Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 13., hétfő 14:43

"We have spoken to Porto about a potential tribute game on August 12."

egyébként számomra a legemlékezetesebb búcsú az egyértelműen zidane volt. azon a hazai 3-3 a villarreal ellen, persze ott tudta mindenki, h az az utolsó meccse a bernabeuban, de rendesen fel is volt készülve rá mindenki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 13., hétfő 13:57

Pérez: "Azt szerettem volna, ha Iker innen vonul vissza, ezt mondtam is neki korábban. De ő el akart menni, és mi tiszteletben tartjuk a döntését."
Feltétlenül muszáj volt nyilatkozni valamit amit senki sem fog elhinni...istenem, miért jó saját magát égetni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 13:14

Amikor kint voltam Valdebebasban akkor, azt mondták, hogy az edzés kezdődik 10/11-kor, együtt dolgoznak, labdás, taktikai, stb. majd amikor vége, akkor mindenki megy tovább és egyéni feladatokat csinál. Edzőterem, medence, relax, stb. Délután 2-3-4-5-6 körül szokták elhagyni az edzőközpontot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 13., hétfő 13:11

Igen, ennek elméletileg úgy kell kinéznie,mint egy munkahelyen....reggel érkezel,délután végzel.....van aki ott eszik,van aki otthon,ha ez nincsen megkötve.
A két edzés az fontos,számtalan taktikai rész van,lazítások stb...nem csak terhelés persze,de a kettő az 100% hogy kell, az nem lehet hogy napi 1x elég.....az lófax.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 13., hétfő 13:05

azt én sem értettem. José alatt tuti napi két edzés volt , carlo alatt nem?
Szerintem volt Carlo alatt is, csak két edzés között szabad program volt talán (?)
Visszagörgettem fb-n itt van:
Egyebek mellett bevezeti a közös étkezést és a siestát is az edzések között, hogy a játékosok több időt töltsenek együtt az edzőközpontban. Szintén visszatérnek a bentalvások a hazai meccsek előtt is, és újra dupla tréningekre lehet számítani.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 12:58

BBeno írta:azt én sem értettem. José alatt tuti napi két edzés volt , carlo alatt nem?

mert gondoltam arra az opcióra is hogy napi két edzés de hosszabb időtartamban. sztem carlo alatt is kette kellett hogy legyen. egyszerűen nem tudom elhinni hogy napi 1 elég.
Nem tudom, én lehet hogy hülye vagyok, de szerintem szezonban fixen egy edzés van/volt, előszezonban meg minden edzőnél kettő volt. Délelőtt és késő délután/este.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 13., hétfő 12:58

azt én sem értettem. José alatt tuti napi két edzés volt , carlo alatt nem?

mert gondoltam arra az opcióra is hogy napi két edzés de hosszabb időtartamban. sztem carlo alatt is kette kellett hogy legyen. egyszerűen nem tudom elhinni hogy napi 1 elég.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 13., hétfő 12:51

Még jóm hogy két edzés van....nem is értem hogy lehet 1 edzés / nap,az kb 3 osztály szint
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 13., hétfő 12:13

Valahogy az én nézetemben, azon a szinten napi két edzés és egy kis odaadás teljesen természetes kell, hogy legyen. Majd Jesé is kevesebbet fog legalább a zenével foglalkozni :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 13., hétfő 11:30

Benitez alatt akkor most kevesebb szabadidő lesz a csajoknak?
Olvasok ilyeneket hogy dupla tréning több összetartás stb.
Mondjuk Carlo első szezonjában még működött a lazább program, aztán idén láttuk mennyire voltak motiváltak, amikor nyugger Pirlo többet futott mint bármelyikük.
Kezdetnek szerintem nem árt egy kis szigor, aztán ha lesznek eredmények lehet változtatni.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 13., hétfő 11:13

R.M.C.F írta:
primrose írta:A klub holnapra egy ceremóniát szervezett Iker tiszteletére. Perez ma megkérte Ikert, hogy jöjjön el rá, a kapus pedig igent mondott. A ceremónia holnap 13:00-tól veszi kezdetét a Bernabeu VIP részlegében.
Unszolásra beadta a derekát
Mi mást csinálhatna. Szereti ezt a klubot, szereti a szurkolóit. Ő is tudja, hogy hiába rossz a viszonya az elnökkel, ha távol maradna azokkal cseszne akiket szeret.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 7:18

primrose írta:Casillas édesanyja:"Szeretnék elnézést kérni a Portotól a nyilatkozatom miatt. Hálás vagyok a Portonak és remélem, hogy a fiam sikeres lesz új csapatában. A kijelentéseim? Beszéltem ma a fiammal és sajnálom a dolgot. Mindig mélyen érintenek azok a dolgok, amik vele történnek. Úgy hiszem, hogy a legtöbb rajongó szereti Ikert és nagyon sokáig fognak rá emlékezni. A fiam nagyon sok mindent adott a Real Madridnak. Ő egy nagyszerű kapus volt és mindig is az lesz. A Real Madrid az ő otthona. Annyira szeretett ott lenni, és nem hiszem, hogy valaha is egy kapust ennyire fognak szeretni (könnyezve). 34 évesen elhagyni ezt a helyet nagyon nehéz. A fiamat ért nyomás az én nehézségem is.

A Real Madrid twitter oldala Casillas sajtótájékoztatója után egyből levette a kapus oldalán követését hivatalos twitter oldaláról.
Az angol meg követi, a spanyol meg csak az aktuális játékost es edzőt követi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 13., hétfő 6:14

primrose írta:A klub holnapra egy ceremóniát szervezett Iker tiszteletére. Perez ma megkérte Ikert, hogy jöjjön el rá, a kapus pedig igent mondott. A ceremónia holnap 13:00-tól veszi kezdetét a Bernabeu VIP részlegében.
Unszolásra beadta a derekát
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. július 13., hétfő 2:10

Casillas édesanyja:"Szeretnék elnézést kérni a Portotól a nyilatkozatom miatt. Hálás vagyok a Portonak és remélem, hogy a fiam sikeres lesz új csapatában. A kijelentéseim? Beszéltem ma a fiammal és sajnálom a dolgot. Mindig mélyen érintenek azok a dolgok, amik vele történnek. Úgy hiszem, hogy a legtöbb rajongó szereti Ikert és nagyon sokáig fognak rá emlékezni. A fiam nagyon sok mindent adott a Real Madridnak. Ő egy nagyszerű kapus volt és mindig is az lesz. A Real Madrid az ő otthona. Annyira szeretett ott lenni, és nem hiszem, hogy valaha is egy kapust ennyire fognak szeretni (könnyezve). 34 évesen elhagyni ezt a helyet nagyon nehéz. A fiamat ért nyomás az én nehézségem is.

A Real Madrid twitter oldala Casillas sajtótájékoztatója után egyből levette a kapus oldalán követését hivatalos twitter oldaláról.
But he is a good boy...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2015. július 13., hétfő 1:58

Biztosan nagyszabású lesz mint Raúlnál. Beültetik egy esztétikus bárszékre a megnyert serlegek mellé egy-két fotóra, nagy ölelés Pereztől aztán viszontlátásra. Raúlnál is ez volt, de ő szerencsére egy tisztességes búcsút is kapott a Schalkétól.
Ez nem nagyon megy Madridban, a megöregedett csk-k Hierro óta csak koloncként vannak kezelve. Guti, Roberto Carlos, Salgado szintén tudnának mesélni. Vicces hogy a klub életében igen jelentős Dudek gyakorlatilag emberibb módon hagyhatta el a klubot mint Casillas. Ebből kiindulva remélhetőleg Ramos sem ábrándozik arról hogy méltó búcsút kap, ha eljön a távozás ideje, mert akkor van egy rossz hírem a számára. :kivagyhe:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. július 13., hétfő 0:40

A klub holnapra egy ceremóniát szervezett Iker tiszteletére. Perez ma megkérte Ikert, hogy jöjjön el rá, a kapus pedig igent mondott. A ceremónia holnap 13:00-tól veszi kezdetét a Bernabeu VIP részlegében.
But he is a good boy...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 13., hétfő 0:33

VanillaSky írta:Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:
Capellot még Calderón baszta ki. :D

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. július 13., hétfő 0:07

VanillaSky írta: Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:
Capellot csak szerette volna kib.szni, nem baj, kéznél volt egy másik olasz.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. július 12., vasárnap 23:28

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
Elérte azt ami fel lehet fogni zsenialitásként és fel lehet fogni borúsan is. A legtöbb embernek a Real Madridról nem egy sportegyesület él a fejében, hanem a siker, a pénz, a médiafelhajtás szeretete. Egy olyan klub ami az elmúlt 10 évben az aranykorokat inkább az igazolási időszakokban élte nem május környékén. Persze még ebből sem lenne a gond, a nagyobb baj az az, hogy mióta megjelentek ebből a szempontból is a riválisok azóta ott sem uralkodik egyértelműen a klub. Azért tud bármely portugál egyesület 30 milliót elkérni bárkiért vagy azért kell Pereznek izgulnia, hogy egy befuccsolt Neymar próbálkozást enyhítsen egy 90 milliós Balelel.
két edzőnél jött ez elő.....capello és JM .....tudjuk mindkettőből mi lett.
Szbad a gazda? Mindkettőt Perez vágta ki, ez a válasz? :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. július 12., vasárnap 23:11

Mégis mi az ami olyan komoly hibája volt?
2003 után mást sem csinált, csak bajt az első regnálása idején. Del Bosque egy évvel a BL győzelem után, friss bajnokként repült. Vele együtt Makelele és Hierro is, Beckham marketing leigazolása, szar edzők sora.

Kakát sérülten vette. Azt a Kakát, aki pár hónappal korábban elbőgte magát a Milan edzésén, amikor közölték vele, hogy belőle akarnak pénzt látni.

Carlo kirúgása? A szezon ismeretében védhető, de a nyári átigazolási szezont elszabta Perez. Persze, hogy mi volt Carlóval konkrétan a baj, azt "nem tudja"...de azért menjen.

Bale és James áron felül jöttek, nem csoda, hogy egy jövőre "ingyen" fogható kapusért 40 misi körül kell majd fizetni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég