Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. július 29., szerda 18:28

ziro4vr írta:True Detective 2x06

Jó rész volt ez is, bár továbbra sincs igazi tétje a dolognak. Maradt két rész, nagy csodák nem lesznek már itt.
Igen, ez a pontos megfogalmazás.
Jó a sorozat, szívesen nézem mert minőségi darab, de... túl magas volt a mérce és ez itt a legnagyobb baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 29., szerda 17:32

True Detective 2x06

Jó rész volt ez is, bár továbbra sincs igazi tétje a dolognak. Maradt két rész, nagy csodák nem lesznek már itt.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 29., szerda 15:41

Nem volt rossz a Ray első része, folytatom, ha már úgysincs Gotham :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 29., szerda 15:34

VanillaSky írta:
Tegyük tisztába a dolgokat . Kaszálni a csatorna szokott , itt a készítők döntöttek úgy hogy befejezik a sorozatot .
Tegyük tisztába a dolgokat, jól mondod. A készítő fejen is állhat a csatorna dönt a sorozat sorsáról, míg színészek esetén általában 7 év után van szerződés újratárgyalás, addig showrunnertől kezdve, az írókon át a csatorna határoz meg mindent. Ha az eredeti készítők már úgy látják nincs benne több, akkor felvesznek újakat.
Nem is ezt írtam , nem általánosítottam . A kommentre válaszoltam , egyedül a Banshee-re értve . Nem a csatorna kaszálta , hanem a készítők akarták befejezni és a csatorna ebben partner volt . A kommented többi részével egyetértek . Pl. Eric Kripke a Supnat. 5. évada után lépett , a sorozat ment tovább . Vagy Steven S. DeKnight , csak a Daredevil első évadára szerződött . :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. július 29., szerda 13:52

Sons of Anarchy

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na, vége az első évadnak. Amilyen lassan indult, most annyira felpörögtek a dolgok Donna halála miatt. Kíváncsi leszek, hogy a következő évadban hogyan fog alakulni a Jax-Clay ellentét, mert az első évad utolsó részénél a temetőben Epés és Jax jelenete sokat sejtetett. Jó sorozatnak ígérkezik, már töltöm is a második évadot :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. július 29., szerda 12:39

Tegyük tisztába a dolgokat . Kaszálni a csatorna szokott , itt a készítők döntöttek úgy hogy befejezik a sorozatot .
Tegyük tisztába a dolgokat, jól mondod. A készítő fejen is állhat a csatorna dönt a sorozat sorsáról, míg színészek esetén általában 7 év után van szerződés újratárgyalás, addig showrunnertől kezdve, az írókon át a csatorna határoz meg mindent. Ha az eredeti készítők már úgy látják nincs benne több, akkor felvesznek újakat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 29., szerda 12:08

P. Krisz írta:
Realista24 írta: Én is úgy olvasgattam, hogy a készítők már nagyon régóta tudták, hogy a negyedik lesz az utolsó és arra törekednek/törekedtek, hogy az utolsó 8 rész mindig felülmúlja az előzőt és igazán epikus befejezése legyen.
Abban biztos vagyok hogy mind a 8 rész 100%-on fog pörögni . Eddig 10 részes volt egy évad míg most 8 lesz és sok szál várat magára . Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lucas , Job , Proctor , Bunker !!! .Alig várom hogy elkezdődjön . :happy:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 29., szerda 12:06

Realista24 írta: Én is úgy olvasgattam, hogy a készítők már nagyon régóta tudták, hogy a negyedik lesz az utolsó és arra törekednek/törekedtek, hogy az utolsó 8 rész mindig felülmúlja az előzőt és igazán epikus befejezése legyen.
Abban biztos vagyok hogy mind a 8 rész 100%-on fog pörögni . Eddig 10 részes volt egy évad míg most 8 lesz és sok szál várat magára . Lucas , Job , Proctor , Bunker !!! . Alig várom hogy elkezdődjön . :happy:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 29., szerda 11:52

Mikor leírtam reggel akkor több oldalon is úgy szerepelt, majd később én is olvastam hogy a készítők nem akarják folytatni nem tudni miért mert, pedig a csatorna legnézettebb sorozata volt. Szerintem is azért mert nincs több ötlet. Az 1-2 évadot imádtam, a 3. évad is jó volt félre ne érts, de számomra néhol elég gyengére sikerült és csak 2-3 rész volt amit igazán élveztem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 29., szerda 11:48

P. Krisz írta:
Norbii írta:banshee-t kaszálták, szóval a 4. évad lesz az utolsó. vicc. :roll: A harmadik évad picit szutyok volt, de azért nem panaszkodtam, de nah..ez most eléggé meglepett.
Uhh ... :| :|
Tegyük tisztába a dolgokat . Kaszálni a csatorna szokott , itt a készítők döntöttek úgy hogy befejezik a sorozatot . Indokot még nem nagyon tudni , lehet hogy elfáradtak vagy nem tudnak újat kitalálni . Nekik legalább eszük hogy nem nyújtják el ha már nem megy és kap egy tisztességes lezárást ./Ugye Supernatural ?/
Ha pedig ez neked ez szutyok volt akkor nem tudom hogy mi a jó . :hmmm:
Én is úgy olvasgattam, hogy a készítők már nagyon régóta tudták, hogy a negyedik lesz az utolsó és arra törekednek/törekedtek, hogy az utolsó 8 rész mindig felülmúlja az előzőt és igazán epikus befejezése legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 29., szerda 11:39

Norbii írta:banshee-t kaszálták, szóval a 4. évad lesz az utolsó. vicc. :roll: A harmadik évad picit szutyok volt, de azért nem panaszkodtam, de nah..ez most eléggé meglepett.
Uhh ... :| :|
Tegyük tisztába a dolgokat . Kaszálni a csatorna szokott , itt a készítők döntöttek úgy hogy befejezik a sorozatot . Indokot még nem nagyon tudni , lehet hogy elfáradtak vagy nem tudnak újat kitalálni . Nekik legalább eszük hogy nem nyújtják el ha már nem megy és kap egy tisztességes lezárást ./Ugye Supernatural ?/
Ha pedig ez neked ez szutyok volt akkor nem tudom hogy mi a jó . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 29., szerda 8:50

banshee-t kaszálták, szóval a 4. évad lesz az utolsó. vicc. :roll: A harmadik évad picit szutyok volt, de azért nem panaszkodtam, de nah..ez most eléggé meglepett.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 28., kedd 23:49

Ez az ingorion kikészít, megy a sok bejegyzés meg érdektelen duma, a felirat meg lassabban készül mint valaha. :lol:
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 28., kedd 23:09

Imádom és érdemes elkezdeni. Mindegyik karakter nagyon kedvelhető és végre egy sorozat ahol a feleséget és a kölkeit nem akarod megcsapni, mint pl a breaking badben. :D A mellékszereplők is el lettek találva, szóval igazából nem is tudok negatívumot mondani, mert mindegyik része hozza az elvárt szintet. Ha szereted az akció sorozatokat egy jó nagy adag családi drámával megspékelve akkor nem fogsz benne csalódni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 28., kedd 22:55

Ray Donovanról vélemények?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. július 28., kedd 12:58

Nem fogod tudni abbahagyni. Remélem ez megnyugtatott :D

Avatar
ElRamos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:25
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, RC, CR, Benzema, Zamorano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ElRamos » 2015. július 28., kedd 7:39

The Wire S01E01

Gyerekek, lehet hogy nem este 11-kor kellett volna elkezdeni. Nyugtassatok meg, hogy beindul majd, mert ez eddig nem fogott meg. A 24-hez képest... :roll:

Este nekiugrok a következő pár résznek, hátha...
Első szabály: amikor az úton feltartóztatsz egy kocsit, kendőt kötsz a pofád elé, hogy ne ismerjenek fel. Világos?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 27., hétfő 20:33

Wayward

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De várjál ott nem az a poén, hanem ahogy a gyereket fejbekhúúúrja az a repülő alkatrész. :lol: :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 27., hétfő 18:44

h3x0r írta:Wayward Pines
A mostani kommenteket olvasva ugy erzem jol dontottem, hogy az elso resz utan nem folytattam a sorozatot.
hát, ha korán kaszáltad akkor jól tetted ha van még pár rész akkor nem tetted jól és fejezd be. Mondjuk az utolsó rész annyira low budget volt amennyire csak lehetett. már én szégyelltem magam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A liftes jelenetre gondolok mikor kimásznak a liftből és halljuk hogy elszakadtak a kábelek és nagyon szikrázik..na hát sehol se voltak szakadt kábelek, de még csak kábelek se, de szikra az volt, :lol: az egész teret megmutatták nekünk de kábelek sehol :lol: előtte is volt valami epic fail de arra már nem emlékszem. A vége pedig hogy ott lóg a főszereplő felakasztva azzal a szöveggel hogy " ne próbálj meg elmenni" na az mindennek a legalja.

Szóval ennek tudatában teljesen örömteli a hír hogy nincs több évad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 14:09

ElRamos írta:Jelenleg sorozat nélkül vagyok, tudnátok ajánlani valamit?

Ezeket már láttam: 24, Breaking Bad, Dexter, GoT, Walking Dead, True Detective, Spartacus

Visszaolvastam jó pár oldalt, ezeken gondolkodom:

The Wire, Sons of Anarchy, Suits, Vikings

Köszöntem!
Bármelyik jó választás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég