körülvéve? Ha valamelyik minden idők legjobbja, akkor így is úgy is kirántja a szarból a csapatot. De mivel egyik sem az, nincs is miről beszélni.
Azok után meg pláne vicces felhozni ezt a témát, hogy éppen triplázott a Barca Messi vezetésével. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 5., vasárnap 1:22

dannen írta:én, most. mivel ha erre az argentínára képes valaki azt mondani, hogy fogalmatlan gyökerek vannak benne, akkor hasonlítsuk össze portugáliával (ha nem értitek miért akkor sajnálom ) és mindjárt kiderül mennyire túlzó és hamis ez az állítás. jó hogy nem még megvédjük messit mert nincs mögötte csapat ilyen emberekkel
Amit ti itt leműveltek csak azért, mert elvesztett egy döntőt az a túlzás.
Nem tom feltűnt-e, Barcelonában all-time top formát hozott, aztán most hirtelen gyengébb lett. Hmmm. Vajon mi lehet a baj.
Na, mindegy. Nem vitatkozok. Nem tudjátok objektíven megítélni a Barca játékosokat.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. július 5., vasárnap 1:18

Azért én Agüerot sosem tartottam valami nagyra, ezt ezen a tornán is bizonyította, hogy nem sokat ér. Gyors, de semmi több. Lehet szidni Higuaint, viszont ő legalább helyzetbe került, megtartotta párszor a labdát, pár egyérintő összejött neki. Az más kérdés, hogy miért adták oda neki a tizit, mikor miatta nem játszik a Napoli Bl-t :mrgreen:
A PSG-s szekció is enyhén túlhypeolt, nagy hűhó a semmiért (illettve 80+ millióért). Messinek nem megy a válogatottban, viszont azt hozzá kell tenni, hogy a legtöbb esetben el sem tudják hozzá juttatni a labdát, enélkül meg elég nehéz bármit is alkotni. Nem akarom védeni, messze attól, viszont ma is adott 1 meccslabdát, amit csak be kellett volna lőni. Érzésem szerint nagyon túlértékelitek ezt az argentin válogatottat, már az is csodaszámba megy, hogy bejutottak a döntőbe.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 5., vasárnap 1:15

Egyesével nézed a játékosokat, ezt felejtsd el, ez nem FIFA.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 5., vasárnap 1:14

Ki beszélt Portugáliáról? Vagy Céről?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 5., vasárnap 1:12

nmate írta:Nincs Neymar, nincs Suarez, nincs mögötte csapat.
Ő sem mindenható, másik 10 embert (amiből 5 fogalmatlan gyökér), nem lehet felhúzni erősebb szintre.
Mondjuk a Brazil csapatból ki lehetne hozni valamit, ha felmernék vállalni azt, hogy ők nem fociznak, hanem küzdenek. Urugay is így nyert.

Argentínának meg mindene adott, egyedül Biglia lóg ki egy kicsit a kezdőből meg most Demichelis.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 5., vasárnap 1:12

Persze, több kéne tőle ahhoz. Ezt írtam le én is, nem akkora isten ő, mint Maradona, aki szintén egy gyengébb válogatottat vezetett győzelemre.
Mondjuk Maradona meg klubszinten volt elég silány, a címeket tekintve, de ebbe inkább ne menjünk bele jobban. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 5., vasárnap 1:11

nmate írta:
Persze, több kéne tőle ahhoz. Ezt írtam le én is, nem akkora isten ő, mint Maradona, aki szintén egy gyengébb válogatottat vezetett győzelemre.
Mondjuk még benézhetnek Messinek is egy "Isten kezét", mert valószínűleg a kövi VB-n és Copán is ott lesz. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 5., vasárnap 1:09

'shutterisland írta:megérdemelte chile, összességében is ők voltak a legjobbak. :agree:
Ok voltak legjobban motivalva, nagyon meg akartak nyerni a tornat foleg a hazai kornyezet miatt.Gratula nekik.....az Argentinok egy meccs kivetelelevel nem sokat mutattak, de meg ez is eleg volt a dontohoz....ez is mutatja milyen volt az idei torna...olyan nagy sz*r.
Jovore remelhetoleg az EB jobb lesz...bar ott is sok selejt csapat lesz a bovites miatt.

Vidalt meg hozni kell, ha lesz ra esely.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 5., vasárnap 1:07

Ki lett a torna legjobbja?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 5., vasárnap 1:06

dannen írta:
nmate írta:Nincs Neymar, nincs Suarez, nincs mögötte csapat.
Ő sem mindenható, másik 10 embert (amiből 5 fogalmatlan gyökér), nem lehet felhúzni erősebb szintre.
persze, akkor az ellenfeleiknél mennyi fogalmatlan gyökér volt? hagyjuk már, nekik volt a legjobb keretük bőven a tornán.
Nem tudom észrevetted-e, nem mindig a legjobb keret nyer.
ziro4vr írta:A 31/6 tornán szerzett gól akkor is botrány egy all time top5-be vágyó fazontól.
Persze, több kéne tőle ahhoz. Ezt írtam le én is, nem akkora isten ő, mint Maradona, aki szintén egy gyengébb válogatottat vezetett győzelemre.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 5., vasárnap 1:02

nmate írta:Nincs Neymar, nincs Suarez, nincs mögötte csapat.
Ő sem mindenható, másik 10 embert (amiből 5 fogalmatlan gyökér), nem lehet felhúzni erősebb szintre.
A 31/6 tornán szerzett gól akkor is botrány egy all time top5-be vágyó fazontól.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 5., vasárnap 0:57

Nincs Neymar, nincs Suarez, nincs mögötte csapat.
Ő sem mindenható, másik 10 embert (amiből 5 fogalmatlan gyökér), nem lehet felhúzni erősebb szintre.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2015. július 5., vasárnap 0:56

Mondjuk Messi az utolsó aki tehet róla hogy megint buktak. Az edző az elsőszámú marha, de Pipita is hozta magát.
Minden irónia nélkül.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 5., vasárnap 0:55

2007 óta nem lőtt gólt kieséses szakaszban Messi? Ha ez igaz, akkor az tényleg durva. :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 5., vasárnap 0:54

Messi 2007 óta nem rúgott gólt egyenes kieséses szakaszban a válogatottban by Ricsi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Dél-amerikai foci

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. július 5., vasárnap 0:53

Ivan-bba mindja megmondja a tutit hogy argentina jobb volt :-P :)) pipitaa huuu de orulok hogy nem a mi jatekosunk....remelem ilyen biglia sem lessz az.
Naaa kerlek perez jojjon mar vidal meg degea...meg van 10 perc amig nem alszom el :-)))
- Hasta el final, Vamos Real -


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég