Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 21., kedd 22:17

Nem, pont ezért írtam. Egyértelmű, mennyire belehabarodott Rafa. Cével lesznek is gondok.

Amúgy úgy tudom elképzelni, hogy Perez beszélt a szezon véhén Carloval, Benitezzel, Kloppal meg még pár arccal. Mindenki érvelt, felvázolt, magyarázott...Benitez pedig vitt egy képet Bale-ről, háromszor elismételte a nevét és a többit már ismerjük. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 21., kedd 22:14

ziro4vr írta:Ha Balet eladjuk akkor utána nagyon lazán bezsákolnánk már egy Reust, akkora lendületet kapna a klub.

De jah, ez nem fog megtörténni. Mindenesetre álmodozni szabad, aztán jön R24 és berak egy hírt, hogy Benitezt látták a Bale-mintás pizsamájában, amint felrajzol egy csak bélből álló kezdőt. :lol:
Erről lemaradtál?
Benitez: Bale could be Madrid's new No.10
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 21., kedd 22:14

Bale --> De Gea + 30 milla
Cherysev --> 15-20 milla
Pénz --> Reus
Apró (5 milla) --> Llorrente
Keylor --> 5-10 milla

Kész is a keret. Persze én még hoznék egy Verrattit vagy Pogbát, de egyik se fog jönni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2015. július 21., kedd 22:15-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 21., kedd 22:13

Ha Balet eladjuk akkor utána nagyon lazán bezsákolnánk már egy Reust, akkora lendületet kapna a klub.

De jah, ez nem fog megtörténni. Mindenesetre álmodozni szabad, aztán jön R24 és berak egy hírt, hogy Benitezt látták a Bale-mintás pizsamájában, amint felrajzol egy csak bélből álló kezdőt. :lol:

Ramos szerintem kap majd egy nagyon magas fizut, aztán megy a puszi a címerre meg hogy soha nem akart váltani, ez élete klubja. Ha meg elmenne, ott én depis lennék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziro4vr 2015. július 21., kedd 22:14-kor.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 21., kedd 22:11

ziro4vr írta:Milyet lehetne most bizniszelni a MU-val...Bale oda, De Gea ide, pénz ide, ha nagyon akarják még DM ide..de nem, Ramos kapcsán megy a huzavona, aki úgy is maradni fog.
Ha csak fele igaz annak, amit írnak róla, akkor baj van. Az idő majd megmondja, én imádom Ramost, de ez az ügy kummára nem tetszik. Sehol egy cáfolat, sehol egy nyilatkozat, csak a ködösítés, a bullshit.
Aztán bármi lesz, mármint, hogy hosszabbít, akkor kapunk egy újabb sablon nyilatkozatot. És igen, lehet szidni Ramost, megteszem én is, talán jogosan, de mindennek a forrása - szerintem - Pérez és a gazdasági politikája.

Ha Ramos elmegy, egy rövid ideig utálni fogom, de Pérezt...
ha bélt eladjuk - nem fogjuk évekig - akkor kell egy reus minimum.
Állítólag megy a licit érte és a miénk a legmagasabb ajánlat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. július 21., kedd 22:10

ziro4vr írta:Milyet lehetne most bizniszelni a MU-val...Bale oda, De Gea ide, pénz ide, ha nagyon akarják még DM ide..de nem, Ramos kapcsán megy a huzavona, aki úgy is maradni fog.
ha bélt eladjuk - nem fogjuk évekig - akkor kell egy reus minimum.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 21., kedd 22:07

Milyet lehetne most bizniszelni a MU-val...Bale oda, De Gea ide, pénz ide, ha nagyon akarják még DM ide..de nem, Ramos kapcsán megy a huzavona, aki úgy is maradni fog.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 21., kedd 22:01

Ezek a hírek, sírok keci. :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 21., kedd 12:19

Outsider:
Nem ezt írtam. Benzema játékáról és szerepéről írtam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 21., kedd 11:28

miVida írta:valszeg nem csatarnak jonne Reus... CR valtana Benzemat mint csatart, Reus pedig Bale-lel mogotte, mogottuk pedig Modric, Kroos, meg... Biglia... :-@
de ha telleg igy lesz akkor vegunk :'(
Benzema erti a Real csapat jatekat, jol mukodik Ronaldoval is, nem szabad kivenni. ugyanugy Modric es James. (meg hat plusz ugye meg Kroos es CR a kezdobe es akkor meg is vagyunk)
CR sem tudja azt megjátszani, amit Benzema, szóval tök mindegy, hogy ki lenne a csatár, mert a jelenlegi keretből és esetleges Reussal kiegészülve sem lenne meg a játékunkban az, amit Karim hozzátesz.
Realista24 írta:LVG: "I cannot talk about these (transfer) rumours. It’s a process. Maybe Mr. Ramos is in the process, you never know.”
Ramos tuti maradni fog. A Real első számú embere lesz a pályán és minden bizonnyal meg fogja kapni a jobb fizut is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 21., kedd 8:37

LVG: "I cannot talk about these (transfer) rumours. It’s a process. Maybe Mr. Ramos is in the process, you never know.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 21., kedd 8:16

dannen írta:patot a corinthians küldené már el a faszba, angol közép csapatoknak ajánlgatják. 25 éves, ha most még visszajönne európába, talán lehetne valami..
Nem is csoda hogy szabadulnanak tole, a fizuja felet meg most is ok alljak, pedig fel evig meg a Sao Paulonal lesz.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. július 21., kedd 6:40

miVida írta:valszeg nem csatarnak jonne Reus... CR valtana Benzemat mint csatart, Reus pedig Bale-lel mogotte, mogottuk pedig Modric, Kroos, meg... Biglia... :-@
de ha telleg igy lesz akkor vegunk :'(
Benzema erti a Real csapat jatekat, jol mukodik Ronaldoval is, nem szabad kivenni. ugyanugy Modric es James. (meg hat plusz ugye meg Kroos es CR a kezdobe es akkor meg is vagyunk)
Egyszer benyomta ralan RMCF, hogy Benzin erti es erzi a csapat jatekat na azota mindenki ezt nyomatja... persze talan jobb egy Benzemahoz hasonlo csatar jateka elolre nekunk mint van Persiee, de azert ne ugy beszeljetek mar Benzema jatekarol mintha ahhoz 150-es IQ kellene...
fokepp mert ez az ember meg azt sem erti meg hogy ha lovohelyzetben van akkor durrantsa ra ne pedig Crnek adjon le mindent csatar letere.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. július 21., kedd 5:32

valszeg nem csatarnak jonne Reus... CR valtana Benzemat mint csatart, Reus pedig Bale-lel mogotte, mogottuk pedig Modric, Kroos, meg... Biglia... :-@
de ha telleg igy lesz akkor vegunk :'(
Benzema erti a Real csapat jatekat, jol mukodik Ronaldoval is, nem szabad kivenni. ugyanugy Modric es James. (meg hat plusz ugye meg Kroos es CR a kezdobe es akkor meg is vagyunk)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 20., hétfő 23:37

Nem tudom, kinek lenne jó lecserélni Benzemát Reusra. Volt egy jó szezonja, azóta semmi...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 20., hétfő 23:21

Kerlon írta:Reus nem lenne jó csatárnak. Kell egy vérbeli csatár, aki tud a kapunak is háttal játszani, mert láthattuk tavaly, hogyha nincs Benzema, akkor nincs ember elől, aki megtudná tartani és visszajátszani a második hullámnak a labdát. Nagyon jó center lett belőle, 10 góllal többet szerezne évente, akkor szerintem simán a legjobb lenne. Mondjuk én így is csak Lewat és Suárezt érzem jobbnak nála.
Lewa nem jobb mint Benzema. Nagyon nem jobb. A többivel egyetértek.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 20., hétfő 23:17

Reus nem lenne jó csatárnak. Kell egy vérbeli csatár, aki tud a kapunak is háttal játszani, mert láthattuk tavaly, hogyha nincs Benzema, akkor nincs ember elől, aki megtudná tartani és visszajátszani a második hullámnak a labdát. Nagyon jó center lett belőle, 10 góllal többet szerezne évente, akkor szerintem simán a legjobb lenne. Mondjuk én így is csak Lewat és Suárezt érzem jobbnak nála.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. július 20., hétfő 23:04

Ez a Reus-hír mennyire lehet valós? Vajon tényleg elengedjük Karimot, és abból a pénzből elhoznánk Reust? Annyiban nem bánnám, hogy egy kreatív, szervező támadó helyett hoznánk egy másik, hasonló kvalitásokkal bíró játékost, de azért lássuk be, hogy Karim nagyon passzol a csapatba és már kellőképp be is illeszkedett :)

Viszont az tény, hogy valakinek menni kell, hogy balanszba kerüljenek a pénzügyei a klubnak... :hmmm:

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. július 20., hétfő 22:56

Mike írta:emberek, de hisz ez teória már Bale-nél bukik...



ez meg mi h DDG 40 millió vagy Ramos ÉS Navas? :lol: Hát menten lemegyek az életről bazmeg. Mennyire értékeli ezek Ramost?
Nem a térképről mész le? :lol: :lol:
Vagy az életről is lehet? Így még nem hallottam mondani :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 20., hétfő 22:08

Miért? Beszéltél vele? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég