Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 7:18

primrose írta:Casillas édesanyja:"Szeretnék elnézést kérni a Portotól a nyilatkozatom miatt. Hálás vagyok a Portonak és remélem, hogy a fiam sikeres lesz új csapatában. A kijelentéseim? Beszéltem ma a fiammal és sajnálom a dolgot. Mindig mélyen érintenek azok a dolgok, amik vele történnek. Úgy hiszem, hogy a legtöbb rajongó szereti Ikert és nagyon sokáig fognak rá emlékezni. A fiam nagyon sok mindent adott a Real Madridnak. Ő egy nagyszerű kapus volt és mindig is az lesz. A Real Madrid az ő otthona. Annyira szeretett ott lenni, és nem hiszem, hogy valaha is egy kapust ennyire fognak szeretni (könnyezve). 34 évesen elhagyni ezt a helyet nagyon nehéz. A fiamat ért nyomás az én nehézségem is.

A Real Madrid twitter oldala Casillas sajtótájékoztatója után egyből levette a kapus oldalán követését hivatalos twitter oldaláról.
Az angol meg követi, a spanyol meg csak az aktuális játékost es edzőt követi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 13., hétfő 6:14

primrose írta:A klub holnapra egy ceremóniát szervezett Iker tiszteletére. Perez ma megkérte Ikert, hogy jöjjön el rá, a kapus pedig igent mondott. A ceremónia holnap 13:00-tól veszi kezdetét a Bernabeu VIP részlegében.
Unszolásra beadta a derekát
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. július 13., hétfő 2:10

Casillas édesanyja:"Szeretnék elnézést kérni a Portotól a nyilatkozatom miatt. Hálás vagyok a Portonak és remélem, hogy a fiam sikeres lesz új csapatában. A kijelentéseim? Beszéltem ma a fiammal és sajnálom a dolgot. Mindig mélyen érintenek azok a dolgok, amik vele történnek. Úgy hiszem, hogy a legtöbb rajongó szereti Ikert és nagyon sokáig fognak rá emlékezni. A fiam nagyon sok mindent adott a Real Madridnak. Ő egy nagyszerű kapus volt és mindig is az lesz. A Real Madrid az ő otthona. Annyira szeretett ott lenni, és nem hiszem, hogy valaha is egy kapust ennyire fognak szeretni (könnyezve). 34 évesen elhagyni ezt a helyet nagyon nehéz. A fiamat ért nyomás az én nehézségem is.

A Real Madrid twitter oldala Casillas sajtótájékoztatója után egyből levette a kapus oldalán követését hivatalos twitter oldaláról.
But he is a good boy...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2015. július 13., hétfő 1:58

Biztosan nagyszabású lesz mint Raúlnál. Beültetik egy esztétikus bárszékre a megnyert serlegek mellé egy-két fotóra, nagy ölelés Pereztől aztán viszontlátásra. Raúlnál is ez volt, de ő szerencsére egy tisztességes búcsút is kapott a Schalkétól.
Ez nem nagyon megy Madridban, a megöregedett csk-k Hierro óta csak koloncként vannak kezelve. Guti, Roberto Carlos, Salgado szintén tudnának mesélni. Vicces hogy a klub életében igen jelentős Dudek gyakorlatilag emberibb módon hagyhatta el a klubot mint Casillas. Ebből kiindulva remélhetőleg Ramos sem ábrándozik arról hogy méltó búcsút kap, ha eljön a távozás ideje, mert akkor van egy rossz hírem a számára. :kivagyhe:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. július 13., hétfő 0:40

A klub holnapra egy ceremóniát szervezett Iker tiszteletére. Perez ma megkérte Ikert, hogy jöjjön el rá, a kapus pedig igent mondott. A ceremónia holnap 13:00-tól veszi kezdetét a Bernabeu VIP részlegében.
But he is a good boy...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 13., hétfő 0:33

VanillaSky írta:Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:
Capellot még Calderón baszta ki. :D

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. július 13., hétfő 0:07

VanillaSky írta: Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:
Capellot csak szerette volna kib.szni, nem baj, kéznél volt egy másik olasz.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. július 12., vasárnap 23:28

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
Elérte azt ami fel lehet fogni zsenialitásként és fel lehet fogni borúsan is. A legtöbb embernek a Real Madridról nem egy sportegyesület él a fejében, hanem a siker, a pénz, a médiafelhajtás szeretete. Egy olyan klub ami az elmúlt 10 évben az aranykorokat inkább az igazolási időszakokban élte nem május környékén. Persze még ebből sem lenne a gond, a nagyobb baj az az, hogy mióta megjelentek ebből a szempontból is a riválisok azóta ott sem uralkodik egyértelműen a klub. Azért tud bármely portugál egyesület 30 milliót elkérni bárkiért vagy azért kell Pereznek izgulnia, hogy egy befuccsolt Neymar próbálkozást enyhítsen egy 90 milliós Balelel.
két edzőnél jött ez elő.....capello és JM .....tudjuk mindkettőből mi lett.
Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. július 12., vasárnap 23:11

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
2003 után mást sem csinált, csak bajt az első regnálása idején. Del Bosque egy évvel a BL győzelem után, friss bajnokként repült. Vele együtt Makelele és Hierro is, Beckham marketing leigazolása, szar edzők sora.

Kakát sérülten vette. Azt a Kakát, aki pár hónappal korábban elbőgte magát a Milan edzésén, amikor közölték vele, hogy belőle akarnak pénzt látni.

Carlo kirúgása? A szezon ismeretében védhető, de a nyári átigazolási szezont elszabta Perez. Persze, hogy mi volt Carlóval konkrétan a baj, azt "nem tudja"...de azért menjen.

Bale és James áron felül jöttek, nem csoda, hogy egy jövőre "ingyen" fogható kapusért 40 misi körül kell majd fizetni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 12., vasárnap 23:10

Realista24 írta:A Real Madrid, a madridizmus egy érték. Az utóbbi időben viszont egyre inkább kezdünk elmenni más irányba. Én tudom, hogy a foci is ilyen irányba megy ,mert ahol Özilekért meg Sterlingekért fizetnek 50-60 milliókat, ott óriási bajok vannak.
De ez már egy járt út, és láthatóan rossz, valami új felé kellene menni, nem a rosszra rátérni.

Igazolási politika, ha már említetted: James, Bale, Danilo, és valószínű DDG is kétszer annyiért érkezik, mint a valós értékük. Ez sem helyes. Nem kötelező mindig vásárolni.

Edzőkérdés: sajtó, szurkoló, játékos egy emberként állt ki Carlo mellett, elküldi és bemondja, hogy nem tudom miért...ez a jó út? Első évében BL-t nyert, a második sikertelenebb volt, mert James és Modric kiesett hosszú hónapokra. Nem érdemelt volna egy esélyt a teljes ismeretlennel szemben? Benítezt nagyjából akármikor haza lehetett volna ráncigálni, de ott volt Zidane is.

A pénzforgatáshoz nagyon ért vagy csak értett...a bevételek évek óta kb. annyival nőnek, mint amennyivel emelkednek az árak, a nyereség éppen csak megvan, a stadion felújítása évről évre valami bullshit miatt késik, csúszik...stb.stb.stb.

Sok dologgal egyetértek....de modric sérülése utáni reagálás baxott amatőr volt.....én szarházi semmitérő lúzer megoldottam volna...pedig egy nulla vagyok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 12., vasárnap 23:06

Mike írta:hatalmas divat lett most a Perez fikázás, és rohadtul idegesít igazából. Mert nem érzem jogosnak.

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?

Kaká? Balul sült el, de leigazolásakor jó húzásnak tűnt. Nem hibáztatom.
Mourinho kinevezése? Sokak szemét csípte, de szükség volt rá, és a hibái ellenére is jó munkát végzet, és a csapat buktatta meg.
Carlo kirúgása? Hát pár hóappal előbb még jelentős része a madridistáknak el akarta zavarni, aztán miután védelmébe vette a média, meg kisírták magukat a játékosok, megsajnálták a szurkolók is. Nekem nem tetszett a az a Real Madrid ami nála volt. Köszönjük a 10.ket, de ez egy nyápic banda volt, amit még sikerült is rosszul használnia. A kirugása mellett legalább annyi érvet fel lehetett hozni mint ellen. Nem nevezném hibának.
Benitez kinevezése? Nem tartom a legjobb edzőnek, de az biztos h profi a hozzáállása. És nem csak a legjobb edzővel lehet sikereket elérni. Ráadásul spanyol, a mi fiúnk ha úgy tetszik. És azért nem is egy semmirekellő. Bőven elsülhet jól is. Még edzést is alig vezényelt le de itt már utálat tárgya...
Ramosos balhé? Van egyáltalán? Nekem nem úgy tűnt h utálják egymást. Abba meg nagyon is igaza van h nem akar 10 millát adni neki. Ha Ramos ezért fog távozni az nem Perez sara lesz.
Iker eküldése? Hát 2 éve ezt kívánja már a fél madridizmus. A padon meg ugyse ült volna végig, meg az ismét csak balhét szült volna. Nem volt jobb megoldás. Az h így elfajult az meg Ikernek is köszönhető.
Bale? Na igen, az hiba... de a többit amit felhoznak ellene csak túlfújt lufi.

Gyönyörűen összefoglaltad.....két mondatot kiemelnék:
nem csak a legjobb edzővel lehet sikereket elérni.
A világ legnagyobb igazsága....
Még edzést is alig vezényelt le de itt már utálat tárgya...

két edzőnél jött ez elő.....capello és JM .....tudjuk mindkettőből mi lett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 12., vasárnap 23:06

A Real Madrid, a madridizmus egy érték. Az utóbbi időben viszont egyre inkább kezdünk elmenni más irányba. Én tudom, hogy a foci is ilyen irányba megy ,mert ahol Özilekért meg Sterlingekért fizetnek 50-60 milliókat, ott óriási bajok vannak.
De ez már egy járt út, és láthatóan rossz, valami új felé kellene menni, nem a rosszra rátérni.

Igazolási politika, ha már említetted: James, Bale, Danilo, és valószínű DDG is kétszer annyiért érkezik, mint a valós értékük. Ez sem helyes. Nem kötelező mindig vásárolni.

Edzőkérdés: sajtó, szurkoló, játékos egy emberként állt ki Carlo mellett, elküldi és bemondja, hogy nem tudom miért...ez a jó út? Első évében BL-t nyert, a második sikertelenebb volt, mert James és Modric kiesett hosszú hónapokra. Nem érdemelt volna egy esélyt a teljes ismeretlennel szemben? Benítezt nagyjából akármikor haza lehetett volna ráncigálni, de ott volt Zidane is. Mármint arra az esetre, ha mondjuk télen kibacták volna Carlót.

A pénzforgatáshoz nagyon ért vagy csak értett...a bevételek évek óta kb. annyival nőnek, mint amennyivel emelkednek az árak, a nyereség éppen csak megvan, a stadion felújítása évről évre valami bullshit miatt késik, csúszik...stb.stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 12., vasárnap 22:57

Realista24 írta:
Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
Egy Real Madrid igazgatása nem csak az igazolási politikán múlik.
akkor ezt tovább is kifejthetnéd.

Mert akik szidják azok csak játékos és edzőpolitikával jönnek.

Lehet h amugy másban egy hatalmas senkiházi, de akkor azért sarazzák.

De szerintem elég jól vezeti ezt a klubbot az igazolási politikán túl (is)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 12., vasárnap 22:55

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
Egy Real Madrid igazgatása nem csak az igazolási politikán múlik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 12., vasárnap 22:52

hatalmas divat lett most a Perez fikázás, és rohadtul idegesít igazából. Mert nem érzem jogosnak.

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?

Kaká? Balul sült el, de leigazolásakor jó húzásnak tűnt. Nem hibáztatom.
Mourinho kinevezése? Sokak szemét csípte, de szükség volt rá, és a hibái ellenére is jó munkát végzet, és a csapat buktatta meg.
Carlo kirúgása? Hát pár hóappal előbb még jelentős része a madridistáknak el akarta zavarni, aztán miután védelmébe vette a média, meg kisírták magukat a játékosok, megsajnálták a szurkolók is. Nekem nem tetszett a az a Real Madrid ami nála volt. Köszönjük a 10.ket, de ez egy nyápic banda volt, amit még sikerült is rosszul használnia. A kirugása mellett legalább annyi érvet fel lehetett hozni mint ellen. Nem nevezném hibának.
Benitez kinevezése? Nem tartom a legjobb edzőnek, de az biztos h profi a hozzáállása. És nem csak a legjobb edzővel lehet sikereket elérni. Ráadásul spanyol, a mi fiúnk ha úgy tetszik. És azért nem is egy semmirekellő. Bőven elsülhet jól is. Még edzést is alig vezényelt le de itt már utálat tárgya...
Ramosos balhé? Van egyáltalán? Nekem nem úgy tűnt h utálják egymást. Abba meg nagyon is igaza van h nem akar 10 millát adni neki. Ha Ramos ezért fog távozni az nem Perez sara lesz.
Iker eküldése? Hát 2 éve ezt kívánja már a fél madridizmus. A padon meg ugyse ült volna végig, meg az ismét csak balhét szült volna. Nem volt jobb megoldás. Az h így elfajult az meg Ikernek is köszönhető.
Bale? Na igen, az hiba... de a többit amit felhoznak ellene csak túlfújt lufi.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 12., vasárnap 22:49

Kerlon írta:Azt én nem mondtam, de hogy valakiknél a világ legutolsó senkije... az nevetséges. Sőt szánalmas.

Nálam biztos nem....egy isten volt....aki túlnőtt pereznek a hibáin,a szakmai baromságainkon,mert védte a valagunkat éveket át amikor az volt a probléma,hogy nem volt megfelelő egyensúly,nem volt megfelelő edző,vagy keret.....de ......senki....senki sem él örökké.......ikert pénzzért játszott,mégpedig annyiért/hó amennyiből jól lakna egy afrikai ország havi szinten...... igy én ezért MINDIG teljesitményt várok....nálam nincsen olyan ,hogy mit tett 6-8-10 évvel ezelőtt.....megfizették érte....busásan.....ás most is,ilyen szerződés bontást SENKI SEM KAP......max OBAMA....más BIZTOSAN NEM A VILÁGBAN.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 12., vasárnap 22:37

Kerlon írta: de hogy valakiknél a világ legutolsó senkije...
Innen már nem érdemes semmiről beszélni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 12., vasárnap 22:37

Ilyen erővel Bale is simán maradhat a kezdőben, nem?
Maradni is fog...mondjuk nem ártana felfogni, hogy -szinte - senki nem akarta Ikert a kezdőbe. De majd talán később megérti a többség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 12., vasárnap 22:34

Azt én nem mondtam, de hogy valakiknél a világ legutolsó senkije... az nevetséges. Sőt szánalmas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 12., vasárnap 22:33

Kerlon írta:Irónia volt.

Megfigyelhető jelenség bizonyos embereknél, hogy az érmének csak a számukra kedvesebb oldalát nézegetik.
Pérez ócsárolás tényleg mindenre megoldás...

Casillas ebben a történetben egyáltalán nem hibás...lófaszt.

Nem egy emberből áll...

Ilyen erővel Bale is simán maradhat a kezdőben, nem?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gólvonal 2015. július 12., vasárnap 22:35-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég