Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 15., szerda 11:58

de szerintem Kondogbia vagy egy hozzá hasonló kaliberű játékos lesz az igazolás.
Ő biztos nem,mert már az interé.
No de majd Biglia :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 15., szerda 11:49

Matt009 írta: Az a véleményem, hogy augusztusban elkezdünk majd hajkurászni valakit
Pontosan, augusztusban nekifogunk kapkodni...
Matt009 írta:A valóság az kicsit más. Nagyon kellene valaki középre, és egy kellene egy használható csereszélső és egy cserecsatár.
Gyakorlatilag 2 éve egyértelmű, hogy hol kellene javítani a kereten, ezért nem értem mit akar Benitez próbálgatni. Ahogy írod Matt egy minőségi igazolás középre, és két jó csere, nem olyan bonyolult ez. Illara, Lucas teljesen használhatatlan, Jesét el kell tolni kölcsönbe, a Real nem kockáztathatja meg, hogy vagy lesz minőségi cseréje vagy marad Jesé az idéni formájánál. Na meg Balet is el kellene boltolni, de ugye tudjuk, hogy ez esélytelen.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 15., szerda 11:31

Matt009 írta:Az álom persze az lenne, ha Illara-Lucas el, Vidal-Kondogbia jönne,
Ő mondjuk biztos nem fog, mert pár hete írt alá az Interhez.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. július 15., szerda 11:25

Létszámban a keret megvan. 4-2-3-1-re papíron tökéletes a kezdő, és még van egy Isco a padra + Jesé/Cherysev közül az egyik tuti marad. A kp közepén Modric-Kroos, mögöttük Illara-Lucas-Casemiro, ebből egyik lelép. Papíron csak egy támadó/szélső kell, attól függően, hogy Benzema/CR lesz az ék.

A valóság az kicsit más. Nagyon kellene valaki középre, és egy kellene egy használható csereszélső és egy cserecsatár. De ha jön mondjuk Vidal, akkor James padozni fog, aminek nem fog örülni Perez, így ez csak Benitez kifejezett kérésére fog érkezni. Az, hogy Benitez mit akar, az még nyilván nincs körvonalazódva. Vakon ő sem akar beleugrani abba, hogy egy galaktikus a padon üljön, mert az öltözőn belül, az elnökkel szemben és a sajtóval szemben is össztűznek lenne kitéve, ami megint csak nem tenne jót a szezonnak. Az a véleményem, hogy augusztusban elkezdünk majd hajkurászni valakit középre, legjobb Vidal lenne (ha már Pogba Barcába megy jövőre), de szerintem Kondogbia vagy egy hozzá hasonló kaliberű játékos lesz az igazolás. Nyilván nem sztár, hogy ülhessen a padon, ha úgy adódik, de azért valamennyire minőségi is legyen.

Az álom persze az lenne, ha Illara-Lucas el, Vidal-Kondogbia jönne, és még egy cserecsatár, mondjuk Aubameyang. Isco-James lehozná a 3 tkp posztot csereként, ha meg valaki kiesik, akkor is pont passzántos a keret. Ennek a hozadéka az lenne, hogy James/Isco valamelyike lelépne jövő nyáron, de egy súlyos sérülésre fel kellene készülni. Amúgy meg okos rotálással mindenki eleget játszhatna. Alap esetben az is lehetne, hogy a 2 kkp-s helyén forgó ritmusban Vidal-Kroos-Modric játszana miután alaphármasként összeszoktak. Nem tudom, hogy működne-e, de egy próbát megérne. A nagy meccseken meg nyilván az alaphármas kezdene.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 15., szerda 10:54

Bale itt van még, és itt is marad. Hogy folytassam.
Kifizettünk 30m€-t egy jobbhátvédért, ki fogunk 30-40m€ körül DDG-ért, aztán az igazán égető kérdéssel nem is nagyon foglalkozunk.

Aztán meglátjuk, hogy Benitez mit talál ki.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 15., szerda 10:40

Ami pozotívum,hogy rengeteget magyaráz a játékosoknak ahogy eddig lejött a videókból.
Hát kiváncsi leszek rá.

A vezetőség meg szokásosan hozza a 0 teljesítményt a keret lezárását illetően.
Nincs jelenleg elsőszámú kapusa a csapatnak például.A kp. sincs megerősítve.
Nonszensz.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 15., szerda 10:31

A gond az, hogy későn fogunk elkezdeni gondolkodni rajta, hogy kit is kellene még hozni. Optimális esetben az előszezonra a keret döntő részének kész kellene lenni, de valószínű nálunk az előszezon dönti majd el, hogy milyen keretet akarunk. HA nem Perez igazol, mert ha igen, akkor mindegy.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 15., szerda 10:20

Anthony írta:...
Mert mit kéne csinálnia alapozáskor, ha nem próbálgatni? Komolyan nem értem most, hogy mit csinál rosszul jelenleg.. :hmmm:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 15., szerda 8:42

Tegnap állítólag 442-őt próbálgattak...

Olyan jól hangzik, hogy az igazolások előtt Benitez meg akarja nézni a keretet, csak mégse...
Az a baj, hogy az ilyen 1 héttel a felkészülés megkezdése utáni csoda meccseken akármit is lásson ő az nem elég. Nem a Melbourne Knights meg az olasz 8-ik Inter ellen számít a tudás, hanem tavasszal a BL top4-ben a komolyabb csapatok ellen. Így meg elszúrunk csomó időt, és lemaradunk esetleges igazolásokról, ha jön valaki augusztus 31-én az megint fél évig azt se tudja hol van, stb.

De nem szóltam semmit, nehogy kritizálni merjem az edzőt, mikor még az első edzést se tartotta meg..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 9., csütörtök 23:30

:'( :'( :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 9., csütörtök 23:28

ez is nagy :Đ

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 9., csütörtök 23:20

Kerlon írta:bale meg csak röhög, mert kurvára nem ért semmit spanyolul
És kurvára alapkezdő lesz még 5 évig.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 9., csütörtök 23:18

bale meg csak röhög, mert kurvára nem ért semmit spanyolul
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 9., csütörtök 23:13

Inkább:

"Ne aggódj, nem te leszel a legcsúfabb a pálya közelében." :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 9., csütörtök 23:10

Perez: rola beszeltem, ra fogod epiteni a csapatot. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 1., szerda 23:15

wZoLee7 írta:Rendre elítéljük azt az ellendrukkert aki azt írja, az ő csapata a legjobb mert az elmúlt években sokkal többet nyert mint a Real. Igazából nem azzal van baj, hogy nagyok az elvárások, hanem hogy nem csapatot építünk. Minden évben jön 1-2 aktuális sztár és ezzel vége, idén még úgy néz ki az aktuális sztár sem lesz meg. Nem sokat tehetünk, csak várhatunk őszig...Én mostmár kicsit várom a Perez utáni időszakot
Valami hasonlót fogalmaztam meg a napokban én is egy másik topikban.. Nem lehet így sokra jutni..

Most hogy mekkora az az időszak, az lényegtelen, csak mondtam egy számot. De mindenesetre van abban valami, amit ír. Nem kizárólag ez a baj, mondjuk elsősorban inkább a fent idézett, de nem is hülyeség, amit mond.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 1., szerda 21:03

realistahuni írta:
Szigorúan a közelmúltat nézve, az elmúlt mondjuk 10 évre, nem is mond hülyeséget ezzel.
Ha az utolsó 30 évet nézzük akkor is:

Real vs Barca
Bajnokságok 12-13
BL 4-4
Kupa: 4-7
..és ha 20-at ? :D :D azért összelehet ollózni egy korszakot talán nekünk is. Ha a real eredményesége a téma,akkor mindig az a korszak számít ahol már adott évben esetleg nem nyertünk,és addig ki lehet tolni hogy keveset nyertünk,vagy ahol esetlen nem,na...az a korszak számít. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 1., szerda 13:28

Szigorúan a közelmúltat nézve, az elmúlt mondjuk 10 évre, nem is mond hülyeséget ezzel.
Ha az utolsó 30 évet nézzük akkor is:

Real vs Barca
Bajnokságok 12-13
BL 4-4
Kupa: 4-7
Love football, hate antifa.

pipesz
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. január 26., hétfő 18:29
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pipesz » 2015. július 1., szerda 13:17

Természetesen nem a klub 100 évére gondoltam, hogy elmaradunk eredményességben. A közel múltra értettem, mióta ez a véleményem szerint romboló mentalitás körbe lengi a klubot. Szerintem ezt kár letagadni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 1., szerda 12:57

Rendre elítéljük azt az ellendrukkert aki azt írja, az ő csapata a legjobb mert az elmúlt években sokkal többet nyert mint a Real. Igazából nem azzal van baj, hogy nagyok az elvárások, hanem hogy nem csapatot építünk. Minden évben jön 1-2 aktuális sztár és ezzel vége, idén még úgy néz ki az aktuális sztár sem lesz meg. Nem sokat tehetünk, csak várhatunk őszig...Én mostmár kicsit várom a Perez utáni időszakot


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég