Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 30., vasárnap 10:08

a Punto Pelota szerint viszont érdekesen alakult Perez Thiago leigazolásával kapcsolatos véleménye. A teljes elutasításhoz képest legutóbb már nem zárta ki, hogy Barca vagy Atleti játékosért is nyomuljunk..

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 30., vasárnap 9:49

Bale-lel is hatalmasat lépnénk előrébb, ez tény, de én attól függetlenül, hogy olyan hatalmas nevet nem tudnánk hozni a kkp-ra, én még mindig azzal foglalkoznék első sorban, mert lehetőség van oda is még bőven annak ellenére, hogy nem csúcskategóriás nevek, de előrelépést jelentene nagyjából 90%-a azoknak, akikkel szóba hoztak minket (aminek fele persze megintcsak kacsa.). Mert eddig az egy szem Casemiroval nem vagyunk előrébb.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 30., vasárnap 9:19

A city-nek annyira kézenfekvő lenne Thiago miután elbukták Iscot. Csak lerakják a lóvét aztán szevasz.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 30., vasárnap 8:22

Érdekes ez a Bale dolog.
Eleinte összesen voltunk vagy hárman-négyen, akik szívesen láttuk volna, aztán hirtelen elkezdett hatalmas népszerűségnek örvendeni a fórumon, és most, hogy megszereztük Iscot, megint a "nem kell" kategóriába került.
Azért ez a "ne csesszük el az átigazolási szezonunkat vele" típusú hozzáállás több, mint vicces.
Bale szerintem top hármas játékos jelenleg. Az ő megszerzése minden csak nem egy elcseszett húzás.
Persze, most mindenki örül Isconak, ez így is van rendjén, de nem kell róla sem úgy beszélni, mintha kolonc lenne.
Elismerem, nagyon drága, de képzeljétek csak el milyen lenne, ha egyik oldalon CR, a másikon Bale játszana. Annyi embert vennének ki a játékból, hogy még akár Khedira is irányíthatná a csapatot, akkor is esélyünk lenne a gólokra. :mrgreen:
Nem fogok a kardomba dőlni, ha nem jön, viszont ha leigazoljuk, biztos leszek benne, hogy a csapat előre lépett, míg az eddigi transzferekkel kapcsolatban, egyedül a JHV poszton érzem viszonylag biztosnak a javulást.
:agree:

Pontosan.
Kezd már nagyon unalmas lenni ez a lehúzás. Egy Bale-el elcsesszük az átigazolási szezont? Kabaré.
Értem, hogy az ára miatt vannak sokan kiakadva, vagy elvenné a lehetőséget az aktuális kiskedvenctől...
A pénzre azt tudom mondani, hogy ezt sokkal inkább bízom Perezre, mint itt bárkinek a véleményére. Pénzügyileg MINDIG tudta, hogy mi, merre, hány méter. Sokkal komolyabb költekezést is csinált amikor visszatért, e mellé a klub beelőzte a Unitedet is a bevételek terén.
Tudom, "Bale-nek nincs marketingértéke", stb., de mondom, ezt ráhagynám Perezre. Profik dolgoznak körülötte, ha az elnök úr és segédjei úgy ítélik meg, hogy megéri elhozni X összegért, akkor ebbe nem fogok belekötni.

Az álomnévsorokhoz, hogy mennyi nagy királyt lehetne hozni: hát egyiket sem, aki nekünk nagyon kellene. Gündogan nem fog idén jönni, Suárez tuti, hogy lenne vagy 50 milla (érte ez nem sok? Neki nagy a reklámértéke? amúgy egyre inkább azt érzem, hogy nem fogunk csatárt venni, pont az ilyen 50-60 millás áraik miatt), Kondogbia esetén meg így is sok helyen olvasni, hogy nem is jönne, csak jövőre, otthagynák Perezék Sevillában, hogy játszhasson folyamatosan.

Még Thiagoról volt szó, aki nem fog jönni. Ne is álmodozzon róla senki szerintem.

Nem teljesen ide vág, de azért Kaká is kezdi koptatni a bevételeit szerintem. Mintha lett volna olyan cikk valamikor, hogy az Adidasnál is jelezték neki, hogy ez így már annyira nem buli. Azért elsősorban focista lenne Ő, lehetőséget meg alig kap. Biztos nem annyi a bevétele, mint madridi évei elején.
Mindenképpen meg kell szabadulni tőle, egy kolonc, semmi más (a hsz. persze nem erről szólt, azzal egyet is értek, hogy az Ő esetében ami valóban terheli a klubot, az nem 10 milla körüli összeg, nem ez fog teljes egészében felszabadulni).


Vannak hírek középpályára emberekről amúgy, de az elérhetőek közül egyik sem olyan kaliber, akinek a leigazolását Bale veszélyeztetné.
A Vidal, Verratti, Pogba, Gündogan, Thiago vonal közül egyik sem fog érkezni, szinte biztos vagyok benne. Kondogbia sem idén, ha jön egyáltalán. Paulinho megy a 'Spursbe. Illara közel az Arsenalhoz, de nekünk Ő is annyiba kerülne, amennyit nem ér - nekem ezen felül amúgy sem kellene, túl lassúnak tartom, védekezésben meg nem kiemelkedő. Másról nem is szóltak a hírek, ennek ellenére biztosan vannak alternatívák, de nem hinném, hogy 30-40 millás emberekről van szó.

Még Iscohoz annyit, hogy én is örülök neki, jó spílernek tűnik, de nem kell rá építeni egyelőre. Fiatal, bármi lehet még belőle. Ha tényleg akkora király, mint amekkora nyáladzás megy rá, akkor szorítsa ki Özilt. Ez nem érv Bale ellen.


Na mindegy, igazából nem sírnék, ha idén nem jönne a walesi, csak unalmas már mindig ugyanezt olvasni, illetve engem zavar is kicsit az ilyen hozzáállás. Szerintem sokan indokolatlanul lenézik, sokkal jobb játékos, mint az itteni megítélése.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 8:15

Galacticos írta:basszus eddig olyan jól igazolunk, ne csesszük már el balelel. :(
Jól igazolunk? Ezt honnan tudod előre? Talán a jövőbe látsz?
Attól, mert megvettük az egyik álomjátékosodat még nem biztos, hogy jól igazoltunk
Leghamarabb majd egy fél év múlva lehet az igazolásokat értékelni

Balet meg miért kell elkönyvelnie mindenkinek 90 milliós igazolásnak?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 3:07

Érdekes ez a Bale dolog.
Eleinte összesen voltunk vagy hárman-négyen, akik szívesen láttuk volna, aztán hirtelen elkezdett hatalmas népszerűségnek örvendeni a fórumon, és most, hogy megszereztük Iscot, megint a "nem kell" kategóriába került.
Azért ez a "ne csesszük el az átigazolási szezonunkat vele" típusú hozzáállás több, mint vicces.
Bale szerintem top hármas játékos jelenleg. Az ő megszerzése minden csak nem egy elcseszett húzás.
Persze, most mindenki örül Isconak, ez így is van rendjén, de nem kell róla sem úgy beszélni, mintha kolonc lenne.
Elismerem, nagyon drága, de képzeljétek csak el milyen lenne, ha egyik oldalon CR, a másikon Bale játszana. Annyi embert vennének ki a játékból, hogy még akár Khedira is irányíthatná a csapatot, akkor is esélyünk lenne a gólokra. :mrgreen:
Nem fogok a kardomba dőlni, ha nem jön, viszont ha leigazoljuk, biztos leszek benne, hogy a csapat előre lépett, míg az eddigi transzferekkel kapcsolatban, egyedül a JHV poszton érzem viszonylag biztosnak a javulást.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 30., vasárnap 0:04

Press írta:Én még mindig tartom magamat ahhoz, hogy nem kell most csatár. Meg kéne próbálni Benzemát nyomatni a végtelenségig, Moratának több lehetőséget adni és végsősoron C-t is lehet csatár posztra tenni. És ha nagyon tré akkor tényleg télen jöhet nagy pénzért nagy név, de nekem sem Suarez, sem Lewa, sem más nem jelentene akkora változást.

Kondogbia helyett pedig Paulinho-t erőltetném, tényleg ügyes gyerek, pályafutása közepén. Néztem mostanában néhány Corinthians meccset, nem pontosan "khedira" jellegű vkp, de nagyon sokat melózik és a támadásokban sem rossz. Sőt, ahogy a konföd.kupán is, tud gólokat is lőni, ráadásul elég sokat. Mint Vidal. Túl drága sem lenne, sztm 20 millió körül simán hozható.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/pauli ... 57229.html
http://www.youtube.com/watch?v=0f86d9NZCUU tudom h youtube videó semmit sem ér, de van aki még nem is hallott róla, szóval azért mégis.

Kondogbiánál mindenképp jobb választás lenne :D
paulinhonak 17millió font a kivásárlási ára. ez nagyjából 20millió euró, szóval igen annyiért hozható lenne.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. június 29., szombat 23:18

Én még mindig tartom magamat ahhoz, hogy nem kell most csatár. Meg kéne próbálni Benzemát nyomatni a végtelenségig, Moratának több lehetőséget adni és végsősoron C-t is lehet csatár posztra tenni. És ha nagyon tré akkor tényleg télen jöhet nagy pénzért nagy név, de nekem sem Suarez, sem Lewa, sem más nem jelentene akkora változást.

Kondogbia helyett pedig Paulinho-t erőltetném, tényleg ügyes gyerek, pályafutása közepén. Néztem mostanában néhány Corinthians meccset, nem pontosan "khedira" jellegű vkp, de nagyon sokat melózik és a támadásokban sem rossz. Sőt, ahogy a konföd.kupán is, tud gólokat is lőni, ráadásul elég sokat. Mint Vidal. Túl drága sem lenne, sztm 20 millió körül simán hozható.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/pauli ... 57229.html
http://www.youtube.com/watch?v=0f86d9NZCUU tudom h youtube videó semmit sem ér, de van aki még nem is hallott róla, szóval azért mégis.

Kondogbiánál mindenképp jobb választás lenne :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 29., szombat 21:43

de a télen miért adná ide a pool? lehet megint elkezd hozni egy jó szezont, akkor biztos nem passzolják le
vagy most kellene, hogy hozzuk, vagy majd jövőre ha úgy van
Gondolom van az a pénz, amit ha ég a ház, Pérez kifizet. Ha meg van kivásárlási ára, ami a Marca szerint van, akkor nincs miről beszélni. De ez csak egy feltételezés. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 29., szombat 21:40

de a télen miért adná ide a pool? lehet megint elkezd hozni egy jó szezont, akkor biztos nem passzolják le
vagy most kellene, hogy hozzuk, vagy majd jövőre ha úgy van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 29., szombat 21:38

Nagyon jól beszélsz, egy az egyben így gondolom én is. Nekem még Suárez sem létszükséglet, ha van egy bombaközéppályánk Cristiano és Benzema mögött.
Szeretlek titeket :mrgreen:

Komolyra fordítva, én már hónapok óta nagyjából így gondolom. Illetve annyival kiegészíteném, hogy ha minden kötél szakad, és Karim a szarabbik énjét kapja elő, akkor decemberben még lehet "bankot robbantani" Suarezért. Úgyis tavasszal indul az igazi buli.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 29., szombat 21:32

Ha Benzema biztosan szállítaná a gólokat akkor nem kéne Suárez, de így...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 29., szombat 21:25

Galacticos írta:erről van szó. ez a pakk(kondogbia, suarez, gündogan) kb 90millió körül lenne, és akkor el lehet gondolkodni hogy egy bale legyen ennyiért vagy három jó játékosunk.
nekem eddig tetszik, ancelottiról is azt írják hogy thiagot akar, meg vidal-verrattit akart, nekem ezek az elképzelések mellé sehogy se fér el bale. nem az a stílus. és nem érdekel hogy mindenkit megbasz ahogy rmcf mondaná, meghogy a vadló belövi a kapussal együtt a labdát. én nem ilyen stílusú játékost akarok. most végre alakul valami ne basszuk már el.
Nagyon jól beszélsz, egy az egyben így gondolom én is. Nekem még Suárez sem létszükséglet, ha van egy bombaközéppályánk Cristiano és Benzema mögött.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 29., szombat 21:19

Galacticos írta:ezt én mondtam.
úgy értettem hoyg az hülyeség hogyha kaká meg dm lép akkor jön bale mert szabadul neki fel hely. ha nagyon akarnák így is hoznák. és nagyon remélem hogy semennyire nem akarják már.
Ok. Akkor bocs! "Picit" álmos vagyok, és szétszórt. :)

Azt hiszem number írta, hogy ne hogy végül a spanyol u21-gyel álljunk ki. Thiago szerintem nem jön. Gündogan sem hiszem, hogy idén váltana, Verratti megszerezhetetlen. Valaki pedig kell Alonso mellé/idővel helyett. És remélem, hogy Modricot nem annyira hátrébb akarja Ancelotti játszatni. Szóval ha én döntenék, rámozdulnék Illaramendire.

Valaki meg tudná mondani, hogy mi van most Khedirával? 2 év múlva lejár a szerződése, ha minden igaz. Akkor vagy hosszabbítsunk Vele, vagy adjuk el most nyáron.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 29., szombat 20:28

Toky írta:Valaki írta, hogy 25-ös keretig nyugodtan elmehetünk. Hadd kérdezzem meg, hogy minek? Hogy meccsenként hokisat játszunk, és mehet a sorcsere? Biztos helyet akarunk Benzemának, Ronaldonak, Modricnak, Özilnek stb. Valakik padozni is fognak. Felesleges 25, de még 22 top kategóriás játékosban gondolkodni (igen, tudom, hogy Jesé (még?) nem az). De a -szerintem- ideális csapat összeállítást már leírtam korábban a másik topicban.
ezt én mondtam.
úgy értettem hoyg az hülyeség hogyha kaká meg dm lép akkor jön bale mert szabadul neki fel hely. ha nagyon akarnák így is hoznák. és nagyon remélem hogy semennyire nem akarják már.
Cobra11 írta:Az én véleményem: NE vegyük meg Balet!
Cobra11 írta:Ha én lennék az elnök (de nem én vagyok :) ) akkor még őket venném és adnám el a nyáron:
eladnám: Kaká, Callejon, Di María (Higuain mert ő még "csak 90% hogy az arsenalba megy)
jönnének: Kondogbia, Gündogan, Suárez
erről van szó. ez a pakk(kondogbia, suarez, gündogan) kb 90millió körül lenne, és akkor el lehet gondolkodni hogy egy bale legyen ennyiért vagy három jó játékosunk.
nekem eddig tetszik, ancelottiról is azt írják hogy thiagot akar, meg vidal-verrattit akart, nekem ezek az elképzelések mellé sehogy se fér el bale. nem az a stílus. és nem érdekel hogy mindenkit megbasz ahogy rmcf mondaná, meghogy a vadló belövi a kapussal együtt a labdát. én nem ilyen stílusú játékost akarok. most végre alakul valami ne basszuk már el.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 29., szombat 20:23

Az én véleményem: NE vegyük meg Balet!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 29., szombat 20:16

DavieS írta:Bale árát valahonnan elő kellene teremtení, nem vennénk fel rá hitelt, az összeg nagyrészét Coentrao, DiMaria és Kaká eladásából(fizetéséből) lehetne kicsengetni.

és ez korrekt is lenne így + Heszé is megkapná a lehetőséget, ha már ennyit beszélt róla, lássuk mit is tud valójában
Már eddig is költöttünk 45 körül. Miből ha nem hitelből fedeznénk Bale-t?!
Coentrao ~20, di María ~30, Kaká ~0-5 milliót tudnánk kérni. Ez 50-55 millió körül van. Ha Levy el is adja, az olyan 80-90 körül lesz. Az sem mindegy, hogy bruttó vagy nettó. Ez a pénz azokra fog elmenni, akiket ideáig vettünk, illetve veszünk még Bale-en kívül.
Az meg, hogy Kaká fizetéséből álljuk, remélem vicc akart lenni. De ha nem, akkor egy kis gondolatébresztő. Kaká klubnak adott reklámbevételei javarészt fedezik a fizetését, ami ha elmegy, értelem szerűen nem folynak be. Továbbá ezt a fél évet (2012/13-as szezon tavasza) ugyanúgy ki kell fizetni Neki, vagyis máris csak fél bér (ami -mint már írtam- valójában nem ennyi, de most mindegy). Ugyanakkor gondolom Bale is kapna fizetést, ami már jóval nagyobb adókulcs alá esik mint Kakáé jelenleg. Ha Nála is lehet trükközni a július 1. utáni aláírással, akkor fél évig kb. egál. De Bale-nek jelenleg lényegesen kisebb a reklámbevétele, így nagyobb kiadás is a klubnak az Ő fizetése mint Kakáé. Lehet mondani, hogy "hát de a sportszakma, meg Kaká így, Bale úgy." Abban igazat adok, hogy Kakának el kell menni, nem ezzel van a gond. A probléma azzal van, hogy a fizetéséből nem lehet semmit sem állni. Ha elmegy, és nem jön senki helyette (!!!), akkor lehetne a Real talán havi nyomtatási számláját állni a megtakarításból.
Ha viccből írtad, akkor bocs, (Pély Barnásan mondva) nem jött át.

Jesé részt meg már megválaszolták alább.

Valaki írta, hogy 25-ös keretig nyugodtan elmehetünk. Hadd kérdezzem meg, hogy minek? Hogy meccsenként hokisat játszunk, és mehet a sorcsere? Biztos helyet akarunk Benzemának, Ronaldonak, Modricnak, Özilnek stb. Valakik padozni is fognak. Felesleges 25, de még 22 top kategóriás játékosban gondolkodni (igen, tudom, hogy Jesé (még?) nem az). De a -szerintem- ideális csapat összeállítást már leírtam korábban a másik topicban.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 29., szombat 20:04

Ha én lennék az elnök (de nem én vagyok :) ) akkor még őket venném és adnám el a nyáron:
eladnám: Kaká, Callejon, Di María (Higuain mert ő még "csak 90% hogy az arsenalba megy)
jönnének: Kondogbia, Gündogan, Suárez

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 29., szombat 19:54

El Unico írta: Főleg akkor,ha mondjuk Xabi-ra csak csereként számít Carlo mester.
Akkor "csak" Modric,Isco,Özil alkotja a középpályások névsorát,Khedirán kívül. Ja és Casemiro.
attól hogy alonsora csak csereként számítana attól még beszámolhatnád a középpályások közé.
El Unico írta:mert a Barcában ő még csak csereember,míg Gündogan már alapember Dortmundban,így a töröknek valamivel több elvárása van,ha már Madridba jön. Thiago jobban elfogadná eleinte azt,hogy meg kell harcolnia a helyéért.
thiago pont azért akar onnan elmenni hogy rendszeres játéklehetőséget kapjon. ha onnan ide igazol a legnagyobb riválishoz, szerinted azért teszi hogy majd itt is küzdjön a helyért? mert nagyon nem.
El Unico írta:Kaká eladásával felszabadulna egy hely,amit be lehetne tölteni a Gündogan/Thiago páros egyikével,
25fős keretig simán mehetünk. elmegy callejón és már szabadul is fel plusz hely, meg még coentrao is sanszos hogy lelép. az már két hely és még kaká is itt van. és én azt is simán elképzelhetőnek tartom hogy elmegy dimaria és nem jön bale, ott lenen ronaldo, jesé, özil és isco ha modriccal a kkp-n számol. ez a négy ember bőven elég ha azt nézzük hogy ronaldo minden meccsen játszik végig.


remélem mostmár nem igazoljuk le balet.
és ez korrekt is lenne így + Heszé is megkapná a lehetőséget, ha már ennyit beszélt róla, lássuk mit is tud valójában
persze hogy megkapná, a kupában az első fordulóban meg a bl ben mikor nincs tét. bale 90millióért nem padra fog jönni hanem egyenesen a kezdőbe. és ott van ronaldo aki nem hiszem hogy sűrűn lesz csere ancelottinál, meg még isco, özil, esetleg modric. ja biztos jesé sok lehetőséget fog kapni.

basszus eddig olyan jól igazolunk, ne csesszük már el balelel. :(

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 29., szombat 19:49

DavieS írta:Bale árát valahonnan elő kellene teremtení, nem vennénk fel rá hitelt, az összeg nagyrészét Coentrao, DiMaria és Kaká eladásából(fizetéséből) lehetne kicsengetni.

és ez korrekt is lenne így + Heszé is megkapná a lehetőséget, ha már ennyit beszélt róla, lássuk mit is tud valójában
egyetertek en is:P :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 221 regisztrált és 0 vendég