Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. július 16., csütörtök 14:05

nagyon érik a vidal bayernbe igazolása.
40millió euró repked.
állítólag estére hivatalos lehet.
Tényleg marad Biglia, vagy a 2-3 hónapra lesérült William Carvalho, esetleg marad a középpályánk idén is így! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. július 16., csütörtök 14:02

Kerlon írta:Továbbra is egy szem csatárunk van és a Kroos, Modric, Illarra, Casemiro 4-es sem hangzik veretesnek.
Csatár teljesen felesleges, maximum ilyen Chicharito kaliber kellene, de ha teszem azt 442ben játszunk, akkor CR, Bale és Benzema is bőven jók előre.

A középpályára én is írtam, hogy 1 minőségi érkező elférne, de egyébként ez a 4-es sem hangzik egyáltalán rosszul, nem tarthatunk a padon teszem azt egy Verrattit vagy egy Pogbát csak arra az eshetőségre, hogy Kroos vagy Modric lehet lesérülnek. Plusz ha megnézed a tavalyi Barca KPt, nem hiszem hogy sokkal komolyabb minőséget képviselt volna, volt egy kemény Xavi cseréjük, mégis sikerült összehozniuk egy triplát.

Minőségre bőven top most is a csapat, egy KP érkezése abszolút elegendő lenne számomra.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 16., csütörtök 13:59

nagyon érik a vidal bayernbe igazolása.
40millió euró repked.
állítólag estére hivatalos lehet.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. július 16., csütörtök 13:58

és ki lenne a minőségi érkező, ha mondjuk vidal a bayernbe megy (meg ő amúgy se lenne elég a többségnek ahogy olvastam)
Nagyon jó felvetés. Személy szerint én bőven kiegyeztem volna vele látva a piaci viszonyokat (na+ hogy minimum 2 éve hiányos a poszt). Fel is vetődik a költői kérdés, hogy vajon a klub miért nem lép az ügyben, amikor Verratti ugye mozdíthatatlan, míg Pogba elvileg jövőre már a Barcaé! :hmmm: Csere csatárunk 2 éve szintén nincs, szóval ....
Felállíthatunk 1 kibaszott erős kezdőt
Így van, a kezdő valóban TOP; azonban, ha a középpályánkról kiesik Kroos, vagy Modric máris kártyavárként csuklik össze az egész gépezet. :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 16., csütörtök 13:34

Továbbra is egy szem csatárunk van és a Kroos, Modric, Illarra, Casemiro 4-es sem hangzik veretesnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. július 16., csütörtök 13:30

Kerlon írta:Casemiro biztos nem. Totál felesleges volt őt visszahozni.
Mert? Igazából már az előszezonban is jóval meggyőzőbb volt, mint mondjuk Illarra, nem egyszer jól játszott, utána volt pár hibája ami miatt teljesen mellőzte Ancelotti. Ezek után a Portoban lehozott 1 fasza évet, miért ne kaphatna nálunk esélyt, főleg kiegészítőemberként? Abszolút érthető igazolás sztem.

Akik meg ennyire aggódnak a keret miatt, azokat tényleg nem értem. Persze, jó lenne fejleszteni a keretet, de minőségben még ígyis az egyik, ha nem a legerősebb keret egész Európában. Tavaly is a rotálás teljes hiánya és az ennek következtében kidőlt kulcsemberek miatt úsztak el leginkább a kupák, ez Benítezzel bőven változhat.

Felállíthatunk 1 kibaszott erős kezdőt, és még akkor is Illarra, Casemiro, Coentrao, Pepe/Varane, Carvajal/Danilo, Jesé/Cheryshev/Ödegaard, Isco/James kaliberű játékosokat találhatunk a padon, ami azért messze nem rossz. Csak bátran használni kell őket, főleg mondjuk a lefutott hazai meccseken...

Egy KP-nak kifejezetten örülnék, de más érkezőt egyáltalán nem tartok fontosnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 16., csütörtök 13:16

Casemiro biztos nem. Totál felesleges volt őt visszahozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. július 16., csütörtök 13:01

Biztos van pár kiszemelt, de úgy néz ki, hogy Benítez tényleg fel akarja mérni rendesen a keretet. Ami amúgy szerintem jó azt leszámítva, hogy kell még egy csatár illetve Modric, Kroos mellé egy stabil 3. arc. Cheryshev meg LucasV érkezésével előre is van cserénk és bennük is több a lehetőség, mintha James-t vagy Iscot tennénk szélre. Most még sokan is vagyunk, Jesét el kell passzolni. Meg Bale-t.
Pont erről van szó; minimum 2 éve világos, hogy hol lyukas, hiányos még minőségben a keretünk; így a távozók meghatározása szempontjából megértem a csekkolást, de hogy normál esetben a minőségi érkezőkhöz ennek semmi köze nem kellene lenni egy Real Madrid kaliberű klubnál, az is fix. :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 16., csütörtök 12:51

Realista24 írta:
de amúgy meg is magyaráznád, hogy miért lesz kurva szánalmas?
Remélem azért Benítez látja a hibákat és a hiányokat és pár bugyli felkészülési meccs nem viszi tévútra.
Ebben biztos vagyok. Az a kérdés Pérez mit enged igazolások terén

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 16., csütörtök 12:49

de amúgy meg is magyaráznád, hogy miért lesz kurva szánalmas?
Remélem azért Benítez látja a hibákat és a hiányokat és pár bugyli felkészülési meccs nem viszi tévútra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. július 16., csütörtök 12:44

vagy akkor tavaly is szar keretünk volt?
egyértelműen, főleg így utólag. Nem volt elég támadónk, aki volt, szar formában volt, nem voltak rotálva, nem tudtak motiváltak maradni. A középpályánkat legyilkolták a sérülések, akik meg egészségesek maradtak azokban annyira bízott az edzőnk, mint egy fadarabban (valószínűleg nem ok nélkül).

Verrattira meg Reusra nagyon nagy szükségünk van, na meg persze a klasszis kapusra is.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 16., csütörtök 12:40

gólvonal írta:
Várom a szombati meccset, kíváncsi vagyok, a felállásra, ill. Bale pozíciójára. A csapatjáték még kifogásolható lesz, de ez érthető. Azt várom, hogy miénk legyen a labdabirtoklás, magasan letámadunk, direkt passzokkal a védelmi vonal mögé és 1 vs 1-ekkel próbáljuk áttörni az ellenfél védelmét. Remélem nem pozíciós játékkal próbálkozik, de ez még nem most fog kiderülni, mert az elmozgót sokat kell gyakorolni. De ha nem elmozgót játszunk a szezon során, nem várhatunk túl sok jót a csapattól.
Most le merem fogadni, hogy tökmindegy mit játszunk, szénné lesz alázva a fél keret, hülye lesz Pereztől kezdve Benítezig mindenki. Sőt szombaton elbukjuk már a Bajnokságot és a BL-t is. Ezek mennek évről évre, ez jellemző a fórumra. Sajnos.
Főleg most, hogy elment Casillas és nem jött még DDG, itt van Bale, nem igazoltunk nagy neveket ,és Benitez az edző. Sok embernél már ezek miatt épphogy bent maradunk az első ligában jövőre....

Akinek nem inge...


Valaki írta, hogy tragikomédia ez az év eddig. Hát a fórum hangulata az évek óta inkább. :)
Türelmet követelnek sokan a vezetőségtől, de a legtürelmetlenebbek ezek a fórumozók...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 16., csütörtök 12:35

Ha ígymarad a keret az kúrva szánalmas lesz az egész vezetőségtől.
Az már kezd tragikomédia lenni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 16., csütörtök 12:26

Ha Illarrából és Kázmérból ki tudja hozni Benítez a maxot, akkor nem kell még egy csere a kp-ra + nekem még van egy olyan érzésem, hogy Danilo is fog játszani vkp-t. Ha sikerül Verratti elég csak jövőre.

Benítez hozzáállása nagyon profi, sztem azok a játékosok (Illarra, Bale, stb.) is kivirágoznak alatt, akik tavaly mélyponton voltak. Ami egyenlőre kétséges, az a taktikai félkészültsége, + hogy mennyire tudja átadni az elképzeléseit a csapatnak, ill. a sérülések mennyire befolyásolják a csapatot.

Várom a szombati meccset, kíváncsi vagyok, a felállásra, ill. Bale pozíciójára. A csapatjáték még kifogásolható lesz, de ez érthető. Azt várom, hogy miénk legyen a labdabirtoklás, magasan letámadunk, direkt passzokkal a védelmi vonal mögé és 1 vs 1-ekkel próbáljuk áttörni az ellenfél védelmét. Remélem nem pozíciós játékkal próbálkozik, de ez még nem most fog kiderülni, mert az elmozgót sokat kell gyakorolni. De ha nem elmozgót játszunk a szezon során, nem várhatunk túl sok jót a csapattól.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 16., csütörtök 12:22

Zsombor írta:
wZoLee7 írta: Teljesen mind1 ki a kapus, az Iker szimpatizánsok meg épp DDG-t szednék szét egy potya után.
Mondjuk nem tudom miért kell ilyen nettó marhaságokat írni, mikor az Iker szimpatizánsok 90%-a belátja, hogy eljárt felette az idő, és szükségünk van De Gea-ra. Én is Iker szimpatizáns vagyok, De Gea nagyon jó lenne itt, a lehető legjobb választás és nem köpködnék rá egy esetleges potya után.
Nem a fórumra gondoltam...de azok a szurkolók akik eljárnak meccsre kifütyülni egy-egy játékost, vagy mikor haza indulnak megvárják őket és az utóikat rugdossák mi másra lennének képesek? Sajnálatos de így van. Ezt a nettó marhaság dumát meg hagyjuk, menő lett mint a selfie bot csak semmi értelme

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 16., csütörtök 12:19

wZoLee7 írta: Teljesen mind1 ki a kapus, az Iker szimpatizánsok meg épp DDG-t szednék szét egy potya után.
Mondjuk nem tudom miért kell ilyen nettó marhaságokat írni, mikor az Iker szimpatizánsok 90%-a belátja, hogy eljárt felette az idő, és szükségünk van De Gea-ra. Én is Iker szimpatizáns vagyok, De Gea nagyon jó lenne itt, a lehető legjobb választás és nem köpködnék rá egy esetleges potya után.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 16., csütörtök 12:15

Amúgy ha nem hozunk extraklasszis kp-t, én megelégednék egy Matuidivel vagy hasonló szintű játékossal. Lényeg, hogy legyen megbízható és egy-két dologban kiemelkedő, ne ilyen alibi automatikus oldal- és visszapasszoló szerkezet mint Silva és Illarra. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 16., csütörtök 12:13

chronic írta:Navasban valahogy nem erzem azt hogy elso szamu kapuskent helyt allna egy ekkora csapatban. Az elso potya utan szetcincalnak. De gea kell. Vidal tokeletes lett volna a kpra de ami keretunk van azzal is siman mindharom kupaban eselyesek leszunk, foleg ha Benitez nem lesz olyan buta mint Ancelotti.
Teljesen mind1 ki a kapus, az Iker szimpatizánsok meg épp DDG-t szednék szét egy potya után. Örüljünk inkább hogy nem Vidal érkezik. Lucas úgy is távozni fog, kétlem hogy a Modric-Kroos páros cseréjének jó lenne egy Ilarra-Casemiro kettős. Vidal sem oda való, ahogy Isco sem. Oda kell valaki. Rohadjak meg hogy senki sem veszi észre Madridban, hogy csak olyan nevek röpködnek kp-re akik egy esetleges Modric kiesés után semmiben sem nyújtanának megoldást

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. július 16., csütörtök 12:06

Navasban valahogy nem erzem azt hogy elso szamu kapuskent helyt allna egy ekkora csapatban. Az elso potya utan szetcincalnak. De gea kell. Vidal tokeletes lett volna a kpra de ami keretunk van azzal is siman mindharom kupaban eselyesek leszunk, foleg ha Benitez nem lesz olyan buta mint Ancelotti.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 16., csütörtök 11:54

Hja, darabra megvagyunk, csak minőségben kevés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég