Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Szkeptikus
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 21:56
Kedvenc játékosaid: Ramos, Silva, Maldini, Modric, Beckenbauer,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Szkeptikus » 2015. július 13., hétfő 22:03

ziro4vr írta:Mindenki tudja, hogy DDG Madridban fogja folytatni. A MU szimplán az árat viszi feljebb, a Casillas sztori után jó helyzetben vannak, még a lejáró szerződés ellenére is. Ismerik Perezt is, ki ne ismerné..
Így van. Nem parádézna a Madrid Casillas távozásával, ha már nem lenne meg az utódja.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 13., hétfő 20:03

Mindenki tudja, hogy DDG Madridban fogja folytatni. A MU szimplán az árat viszi feljebb, a Casillas sztori után jó helyzetben vannak, még a lejáró szerződés ellenére is. Ismerik Perezt is, ki ne ismerné..
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 13., hétfő 19:56

morientes írta:Pedig a fáma is azt mondja:"Végy egy kapust".
Nem akármilyent: "Végy egy kapust" :)

De amúgy igen, kell.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 13., hétfő 19:24

én minden esetre támogatom. :D
Én meg nem.Ha támadóról,vagy kps-ról lenne szó,akkor sokan üvöltve követelnék hogy fizessük ki,ne várjunk még egy évet...de mivel kapusról van szó,így már nem sürgős...
Pedig a fáma is azt mondja:"Végy egy kapust".
Szimpatikus gyerek az a Navas,meg Casilla is,de DDG más szint.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. július 13., hétfő 19:16

ferike írta:Ha De Gea a Bl selejtezőben pályára lép United mezben és eligazol....innen mindenki tudja, hogy mi van.
Itt lesz hamarosan. Így, hogy Iker elment, nem kérdés. Ahogy dzsi is írta, Casillas örökébe nem léphet akárki. Tudja ezt Perez is, el fogja hozni, kerül amibe kerül. Casilla meg akkor jöhet, ha Keylor dobbant.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 19:08

CS0ki írta:Tudjuk, semmi. Volt hír, hogy selejtező után ugyanúgy szerepelhet majd másik csapatban a csoportmeccseken.
:lol: CS0ki kiütéssel nyert
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 13., hétfő 18:59

Tudjuk, semmi. Volt hír, hogy selejtező után ugyanúgy szerepelhet majd másik csapatban a csoportmeccseken.

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. július 13., hétfő 18:57

Ha De Gea a Bl selejtezőben pályára lép United mezben és eligazol....innen mindenki tudja, hogy mi van.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. július 13., hétfő 18:56

kupak17 írta:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy De Gea nem fog idén érkezni...egyre többet hallani Kiko Casilla érkezéséről...úgyhogy szerintem a Keylor-Casilla párossal vágunk neki az idénynek...ketten lemeccselik az évet (hasonlóan, mint a Barcánál Ter Stegen és C. Bravo)...jövőre pedig gondolom akkor jön DDG...
ez lenne pénzügyileg a legjobb megoldás.
aztán kitudja h év közben meg bánnánk-e.. :D

én minden esetre támogatom. :D
Pénzügyileg jó lenne, de szakmailag bem járnánk jól.Casilla vagy Navas nem olyan kaliberek akiket ne tépne szét a média és a szurkolók Iker után. Persze DeGea-nak is fel van adva a lecke,de vele szerintem sokkal türelmesebb lenne a többség a körülötte lévő felhajtás miatt.

Ha nem DeGea lesz jövőre a kapusunk abból balhé lesz. Hiába nem volt már Iker világelit, csak klasszis teljesítménnyel szabad őt pótolni és nem hagyni több támadási felületet.

Persze navas vagy Casilla is hozhat klasszis teljesítményt,de a postIker érában ez önmagában nem lesz elég,kell hozzá megfelelő népszerűség is. Szóval szerintem egy ekkora legenda potlására csak degea alkalmas jelenleg, a válogatottban is ő az utód és itt is, az emberek meg fognak békélni vele.Másnál nem látok rá garanciát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. július 13., hétfő 18:09

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy De Gea nem fog idén érkezni...egyre többet hallani Kiko Casilla érkezéséről...úgyhogy szerintem a Keylor-Casilla párossal vágunk neki az idénynek...ketten lemeccselik az évet (hasonlóan, mint a Barcánál Ter Stegen és C. Bravo)...jövőre pedig gondolom akkor jön DDG...
ez lenne pénzügyileg a legjobb megoldás.
aztán kitudja h év közben meg bánnánk-e.. :D

én minden esetre támogatom. :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 13., hétfő 18:04

hunmadridista írta:Nekem nagyon úgy tűnik, hogy De Gea nem fog idén érkezni...egyre többet hallani Kiko Casilla érkezéséről...úgyhogy szerintem a Keylor-Casilla párossal vágunk neki az idénynek...ketten lemeccselik az évet (hasonlóan, mint a Barcánál Ter Stegen és C. Bravo)...jövőre pedig gondolom akkor jön DDG...
majd aug 30-án 11kor, ahogy a bomba igazolásaink szoktak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. július 13., hétfő 17:12

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy De Gea nem fog idén érkezni...egyre többet hallani Kiko Casilla érkezéséről...úgyhogy szerintem a Keylor-Casilla párossal vágunk neki az idénynek...ketten lemeccselik az évet (hasonlóan, mint a Barcánál Ter Stegen és C. Bravo)...jövőre pedig gondolom akkor jön DDG...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. július 13., hétfő 16:27

Az AS szerint a Real Madrid markát tizenkétmillió euró üti majd, amiért lejátssza ezt a két barátságos mérkőzést Melbourneben. A két kínai mérkőzésért további hétmillió folyik majd be a Real Madrid bankszámlájára
Na akkor máris megvan a lóvé Iker végkielégítésére meg Ramos fizuemelésére... azért irdatlan pénzeket kaszálunk a nyári turnékon...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 13., hétfő 15:12

És mennyivel jobb is az, ha tudjuk, hogy az utolsó meccse lesz XY játékosnak (elsősorban a nagyobbakra gondolok) Így kellett volna most is... :roll: Szánalmas, hogy mennyire leszarjuk az egész ikon titulust.
Nem leszartuk. Amíg DDG nem volt biztos, Iker sem akart lelépni. Nem hiszem, hogy a terjengő pletykák ellenére volt bármi konkrétum. Iker akkor döntött a távozás mellett, amikor DDG biztosnak tekinthető. Szerencsétlen időzítés.

Iker tudta jól, hogyan kezeli a klub az ikonjait, látta Raúlt, Hierrot, ő is megkapta a jeleket, de nem volt szíve visszavonulni, lelépni. Meghozhatta volna a döntést a tavalyi BL döntő után, önként el mehetett volna, szép emlékekkel távozva. Helyette maradt, és a klub DL-t szúrta hátba. Azt hiszem, neki inkább a tavaly nyári döntésért kellene hálásnak lennie, nem pedig duzzogva lelépni egy új kapus érkezése miatt.

Szakmailag tökéletes döntés Iker elbocsájtása akkor, amikor új edzőt hozunk, az új edző a védelmet az új kapussal hangolhatja össze eleve, egy évvel később sokkal kellemetlenebb lenne új szinergiát felépíteni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 13., hétfő 14:52

jó, azért az egy más szituáció volt, ott tudott volt, h egy pályafutás utolsó hazai klubmeccse lesz.

sztem itt szezon közben sem volt senki tisztában azzal, h mi legyen, aztán meg ott a bl elődöntők környékére mire elért a csapat, nemhiszem, h bemertek volna jelenteni egy ilyet.
plusz ami még keményen közrejátszhatott (azon kivül, h sosem fogjuk megtudni, h mit akart perez és mit casillas) az az, hogy a közönség nem volt egyöntetűen iker mellett az utóbbi 2 évben, bőven kapta a füttyöt..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 13., hétfő 14:48

Toti írta:"We have spoken to Porto about a potential tribute game on August 12."

egyébként számomra a legemlékezetesebb búcsú az egyértelműen zidane volt. azon a hazai 3-3 a villarreal ellen, persze ott tudta mindenki, h az az utolsó meccse a bernabeuban, de rendesen fel is volt készülve rá mindenki.
És mennyivel jobb is az, ha tudjuk, hogy az utolsó meccse lesz XY játékosnak (elsősorban a nagyobbakra gondolok) Így kellett volna most is... :roll: Szánalmas, hogy mennyire leszarjuk az egész ikon titulust.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 13., hétfő 14:43

"We have spoken to Porto about a potential tribute game on August 12."

egyébként számomra a legemlékezetesebb búcsú az egyértelműen zidane volt. azon a hazai 3-3 a villarreal ellen, persze ott tudta mindenki, h az az utolsó meccse a bernabeuban, de rendesen fel is volt készülve rá mindenki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 13., hétfő 13:57

Pérez: "Azt szerettem volna, ha Iker innen vonul vissza, ezt mondtam is neki korábban. De ő el akart menni, és mi tiszteletben tartjuk a döntését."
Feltétlenül muszáj volt nyilatkozni valamit amit senki sem fog elhinni...istenem, miért jó saját magát égetni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 13., hétfő 13:14

Amikor kint voltam Valdebebasban akkor, azt mondták, hogy az edzés kezdődik 10/11-kor, együtt dolgoznak, labdás, taktikai, stb. majd amikor vége, akkor mindenki megy tovább és egyéni feladatokat csinál. Edzőterem, medence, relax, stb. Délután 2-3-4-5-6 körül szokták elhagyni az edzőközpontot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 13., hétfő 13:11

Igen, ennek elméletileg úgy kell kinéznie,mint egy munkahelyen....reggel érkezel,délután végzel.....van aki ott eszik,van aki otthon,ha ez nincsen megkötve.
A két edzés az fontos,számtalan taktikai rész van,lazítások stb...nem csak terhelés persze,de a kettő az 100% hogy kell, az nem lehet hogy napi 1x elég.....az lófax.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég