Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tarodid » 2015. augusztus 5., szerda 12:15

BLaZE írta:
Faubert? :mrgreen:
Azért Gravesen se volt semmi. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 5., szerda 11:59

BLaZE írta:
tubatibi írta:Piros napos ünnep lesz, ha elhúzol te szerencsétlen. Ekkora balféket nem láttam még játszani a Real-ban komolyan mondom. :kivagyhe:
Faubert? :mrgreen:
A kispadon alvas meg nem szamit jatszasnak. :Đ

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. augusztus 5., szerda 11:53

tubatibi írta:Piros napos ünnep lesz, ha elhúzol te szerencsétlen. Ekkora balféket nem láttam még játszani a Real-ban komolyan mondom. :kivagyhe:
Faubert? :mrgreen:
halálomig madridista leszek

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 5., szerda 11:43

Piros napos ünnep lesz, ha elhúzol te szerencsétlen. Ekkora balféket nem láttam még játszani a Real-ban komolyan mondom. :kivagyhe:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 5., szerda 11:18

azért az már gáz amikor egy 90 milliós játékos úgy kezdi meg a 3. szezonját h örül h hisznek benne... :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. augusztus 5., szerda 11:10

Ez a nyilatkozat... Tényleg nem veszi észre magát? :hmmm:
halálomig madridista leszek

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 5., szerda 10:39

Hát, nálam 4-1 lett. Aztán lehet hogy véletlenül egy FIFA meccset néztem és 2-1 igazából a végeredmény. Majd rakeresek.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 5., szerda 10:27

Zsombor írta: Ja az a komment meg hogy Bale lőtte a győztes gólt a BL döntőben egészen parádés.
Ja, Bale estében már a puszta tényeknek sincsen jelentősége... Vagy ki lőtte a gólt, Raul Bravo?

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: shoota » 2015. augusztus 5., szerda 10:04

Realista24 írta:A gólja viszont rendben volt
Ezt én sem értem, hogy miért volt itt szidva még a gólja, hogy majdnem megbotlott 2 emberben is..nem néztem a meccset, csak a visszajátszást, de ez egy teljesen szép gól volt, én lennék a legboldogabb ha Bale nem nálunk kergetné a lasztit, de a góllal semmi gond nem volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 5., szerda 9:13

Ez a Bale...levesz az életről. Amit tegnap lattam itt tőle... :fpalm:
A gólja viszont rendben volt
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 5., szerda 3:30

Az a baj, hogy ez igenis Bale-ről szól, mert azt nem lehet Perezre kenni hogy valakinek van bőr a pofajan egy szar szezon után arról beszélni hogy milyen jól játszott az elmúlt idényben. Az ügynöke se bír persze kussban maradni de ebben az esetben le lehetne szarni az elnökünket ha a drága vadlovunkat valaki fejbe baszna. Vagy elég lenne magának rajonnie hogy kevés amit nyújt és a tudejet kikophetne legalább néha, még ha ezt egy felkészülési meccsen nem is lehet elvárni. És ha gólt lő, ha kiállítják az elmúlt évi teljesítménye után egyértelmű hogy ez a topik lesz a fórum duhongoje mert az ember keperol lesul a bőr, pláne azután a herce-hurca után ami az atigazolasat előzte meg.
Én amúgy bizakodtam, mikor leigazoltuk, de az is biztos hogy az utolsó Tottenhames éve az szépen kicsúszott neki, ami ugye megsuvegelendo, csak helyén kell kezelni. Ha tévednek örömmel követem meg magamat, de én is azokkal a kommentekkel ertek együtt, amelyek szerint Bale ebben a csapatban már nem tud többet hozni.
Ja az a komment meg hogy Bale lőtte a győztes gólt a BL döntőben egészen parádés.
Amúgy semmi újat nem írtam le, de azért jól esett ez a komment. :D

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 4., kedd 22:19

dzsi91 írta:...nagyon nem profin kezeltük a srácot kezdve a 90millától a posztidegen helyeken át egészen a Real Madrid jovője marhaságik.
Kérdem én, akkor mi a nem posztidegen poszt neki? Mert szélen posztidegen, középen meg egyszerűen szar.
dzsi91 írta:Mindig ellenkezek amikor azt mondják játékos temető vagyunk de Bale esetében ez igaz mert durván leamortizáltuk a tagot.teljesen hibásan épitettük fel.Nem marad más mint bízni benne hovy egyszer majdcsak belejön, vagy hogy perez lemond.Ez a két opció van,hiába reménykedtek,utóbbi azért nem jó mert ha bukik perez akkor a xsapat is megbukott valószínüleg.
Tudom, hogy én leszek az antikrisztus, de szerintem ez soha nem fog bekövetkezni. Egyszerűen nem képes rá. Az egyik legtúlfújtabb játékos. Nem rossz ő, de soha nem volt, és nem is lesz olyan magaslatokban, mint ahová besorolták jópáran a világon (annó én is).

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 4., kedd 22:02

Sajnos innen mi nem tudunk valtoztatni a dolgokon, minden csak rajta all.... ha nem tud vagy nem akar, akkor huzzon a **csaba.
Azon imadkozni, h jo legyen egyszer azt felejtsuk el. Az sem erdekel, ha meccsenkent szerez egy golt, ha ilyen fos jatekot hoz, mert okadni lehet ettol. Mint vmi labda erzek nelkuli megyei egyes jatekos. Iszonyu nezni. :'(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 4., kedd 22:01

Mike írta:
kiserik írta:A többségnek szerintem nem a gólja milyenségével van a baja, hanem hogy egyáltalán betalált. Ha nincs az a lövés (ami előtt majdnem elvesztette 2-szer a labdát labda vezetgetés közben 5 méter alatt, ami tudjuk, hogy egy tökéletesen megkomponált mozdulatsor volt a védők hatástalanítására), akkor mindenki arról beszélne, hogy megint lebőgött, és talán Pereznek is elgurulna a gyógyszer/kápszi és eladná a fenébe, vagy legalább levenné róla az érinthetetlen kabátot. De így, most megint ő a császár, a világlegjobbja, mert ezt a tökéletesen kivitelezett támadást és a remekbe szabott, a fizika törvényeit meghazudtoló, védhetetlen lövést megeresztette.
na valaki érti legalább, jolvan
Érti mindenki miről beszéltek csak már teljesen beteges...

Ez az egész story nem Baleről szól hanem Perezről, elzavart egy edzőz a hírek szerint többek között azért mert Vale nélkül akart meccselni aztán hoz egy edzőt akinek a vak is látja hogy mi az egyetlen küldetése.Ráerőszakolni Balet a Real-ra bele eröszakolni ha megy ha nem... Tők beteg az ember és amíg ő itt van (már nem sokáig) addig Bale alapkezdő lesz, nevetséges másban mégcsak reménykedni is és szidni is szerencsétlent mert nagyon nem profin kezeltük a srácot kezdve a 90millától a posztidegen helyeken át egészen a Real Madrid jovője marhaságik.

Mindig ellenkezek amikor azt mondják játékos temető vagyunk de Bale esetében ez igaz mert durván leamortizáltuk a tagot.teljesen hibásan épitettük fel.Nem marad más mint bízni benne hovy egyszer majdcsak belejön, vagy hogy perez lemond.Ez a két opció van,hiába reménykedtek,utóbbi azért nem jó mert ha bukik perez akkor a xsapat is megbukott valószínüleg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 21:57

Hát nem örülni egy real játékos góljának,amivel lezárta a meccset,az eléggé fura egyébként.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 4., kedd 21:56

hát bocs h egy felkészülési srmeccsen, vezetésnél mikor a vak is látja h már csak azért van fent h hátha csinál vmit amivel ki lehet húzni a szarból, nem örültem neki h betalált

ezért most nem vagyok madridista

szégyellem magam
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 4., kedd 21:52

Mike írta: na valaki érti legalább, jolvan
Bocs, hogy itt sokan nem érünk fel hozzád. De akkor továbbra is imádkozz, hogy ne találjon be, és legyen kevesebb gólja a csapatnak/kapjanak ki.

Azt hinni, hogy +/-5 gólon múlik a sorsa, hülyeség.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 21:51

kiserik írta:A többségnek szerintem nem a gólja milyenségével van a baja, hanem hogy egyáltalán betalált. Ha nincs az a lövés (ami előtt majdnem elvesztette 2-szer a labdát labda vezetgetés közben 5 méter alatt, ami tudjuk, hogy egy tökéletesen megkomponált mozdulatsor volt a védők hatástalanítására), akkor mindenki arról beszélne, hogy megint lebőgött, és talán Pereznek is elgurulna a gyógyszer/kápszi és eladná a fenébe, vagy legalább levenné róla az érinthetetlen kabátot. De így, most megint ő a császár, a világlegjobbja, mert ezt a tökéletesen kivitelezett támadást és a remekbe szabott, a fizika törvényeit meghazudtoló, védhetetlen lövést megeresztette.
Nonszensz, hogy emiatt a majom miatt (és itt most nem a kinézetére gondolok, hanem a viselkedésére, mert akinek a Real volt az álma és oda is viszik horribilis pénzért, annak nem a kezdőkörben kéne nyalogatni, meg vakargatnia a tökeit, hanem felszántani a pályát végig-hosszig) padozni fog az Isco, James, Benzema hármasból konstans valaki. :cens:

Első két kiemeltet hülyeségnek,túlzásnak,utálat miatti túlkapásnak ítélem meg.....a harmaddikal 100%osan egyetértek..
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 4., kedd 21:49

kiserik írta:A többségnek szerintem nem a gólja milyenségével van a baja, hanem hogy egyáltalán betalált. Ha nincs az a lövés (ami előtt majdnem elvesztette 2-szer a labdát labda vezetgetés közben 5 méter alatt, ami tudjuk, hogy egy tökéletesen megkomponált mozdulatsor volt a védők hatástalanítására), akkor mindenki arról beszélne, hogy megint lebőgött, és talán Pereznek is elgurulna a gyógyszer/kápszi és eladná a fenébe, vagy legalább levenné róla az érinthetetlen kabátot. De így, most megint ő a császár, a világlegjobbja, mert ezt a tökéletesen kivitelezett támadást és a remekbe szabott, a fizika törvényeit meghazudtoló, védhetetlen lövést megeresztette.
na valaki érti legalább, jolvan
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 21:46

Én mondjuk az egyik legnagyobb "pártolója" voltam,amit a Pl ben művelt,az olyan kiemelkedő volt,amit éveken át,se előtte se azóta sem közelít meg senki.....erre itt előad egy nagyképű,keveset mozgó,alig hajtós nem is tudom mit......nagyon haragszom rá,attól függetlenűl is,hogy a teljesítménye,részint attól is esett,hogy egy olyan "státuszt" kapott,amit nem érdemelt ki....és ez edzői,vagy elnöki hiba volt....mégpedig hatalmas hiba.

Én nem őt csesztetem....ő felveszi a pénzt,ott van időben,elvan.........mint egy klasszikus magyar a melóhelyén.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég