Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 28., péntek 18:45

boomer írta:Illaramendi ilyen jó labdaszerző?
az u21es csapatnak négy húzóembere volt akik végig jól teljesítettek:
thiago a torna legjobbja lett
morata cserecsatárként gólkirály
ott volt még isco
és illarramendi
ezek négyen húzták a casptot. kettő már itt van, a másik kettő pedig viszonylag olcsón megszerezhető. lehet túl nagy lenne a spanyolosítás (nacho, jesé, carvajal, isco és most ők) de szerintem így még könnyebb is lenne beilleszkedniük.
verrattinak nem mi vagyunk az álma, szerintem előbb-utóbb a juvéban fog kikötni. kondogbiának én is örülnék, illarramendiről cikkeznek realista? azt tudom hogy szóba jött már, de rendszeresen írnak róla? nagyon közel van az arsenalhoz?

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 28., péntek 18:44

Illaramendi ilyen jó labdaszerző?
Egy az egyben Alonso fiatal korában.

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 28., péntek 18:35

Illaramendi ilyen jó labdaszerző?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 28., péntek 18:34

Thiagot adom, de Illarramendi helyett Kondogbia v jovore Veratti. Remelem azert ezzel a spanyolositassal nem esunk at a lo tuloldalara. Kell eltero stilusu jatekosok is csapatba, nem szeretnek egy sablon focit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 28., péntek 18:18

ezt én is nagyon adnám.
de már belenyugodtam hogy nem így lesz..
sajnos, de fantáziálni szabad, és amúgy nem lenne lehetetlen küldetés... :/

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 28., péntek 18:12

Los Blancos írta:
Úgy tudtam, hogy Illaramendi az Arsenallal folytat előrehaladott tárgyalásokat. Ha mégsem, akkor igazoljuk le előlük.
Isco is folytatott a City-vel. :shifty:

Alonso helyettesének/utódjának tökéletes lenne, nagyon tehetséges. Vele és Thiagoval megkoronázhatnánk az átigazolási időszakot. Nedves lenne a bugyi az biztos, plána, ha Sami barátunk távozna.

--> Alonso, Illarramendi, Casemiro, Thiago, Modric...ááá...semmi esély rá. :mrgreen: :mrgreen:
ezt én is nagyon adnám. B-) B-)
de már belenyugodtam hogy nem így lesz.. :)

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 28., péntek 18:02

Úgy tudtam, hogy Illaramendi az Arsenallal folytat előrehaladott tárgyalásokat. Ha mégsem, akkor igazoljuk le előlük.
Isco is folytatott a City-vel. :shifty:

Alonso helyettesének/utódjának tökéletes lenne, nagyon tehetséges. Vele és Thiagoval megkoronázhatnánk az átigazolási időszakot. Nedves lenne a bugyi az biztos, plána, ha Sami barátunk távozna.

--> Alonso, Illarramendi, Casemiro, Thiago, Modric...ááá...semmi esély rá. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 28., péntek 16:09

Szívből utálom a médiát, akkor a hatalmuk, hogy az valami borzalom. Felkapnak egy-egy nevet, és ezzel az illető ára 20-25 milliót ugrik. Azt kívánom Cavaninak, hogy Olaszországból vonuljon vissza. :mrgreen:
Én meg azt,hogy a Peñarolból... :mrgreen:

Amúgy én sem értem hogy kik látnak bele 63milliót,rám sem a napoliba,sem a válogatottba nagy benyomást nem tett.Az minden esetre elgondolkodtató,hogy csatárt akarnak igazolni,ezek szerint van komoly érdeklődő,remélem nem mi.A chelseare tippelnék,Mou bírja,a lovetta meg nem akadály... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 28., péntek 16:05

Horribilis pénz egy az átlagnál kicsit jobb játékosért. Semmit nem mutatott, ami miatt indokolt lenne bankot robbantani érte.
Persze, Torghelle is simán gólkirály lenne a gyenge olasz bajnokságban, sőt a 30 gólon felüli szezonokat is stabilan hozná bármelyik bajnokságban...

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 28., péntek 16:01

Toky írta:
Gerr90 írta:Tudom, hogy sejkek, orosz milliárdosok és felborult játékospiac DE mondja már meg nekem valaki, hogy merülhet fel egyáltalán valakiben, hogy Cavaniért bárki kifizetne 63 milliót?
Nem Cavani ér ennyit, hanem ennyi a kivásárlási ára. A nápolyiak nem akarják eladni, ahogy a hírek szerint a londoniak sem Bale-t. Csak Bale-nél nem tudunk róla, hogy lenne kivásárlási ára. A 63 millió az a pénz, ahol a Napoli nem szólhat már bele, hogy Cavani hova megy. Ez nem a játékos ára, ez egy kompenzációs összeg, amit a Napolinak kell fizetni (meg még az adókat!) azért, hogy Cavani nem tölti ki náluk a szerződését.
Én ezt tökéletesen értem, az a fura nekem, hogy ennek ellenére vannak róla egyáltalán pletykák. Már az is gáz, hogy valakiben felmerülne, hogy a Real, Chelsea vagy City hajlandó lenne kifizetni ennyi pénzt.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 28., péntek 15:57

AMYF írta:
Toky írta:Nachot azért hiszik sokan szélső védőnek, mert a hiányos (vagy inkább rosszul összerakott) keret miatt Mourinho Őt sem ott játszatta, ahol kellene.
Belülre mindig is volt játékos: Pepe, Varane, Ramos, Carvalho, Albiol. Nacho itt labdába sem rúghatott volna. Szélen meg a gyengélkedő Arbeloa helyén játszhatott illetve a másik felén amikor Marci sérült volt és Coe meg pihent. Nem feltétlen a keret volt rossz hanem Nacho lehetőségei. Igen, a Castillában belső védő volt, de ott is inkább ott voltak lehetőségek - az az eredeti posztja, de szélen is lehozza a jó teljesítményt.. De majd kiderül, hol fog szerepelni.
A tavalyi keretben volt 3 (!) szélső védő, míg 5 belső (2 helyre) a 4-4 helyett. Carvalho már korábban le akart lépni, csak Mourinho nem engedte, és aktiválta a +1 éves opciót. Középpályán Alonso azért játszotta végig a szezont még lágyéksérüléssel is, mert nem volt megfelelő alternatívája. Özil szarok bele stílusával a jobb szélen csereként be tudott állni di María (ha nem kezdett Modric helyett), Kaká (aki egész szezonban alig játszott) és Callejón (aki inkább létszám volt). Két olyan csatárunk volt, amelyik mindenképpen játszani akart (és a legtöbb élcsapatban kezdő is lehetne), így végül mindkettő formán kívül volt egész szezonban, mert egyik sem kapta meg a teljes bizalmat. Míg Khedirát sem lehetett igen leváltani, mert védekezőbb szellemű középső középpályásunk sem igen volt, ugyanis Essien hol sérült, hol pedig jobb bekk volt.
Szerintem egyértelmű, hogy rosszul volt összerakva a keret. És le merem írni, hogy egy Granero sokat segített volna rajtunk. Pedig Őt alapesetben egy kiegészítő embernek tudnám csak elképzelni.
AMYF írta:
Toky írta:(Másik példa Morata vagy Callejón. Mikor utóbbi szélső védőt játszott, az is egy szép példa.)
én úgy emlékszem, hogy Callejón megállta a helyét kényszerűségből védőként is, bőven jobb volt mint Arbeloa. már nem emlékszem melyik meccsen volt, talán ősszel Valladolid ellen amikor Nachot is lehozta és később Arbeloat is.
Több meccsen is játszott hátul. Egyszer pihentető cserélések miatt került hátra, egyszer mert támadni kellett, és védő jött le, és talán olyan is volt, hogy Ő kezdett ott. Vagyis akkor maradt hátul, amikor nyomtunk, és alig volt védőmunka, vagy az ellenfél amúgy sem erőltette a támadást. De amikor mégis előre jött az ellenfél, akkor látszott, hogy még Arbeloával is jobban jártunk volna, mert úgy mentek el mellette, hogy nem tudta, merre nézzen.
AMYF írta:Verratti meg amott alapkezdő, itt meg nem játszana minden meccsen. majd talán elhozzák ha Xabi elmegy innen. vagy Gündogan oldja meg a problémát. meglátjuk.
Én nagyon remélem, hogy Alonso sem fog játszani minden meccsen. :D Persze értem mit akarsz mondani. De attól még szerintem bele törődne, hogy első évben olyan 50-50%-ban játszanának. Még mindig bőven van fejlődni valója. Ráadásul új ország és futball kultúra, új csapat és annak is (nem csak számára) új taktika. Meg ugye Alonsot most műtötték, az elején gondolom időbe telik, amíg az alapozáson átesik, meg nem biztos, hogy merik úgy terhelni az elején.
Gerr90 írta:Tudom, hogy sejkek, orosz milliárdosok és felborult játékospiac DE mondja már meg nekem valaki, hogy merülhet fel egyáltalán valakiben, hogy Cavaniért bárki kifizetne 63 milliót?
Nem Cavani ér ennyit, hanem ennyi a kivásárlási ára. A nápolyiak nem akarják eladni, ahogy a hírek szerint a londoniak sem Bale-t. Csak Bale-nél nem tudunk róla, hogy lenne kivásárlási ára. A 63 millió az a pénz, ahol a Napoli nem szólhat már bele, hogy Cavani hova megy. Ez nem a játékos ára, ez egy kompenzációs összeg, amit a Napolinak kell fizetni (meg még az adókat!) azért, hogy Cavani nem tölti ki náluk a szerződését.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 28., péntek 15:03

Tudom, hogy sejkek, orosz milliárdosok és felborult játékospiac DE mondja már meg nekem valaki, hogy merülhet fel egyáltalán valakiben, hogy Cavaniért bárki kifizetne 63 milliót?
Horribilis pénz egy az átlagnál kicsit jobb játékosért. Semmit nem mutatott, ami miatt indokolt lenne bankot robbantani érte.
Szívből utálom a médiát, akkor a hatalmuk, hogy az valami borzalom. Felkapnak egy-egy nevet, és ezzel az illető ára 20-25 milliót ugrik. Azt kívánom Cavaninak, hogy Olaszországból vonuljon vissza. :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 28., péntek 14:54

“Con Cavani no hará falta cara a cara, existe una cláusula”
A Napoli elnöke, Aurelio de Laurentiis ismét nagyon egyértelmű és világos volt; lazán betolta, hogy semmi szükség arra, hogy Cavanival face to face dumáljanak, mert igazából nincs miről; ergo vagy leteszik érte a 63 millás kivásárlási árat vagy szépen marad a seggén Olaszországban! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 28., péntek 14:53

Ha Veratti jönne, biztosan a kezdőbe jönne.
És azért Caletti sem volt bőven jobb, hátvédként...
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 28., péntek 14:26

Toky írta:Nachot azért hiszik sokan szélső védőnek, mert a hiányos (vagy inkább rosszul összerakott) keret miatt Mourinho Őt sem ott játszatta, ahol kellene.
Belülre mindig is volt játékos: Pepe, Varane, Ramos, Carvalho, Albiol. Nacho itt labdába sem rúghatott volna. Szélen meg a gyengélkedő Arbeloa helyén játszhatott illetve a másik felén amikor Marci sérült volt és Coe meg pihent. Nem feltétlen a keret volt rossz hanem Nacho lehetőségei. Igen, a Castillában belső védő volt, de ott is inkább ott voltak lehetőségek - az az eredeti posztja, de szélen is lehozza a jó teljesítményt.. De majd kiderül, hol fog szerepelni.
Toky írta:(Másik példa Morata vagy Callejón. Mikor utóbbi szélső védőt játszott, az is egy szép példa.)
én úgy emlékszem, hogy Callejón megállta a helyét kényszerűségből védőként is, bőven jobb volt mint Arbeloa. már nem emlékszem melyik meccsen volt, talán ősszel Valladolid ellen amikor Nachot is lehozta és később Arbeloat is.

Verratti meg amott alapkezdő, itt meg nem játszana minden meccsen. majd talán elhozzák ha Xabi elmegy innen. vagy Gündogan oldja meg a problémát. meglátjuk.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. június 28., péntek 14:24

niden6 írta:
Arpinho írta:Én Benzit is eladnám, ha jönne érte egy 50 milliós ajánlat! (de csak akkor)
Ki fizetne érte annyit? :lol: :mrgreen:
Úgy hallottam, hogy a Citynek csatárgondjai vannak :shifty: :shifty:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
norberto11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. június 28., péntek 13:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norberto11 » 2013. június 28., péntek 14:22

niden6 írta:
Arpinho írta:Én Benzit is eladnám, ha jönne érte egy 50 milliós ajánlat! (de csak akkor)
Ki fizetne érte annyit? :lol: :mrgreen:
egy monaco vagy psg lehet kifizetné.. :shifty:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. június 28., péntek 14:02

Arpinho írta:Én Benzit is eladnám, ha jönne érte egy 50 milliós ajánlat! (de csak akkor)
Ki fizetne érte annyit? :lol: :mrgreen:

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. június 28., péntek 14:01

Nem tudom, hogy a fenébe nem tudunk találni egy védekezőbb felfogású középpályást :hmmm:
Engem az sem zavar, ha no name a tag, és itt lesz belőle valami! B-)
Én Benzit is eladnám, ha jönne érte egy 50 milliós ajánlat! :mrgreen: (de csak akkor)
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 28., péntek 13:58

AMYF írta:Nacho bevethető ott, de nagyoknál sosem játszott belső védőt.
Konkrétan annyira bevethető, hogy az az eredeti helye. :D Carvalho is megdicsérte nemrég (azt is hozzátette, hogy dönteni kell, hol is akarják játszatni, és aszerint fejleszteni Őt, de szerinte belső védő a posztja), meg olvastam olyat, hogy odakint született belső védőnek tartják. Mikor Castilla meccseket láttam, rendre jól teljesített belül. Szerintem megérett arra, hogy 4. számú belső védő legyen. Ha Pepe lelépne, milyen szépen festene egy Varane (Nacho) - Ramos (Inigo Martinez) belső védő kvartett. :mrgreen: (Persze ha Pepe nem a pénzt és a fix kezdő státuszt választja, hanem minket és a 3. számú védő szerepét, akkor Ő megy Martinez helyére.)
Nachot azért hiszik sokan szélső védőnek, mert a hiányos (vagy inkább rosszul összerakott) keret miatt Mourinho Őt sem ott játszatta, ahol kellene. (Másik példa Morata vagy Callejón. Mikor utóbbi szélső védőt játszott, az is egy szép példa.)
Los Blancos írta:DefensaCentral-on van egy cikk, miszerint Thiago és Illarramendi kell Carlo papának. Elég csúnya lenne, ha az u21es győztes csapat gerincét 3 héten belül Madridba költöztetnénk. Cééép Álmok :D és elfelejthetnénk Samit :mrgreen: :mrgreen:
Úgy tudtam, hogy Illaramendi az Arsenallal folytat előrehaladott tárgyalásokat. Ha mégsem, akkor igazoljuk le előlük. Verrattit amúgy sem tudjuk hozni, és kell valaki, aki idővel átveszi Alonsotól a stafétát. Arról nem beszélve, hogy most még tanulhatna Tőle, és nem egyből a mély vízbe lenne bedobva, hanem fokozatosan lehetne beépíteni.
Ja, és amennyire tudom, jó játékos (nem láttam sokat játszani, azért próbálok finoman fogalmazni) és spanyol(!) (vagyis baszk, ha minden igaz), amit a szurkolók, sociok szeretnek. Pérez/Zidane/Ancelotti remélem ismerik a Nike reklámot (Adidas szerződés ellenére). Just do it! :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég