Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 4., kedd 21:46

A többségnek szerintem nem a gólja milyenségével van a baja, hanem hogy egyáltalán betalált. Ha nincs az a lövés (ami előtt majdnem elvesztette 2-szer a labdát labda vezetgetés közben 5 méter alatt, ami tudjuk, hogy egy tökéletesen megkomponált mozdulatsor volt a védők hatástalanítására), akkor mindenki arról beszélne, hogy megint lebőgött, és talán Pereznek is elgurulna a gyógyszer/kápszi és eladná a fenébe, vagy legalább levenné róla az érinthetetlen kabátot. De így, most megint ő a császár, a világlegjobbja, mert ezt a tökéletesen kivitelezett támadást és a remekbe szabott, a fizika törvényeit meghazudtoló, védhetetlen lövést megeresztette.
Nonszensz, hogy emiatt a majom miatt (és itt most nem a kinézetére gondolok, hanem a viselkedésére, mert akinek a Real volt az álma és oda is viszik horribilis pénzért, annak nem a kezdőkörben kéne nyalogatni, meg vakargatnia a tökeit, hanem felszántani a pályát végig-hosszig) padozni fog az Isco, James, Benzema hármasból konstans valaki. :cens:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 4., kedd 21:44

Nálam az a fura helyzet áll fent, hogy még mindig bírom, és szurkolok neki, hogy jó legyen, de azzal a helyzettel, hogy bő 1 éve nulla az ember és XY dolog hatására MINDIG kezdő, már nem tudok mit kezdeni. Szezon végén mondtam, hogy le kéne tenni a padra és a 60. perctől nyomatni, legalább 2-3 meccsen keresztül. Egyszer ez létre is jött, brutál jól szállt be a meccsbe, és lendületet adott a csapatnak. Lehetne őt használni, még akkor is, amikor gyenge, még úgy is, hogy játszik. Csak valahogy rendre szarul jövünk ki belőle. Ha nem lenne alapkezdő, akkor bőven használható lenne az ember. Perezék kiölték belőle az alázatot, ami megvolt benne még az első évben. Elkényelmesedett, és miután eredménykényszerbe került, rágörcsölt.

Újra fel kéne építeni, de nem úgy, hogy folyamatosan kezdő, nulla teljesítményre is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 4., kedd 21:39

Emlékszem, hogy 2 éve a leigazolása előtt is ugyanilyen fikázások mentek, mindenféle nyomoréknak el lett mondva már akkor is. Szerintem vannak itt bőven olyanok, akik jobban örülnek neki, hogy hozott egy gyenge szezont és megint lehet szabadon fikázni mint annak, amikor a BL döntőben a 110. percben elrakta a győztes gólt...

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. augusztus 4., kedd 21:35

tényleg nevetséges ami itt megy, a gólja szép volt még ha a kapus hibázott is, összjátékban nulla volt végig. De a majmozás, hajazás stb. annyira szánalmas, hogy ihaj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 4., kedd 21:32

Szerintem nagyjából érthető, miért lett ez a dühöngője a fórumnak. Mondjuk azt én sem értem, miért kell basztatni, ha gólt lőtt. A játékát lehet ettől függetlenül, de most hogy milyen gólt lőtt. Kit érdekel. Cé is lőtt olyan csúnyákat meg más is. Külön kéne választani a valós kritikát, meg a menő vagyok mert lefikázom gáretet posztokat.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 21:31

Sierra írta:
R.M.C.F írta:Ja,valószínű jól mellé is ment volna,ha a kapus nem bénázik.....lehet bedobás.



ja nem,tök jól beállt a védők elé,kizárta őket,rávezette a behátrálóra,behúzta befelé,majd faxán ellőtte,és a kapusnak kifelé tekeredve,előtte lepattanva,bement.....fasza megoldás volt az egész akció.
Ne bánts. :D

Én nekem úgy tűnt, hogy puff eltalálta, de rosszul, mert igen nagyon rúgott bele, viszont nagyon lapos ívet ment a labda. Az tény, hogy a kapusok utálják, ha pont előttük pattan le, de mostanában kevés ilyen gólt láttam, mintha a kapusok ráéreztek volna ezekre a lepattanó labdákra. :D Persze lehet én nem láttam csak ilyet mostanság.
Jó kis löket volt....ezt legalább adjuk meg neki,mert ez jó volt....kicsit már túl pitiáner az egész ellene vergődés.
Továbbra sem ő tehet arról,hogy egy féleszű ennyit adott érte....és arról sem ha valaki parancsára be kell tenni.

Lehet visszamehetne a pl-be,ott alakithatna,mert ott jobb volt az összes felfújakodott nudlitól....akiket sztárnak tartanak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 4., kedd 21:31

dzsi91 írta: de sokan itt lassan teljesen kikészülnek.
csodálkozol?

amugy akármilyen hihetetlen is én látok rá esélyt h elmenjen, keveset, de látok. A MU nem hülye, ha teljesen elzárkóznánk az üzlettől akkor nem üldöznék már egy éve folyamatosan.

de ehhez az kéne h lebőgjön. Nemcsak játékban, hanem eredményességben is, hogy semmi pozitív cikk ne születhessen róla. Mert most is hiába volt hígfos, ő van a címlapokon.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 4., kedd 21:26

Mike írta:és mindenhol Gareth Bale, Gareth Bale, az ő képével...fszom.

ez a meccs is neki köszönhető


köszi Gareth, nagy vagy! :salute:
És ez miért fáj nekünk annyira, ha fejreálltok is kezdő kesz amíg perez fel nem fordul, minden ilyen fostos gól egy apró lépés afelé hogy talán formába lendüle egyszer majd.Iszonyat szar volt megint,nem vagyok vak de kajak olyan ez a topic mintha egy varca forumon olvasnék Céről.

Nem fog padozni és nem is lesz eladva, benitez pont ezért van itt,hogy Perez perverzióját beteljesítse és ha nem fog sikerülni(ami sanszos) akkor bukik mindenki Perez benutez bale és a Real Madrid is. Szval én inkább szorítok neki hátha, de sokan itt lassan teljesen kikészülnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. augusztus 4., kedd 21:26

R.M.C.F írta:Ja,valószínű jól mellé is ment volna,ha a kapus nem bénázik.....lehet bedobás.



ja nem,tök jól beállt a védők elé,kizárta őket,rávezette a behátrálóra,behúzta befelé,majd faxán ellőtte,és a kapusnak kifelé tekeredve,előtte lepattanva,bement.....fasza megoldás volt az egész akció.
Ne bánts. :D

Én nekem úgy tűnt, hogy puff eltalálta, de rosszul, mert igen nagyon rúgott bele, viszont nagyon lapos ívet ment a labda. Az tény, hogy a kapusok utálják, ha pont előttük pattan le, de mostanában kevés ilyen gólt láttam, mintha a kapusok ráéreztek volna ezekre a lepattanó labdákra. :D Persze lehet én nem láttam csak ilyet mostanság.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 21:22

szép avatar :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 21:22

Sierra írta:Most néztem összefoglalót, ezt is elég fosul találta el :D Csak nyomi volt a kapus, ez szerintem simán fogható lett volna.

Ja,valószínű jól mellé is ment volna,ha a kapus nem bénázik.....lehet bedobás.



ja nem,tök jól beállt a védők elé,kizárta őket,rávezette a behátrálóra,behúzta befelé,majd faxán ellőtte,és a kapusnak kifelé tekeredve,előtte lepattanva,bement.....fasza megoldás volt az egész akció.

De szar volt,a kapus is,bár james fejesénél ténylegesen hibázott,de akkor is........mint amit olvastam a copán messiről amit nyilatkozott róla egy ember: semmit sem csinált,de akkor is ő volt a jó.....akkor is.......akkor is....akkor is.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 4., kedd 21:21

Menjél vissza a szélre és szedd össze magad, KÉRLEK!!!!
mindezt piros mezben.
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 4., kedd 21:20

én értem sajnos
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 4., kedd 21:16

én se értem :|

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 4., kedd 21:11

Mike írta:és mindenhol Gareth Bale, Gareth Bale, az ő képével...fszom.
Nem értem a problémát :coffee:

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


Menjél vissza a szélre és szedd össze magad, KÉRLEK!!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. augusztus 4., kedd 21:07

Most néztem összefoglalót, ezt is elég fosul találta el :D Csak nyomi volt a kapus, ez szerintem simán fogható lett volna.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 4., kedd 21:03

és mindenhol Gareth Bale, Gareth Bale, az ő képével...fszom.

ez a meccs is neki köszönhető


köszi Gareth, nagy vagy! :salute:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. augusztus 4., kedd 21:03

:lol: :lol: :lol:
Elég itt a kommenteket olvasni jól van. :lol:

De hát rúgott egy gólt nem??!!4! :ike: :ike:

Vajon mikor veszik észre, hogy NEM IDE VA(D)LÓ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. augusztus 4., kedd 21:04-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 20:48

Csak egy baj volt a jövő csapatával, hogy megint emberhátrányban kellett alkotniuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 4., kedd 20:39

Nagyjából a jövő Madridját láthattátok, remélem tetszett.. :lol: :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég