Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 25., szombat 5:21

Norbii írta:tudom rossz topic, meg nem is érdekel mert sietek, szóval valaki tud nekem gyorsan adni egy digi 2 streamet ahol visszatudom nézni a meccset? Onlinetvkeresre oldalon pont az nincs..bármi jó igaából csak had nézhessem vissza. köszönöm szépen :sziv: :sziv:
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 6fbe75935e
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 24., péntek 18:58

Imádlak. köszönöm.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 24., péntek 18:53

wxyz írta:írod, hogy rátekeredik a labdára. pont erről írtam. 2-3 méter után eltűnik a fürgeség adta előny, visszaüt az addig előnyt okozó rövid láb. nincs meg az a sebesség, az a mozgáskoordináció ami szükséges lenne.
Ha sose láttam volna még, ezek alapján kb így képzelném el.. :lol:

Amúgy nem értem egészen ezeket a hsz-eket, kontracsapatban még azt mondom negatívum lenne, hogy a végsebessége nem a legnagyobb, de nálatok nem láttam még, hogy komoly hátránya lenne belőle - teszem hozzá ma is volt egy nagy sprintje, ahol senki nem érte utol, pedig a kis donga lábait szedte csak. Kezdősebessége elég nagy, betömörült védelmeknél meg egyáltalán nincs hátrányban CR-el szemben pl, pedig közel sem olyan gyors, mégis inkább tud védelmeket bontani, mint Ronaldo, mert kisebb területen képes cselezni. Ez inkább számít szerintem.. Thiago se gyors játékos, mégis úgy megy át a védelmeken sokszor, mint kés a vajon, mert kicsiben érzi ezeket.
Norbii írta:bármi jó igaából csak had nézhessem vissza. köszönöm szépen :sziv: :sziv:
Tessék

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 24., péntek 18:43

tudom rossz topic, meg nem is érdekel mert sietek, szóval valaki tud nekem gyorsan adni egy digi 2 streamet ahol visszatudom nézni a meccset? Onlinetvkeresre oldalon pont az nincs..bármi jó igaából csak had nézhessem vissza. köszönöm szépen :sziv: :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 24., péntek 18:22

Galacticos írta: tehát azért mert isco nem annyira gyors mint mondjuk sterling, ezért ő már a mai focit nézve alapjaiban bukott?
mert ezt bőven lehet ellensúlyozni nem egy és nem két dologgal. ott van példának bale. a mai foci egyik fő prototípusa, gyors, mozgékony és jó felépítésű. ehhez képest isco 100x hasznosabb tagja a csapatnak mint bale.
de a fő szempont amiért nem lehet őket összehasonlítani az az hogy az egyikük támadó szélső, a másik pedig középső/támadó középpályás.
sterlinget ronaldoval kell összehasonlítani mert vele nagyjából egy poszt.
vagy ott van példának kroos is, gyors? robbanékony? nem. csak már három gondolattal előtted jár, és még három embernél lesz a labda mielőtt hozzá kerül de már tudja hogy mit fog vele kezdeni.
isconak inkább egy nagy hibája van hogy sokszor rátekeredik a labdára és túlzásba viszi, de 1-1 elleni párharcban egy jó védő ellen ma már én "nyugodtabb" lennék hogyha isco vezetné a védőre a labdát mintha cristiano. egyszerűen nagyon ritka az hogy az első védő megtudja állítani, és egyébként isco robbanékony is, lehet hogy "végsebességre" nem gyors, de az induló sebességével szerintem az ég világon semmi baj.
bale mondjuk az elmúlt szezonjában pont nem volt se gyors, se mozgékony
írod, hogy rátekeredik a labdára. pont erről írtam. 2-3 méter után eltűnik a fürgeség adta előny, visszaüt az addig előnyt okozó rövid láb. nincs meg az a sebesség, az a mozgáskoordináció ami szükséges lenne.
azt mondjuk eltúloztam, hogy jóval tehetségesebb sterling. javítani is akartam tegnap, de letelt az 5 perc
mentalitást én is írtam, igaz csak sterlingnél, hogy nagyon rossz. úgy tűnik nekem a tavalyi szezonban egy rossz útra lépett
Demes írta:
wxyz írta: Megvan minden, a kellő sebesség, a kiváló mozgáskoordináció, a technikai tudás, a cselező képesség, az elvárható játékintelligencia.
Ezek Iscoban nincsenek meg? Ráadásul azt a nagy játékintelligenciát én még nem láttam.
még direkt külön bekezdésbe írtam azt a részt ami csak sterlingről szól
az angol sztereotípia nagyon nem kellett volna az írásod végére.

jelenlegi teljesítményt pedig nem fogok összehasonlítani, mert az egyik 20 éves, a másik 23. úgy a korrekt, ha az első malaga szezonos isco addigi teljesítményét hasonlítjuk hozzá

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 24., péntek 17:08

wxyz írta:Ezzel szemben Sterlingben akárhogy keresek alapképességekben hibát, nem találok semmi érdemlegeset. Megvan minden, a kellő sebesség, a kiváló mozgáskoordináció, a technikai tudás, a cselező képesség, az elvárható játékintelligencia. Ettől függetlenül én sem fizetnék érte ennyit, de még a felét sem, mert az eddigi viselkedése nem azt mutatja, hogy kifogja hozni magából azt ami benne rejlik
Nem sokat láttad Sterlinget játszani ezek szerint, vagy csak sokat felejtettél.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. július 24., péntek 16:14

wxyz írta: Ezzel szemben Sterlingben akárhogy keresek alapképességekben hibát, nem találok semmi érdemlegeset.
Az nem semmi.

Sterling nagyon sokszor választ rossz megoldást és ad el labdákat a szar passzaival. Erőnlétén is van mit javitani. Hozzáállása is 0.
wxyz írta: Megvan minden, a kellő sebesség, a kiváló mozgáskoordináció, a technikai tudás, a cselező képesség, az elvárható játékintelligencia.
Ezek Iscoban nincsenek meg? Ráadásul azt a nagy játékintelligenciát én még nem láttam.
Sterling gyorsabb mint Isco. Ennyit tud felhozni a spanyollal szemben, semmi mást.

Megvan benne a potenciál hogy sztár legyen ha rendesen dolgozik, de az alap kijelentés amiből minden indult hogy
Az a helyzet, hogy Sterlingben jóval több tehetség van, mint Iscoban
Az teljesen helytelen. Ráadásul még ha ez is a véleményed elég provaktivan fogalmaztad meg, tudtad is hogy vita lesz belőle.


Egy gyors, angliában atlagnál technikásabb játékos akit felhypeoltak az angolok.
(És ahogy jött a hype, indult a durci és ment is lefele a teljesítmény. Még pár ilyen év és mehet a kukába, Citynél lesz pénz frissebb sztárokat hozni.)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. július 24., péntek 15:21

wxyz írta: Isco pedig itt bukik az összehasonlításban, mert a fizikális tulajdonságai csak kis területen teszik jóvá, pár méter után már gátolják.
tehát azért mert isco nem annyira gyors mint mondjuk sterling, ezért ő már a mai focit nézve alapjaiban bukott?
mert ezt bőven lehet ellensúlyozni nem egy és nem két dologgal. ott van példának bale. a mai foci egyik fő prototípusa, gyors, mozgékony és jó felépítésű. ehhez képest isco 100x hasznosabb tagja a csapatnak mint bale.
de a fő szempont amiért nem lehet őket összehasonlítani az az hogy az egyikük támadó szélső, a másik pedig középső/támadó középpályás.
sterlinget ronaldoval kell összehasonlítani mert vele nagyjából egy poszt.
vagy ott van példának kroos is, gyors? robbanékony? nem. csak már három gondolattal előtted jár, és még három embernél lesz a labda mielőtt hozzá kerül de már tudja hogy mit fog vele kezdeni.
isconak inkább egy nagy hibája van hogy sokszor rátekeredik a labdára és túlzásba viszi, de 1-1 elleni párharcban egy jó védő ellen ma már én "nyugodtabb" lennék hogyha isco vezetné a védőre a labdát mintha cristiano. egyszerűen nagyon ritka az hogy az első védő megtudja állítani, és egyébként isco robbanékony is, lehet hogy "végsebességre" nem gyors, de az induló sebességével szerintem az ég világon semmi baj.

szerk.: és még valami, ami hatalmas különbség a két játékos között az a küzdés. ott van remek példának a mai meccs isco akkor sem állt meg ha már a mezt, a gatyát és a cipőt is levették róla és ketten csimpaszkodtak a nyakán, ellenben sterling 5méteres körzetébe ért bármely védőnk ő már bukfencezett mint alves.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 24., péntek 12:09

Belemegyek akkor ebbe a Sterling-Isco témába, ha már regáltam az összehasonlításra. Újdonságot nem fogok írni, mert ezeket már mások is leírták

Írják itt egyesek, hogy nem lehet őket összehasonlítani. Miért ne lehetne? Iscot itt szinte mindenki támadóbb szerepkörben akarja látni. A mai futballban ezt a pálya bármelyik részén csinálhatod az elvárások ugyanazok, legyél mindenben jó, fizikális tulajdonságokban pedig kiemelkedő. Isco pedig itt bukik az összehasonlításban, mert a fizikális tulajdonságai csak kis területen teszik jóvá, pár méter után már gátolják.
de vannak más gondok is. Elve nem tud úgy helyezkedni, kapu elé érkezni, ahogy a mai futball megköveteli egy mélyebben játszó támadótól. Az a baj, hogy amiket ő nagyon jól tud, arra már hátrébb van szükség, de ott más gyengepontok jönnek ki. Neki 15 évvel korábban kellett volna születni

Ezzel szemben Sterlingben akárhogy keresek alapképességekben hibát, nem találok semmi érdemlegeset. Megvan minden, a kellő sebesség, a kiváló mozgáskoordináció, a technikai tudás, a cselező képesség, az elvárható játékintelligencia. Ettől függetlenül én sem fizetnék érte ennyit, de még a felét sem, mert az eddigi viselkedése nem azt mutatja, hogy kifogja hozni magából azt ami benne rejlik

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 10:53

Realista24 írta:
mert kb. senki másban nincs benne a potenciális szupersztár esélyes a jövő évekre nézve.
Sok csapat túlélte már az aktuális alsógatya király hiányát és nyert kupákat és játszott szépen és eredményesen.
Írjál levelet erről pár sorban perez papának, hátha megérti ő is... Szóval nekem nem kéne, de az előbb se azt írtam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 24., péntek 10:52

Ez a Lajos nagyon keménykedik. :lol:
Remélem elhajtjuk őket a picsába már mert kezd nagyon unalmas lenni ez az állandó Manchesteres szarkavarás. :lol: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 10:51

mert kb. senki másban nincs benne a potenciális szupersztár esélyes a jövő évekre nézve.
Sok csapat túlélte már az aktuális alsógatya király hiányát és nyert kupákat és játszott szépen és eredményesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 24., péntek 10:49

ericco írta:
:lol: :lol:

Egy átigazolás nem olyan, hogy leugrunk a sarki közértbe. Mindhárom félnek hajlania kell rá, de még ekkor sem biztos az üzlet, mivel még meg kell találni a mindenki számára megfelelő bizniszt is. Nem csak Balet köti szerződés a Real Madridhoz, hanem fordítva is. Ha a játékos nem akar menni (valahol érthető is, hogy nem egy ilyen szezon után akar lépni, lehajtott fejjel), akkor a két klub akármit csinálhat, nem jön létre az üzlet. Persze az MU ekkor emelhetne a téten, magasabb fizetés, stb., de valószinű, hogy eddig sem csak a benzinpénzt akarták neki átfizetni.
Ja, de ha nem akar elmenni, akkor tegyen is érte, mert az akarat a részéről csak hajtogatva volt, de soha nem láttuk megszakadni a pályán. Aztán azt is el lehet neki magyarázni, hogy van egy jó ajánlatunk, te sem fogsz vele rosszul járni és mi abban sem vagyunk biztosak, hogy te ide beillesz. Aztán amúgy csak azért nem fogjuk eladni, mert kb. senki másban nincs benne a potenciális szupersztár esélyes a jövő évekre nézve. Ronaldo meg Messi után még így is az ő és Neymar neve következik. Esetleg Hazardot tovább pumpálják angol földön, de a teljesítményük akkor is messze elmarad.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 24., péntek 9:46

ericco írta:Ha a játékos nem akar menni (valahol érthető is, hogy nem egy ilyen szezon után akar lépni, lehajtott fejjel)
Ezt még érteném is, ha az előző szezonban láttam volna rajta azt a nagy akarást. Viszont a küzdés helyett egy nagy szenvedést láttam. Lesüt róla, hogy nem boldog a csapatnál. De úgy néz ki, hogy felesleges erről beszélni, mert nem fog eligazolni. Egyedül abban bízhatunk, hogy összekapja magát és legalább úgy játszik majd, mint az első szezonjában(az sem olyan túl sok, de legalább jöttek fontos gólok)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 24., péntek 9:40

Realista24 írta:
Remy írta: Passz. Mondjuk, ha ilyen Müllerekért adnának (elvileg) 100 milliót, akkor Baleért a 140 aprópénz.
Nehogy beismerd hogy hulyeseget irtal, meg kontrazz is ra.
:lol: :lol:

Egy átigazolás nem olyan, hogy leugrunk a sarki közértbe. Mindhárom félnek hajlania kell rá, de még ekkor sem biztos az üzlet, mivel még meg kell találni a mindenki számára megfelelő bizniszt is. Nem csak Balet köti szerződés a Real Madridhoz, hanem fordítva is. Ha a játékos nem akar menni (valahol érthető is, hogy nem egy ilyen szezon után akar lépni, lehajtott fejjel), akkor a két klub akármit csinálhat, nem jön létre az üzlet. Persze az MU ekkor emelhetne a téten, magasabb fizetés, stb., de valószinű, hogy eddig sem csak a benzinpénzt akarták neki átfizetni.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 9:35

Remy írta: Passz. Mondjuk, ha ilyen Müllerekért adnának (elvileg) 100 milliót, akkor Baleért a 140 aprópénz.
Nehogy beismerd hogy hulyeseget irtal, meg kontrazz is ra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 24., péntek 9:32

Bárcsak eljutna Perez agyáig, hogy ha eladja Bale-t és elhozzuk Reust, akkor nagy eséllyel előrébb lépne a csapat, megverhetnénk a Barcát. Esetleg leesne néhány kupa is. Ja, meg maradna egy kis zsebpénz is a kasszában. :roll:
Amúgy szerintem mindhárom esetben Bale fizetése lehetett a katalizátor.
Amúgy mindig oda jutunk el, hogy Bale a hibás. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 24., péntek 9:30

Bale-t Perez nem fogja eladni, mert azzal rátenne még egy lapáttal a Neymar kudarcra.
Mennyivel szebb lenne az élet, ha anno 2011-2012 környékén nem bízunk meg a brazil apuci szavában :kivagyhe: :roll:
A mai Marca címlapján arról írnak, hogy a manchesteri vezetőség arra kéri Ramost, hogy mondja ki a sajtó előtt, hogy távozni akar; ugyanakkor Van Gaal közölte De Geával, hogy felejtse el a Realt, nem engedi el.
Ez csak egy kicsit lenne undorító igazolási politka a MU-tól.
Mondjuk Ramos is bekaphatja. Miért kell ugyanazt eljátszania, mint Özilnek és Di Mariának?
Amúgy szerintem mindhárom esetben Bale fizetése lehetett a katalizátor.
Bárcsak eljutna Perez agyáig, hogy ha eladja Bale-t és elhozzuk Reust, akkor nagy eséllyel előrébb lépne a csapat, megverhetnénk a Barcát. Esetleg leesne néhány kupa is. Ja, meg maradna egy kis zsebpénz is a kasszában. :roll:
Ez azért nem így működik. Lehet Bale még maradni akar. Sőt, semmi sem garantálja, hogy Reus beválna.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2015. július 24., péntek 9:34-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 24., péntek 9:19

Realista24 írta:
rámehetnének Bale-re teljes erőből.
Szerinted a 140 milliós ajánlat nem volt elég erős?
Passz. Mondjuk, ha ilyen Müllerekért adnának (elvileg) 100 milliót, akkor Baleért a 140 aprópénz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 24., péntek 9:16

rámehetnének Bale-re teljes erőből.
Szerinted a 140 milliós ajánlat nem volt elég erős?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég