Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 4., kedd 20:38

Plízgóhóm!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 4., kedd 20:20

mínusz
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 20:13

Vicc.


Ja mégse, nulla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 4., kedd 12:56

pláne most nem kell sokat várni tőle, mikor volt klubja ellen fog játszani. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 4., kedd 12:21

Kerlon írta:Aztán, ha szar lesz, akkor meg az lesz az indok, hogy a játszó pajtik nem voltak, mert sérültek. Amúgy Benzemának lehet valami fantom sérülése van, mert mintha láttam volna a többiekkel az edzésen. Aztán lehet külön ment végül.
Hol ismerné be bárki is h szar volt? Azt fogja mondani, hogy jól játszott és mindent megtett...mindig ez van, legrosszabb meccse után is úgy érezte ő volt az egyik legjobb

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 4., kedd 11:02

Kerlon írta:Aztán, ha szar lesz, akkor meg az lesz az indok, hogy a játszó pajtik nem voltak, mert sérültek. Amúgy Benzemának lehet valami fantom sérülése van, mert mintha láttam volna a többiekkel az edzésen. Aztán lehet külön ment végül.
Instára feltöltött egy képet, ahogy Ronaldoval Madridban edzenek.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 10:50

Aztán, ha szar lesz, akkor meg az lesz az indok, hogy a játszó pajtik nem voltak, mert sérültek. Amúgy Benzemának lehet valami fantom sérülése van, mert mintha láttam volna a többiekkel az edzésen. Aztán lehet külön ment végül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 4., kedd 10:34

Én lehet a meccset se nézem meg, talán majd felvételről. Hamarabb lesz ma is húzóember Isco és James.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. augusztus 4., kedd 10:18

Hallhatjuk megint a magasztos ígérgetést és várakozást Bale oldaláról és az őt támogatóktól.
Ma kezdődik az Audi kupa, nincs CR, nincs Benzema, jön is a főcím az AS-től, hogy BaleBaleBaleBale....
hát a francokat, ez ment tavaly is amikor CR,Karim VB-ztek és fáradtak voltak. A walesi meg kigyúrta magát és jöttek a nagy szavak...és a 0 teljesítmény. Ez lesz ma is. És egész évben. Én nem hiszek benne, főleg ne lenne ekkora PR-ja, hogy Na majd most!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 17:21

Azért Ramos akkori és Bale mostani feje között is komoly különbségek vannak az előző előnyére.

Engem amúgy sokkal jobban idegesít, hogy még mindig nevetséges hibái vannak, amikor az ügynökével együtt össze-visszasírnak, hogy most itt akarok játszani, most ott akarok játszani, most nem passzolnak, most kritizálni mernek. Most meg már két meccse ott játszik, ahol akar és még túl sok értékelhetőt nem láttunk tőle. Szóval vagy pofasúlyba eset legyen vagy csináljon is valamit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 24., péntek 15:54

Galacticos az Értékeld a meccset topicban írta:Engem kifejezetten idegesit h van vki aki egy reklamarc, euromilliokat keres es kozbe nem telik masfel eve neki fodraszra es samponra.
[url=http://facoly_benz.vip-blog.com/medias/0906/facoly_benz-vip-blog-com-54538494070587_small.jpg]Most nem azért..[/url] :D Lehet bennem van a hiba amúgy, de szerintem tavalyi a hajánál a mostani simán jobb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 9:01

Nincs több kérdésem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 22., szerda 20:57

két év múlva: http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... 1/bale.jpg

na mindegy közben látom hogy van benzemás is. http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... to-2427661

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: füst » 2015. július 20., hétfő 16:00

Realista24 írta:Van egy kisebb sérülése, csak edzőteremben dolgozott, DE minden bizonnyal bevethető lesz pénteken.
Az első félmondat után többet vártam ettől a hsz-től. :D nem baj legalább erősödik, az kell ide!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 20., hétfő 15:52

Kerlon írta:Mert nulla az önkritikája. Tavaly is annyit nyilatkozott a szezonjáról, hogy voltak hullámvölgyek, de nem teljesített rosszul.
Emlékszek arra is, de ilyen nincs, hogy ne lássa, hogy ez nem az igazi. És akkor még finoman fogalmaztam. :lol:
Lehet ezzel próbálja magát rendbe rakni, hogy jó ez, próbálja bemesélni magát, hogy nem rossz. Vagy nem tudom, pszichológiába nem vagyok otthon. Az viszont biztos, hogy valamit kezdeni kell vele, mert már a mozgása is nevetséges, meg ilyen nincs a világon, hogy össze-vissza pattan róla a labda meg nem érzi, h-h és mikor kéne megtolni azt a k*rva labdát.
Bárhogy felkészülési meccs volt, hát fizikai fájdalom volt nézni a játékát. Volt egy szitu még az első percekben, amikor kipasszolta neki a jobb szélre a 16osunkról asszem Carvajal és rosszul vette át, hosszan akarta megtolni és a térdéről végülis kiment az oldalvonalon. Na akkor néztem, hogy ilyen a mennyei göröngyökkel teli pályáján is ritka, nemhogy ilyen szinten.
Na mindegy, én nem várok tőle semmit. Olyan mélyen van, hogy onnan egy Real Madridban lehetetlen visszajönni... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 20., hétfő 15:46

Van egy kisebb sérülése, csak edzőteremben dolgozott, DE minden bizonnyal bevethető lesz pénteken.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 20., hétfő 15:31

Mert nulla az önkritikája. Tavaly is annyit nyilatkozott a szezonjáról, hogy voltak hullámvölgyek, de nem teljesített rosszul. :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 20., hétfő 15:18

Ennek az embernek amúgy benne van a szerződésében, hogy csak pozitívan nyilatkozhat? Legyen szó a klubról, vagy saját magáról... Nem értem minek kellett hozzá tenni, hogy szerinte jól játszottak a Roma ellen. Mert azt nem tudom elhinni, hogy tényeg elégedett. Ha az, akkor tényleg nem ismeri az önkritikát. :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 17., péntek 11:49

Géci írta:Igazából én is mérges vagyok rá, a tavalyi éve miatt, de összességében azért nem olyan szar ő, hogy akár a tavalyi éve alapján ne kerülne be a top 20-ba...
Ne mondd már, hogy tavalyi éve alapján jobb volt, mint Alexis, Piqué - tudom, hogy őt nem komáljátok, de idén rohadtul összekapta magát -, vagy akár Rakitic, aki a döntőben is gólt lőtt. Azt se értem, hogy Xavi mit keres a listán mondjuk, aki csere volt szinte végig.. Fasza lista lett megint. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 17., péntek 11:45

Nagyon komoly ez a Bale gyerek. Énekelnek neki, de fapofa végig. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég