Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 8., szerda 21:34

De nem is DDG a lényeg,hanem az ami hosszú évek óta jellemző,és ez miatt MERI elkéri a MU azt az árat,amit SENKI MÁSTÓL nem merte volna.....az meg hogy DDG szerződése lejártában ezt a mu.t nem érdekli hát ezt had ne higgyem el,persze.....majd pont a két fő zsidót nem érdekelné ha elveszítenék őt ingyen,hullana ott egy két fej az lehetséges.......elakarták ők adni,mert NEM AKART hosszabbítani már,és ezt a MU is tudta.....azért húzták vele az időt,mert a real volt a kérő és le lehet fejni minket. esküszöm óramű pontossággal tudtam,hogy lassna már 40 milla lesz a téma.....esküszöm Eger összes borára.....soha többé ne vehessek ha nem úgy gondoltam,hogy nem a mu fog engedni hanem a real megy majd még feljebb....nagyon iszonyat ez a gondolkodás.

...és ez régóta tendencia sajnos,ezért pofátlan velünk a legtöbb klub.

...én már sok évvel ezelőtt bevezettem volna,ha a monaco 80 at kér,és a játékos max 60at ér,akkor addig megyek el....ha nem akkor nem....veszek mást,mindenki pótolható,ezer és ezer játékos van,csak nem kellene ész nélkül hajkurászni egy egy nevet......
Én pont ezzel nem értek egyet. Mármint hogy mi vagyunk a nagy kivételek, és mindenki minket húz le. Lehet, hogy volt ilyen 10-15 éve, mert akkor mindenki előtt jártunk pénzügyileg. De most már messze nincs így. Nem akar fizetni a madrid? van másik 10 csapat, aki képes kipengetni komoly összegeket játékosokért. Barca most vette egy játékost 41 millióért, aki egy plusz játékos lesz csak a csapatban. A liverpooltól mennyit hoztak ki azért a brazil akárkiért? Sterling lassan 50 millió fontért fog csapatot váltani, mert lesz aki kifizeti!

Ha már rólunk van szó, Danilo, na, ő lehúzás volt...Ugyanúgy lejáró szerződés, de hol van ő egy De geahoz képest? Ha már kapusok, Neuer is 30 millióba került egy évvel a szerződés lejárta előtt, és a német klubok legendásan alacsony áron szoktak üzletelni egymás között, meg akkor még pláne alacsonyabb áron lehetett minőséghez jutni tőlük.

Én se hozta volna el Jamest mondjuk. Ahogy Bale-t sem. De pl Bale-ért volt, aki többet kínált...Nem mi voltunk az egyetlen idióták, aztán rajtunk kívül senki nem fizetett volna érte...Közel sem.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 8., szerda 21:32

R.M.C.F írta:
DDG meg jön ha 40 millió, akkor 40 millió. Egy Bale-ért meg fizettünk 100at... James 80.... Illarra 30... és?! Más klubok is kötnek drágán szar üzletet. De mondom itt mindenki egy profi sportszakmai és gazdasági szempontból egy kib_szott zseni...
Akiket felsoroltál,azokkal speciel mind jól átbasztak minket.....mert a real igazolásokért felelős vezetője egy zseni... :lol: :lol: :lol: ja,és legközelebb kacsold már be a caps lockot is,úgy lehet hogy jobban értjük.

De én kiszálltam,ha továbbra sem lehet megérteni,hogy itt nem arról van szó hogy alap esetben ddg meg ér e 40 millát.......de ez nem alapeset,a mu menekült a befektetéséből,úgy taktikázott hogy ha itt van a képben egy balek,akkor húzom még az időt,hátha feljebb emel.....nyertek. Elkelt dupla áron. Van ilyen,persze másnál is.....de nálunk minden évben.
Ráadásul általában nálunk nem egy, hanem kettő szokott lenni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 8., szerda 21:26

DDG meg jön ha 40 millió, akkor 40 millió. Egy Bale-ért meg fizettünk 100at... James 80.... Illarra 30... és?! Más klubok is kötnek drágán szar üzletet. De mondom itt mindenki egy profi sportszakmai és gazdasági szempontból egy kib_szott zseni...
Akiket felsoroltál,azokkal speciel mind jól átbasztak minket.....mert a real igazolásokért felelős vezetője egy zseni... :lol: :lol: :lol: ja,és legközelebb kacsold már be a caps lockot is,úgy lehet hogy jobban értjük.

De én kiszálltam,ha továbbra sem lehet megérteni,hogy itt nem arról van szó hogy alap esetben ddg meg ér e 40 millát.......de ez nem alapeset,a mu menekült a befektetéséből,úgy taktikázott hogy ha itt van a képben egy balek,akkor húzom még az időt,hátha feljebb emel.....nyertek. Elkelt dupla áron. Van ilyen,persze másnál is.....de nálunk minden évben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 21:21

mindenki annyit ér, amennyit perez fizet érte
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 8., szerda 21:18

Én tudom, hogy k_rvára közhely, hogy mindenki annyit ér, amennyit fizetnek érte!

DE

1. már páran leírták, szóval csak röviden: mi a garancia, hogy De Gea jövőre hozzánk jönne ingyen? mi? semmi!
2. kereslet-kínálat. lehet sokak szerint amatőrök ülnek a Realnak meg nincs koncepció meg stb. DEEEE Ti úgy ítélkeztek, hogy hipotézisek halmazait teszitek egymásra, majd úgy adjátok elő mintha az kib_szott TÉNY lenne... ez felkúr nem kicsit. nagyon!
3. a híreket (amik 99% orbitális nagy f_szság) szintén tényként kezeltek. itt senkinek nincs egy k_rva apró refrenciája sem sem a sportigazolások, sem komoly millió eurós tételű gazdasági befektetésekről, de úgy nyomjátok róla a tutit, mintha évtizedek óta ezt csinálnátok.

Az ilyen szintű hipotézisek tömkelegére állított teóriák tézisekként, tényként való közlése, és 6x10a23dikonszor való leírása felb_sz.....

Remélem akinek inge, az szépen magára is veszi. Az ilyen emberek/attitűd miatt van az hogy a hülyeség, az ostobaság terjed mint egy kibeb_szott kiirthatatlan vírus.

DDG meg jön ha 40 millió, akkor 40 millió. Egy Bale-ért meg fizettünk 100at... James 80.... Illarra 30... és?! Más klubok is kötnek drágán szar üzletet. De mondom itt mindenki egy profi sportszakmai és gazdasági szempontból egy kib_szott zseni...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 8., szerda 21:03

Realista24 írta:Pajti, hiába mondod, hogy 15 millió, ha a MU nem adja ide annyiért.
Abban meg nem lehet bízni, hogy jövőre is minket választ. Nekünk pedig égető szükségünk van egy ilyen kapusra, mert Navas nem opció, a többi elit kapus pedig megszerezhetetlen.

És igen, el akarják adni, ha annyit adunk érte, amennyit eladnak. Pillanatig ne legyen kétséged, hogy Ramosnak is megvan az ára.
15 millióért miért adnák el? Vagy 20 millióért? Kroos is 25 millió volt.

A MU azért adja 40 ért mert mi vagyunk a vevők,ha a realnak nem kellene,mert mondjuk nincsen kapuskérdés,akkor senki más nem adna érte 40et,majd ha hülyék lennének,akkor inkább néznek mást.....ez a 40 baszottul,de basszottul sok.
Kroos 25 volt,aki egy mezőnyjátékos akinek "magasabb " az ára mint egy kapusnak.

Szó szó,ne folytassuk,van aki szerint ez jó vétel,szerintem nagyon rossz.....az hogy ddg jön,annak nagyon örülök,mert top kapus,de hogy a MU is legalább ennyire örül a 40es lerántásnak,abban biztos vagyok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 8., szerda 20:55

Hozni kell DDG szerintem is.
Láttuk ebben az évben mennyit számít egy igazán jó kapus.

A kp.-ra jöjjön még egy embr ez a Carvallo mekkora zsugás?
Modricék alatt van egy szintel gondolom,de többel nem ezt meg remélem.. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 8., szerda 19:36

Realista24 írta:Pajti, hiába mondod, hogy 15 millió, ha a MU nem adja ide annyiért.
Abban meg nem lehet bízni, hogy jövőre is minket választ. Nekünk pedig égető szükségünk van egy ilyen kapusra, mert Navas nem opció, a többi elit kapus pedig megszerezhetetlen.

És igen, el akarják adni, ha annyit adunk érte, amennyit eladnak. Pillanatig ne legyen kétséged, hogy Ramosnak is megvan az ára.
15 millióért miért adnák el? Vagy 20 millióért? Kroos is 25 millió volt.
Írj már ki egy szavazást légyszives,ha majd ráérsz,mert most már kíváncsi vagyok,ki hogy áll hozzá ehhez a DDG kérdéshez...

Más:Most akkor Vidal mégsem?Csak azért kérdem mert reggel Cantona vígan elemezte Pires-el a rádióba,hogy festene vele a kpnk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 19:19

Fasza... mondjuk Csabi biztos örülne.

Akkor marad az ima, hogy a két király ne sérüljön le, majd aug. 31-én jön valami közepes fazon 27 millióért.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 8., szerda 19:18

R.M.C.F írta:...én már sok évvel ezelőtt bevezettem volna,ha a monaco 80 at kér,és a játékos max 60at ér,akkor addig megyek el....ha nem akkor nem....veszek mást,mindenki pótolható,ezer és ezer játékos van,csak nem kellene ész nélkül hajkurászni egy egy nevet......
De Péreznél az a fontos, hogy: https://i.imgflip.com/ny2lb.jpg :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 8., szerda 19:16

Btw valami középpályásról nincs hír? Ha bigliáról van, kérlek azt írd, hogy nincs!
Nincs. Vagyis van William Carvalho Illarra pótlására. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 19:15

Realista24 írta:Pajti, hiába mondod, hogy 15 millió, ha a MU nem adja ide annyiért.
Abban meg nem lehet bízni, hogy jövőre is minket választ. Nekünk pedig égető szükségünk van egy ilyen kapusra, mert Navas nem opció, a többi elit kapus pedig megszerezhetetlen.
Király Gabi az lett volna, de a Hali elvitte... :mrgreen:

Btw valami középpályásról nincs hír? Ha bigliáról van, kérlek azt írd, hogy nincs!
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 8., szerda 19:13

Pajti, hiába mondod, hogy 15 millió, ha a MU nem adja ide annyiért.
Abban meg nem lehet bízni, hogy jövőre is minket választ. Nekünk pedig égető szükségünk van egy ilyen kapusra, mert Navas nem opció, a többi elit kapus pedig megszerezhetetlen.

És igen, el akarják adni, ha annyit adunk érte, amennyit eladnak. Pillanatig ne legyen kétséged, hogy Ramosnak is megvan az ára.
15 millióért miért adnák el? Vagy 20 millióért? Kroos is 25 millió volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 8., szerda 19:03

Realista24 írta:Én DDG kérdésben Csokival értek egyet.

Nincs ezzel gond,én is megvenném őt,mert courtois nem megszerezhető.....de nem mindenáron.
De nem is DDG a lényeg,hanem az ami hosszú évek óta jellemző,és ez miatt MERI elkéri a MU azt az árat,amit SENKI MÁSTÓL nem merte volna.....az meg hogy DDG szerződése lejártában ezt a mu.t nem érdekli hát ezt had ne higgyem el,persze.....majd pont a két fő zsidót nem érdekelné ha elveszítenék őt ingyen,hullana ott egy két fej az lehetséges.......elakarták ők adni,mert NEM AKART hosszabbítani már,és ezt a MU is tudta.....azért húzták vele az időt,mert a real volt a kérő és le lehet fejni minket. esküszöm óramű pontossággal tudtam,hogy lassna már 40 milla lesz a téma.....esküszöm Eger összes borára.....soha többé ne vehessek ha nem úgy gondoltam,hogy nem a mu fog engedni hanem a real megy majd még feljebb....nagyon iszonyat ez a gondolkodás.

...és ez régóta tendencia sajnos,ezért pofátlan velünk a legtöbb klub.

...én már sok évvel ezelőtt bevezettem volna,ha a monaco 80 at kér,és a játékos max 60at ér,akkor addig megyek el....ha nem akkor nem....veszek mást,mindenki pótolható,ezer és ezer játékos van,csak nem kellene ész nélkül hajkurászni egy egy nevet......
nem most kell elkezdeni spórolni.
de nem erről beszélek....hanem hogy a nálunk divatos rossz elv miatt vagyunk mindig ebben a helyzetben.
Realista24 írta:HA jövőre jönne ingyen De Gea, akkor - mivel Mendes az ügynöke - szerintem 8 millió alatt nem írna alá. Ez a Realnak ugye nagyjából a duplája.
Most 5 milliót fog kapni elvileg, ez évi 6 millió "spórolás", hat évnél az 36 milla.
Nem a végeredmény a fontos,de azt is lehet vitatni,kevesebb a különbség szerintem,hanem az hogy ezt minden évben elsütjük,ezt a bazári mókát,ahol mint a lengyel piacon egy frotir törülközőtt 3x oson áron sóznak ránk,holott másutt 3ad annyi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 19:01

Ha a szűkebb kontextust nézzük, akkor sok az a 40 (szerződés lejárata, kapus). De ha magát a piacot, akkor ennyiért ma nem kapsz egy posztján top3-as embert, aki mocsok fiatal is, spanyol is, és úgymond elég nagy horderejű ahhoz, hogy feledtesse a klub egyik legendáját. Én azt mondom ez egy szükséges rossz, meg fog térülni a pályán ez az összeg nagyon hamar.
Nem illik.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. július 8., szerda 19:00

En is azokkal ertek egyet akik nem sajnaljak a 40millat degea-ert..
Ez a klub kiadott egy vagon zsetont illarramendi lucas silvakra vagy ahelyett hogy eladjja 1 evvel a szerzodese elott a herceget inkabb megtartotta perceket jatszani.
Na ha ezeket megbirta a klub akkor 40milla zsebpenz raadasul komoly erosites lenne evekre.
Sot tovabb megyek es imadkozok hogy realista hozzon olyan hirt ahol legalabb vidalt megvesszuk. 50 milla? Deal!! Ugyis jobb mint arra varni mikor valtja meg a vilagot lucas silva vagy illarramendi.
Egyedul az csesz rendesen hogy Perez azt hiszi csak tamado szellemu jatekosnak van reklamerteke...szerintem pedig ha Degea lehoz egy kurva jo szezont biztos vagyok benne hogy marketing szempontbol joval felulmulja Casillast es meg par kezdo jatekost!!!!
Na akkor hajra Realista 24 hozz kurva jo hireket!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 8., szerda 18:55

HA jövőre jönne ingyen De Gea, akkor - mivel Mendes az ügynöke - szerintem 8 millió alatt nem írna alá. Ez a Realnak ugye nagyjából a duplája.
Most 5 milliót fog kapni elvileg, ez évi 6 millió "spórolás", hat évnél az 36 milla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 8., szerda 18:51

R.M.C.F írta:
Szóval hiába a lejáró szerződés, 30 millióig simán elmennék én is. Talán kicsit fölé is.
nem szabadna....már évekkel ezelőtt megkellett volna fogni ezt,hogy nekünk mindenki drágább 20-30% al mint bárki másnak. Azért mert tudják azt amit mi is,ha a real akar valakit,akkor ésszerűtlen összegeket is kifizet. Már régen meg kellett volna ezt állítani,semmivel sem lenne rosszabb keretünk.
Van bőven más, akivel ezt meg kellett volna tenni. degea 10 évre megoldaná a kapusposztot, nem most kell elkezdeni spórolni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. július 8., szerda 18:50

Ikernél biztosabb,hogy magasabb szinten van, fiatal, fejlődhet még,a többi nagy kapus nem elérhető. El kell hozni. Talán pont kerül Iker ügyére is, ha DDG 40 misi akkor annyi. Ne egy létkérdéses poszton fukarkodjunk, de valahogy az elmúlt években pont ez történt, a hülyéket elhozzuk két maroknyi lóvét adva, a jókra meg sajnáljuk.

Persze RMCF bá igazad van, de ha nem kezdünk el felesleges igazolásokat halmozni, és csak azokat igazoljuk le akiket kellene és akiket akarunk akkor náluk elmehetünk egy nagyobb összegig is ha muszály. De hát ameddig az elnök igazol, meg ő rakja össze a csapatot mintha csak fifázna addig nem lesz itt ésszerűség. Az elmúlt évtizedben az emberi hülyeség,pocséklás, minden ami negatív tulajdonságként felhozható egy embernél, mindet megtestesíti a klub, a Realmadrid. Ennyi pénzből amit elszórtunk.. áh elmebetegek. Profizmus? Az milyen fogalom, azt egy fiatalabb(jómagam is) Madrid szurker nem ismeri.
Mindegy, igazából elnézést kérek ha túl lehangolóak a kommentjeim, de elszomorít az egész. Az életem a labdarúgás, ugyan nem dolgozom benne, de művelem, még ha nem is profi szinten. Persze tudom,hogy ti is így vagytok vele, és mindenkinek más a véleménye.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. július 8., szerda 18:48

Mintha csak a Real dobálná a milliókat játékosokra. A PSG, a City,a Chelsea mit csinál évek óta? Vagy idén a Barca Ardaért kiadott 34 millió eurot.De tavaly is Suarezért, tavaly előtt Neymárért is egy valag pénzt adtak. Csak azért támadják a Real emiatt is, mert a RealMadridról van szó.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 201 regisztrált és 0 vendég