Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 5., szerda 22:34

szerintem csak az ügynökének meg a szöv kapitány nyilatkozatait olvassa, de az 0-24-ben
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 5., szerda 22:06

Gareth Bale a Tottenham elleni mérkőzés után: “Nagyszerű, hogy mindenki hisz bennem, és remélem, hogy ezt a bizalmat majd trófeákkal tudom meghálálni a csapatnak. Játszhatok akármelyik oldalon vagy akár középen is, mert ott is jól érzem magam a pályán”.
Akkor most már biztos hogy a madridomot nem olvassa.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 5., szerda 20:35

schranzer írta:
Elso sorban nezem a meccseket, es jatekban kutyauto volt Ozil is...a statok az egy masik dolog.
Enis nezem a meccseket, nemarrol van szo, csak arrol hogy mondjuk Ozilnel emlékszem jópár olyan megmozdulasra, bokapassz, sarkazas, koteny, labdakezeles ... amikor egesz Bernabeu felkialtott ... es en is csak lestem .. de Balenel en nemnagyon emlekszem ilyenre, ha volt is, azt 1 kezen biztos meg lehet szamolni. Erre gondoltam, hogy jobb volt nezn ia jatekat. Bale meg labdat sem tud normalisan vezetni ...[/quote]


Bale-nek is volt,nem is egy,gólpasszok,gólok,stb....özil meg megadta a meccs/tutipasszt.....majd 89 percen át bújócskázott.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. augusztus 5., szerda 19:29

numberone1 írta:
schranzer írta:
Hat az lehet hogy a hozzaallasa nemvolt mindig a legjobb, de hogy jobb volt nezni a jatekat, mint Balenek, meg hogy hasznosabb volt a csapat szamara, mint a walesi, az is biztos ...
Elso sorban nezem a meccseket, es jatekban kutyauto volt Ozil is...a statok az egy masik dolog.
Enis nezem a meccseket, nemarrol van szo, csak arrol hogy mondjuk Ozilnel emlékszem jópár olyan megmozdulasra, bokapassz, sarkazas, koteny, labdakezeles ... amikor egesz Bernabeu felkialtott ... es en is csak lestem .. de Balenel en nemnagyon emlekszem ilyenre, ha volt is, azt 1 kezen biztos meg lehet szamolni. Erre gondoltam, hogy jobb volt nezn ia jatekat. Bale meg labdat sem tud normalisan vezetni ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. augusztus 5., szerda 18:49

MesQueUnClub írta:
sentry írta: Ezt már lassan az elvakult Bale imádók (van ilyen ? :lol: ) is belátják.
Van, a gond az, hogy Péreznek hívják és ő még mindig elvakult.
téged ez mért zavar mészkőklub? :D
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 5., szerda 18:47

schranzer írta:
Hat az lehet hogy a hozzaallasa nemvolt mindig a legjobb, de hogy jobb volt nezni a jatekat, mint Balenek, meg hogy hasznosabb volt a csapat szamara, mint a walesi, az is biztos ...
Elso sorban nezem a meccseket, es jatekban kutyauto volt Ozil is...a statok az egy masik dolog.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. augusztus 5., szerda 18:34

numberone1 írta:
Nana, Özil nem játszott rosszul 1-1,5 évig.
Max az elso eveben, de a tobbiben rossz volt nezni a palyan...statisztikak ide statisztikak oda.
Hat az lehet hogy a hozzaallasa nemvolt mindig a legjobb, de hogy jobb volt nezni a jatekat, mint Balenek, meg hogy hasznosabb volt a csapat szamara, mint a walesi, az is biztos ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 5., szerda 18:18

MesQueUnClub írta: Van, a gond az, hogy Péreznek hívják és ő még mindig elvakult.
Ha ebben az evben sem alkot Bale, akkor ez fogja okozni Perez vesztet(es Beniteznek is). Nyerhetunk BL-t egy gyenge Bale-el is, de abban biztos vagyok, h ha egy eros csapattal kerulunk ossze es aki mint vert ivott ugy hajt majd ellenunk, sok fog mulni, h egy jatekos mennyire lesz fek a csapatban...persze nem csak Balerol lehet itt szo, hanem CR-rol vagy Benzemarol is.
Viszont en nem hiszek abban, h Bale-el 180 fokos fordulat fog tortenni. Ahogy latom a jatekosoknak is tele van a toke ezzel a kivetelezesse..... meg gondunk lehet ezzel a csapaton beluli moralitasnal.
Nana, Özil nem játszott rosszul 1-1,5 évig.
Max az elso eveben, de a tobbiben rossz volt nezni a palyan...statisztikak ide statisztikak oda.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 5., szerda 18:14

De túl jol sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 5., szerda 18:00

ericco írta:
KAG írta:Illetve Kaká nem volt nyomatva úgy, mintha kötelező lett volna.
Érdekes amúgy, mert Ő is Perez egyik kiskedvence volt anno :roll:
Sérülten Balet sem nyomatnák. Kaká, ha 100%-os lett volna, nyomatva lett volna ő is agyba-főbe. Csak gondolom, ott a játékos is elismerte, hogy már nem bírja az évi 50 meccset.
revolver írta:Csak nem egy puhány edzőnk volt akkor.
Ez az edző inkább Özilt játszatta teljesítmény nélkül.
Nana, Özil nem játszott rosszul 1-1,5 évig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 5., szerda 17:19

sentry írta: Ezt már lassan az elvakult Bale imádók (van ilyen ? :lol: ) is belátják.
Van, a gond az, hogy Péreznek hívják és ő még mindig elvakult.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 5., szerda 16:51

A legnagyobb röhej az egészben, hogy elvileg a MU ilyen teljesítmény láttán is kifizetne 100+ milliót. De Perez az istennek nem hajlandó eladni. Pedig az öreg az egyetlen aki szívesen látja a Real Madridban.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 5., szerda 15:59

ericco írta:
KAG írta:Illetve Kaká nem volt nyomatva úgy, mintha kötelező lett volna.
Érdekes amúgy, mert Ő is Perez egyik kiskedvence volt anno :roll:
Sérülten Balet sem nyomatnák. Kaká, ha 100%-os lett volna, nyomatva lett volna ő is agyba-főbe. Csak gondolom, ott a játékos is elismerte, hogy már nem bírja az évi 50 meccset.
revolver írta:Csak nem egy puhány edzőnk volt akkor.
Ez az edző inkább Özilt játszatta teljesítmény nélkül.
Egyetértek mindenben.

+ gondolatok: Azért nagyon kemény, hogy ha belegondolunk, hogy milyen komoly károkat okoz az, hogy a nem megfelelő helyen vagy a nem megfelelő ember játszik. Nem akarom elhinni hogy mi egyszerű mezei szurkolók (most hagyjuk az agyhalottakat, meg a fb kommenteket, az külön kategória (elég súlyos!!!) ) észrevesszük, akkor nehogy már a profi szakemberek meg nem. Balenek lehet a Madrid volt az álma, de a madridistáknak nem, és manapság meg már főleg nem. Igazán lehetne önkritikája és beláthatná hogy itt neki babér nem terem. Konkrétan eddig arról szól a felkészülés hogy neki Benítez megtalálja a helyét... ez k*rva gáz. Főleg hogy Isco vagy James helyének megtalálása (Egyenként) nagyobb haszonnal bír mint Bale-é. Sőt! Igazából az sem túlzás, hogy Bale nélkül kreatívabb és jobb az egész csapat. Támadásban és védekezésben is. Innentől meg nem túlzás kijelenteni, hogy netto emberhátrány és fékező eleme a csapatnak... Ezt már lassan az elvakult Bale imádók (van ilyen ? :lol: ) is belátják.

Én azt is lesz_rnám, ha nagyot buknánk rajta, csak tényleg menjen már el innen. Bevallom, nem gondoltam volna hogy a Khedira herceg után lesz még egy ember aki hasonló szinten rühellek. És nem a fizimiskája miatt (tojok bele milyen haja van) hanem a konstans pocsék formája miatt. Konkrétan ki van ny_lva a segge, állandó kezdő ha egészséges, formától függetlenül... mit kéne még tenni???????! Mondjuk belátni hogy nem ide való és kérni hogy adják el az MUba akár 50 millióért az sem érdekelne már.

Persze reálisan látom, hogy ő nem hogy idén, de még szerintem jövőre is csoda kéne hogy elmenjen...eszméletlen sokszor fog ő még nekünk agyf_szt okozni, és megkeseríteni a kedvenc csapatunk játékát. Igen, mert nekem senki ne mondja hogy élvezi, ahogy Bale játssza ezt a játékot.

Remélem a spanyol szurkolók egyre jobban kikezdik és minél előbb belátja mindenki hogy nem ide való. Leginkább neki kéne ezt már észrevenni. Az lenne a legjobb mindenkinek.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 5., szerda 13:42

Én mondjuk az egyik legnagyobb "pártolója" voltam,amit a Pl ben művelt,az olyan kiemelkedő volt,amit éveken át,se előtte se azóta sem közelít meg senki.....
Akkor nézd vissza az utolsó Spurs-os szezonját. Mert ott is inkább statisztikában volt jó és nem játékban. Ott, ahol rá volt kihegyezve minden, mindenki alá dolgozott, Ő volt az alfa meg az omega, neki fekvő stílusban képes volt eltűnni fél órákra. Akkor itt nem is meglepő, hogy csak 1-2 megmozdulása van egy meccsen. Nagyon túl fújod azt a 1,5 évét, már csak az idézett mondatod is ezt tanusítja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 5., szerda 13:25

KAG írta:Illetve Kaká nem volt nyomatva úgy, mintha kötelező lett volna.
Érdekes amúgy, mert Ő is Perez egyik kiskedvence volt anno :roll:
Sérülten Balet sem nyomatnák. Kaká, ha 100%-os lett volna, nyomatva lett volna ő is agyba-főbe. Csak gondolom, ott a játékos is elismerte, hogy már nem bírja az évi 50 meccset.
revolver írta:Csak nem egy puhány edzőnk volt akkor.
Ez az edző inkább Özilt játszatta teljesítmény nélkül.
Merci Zizou!

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. augusztus 5., szerda 13:22

Csak nem egy puhány edzőnk volt akkor.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 5., szerda 13:15

Illetve Kaká nem volt nyomatva úgy, mintha kötelező lett volna.
Érdekes amúgy, mert Ő is Perez egyik kiskedvence volt anno :roll:
ZIDANE

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. augusztus 5., szerda 12:57

herceg, faubert, gravesen... egyik se került 20 millional többe... ekkora flunk csak Kaká volt de legalább az visszahozta az árát mert volt arca meg nézett ki valahogy meg aranylabdás múlttal rendelkezvén felszedett már jó pár millió szurkolót, de ez a birka... :-@

na de csak REMÉNYKEDEK hogy azért játszatják annyira meg hypolják hogy végre mutasson már valamit h végre legyen miért felkapnia a fejét valamelyik klubnak rá h minél többet kapjunk érte, de erre olyan kicsi az esély :kivagyhe:

takarodjá má :vivo: bizalom... right :x
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

dr.madridista
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. augusztus 5., szerda 12:48
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Marosvasarhelyi ASA

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dr.madridista » 2015. augusztus 5., szerda 12:55

3 eve olvasoja vagyok a forumnak, mindig erdekel mas madridistak velemenye,ezert naponta belepek ide olvasgatni,de irni meg sohasem irtam...most, 3 ev utan, vettem a faradsagot es beregisztraltam,csak azert hogy leirjam ide: garathe GO HOME!!!!!...ekkora egy nulla focistat meg nem lattam, egyszeruen nincs agya ehhez a jatekhoz,sajnos miatta mar egy jo ideje 10 emberrel jatszik a csapat, egyszeruen csak hatraltat minket....es meg a kis pimasz jol erzi magat nalunk,es orvend a neki szavazott bizalomnak...kocsog!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. augusztus 5., szerda 12:22

tubatibi írta:Piros napos ünnep lesz, ha elhúzol te szerencsétlen. Ekkora balféket nem láttam még játszani a Real-ban komolyan mondom. :kivagyhe:
A herceg? :mrgreen:
Amúgy tényleg idegen test. Olyan rossz (jó) látni, hogy James és Isco közt is kezd kialakulnia kémia, de ha mindenki egészséges az egyikük padra kerül. Woa, mindig felmegy a vérnyomásom, ha ez eszembe jut.
A gólja káprázatos volt, de igazából évente 3-4 ilyen gólért nem éri meg egy "úgyfelejtett" kézifékkel szétcseszni a játékunkat.
Mondom ezt úgy, hogy két éve még az ô leigazolását tartottam prioritásnak akár Isco kárára is...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég