Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 18:00

Egyáltalán nem volt kotelezo ezt meglepni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 14., kedd 17:47

R.M.C.F írta:Engem a Real Madrid érdekel,és a klub mindenki felett áll
Ezt ecsetelgettem minden haveromnak. Van köztük Barca-s, Manchester-es, Juve-s, Bayern-es (a legjobb félék :lol: ) Madridisták. De mindegyiktől azt kaptam, hogy egy gyökér vagyok, hogy ennyivel lerendezem. Meghatott a búcsúja, mert imádom, de ha ténylegesen a klub érdekeit nézzük (és mi mást néznénk) akkor mennie kellett. Akkor ennyi erővel hozzuk vissza Raúl-t, mert Rivaldo is 43 évesen tért vissza mit tom én milyen csapatba, áljon be Hierro is a padról, meg Guti is 1-1 buliból. Csúnya volt a búcsúja, de egyrészt szerintem nem csak egyoldalú ez, tehát nem csak a klub/Pérez volt a hibás, másrészről medig ezt meg KELLETT húzni, akár ilyen áron is. Felfogás kérdése persze, de, hogy személyesen is mindenkitől és mindenhol azt hallom, hogy a világ leggusztustalanabb csapat a Real és nekik vannak a leggusztustalanabb szurkolói, hát az kiveri a biztosítékot. :cens:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 14., kedd 17:20

OutSider írta:A baj az, hogy lehet hibaztatni Perezt meg a mediat meg sokmindent meg magat Casillast is valamilyen szinten, de amig olyab szurkoloi kulturaval rendelkezunk (tisztelet a kivetelnek) mint az itteni forumszurkerek 80%a is addig nincs jogunk kritikat megfogalmazni semmi Madrid korul zajlo dologrol. Mikor mentek itt is a meccsek utan a takarodj stb felkialtasok egy olyan madridi legendanak cimezve mint Iker elegge szegyelltem magam szurkoloi hovatartozasom miatt. (persze lehet irni ha nem tetszik ne olvassam csak az nem szamit semmit a vallalhatatlan viselkedes miatt amihez kezen fogva csatlakozhat Perez, a madridi futtykoncertesek es az itteni takarodj es tarsai is

koszonunk mindent, viszlat Iker

Engem a Real Madrid érdekel,és a klub mindenki felett áll,mert "ellát" örömmel(és bánattal) több millió embert.....nekem az életemben kevés akkora kitörő örömem volt mint a decima....kevés.....az borított mindent. Ez a real madrid....nem iker,nem ramos akkor sem ha ő fejelte az egalizálót......és ha a kedvencemnek a pénz többet jelent mint a szíve,akkor részemről ....viszlát.
De ramosnak van szíve......legalábbis ezt gondolom. Na de majd meglátjuk.

ja,és van jogom kritizálni őket...amíg sorban álltam a sportcsatornáért,és kurva sok pluszt megtettem hogy nézhessem őket,amikor éjjel is felkelek hogy lássam őket..és többet izgulok,mint pár ottani alkalmazott.....akkor jogom van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 14., kedd 17:15

Nem tudom volt-e erről szó, de ha Arbeloa tényleg akkora madridista, mint sokan állítják, akkor ő is "elköszönhetne" nyilvánosan is Ikertől, mert kissé cink, hogy kb mindenki megtette, elég sok katalán is, a nagy madridista meg képtelen félretenni az érzelmeit és a Real egyik legnagyobb legendájáról írni valami kis szösszenetet, ahogy a legtöbben megtették.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 14., kedd 16:23

Szerintem is lesz, de szerintem Navas is menni akar. Könnyen lehet, hogy egy év padozás elég volt neki. Van annyira jó kapus, hogy a szűk elitet leszámítva, bárhol kezdő legyen. Szerintem Casilla már jön jövő évi padmelegítőnek.
Mondjuk azt mondta harcolni fog a kezdőért.Éppen ugye nem rég Iker is ezt mondta :mrgreen:
Amúgy Navas többre hivatott mint hogy cserekapus legyen,még ha a Real Madridnál is,de ahhoz meg sztm kevés,hogy ő legyen az elsőszámú.Pláne hogy képben van DDG.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 14., kedd 14:14

morientes írta:
csabi87 írta:Én nekem ez a Cassila ügy nagyon fúrcsa.
Szerintem nem lesz DDG a nyáron.
Mikorra kell a pénzügyi beszámolónak elkészülnie?
Szerintem meg lesz.10 milliot vagy nem adnak ki Casilla-ért,vagy pedig akkor passzolják Navast.
Szerintem is lesz, de szerintem Navas is menni akar. Könnyen lehet, hogy egy év padozás elég volt neki. Van annyira jó kapus, hogy a szűk elitet leszámítva, bárhol kezdő legyen. Szerintem Casilla már jön jövő évi padmelegítőnek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 14., kedd 13:42

csabi87 írta:Én nekem ez a Cassila ügy nagyon fúrcsa.
Szerintem nem lesz DDG a nyáron.
Mikorra kell a pénzügyi beszámolónak elkészülnie?
Szerintem meg lesz.10 milliot vagy nem adnak ki Casilla-ért,vagy pedig akkor passzolják Navast.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 14., kedd 12:52

Én nekem ez a Cassila ügy nagyon fúrcsa.
Szerintem nem lesz DDG a nyáron.
Mikorra kell a pénzügyi beszámolónak elkészülnie?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 12:46

Espanyolnak tényleg küldtünk 6 millás ajánlatot. Azt mondták, hogy 10 millió a kivásárlási ár ránk eső része, ha akarjuk, akkor ennyit kell fizetni Casilláért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 14., kedd 12:37

tudom, nem tűnt egy orbitális nagy sérülésnek, de az elmúlt 1 évet figyelembe véve, ha vki körömvágásnál kicsit tovább bevágja 3 hét out.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 14., kedd 11:36

én is úgy látom hogy Dani csak vádlit talált a kalácsával.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 14., kedd 11:29

Az csak egy medve puszi volt vádlira. Bemelegszik aztán jó is.

Ancelotti jön vissza, addig egészségügyileg rendben lesz. Capello meg rájöhetett volna már, hogy kiégett, vonuljon vissza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 11:24

Former Real Madrid coach Fabio Capello has left his post as coach of the Russian national team.
Na, meg is van, hogy kivel fejezzük be az idényt.

Isconak az meg nem sérülés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wecker
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wecker » 2015. július 14., kedd 11:22

hunmadridista írta:
Toti írta:isco sérülés

úgynézki ott folytatjuk, ahol tavaly abbahagytuk a sérülések terén.
Az kemény...2 napja tart az előszezon, de már 2 sérültnél tartunk (Isco, Coentrao) :lol: Ez az év is fincsi lesz :roll:
Ugyan, csak Carvajal odab*szott neki egyet. Minden edzésen van 100 ilyen. Húzza kicsit a lábát, aztán fut tovább ;)
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. július 14., kedd 11:07

Toti írta:isco sérülés

úgynézki ott folytatjuk, ahol tavaly abbahagytuk a sérülések terén.
Az kemény...2 napja tart az előszezon, de már 2 sérültnél tartunk (Isco, Coentrao) :lol: Ez az év is fincsi lesz :roll:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 14., kedd 11:06

isco sérülés

úgynézki ott folytatjuk, ahol tavaly abbahagytuk a sérülések terén.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. július 14., kedd 9:59

ferike írta:És az olyannal mi van ha van rendes szurkolói oldala valakinek de a szurkoloja közben agyhalott?
Az nagy valószínűséggel Barcás. :mrgreen:

Amúgy lehet tudni, hogy az Espanyoltól visszavett Lucas Vázquez (wtf? Lyukas Vaskéz... :lol: ) a nagycsapatban kapott helyet? A hivatalos oldalon ott tűntetik fel. Komolyan számolni fognak vele?
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 14., kedd 9:54

Pedig én úgy bírtam a nézeteit. Kár érte, jó ügynök volt. :mrgreen:
ekszőszájzbúk :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 9:53

ferike írta:És az olyannal mi van ha van rendes szurkolói oldala valakinek de a szurkoloja közben agyhalott?
Pláne, ha az moderátor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 14., kedd 9:52

OutSider írta:A baj az, hogy lehet hibaztatni Perezt meg a mediat meg sokmindent meg magat Casillast is valamilyen szinten, de amig olyab szurkoloi kulturaval rendelkezunk (tisztelet a kivetelnek) mint az itteni forumszurkerek 80%a is addig nincs jogunk kritikat megfogalmazni semmi Madrid korul zajlo dologrol. Mikor mentek itt is a meccsek utan a takarodj stb felkialtasok egy olyan madridi legendanak cimezve mint Iker elegge szegyelltem magam szurkoloi hovatartozasom miatt. (persze lehet irni ha nem tetszik ne olvassam csak az nem szamit semmit a vallalhatatlan viselkedes miatt amihez kezen fogva csatlakozhat Perez, a madridi futtykoncertesek es az itteni takarodj es tarsai is

koszonunk mindent, viszlat Iker
Nem Iker Casillasnak szurkolok,hanem a Real Madridnak.Nem tegnaptól.Láttam nagyobb spillereket is már ennél a klubnál mint ő.De akinek lejár az ideje annak lejár.Már pár éve inkább fék,2 éve padon lenne a helye,onnan kellett volna segíteni az aktuális elsőszámú kapust De senki-Mout kivéve-nem merte kivenni a kapuból.És most is maradhatna ha akar,de ő menne.Hát akkor menjen.Ez van.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég