Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 8:41

Jó reggelt neked is. Milyen éjszakád volt?
Majd azokra is reagálj, amiket írtam csak a te kedvedért. Már ha tudsz :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 27., hétfő 6:50

cart írta:
Realista24 írta:Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Szerintem az a gond vele, hogy egyáltalán nem mond semmit. Volt valami hír is róla, hogy az MU is várja már a kinyilatkoztatást, hogy menni akar.
Ideje lenne kimondania, hogy A vagy B, mert így tényleg az az ember érzése, hogy azt várja melyik kínál többet neki...
Mit kellene mondania? Egy sablont? Akkor kérdezzék carlot.....vagy hogy itt a helyem? Még jó...hol lenne? Perez ígéri az új szerződést rég óta....akkor itt pereznek kell beszélni....nem ramosnak.

Az meg tök jó hogy " az a bizonyos fejes miatt ".....
Na de melyik bizonyos???
A BM elleniek amivel kitömtük a világ legjobbjait? Vagy 13 másikat ám amikor ő döntött?
Esetleg a decimát höhöhöhö....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:46

Kis érdekesség más témában.
https://pbs.twimg.com/media/CK3VIg4XAAMv5oN.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:25

cart írta:
Realista24 írta: Igen, a MU is akart ilyet, meg azt is, hogy De Gea mondja ki, hogy maradni akar. De ezekből semmi nem teljesül, nem véletlenül.
A másik fél sem áll ki érthető módon egy ilyen nyilatkozattal, sőt! mind a kettő szivárogtat keményen, manipulálnak minket, ha lehet így írni.
Igen, valószínűleg nagy taktikázás megy a háttérben.
Mondjuk én megértem azt is, hogy vannak akiknek nem tetszik, hogy a csapat most már "papíron" is kapitánya Ramos ilyen módszerekhez folyamodik...
Az nekem sem tetszik, de - szerintem - ez már egy következménye annak, ami Carloval (Bale-lel) kezdődött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 26., vasárnap 22:24

Realista24 írta: Igen, a MU is akart ilyet, meg azt is, hogy De Gea mondja ki, hogy maradni akar. De ezekből semmi nem teljesül, nem véletlenül.
A másik fél sem áll ki érthető módon egy ilyen nyilatkozattal, sőt! mind a kettő szivárogtat keményen, manipulálnak minket, ha lehet így írni.
Igen, valószínűleg nagy taktikázás megy a háttérben.
Mondjuk én megértem azt is, hogy vannak akiknek nem tetszik, hogy a csapat most már "papíron" is kapitánya Ramos ilyen módszerekhez folyamodik...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:17

Ha még visszanéznél, 5 perc google után:
Ramón Calderón: “Sergio Ramos a Real Madrid ikonja, igazi vezér a pályán és azon kívül is
Marca: HE'S THE LEADER ON AND OFF THE PITCH. Ramos is 'the boss' of Madrid's dressing room
Guti: "El líder es Sergio Ramos"
Real Madrid, As: "El líder de Benítez es Sergio Ramos"
Luka Modric, said Sergio Ramos that "hopefully you stay because it is very important" for the white set, because it is the "captain and leader on and off the field,"

Ha ez sem elég, még keresek neked szívesen. :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:08

dannen írta:
Realista24 írta: :-*
:-*
Felkeltél álmodból? :lol: Remélem azért még vissza tudsz aludni.
Bónusz
https://www.youtube.com/watch?v=oE9PI-4rgUA
Fél hírekkel érvelni meg nem szerencsés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 22:04

dannen írta:
Realista24 írta:akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
komolyan :fpalm: :fpalm: utolsó volt, hogy reagáltam ebben a témában, mert te direkt értetlenkedsz. másik topikban régebben leírtam a különbséget a cés meg a ramosos dolog között, de te azóta ezt hajtod.

így olvastam

"He's our captain now. I'm sure he'll be with us because he loves us and the club."

nekem ennyi volt erről, jóéjt.
Ramos
"He looks fine to me. Him not being here is something that doesn't enter any Madridista's head. He's our captain and I'm sure that he's going to stay here because he really loves this club and the club loves him. I hope he stays, because he's a leader at Real Madrid".

Jó éjt. Forrás realmadrid.com. :-*
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:55

dannen írta:
Realista24 írta:akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
komolyan :fpalm: :fpalm: utolsó volt, hogy reagáltam ebben a témában, mert te direkt értetlenkedsz. másik topikban régebben leírtam a különbséget a cés meg a ramosos dolog között, de te azóta ezt hajtod.

így olvastam

"He's our captain now. I'm sure he'll be with us because he loves us and the club."

nekem ennyi volt erről, jóéjt.
Nem. En fixen hulye vagyok. Jó éjt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:49

akkor hogy olvastad?

Ce is tüntetett, megis....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 26., vasárnap 21:44

dannen írta: de én komolyan nem tudom honnan veszitek ki a vezér. a decima előtti öltöző felvételekből egyáltalán nem az jött le, hogy ő mekkora vezér lenne ott. attól még lehet persze, meg ugyanúgy nem is, csak fogalmam sincs honnan szeditek ezeket.
Odafigyelünk a csapatra és nem hordunk szemellenzőt?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:42

Zsombor írta:
dannen írta: nem érzem így, szerintem pont, hogy sok emberen itt azért van szemellenző, mert ramos befejelte azt a bizonyost, ha ez nem történik meg és akkor elbukjuk a BL-t, sok vélemény más lenne itt. jó játékos, sok hibával és sok jó tulajdonsággal, de nem pótolhatalan, ahogy senki sem.
Erről írtam. Nem szeretnék belemenni a vitába, de vagy nem akarod érteni amit R24 ecsetel most pl, vagy szelektíven olvasol. Szerintem rajtad van szemellenző, de csak Ramos miatt, süt az írásaidból, hogy mennyire nem kedveled.
Ramos pénzéhes, CR meg true madridista. Nem egyformák az emberek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. július 26., vasárnap 21:39

dannen írta:
de én komolyan nem tudom honnan veszitek ki a vezér. a decima előtti öltöző felvételekből egyáltalán nem az jött le, hogy ő mekkora vezér lenne ott. attól még lehet persze, meg ugyanúgy nem is, csak fogalmam sincs honnan szeditek ezeket.

"Remélem, hogy marad, mert egy igazi vezér a Real Madridban”. Forrás: Madridom.hu
Pepe.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 26., vasárnap 21:39

dannen írta: nem érzem így, szerintem pont, hogy sok emberen itt azért van szemellenző, mert ramos befejelte azt a bizonyost, ha ez nem történik meg és akkor elbukjuk a BL-t, sok vélemény más lenne itt. jó játékos, sok hibával és sok jó tulajdonsággal, de nem pótolhatalan, ahogy senki sem.
Erről írtam. Nem szeretnék belemenni a vitába, de vagy nem akarod érteni amit R24 ecsetel most pl, vagy szelektíven olvasol. Szerintem rajtad van szemellenző, de csak Ramos miatt, süt az írásaidból, hogy mennyire nem kedveled.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:39

dannen írta:
Realista24 írta: Na még a végén kiderül, hogy nem vezér az öltözőben sem. Mert azt már megszoktam, hogy egy középszer és leakasztunk simán két hasonló vagy jobb képességű játékost helyette, BÁRMIKOR.
de én komolyan nem tudom honnan veszitek ki a vezér. a decima előtti öltöző felvételekből egyáltalán nem az jött le, hogy ő mekkora vezér lenne ott. attól még lehet persze, meg ugyanúgy nem is, csak fogalmam sincs honnan szeditek ezeket.
Mert a legtöbb játékos, edző, elnök ezt mondta korábban? Vagy nem tudom neked is mi kéne bizonyítéknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:36

cart írta:
Realista24 írta:Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Szerintem az a gond vele, hogy egyáltalán nem mond semmit. Volt valami hír is róla, hogy az MU is várja már a kinyilatkoztatást, hogy menni akar.
Ideje lenne kimondania, hogy A vagy B, mert így tényleg az az ember érzése, hogy azt várja melyik kínál többet neki...
Igen, a MU is akart ilyet, meg azt is, hogy De Gea mondja ki, hogy maradni akar. De ezekből semmi nem teljesül, nem véletlenül.
A másik fél sem áll ki érthető módon egy ilyen nyilatkozattal, sőt! mind a kettő szivárogtat keményen, manipulálnak minket, ha lehet így írni.
érdekes, hogy eddig semmi hír nem volt arról, hogy ramosnak bármi gondja is lett volna perezzel meg a rendszerrel és eddig is "csak" arról volt szó, hogy megkapja-e a 10 millát vagy mennyit. most, hogy nem kapta meg egyből máris a rendszer, perez, meg az egész real madrid a hibás.
Olvass több hírt, kezd a Carlo menesztése körüli hírekkel.
max az öltözőben betöltött szerepe. amiről mellesleg nem tudunk semmi konkrétat, csak hajtjuk.
Na még a végén kiderül, hogy nem vezér az öltözőben sem. Mert azt már megszoktam, hogy egy középszer és leakasztunk simán két hasonló vagy jobb képességű játékost helyette, BÁRMIKOR.
ha ez nem történik meg
De befejelte, szar mi? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 26., vasárnap 21:31

Realista24 írta:Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Szerintem az a gond vele, hogy egyáltalán nem mond semmit. Volt valami hír is róla, hogy az MU is várja már a kinyilatkoztatást, hogy menni akar.
Ideje lenne kimondania, hogy A vagy B, mert így tényleg az az ember érzése, hogy azt várja melyik kínál többet neki...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 26., vasárnap 21:30

dannen írta:zsarolás? ha ennyit nem tud megtenni a nagy kapitány akkor mehet is. ha fontolgatja a távozást, mert "nem tetszik neki a rendszer" akkor tök mindegy mit csinál perez, úgysem fog maradni. megkapja a pénzét, azért cserébe, hogy annyit mond, hogy itt akar játszani. nem értem mi ezzel a gond, de azért fuera perez.
Ugyanazokat a köröket futod a témában hetek óta. Nem vagy hajlandó megérteni hogy a másik fél mit ír, csak azért mert Ramosról van szó. Szerintem teljesen felesleges itt provokálnod.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:25

dannen írta:zsarolás? ha ennyit nem tud megtenni a nagy kapitány akkor mehet is. ha fontolgatja a távozást, mert "nem tetszik neki a rendszer" akkor tök mindegy mit csinál perez, úgysem fog maradni. megkapja a pénzét, azért cserébe, hogy annyit mond, hogy itt akar játszani. nem értem mi ezzel a gond, de azért fuera perez.
Mert minden fekete és fehér, nem?

Bár lehet, hogy egyesek száját be lehetne fogni ennyivel (pénzzel) és lenyelné a sok szarságot, amit kap a munkahelyén, de vannak olyanok, akiknek a körülmények is számítanak.

De igen, ezt a hírt el lehet hinni egyből, azt, hogy ez nem a pénzről szól, hanem magáról az egész rendszerről, kialakult helyzetről, feszültségről, azt már nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 26., vasárnap 21:21

cart írta:Ha igaz, akkor pedig jogos kérés Pereztől szerintem, hogy álljon ki Ramos a nyilvánosság elé és valljon színt.
Pérez nem azt akarja, hogy színt valljon, hanem azt, hogy az ő akarata érvényesüljön. Ha Ramos fontolgatja, hogy távozik, mert nem tetszik neki a rendszer, akkor miért mondana mást?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég