Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wecker » 2015. július 15., szerda 10:56

A Marca szerint amennyiben nem sikerül a klubnak De Gea és Kiko Casilla szerződtetése, úgy Sergio Romerora eshet a vezetőség választása. Az argentin kapus legutóbb a Sampdoriában szerepelt, melynek kapuját a tavalyi szezon során 11 alkalommal őrizhette. Jelenleg szabadon igazolható a játékos.
Ő mennyivel lenne jobb, mint Keylor? :hmmm: :hmmm: :hmmm:
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 15., szerda 10:26

kiserik írta:Emberek. Mégmindig itt tartunk? Akik ennyire csalódottak a madridizmusban meg keci Realoznak azok elmondhatnák, hogy hogyan kellett volna szerintük ezt a búcsút megtenni. Iker nem vállalta az esetleges padot ez fix. Nem akart búcsú meccset meg búcsúztatót ez is fix. Papa mama elkezdett köpködni ez is fix. Egyik legnagyobb kedvencem volt, de az emberek akikkel körülvette magát nagyon rossz irányba terelgették. Mégehyszer kérdem, szerintetek hogy kellett volna elválni?
Én írtam, hogy csalódtam a madridizmusban, de szerintem egy kicsit kevered a szezont a fazonnal.... Nem köpködöm sem a realt, sem ikert. A többit meg realista és dannen lerták.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 15., szerda 8:43

ericco írta:
Realista24 írta:Metro | Di Maria and his wife, Jorgelina Cardoso, want to return to Real Madrid this summer.
Szerintem ahogy ezt Perez elolvasta, egyből kiköpte a reggeli gabonapelyhét. Az MU mennyiért adná őt vissza egy év után? :lol: Di Maria most beérné kevesebbel, mint tavaly? :shifty:
60-65 körül írják, hogy megy a PsG-be, már ha megy, mert állítólag nem akar. Mendes elkezdhetne dolgozni, mert idén yacht nélkül marad :lol: rólunk sem húz le nagy lóvét, DM sem mozdul meg, éhezni fognak a gyerekek.
Iker nem vállalta az esetleges padot ez fix.
Ezek a kedvenc kijelentéseim.
Nem akart búcsú meccset meg búcsúztatót ez is fix.
Meg ez, gondolom azért lesz a Porto az ellenfél a Bernabéu kupán.
Mégehyszer kérdem, szerintetek hogy kellett volna elválni?
A write onlyból térj át az read and write üzemmódra és megkapod a választ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. július 15., szerda 8:39

Emberek. Mégmindig itt tartunk? Akik ennyire csalódottak a madridizmusban meg keci Realoznak azok elmondhatnák, hogy hogyan kellett volna szerintük ezt a búcsút megtenni. Iker nem vállalta az esetleges padot ez fix. Nem akart búcsú meccset meg búcsúztatót ez is fix. Papa mama elkezdett köpködni ez is fix. Egyik legnagyobb kedvencem volt, de az emberek akikkel körülvette magát nagyon rossz irányba terelgették. Mégehyszer kérdem, szerintetek hogy kellett volna elválni?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 15., szerda 8:32

dannen írta: állítólag william carvalho felé kacsintgatunk ha illarra lelép. jó választás lett volna, ha nem sérül le tegnap, kb. 3 hónapra dőlt ki.
Pff, ez már tényleg vicc, így gondolom ki is kerül a képből.
Illara...adják el valahova könyörgöm...toljunk a Poolnak egy mega-giga-diszkont ajánlatot: Illara + Cherishev = 50 milla :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 15., szerda 8:09

Buitre írta:Amúgy meg Casillas esetében ez szintén áll. Milyen fene nagy áldozatokat hozott, tett a csapatért, klubért, hogy le kell borulni előtte?
Nem feltétlen áldozatot, de nem véletlenül lesznek a legendák legendák. Igenis tettek a klubért, nem is keveset. Casillas esetében egy nyilvánvaló példa: nézd meg a 9. bl győzelmünk utolsó 5 percét, ha esetleg valaki már azt is elfelejtette volna. És legalább egy kis tisztelet, legalább a legendáknak, akik nem keveset tettek a klubért, legalább nekik. Eszméletlen, ami itt megy napok óta, az a gyűlölet, az a tiszteletlenség. Mert, ha Khedira állandóan köpködve van, és imákat zengünk, amikor távozik, azt megértem, azt is megértem, amikor Ikert támadták sokan, mert épp szar teljesítményt nyújt egy ideje. Én is akartam a váltást, én cukrom is felment néha miatta. De azért mindennek van egy határa, ahogy ezekkel az emberekkel bánunk jelenleg. És ha már az emberséget el is dobjuk magunktól, legalább azt nézzük, hogy mivel a Real Madridba, mint fogalomba, beletartoznak a klub legendái is, a velük szembeni embertelen "bánásmód" - még ha itt a fórumon is - egyaránt jelenti a szeretett (elvileg) klubunkkal szembeni méltatlan viselkedést is.

Na mindegy, nem terhelem itt a vérnyomásom tovább, de hatalmasat csalódtam a madridizmus egy részében. Én kiszállok ebből, igyekszem a témát is kerülni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 15., szerda 8:05

Realista24 írta:Metro | Di Maria and his wife, Jorgelina Cardoso, want to return to Real Madrid this summer.
Szerintem ahogy ezt Perez elolvasta, egyből kiköpte a reggeli gabonapelyhét. Az MU mennyiért adná őt vissza egy év után? :lol: Di Maria most beérné kevesebbel, mint tavaly? :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 15., szerda 7:59

dannen írta:Marca: Real Madrid will give De Gea a €5m signing bonus if he ends up signing on a free next year

Na, ennyi kell. :salute:
Bekaphatja mindenki....... :vivo:

Idei évet simán lehozná a Casilla & Navas páros.
Aztán jövőre meg marad az, aki jobban teljesített (illetve, aki jobban tűrné a padot.)
ZIDANE

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. július 15., szerda 6:45

R.M.C.F írta:
Neeem,senki sem érti...de majd igyekszünk.

Lehet követni is szeretnénk twitteren....

Majd igyekszem tanulni tőled.....bár elég sok hahotát olvastam gyerekkoromban....unom már.
Ezeket a kozossegi dolgokat rad hagyom. Hatha osszekovacsolnal egy en elore megmondtam evekkel ez elott fan klubbot. :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 14., kedd 22:40

M1Ö írta:akkor nekem ez még így is sok.
Ja meg idén nem volt VB, nem lesz spanyol és európai szuperkupa, klub VB. Meg remélhetőleg nem dőlnek ki kulcsjátékosaink fél évekre. :) Nekem egy De Gea kell, meg egy Vidal a 4-2-3-1 miatt és akkor minden baba. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 14., kedd 22:34

ziro4vr írta:Így hogy Vásquez visszajött, az orosz le fog lécelni. Jesével mi lesz azt nem tudom, kölcsön kéne adni, nem igazán hiszek abban, hogy majd csak úgy feltámad ősszel.

Az utolsó meccse elég jól sikerült,hogy ez most mit is jelent,azt sajnos nem tudjuk. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 14., kedd 22:32

R.M.C.F írta:Kurva kevesen voltunk elől....had szóljon. Ne bánd
Még egy ember elfért volna. Bőven. De nekem ez így Reus-szal pluszba már rengeteg lenne. Legalábbis ha a 4-2-3-1-el számolok. Mert a csapból is az folyik, hogy az lesz. De tartsuk meg felvetésnek. Meg, hogy jön még egy top játékos középre, mert ott még 4-2-3-1-be is kevesen vagyunk, nemhogy 4-3-3-ba, 4-4-2-be. Tehát jön egy Vidal, mondjuk. Kroos/Modric egyel feljebb. Akkor a 2 szélre alap a CR/Bale duó. Középre elvileg ugye a Kroos/Modric valamelyike megy fel. Akkor padon már ott van Isco, James, Jesé, Vasquez, Cheryshev. De legyen kezdő James és csere mondjuk Modric. Ugyanaz. Pluszba ezek mellé még egy Reus? Akkor már 3 olyan játékos ülne a padon, akik stabil kezdőnek kellene legyen. Arról nem is beszélve, hogy Jesé, Vasquez, Cherysev meg csak néha napján kerülne még a padra is.

Vagy akkor tényleg adják el Cheryshev-et és akkor többször ülne padon a Vasquez, de még akkor is ott lenne egy Isco, Modric/Kroos/James, Reus hármas. Így meg már túl sokat kéne rotálni, és az sem feltétlen egészséges, ha túlzásba viszik. Meg hát ahogy írtam már a CR/Bale hatás, akiknek játszani KELL.

[quoteÍgy hogy Vásquez visszajött, az orosz le fog lécelni.][/quote]
[quoteAz orosz megy, jó pénz van benne.][/quote]

Jó, akkor vele nem számolok. De csak ha Jesé-t nem adják kölcsön, akkor nekem ez még így is sok.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 22:27

Metro | Di Maria and his wife, Jorgelina Cardoso, want to return to Real Madrid this summer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 14., kedd 22:24

Így hogy Vásquez visszajött, az orosz le fog lécelni. Jesével mi lesz azt nem tudom, kölcsön kéne adni, nem igazán hiszek abban, hogy majd csak úgy feltámad ősszel.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 22:20

Az orosz megy, jó pénz van benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 14., kedd 22:18

M1Ö írta:
R.M.C.F írta:Semmi sem sok....nem az a baj ha többen vannak,az ha kevesen.....profi labdarúgók,küzdjenek.....a többi nem ami bajunk.
Persze, ez így szép és jó, meg jogos is. Csak ez így már lenne vagy 8 játékos 3 posztra ha jön még egy nagyigazolás középre (remélem) és ha marad Cheryshev is. Ráadásul abból a 8ból 2 CR és Bale, akik nem kis előnyt élveznek és Benitez rotációja ide vagy oda, nem lepődnék meg, ha idén is lenyomnák a szezon 80%át.
Én mindig amellett voltam, hogy inkább legyen 22 fős a keret, mint 25. De az a 22 legyen minőség. Amit meg is lehetne oldani, csak nem ilyen Vasquez féle igazolásokkal. Mondjuk Őt sem írom le előre, de konkrétan nem várok tőle semmit. Ha nem lenne Ő meg Cheryshev, akkor az én elképzelésemben is lenne helye Reus-nak, így már sok lenne.

Kurva kevesen voltunk elől....had szóljon. Ne bánd,de egyébként nem 8 az 3 posztra. Cherisev is hátrább játszik,már ha marad ,szerintem az sem biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 14., kedd 22:11

R.M.C.F írta:Semmi sem sok....nem az a baj ha többen vannak,az ha kevesen.....profi labdarúgók,küzdjenek.....a többi nem ami bajunk.
Persze, ez így szép és jó, meg jogos is. Csak ez így már lenne vagy 8 játékos 3 posztra ha jön még egy nagyigazolás középre (remélem) és ha marad Cheryshev is. Ráadásul abból a 8ból 2 CR és Bale, akik nem kis előnyt élveznek és Benitez rotációja ide vagy oda, nem lepődnék meg, ha idén is lenyomnák a szezon 80%át.
Én mindig amellett voltam, hogy inkább legyen 22 fős a keret, mint 25. De az a 22 legyen minőség. Amit meg is lehetne oldani, csak nem ilyen Vasquez féle igazolásokkal. Mondjuk Őt sem írom le előre, de konkrétan nem várok tőle semmit. Ha nem lenne Ő meg Cheryshev, akkor az én elképzelésemben is lenne helye Reus-nak, így már sok lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 14., kedd 22:03

M1Ö írta:
R.M.C.F írta: Legalább lesz aki felemeli a pulzusszámát 75 ről.....
Hát a Vazques-é biztos felmenne 130-ig. :lol: Szerencsétlen épp, hogy ideigazolt, aztán már tudatosodhatna benne, hogy játszik egész szezonban vagy 300 percet. :lol:

De 4-2-3-1-be az már tényleg sok lenne.

Semmi sem sok....nem az a baj ha többen vannak,az ha kevesen.....profi labdarúgók,küzdjenek.....a többi nem ami bajunk.

Cupp.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 14., kedd 21:54

R.M.C.F írta: Legalább lesz aki felemeli a pulzusszámát 75 ről.....
Hát a Vazques-é biztos felmenne 130-ig. :lol: Szerencsétlen épp, hogy ideigazolt, aztán már tudatosodhatna benne, hogy játszik egész szezonban vagy 300 percet. :lol:

De 4-2-3-1-be az már tényleg sok lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. július 14., kedd 21:52

hamesz mehet is angliába :D





oh wait, i dont give a fuck.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég