FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. szeptember 6., vasárnap 17:02

http://www.futhead.com/16/players/

Itt a teljes lista
halálomig madridista leszek

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. szeptember 6., vasárnap 15:02

Úgy, hogy 92-es a 15-ben.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2015. szeptember 6., vasárnap 14:55

azt nem értem hogy a fifa 15 be ronaldo meg messi is 93 as volt nem? az EA listán meg az van írva mindekttőhöz hogy kaptak +1 et akkor ronaldo hogy maradt 93-as?

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2015. szeptember 4., péntek 19:12

Azért a Naldo 85-ös rating az odaver. :D

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 4., péntek 18:48

BLaZE írta:Láttátok mar a 16 top 50 játékos értékeit? Hat mit ne mondjak vannak benne érdekességek megint. Néha nem értem az EA-t... :hmmm:
Ja. Ronaldo is felfele fejlődött, pedig még talán a stagnálás is erős lenne.
A Bayern-esek visszaesése viszont okos észrevétel.
A top10-ben talán még Silva +1 érthetetlen, már ő is inkább vissza, mint előre.

De Özil az fejlődött, az megkérdőjelezhetetlen. :lol:
Modric-nak is járt volna még legalább egy pont. Annyit azért nem volt sérült.

A neveket nem érdemes nézni, nagyon meglepetés nem igazán érkezik. Ugyanezek vannak mindig, elvégre sehol egy új sztár.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. szeptember 4., péntek 18:47

BLaZE írta:Láttátok mar a 16 top 50 játékos értékeit? Hat mit ne mondjak vannak benne érdekességek megint. Néha nem értem az EA-t... :hmmm:
Első 10-et csak most nézem. Világ legnagyobb vicce, hogy David Silva a 10. legjobb játékos :lol: De van még jó pár túlzás szerintem: Ibra, T.Silva, Özil, Boateng, Chiellini, stb.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. szeptember 4., péntek 18:22

Láttátok mar a 16 top 50 játékos értékeit? Hat mit ne mondjak vannak benne érdekességek megint. Néha nem értem az EA-t... :hmmm:
halálomig madridista leszek

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 27., csütörtök 14:15

neten vedd meg. 35 euroert lehet najd kaoni csak a kulcsot. en tavaly blackfriday kornyeken vettem 30 euroert szoval lassan esik az ara az ev vegeig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Bözsike765
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 18:13
Kedvenc játékosaid: Nana Welbeck, Ahmed Benali

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Bözsike765 » 2015. augusztus 27., csütörtök 14:02

Az lenne nekem a kérdésem hogy az új fifát mikor éri meg megvenni?
Most rendeljem elő vagy esetleg karácsonykor lesz akció amikor jobban megérné?

3.14sty
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 12:24
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Roberto Carlos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 3.14sty » 2015. augusztus 6., csütörtök 17:35

Köszi a válaszokat!

Belevágok, majd meglátom. Inkább PES párti vagyok, de nagyon unalmas, hogy csak egy csapattal lehet tolni... Remélem bejön ez a FIFA és akkor nem lesznek ilyen gondjaim...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. augusztus 6., csütörtök 1:28

Csak a 2005ben volt igy szerintem. Ott adszem a Celtic/Rangers duo volt a legerosebb amivel kezdhettel :)
Nem rossz mod,lehetne ujra.
2004ben tuti nem volt ilyen mert azzal nagyon sokat jatszottam,meg a 07be se. 2006ot nem tudom az nekem annyira kiesett hogy semmit se tudok rola :D 1 meccset se jatszottam vele csak a demojaval :D

Viszont most is megoldhatod. Elkezded egy kicisvel es majd nezhetsz ajanlatokat esetleg fentebbrol :)
En Portsmouthszal vagyok. Elso evben csak 2.helyen jutottam fel de megnyertem a CarlimgCupot igy selejtezhettem ELert ami hosszabbitasban ossze is jott. Tele vagyok kolcsonjatekosokkal (kb 8-10 db) a tobbi mind fiatal akiknek alacsony a fizetesuk. Aitorral nagyon belenyultam a j0ba. 4k fizetes de 80as mar 24 evesen :D
Egyfelol hasznos lenne eladni telen de 10 koruli fizetessel se tudok elhozni meg csak 75os szintut se kb. Cserekapus is 66os fiatal 9k fizuval...
Yesil fejlodik nagyon jol es mivel nem is lassu es 75os a Finishingje le nem cserelnem kb senkire aki csak kicsit jobb ratingu.
2. szezon kozepen 15 ponttal vezeten a bajnoksagot,ELbe tovabbjutottam (ez +2 milla ami nekem kanaan mikor az atlagfizetes 4-5k a csapatnal :D ) FA kupaba kene legjobb 8ig menni..

Lenyeg hogy reg jottem ennyire melyrol ugyhogy kis ertelmet nyer ez a menedzser mod :) Okosan kell fiatalokat venni meg lejaro szerzodesueket. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 5., szerda 23:10

3.14sty írta:Hy!
Csak az lenne a kérdésem, hogy van-e még olyan mód az újabb FIFAkban, mint régen, hogy egy kisebb csapattal kezded a játékot és idővel átveheted nagyobb csapatok irányítását. Vagy nem is volt ilyen csak rosszul emlékszem?
Jól emlékszel, régen így volt. 05-ben még tuti, talán a 06-tól volt váltás. Mostaniban konkrétan ilyen mód nincs, de végülis nyugodtan kezdhetsz egy kisebb csapattal karriert, aztán jönni fog megkeresés nagyobbaktól.

3.14sty
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 12:24
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Roberto Carlos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 3.14sty » 2015. augusztus 5., szerda 22:46

Hy!
Csak az lenne a kérdésem, hogy van-e még olyan mód az újabb FIFAkban, mint régen, hogy egy kisebb csapattal kezded a játékot és idővel átveheted nagyobb csapatok irányítását. Vagy nem is volt ilyen csak rosszul emlékszem?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 31., péntek 15:28

Volt időm, így utánaolvasgattam a dolgoknak. itt egy egész jó kis szösszenet a fiatal játékosokról. Elég alaposan leír kb mindent.
Ez is egy egész jó kis videó, és a többi videója is elég jó: https://www.youtube.com/watch?v=aBTZ69QsdL0

Egy-két kérdésre így sem találtam választ. Az egyik, hogy a szimuláció is ugyanúgy jó, mintha én játszanám?
A másik meg a videóval kapcsolatban merült fel, hogy kölcsönadta, és ott is hagyta, és minden átigazolási időszakban visszahívta, majd újra kölcsön adta, vagy csak pár napig volt kölcsönben és vissza is hívta?
Ezeket szerintem ki fogom próbálni 1-1 játékoson, ahogy épp jön.

Meg egy olyan is van bennem, hogy ha a formája és a morálja elég jó, akkor az sem baj, ha nem játszik olyan sűrűn, mert fejlődni fog úgy is? Vagy azért nem árt, ha minél több meccset játszik? És egy-egy meccsen nyújtott teljesítmény maga nem is számít (szerelések, gólok, passzok stb. száma), hanem a lényeg, hogy a forma legyen legalább 'jó' ?
Még egy kérdés eszembe jutott. Az számít, hogy a posztján játszik-e?

Néhány gondolatot összeszedek ide, hogy ne csak a link legyen, és ha esetleg kihagyok valamit, vagy nem figyeltem rá, akkor pótoljátok:
-a forma és a morál mindig legyen legalább 'good' és 'happy' , ekkor jobban fejlődik.
-kölcsönben úgy fejlődik, hogy a potenciálnak megfelelő szintet arányosan elérje, DE csak akkor, ha nem veled egy bajnokságban van. Ebben az esetben ugyanis nem számolja a játék a meccseket, amit lejátszott, hanem fejlődik a potenciálnak megfelelően. Viszont veled egy bajnokságban pedig számolja a meccseit.
-májusban az akadémián levők kapnak egy fejlődést. Ha ez után szerződtetjük, akkor jobb tulajdonságai lesznek, viszont ha előtte, akkor a fizikai tulajdonságai lényegesen jobban fejlődnek.
-téli időszakban érdemes visszahívni kölcsönből (ha nem volt kölcsönben, akkor kölcsönadni, majd pár nap múlva visszahívni). Ekkor az adott szintet úgy mutatja, mintha fejlődés nélkül lenne annyi (magyarul nem "72+3" zölden, hanem "72" szürkén), így a szezon második felében is többet fog fejlődni, így összességében többet fejlődik. (nem emlékszem pontosan, talán volt egy példa, hogy összesen max 5-6 szintet fejlődhet egy évben, ezzel a trükkel viszont összesen ilyen 7-8 körül is akár.) Ezzel a potenciálja is nőhet.
-szerződtetés előtt érdemes mentést csinálni, mert előfordulhat, hogy más potenciálja lesz, mint amit az akadémia jelzett. A másik, meg ha frissen érkezett játékosról van szó (az van státusznak írva, hogy innen, vagy onnan érkezett, ennyiért, meg annyiért), az új szezonba lépés előtt szintén érdemes egy mentést csinálni, mert amikor ez a státusz lekerül, és helyére a potenciált írja, van hogy az jelentősen csökken. (pl jártam úgy, hogy egy "exciting prospect" játékosórl teljesen eltűnt a potenciál, viszont nem töltöttem újra, mert egyrészt nem tudtam erről, hogy ez egy hiba, másrészt emellett 5-6 szintén a szezonban vett játékosom felugrott "has potential to be special"-re. szóval ez is előfordul)
Hirtelen ennyi jut eszembe, amit tegnap olvastam és jó tanács lehet.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. július 30., csütörtök 13:44

Ahogy én észrevettem a fejlődés egy sokösszetevős dolog. Függ magától a játékostól, hogy mit tud (sofifa.com), attól, hogy hogyan teljesít ha játszik (ezért nem szoktam a végefelé cserélni, mert akkor nem biztos, hogy jó ratinget tudok a játékossal hozni, így esik a form-ja), hogy milyen a moralja (ez függ a szerződésétől. Akinek kezdő játékos szerződése van, az rinyálni fog a padon, de a fiataloknak, kik jövőbeli kezdők, azoknak elég játszani párszor, és örülnek, mint majom a farkának), és hogy mennyit játszik. És itt jönnek a játék hibák: van olyan, hogy veszel valakit és nem fejlődik az istenért sem. Ekkor lehet próbálgatni a "loan glitch"-et, tehát kölcsönadod 4-5 napra és visszahívod, plusz ez még arra is jó, hogy a "Showing Great Potential"-ból (80-85) "Has Potential To Be Special" potenciálút (90+) csináljunk.
DDG lejáró szerződésű, télen lehet beszélni vele. Aki még nekem bejött a Cillessen.
Leírok még pár olcsó játékost, akik nekem nagyon bejöttek: Benzia (olcsó jól fejlődő csatár/szélső), Valentino Lazaro (olcsó szélső, de a középhátvéd posztot kivéve mindenhol klasszis és a neve sem semmi :D ), Aitor (kapus, 250-300k-ba kerül, a Villarealnál eladó, és valami brutálisan fejlődik, ha játszik, ha nem. 3-dik évben lehet rá számítani kezdő kapusként bármelyik csapatban, minden fontos értéke 80+-os és fejlődik tovább), Ings (lejáró szerzősédű csatár, brutális, gyors, cselez, lő, fejlődik), Schar (lejáró szerződésű kh, gyors, erős, jól fejel, jól szerel, kicsit magas a fizetési igénye 50-60k), Aliji (olcsó bhv, gyors, jól fejlődik).

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 30., csütörtök 12:49

Na kicsit leírom a keretem.
Reallal kezdtem egyelőre, nem volt egyelőre kedvem a nulláról felhúzni egy csapatot, de azt is szoktam szeretni.
Volt egy olyan, hogy télen (nyáron senki nem vitte) elpasszoltam Bale-t jó pénzért. A játékban egyébként elég jó, de egy olyan kezdőt akartam kialakítani, mint amilyet itt is szívesen nézegetnék. Aztán, ahogy elpasszoltam Bale-t, Cé bejelentette, hogy ő távozik. Először végig dobáltam vissza az ajánlatokat érte, mondom pénz az van, nem kell nekem több. Erre a téli átigazolási időszak végén a vezetőség közölte, hogy valami 70 millióért eladta, pedig ilyen 120-140 milliós ajánlatokat dobáltam vissza. Végül visszatöltöttem és újracsináltam az egész átigazolási időszakot, mert nem tetszett. De ugyanúgy lejátszódott a dolog, eladtam Balet, aztán Cé is egyből jelezte, hogy menne. Most elfogadtam érte a 140milliót, és egyből bejelentkeztem 3 játékosért. Csatár poszton amúgy is kevés emberem volt. Neymar jött 80-ért. Nem rossz egyébként, de nem igazán tudta pótolni Cé-t. Nagyon jól lehet vele játszani, de a góllövés csak akkor megy neki, ha valami kicsavarodott testhelyzetből kell lőnie, majdnem 100-as ziccereket rendre kihagyom vele. A vicc, hogy Jesé vette át a helyét. A gyerek a 3 kiírásból vezet 2 góllövőlistát, és kevesebbet, és összességében szarabb csapatban játszik, de többet rúgott, mint Benz és Neymar összesen. Bl-ben csak CR van előtte, úgy hogy még nálam rúgott a csoportkör alatt 9-et.
Na mindennek a megkoronázása, hogy miután Cé is elment, Modric azonnal benyögte, hogy veszélyeztetve érzi magát, és fél, hogy ő is el lesz küldve. Ezt egyébként, hogy lehetne orvosolni? Mert azóta többet játszatom, mint a társait, szerződést is adtam neki, el is fogadta, de ugyanúgy veszélyben érzi pozícióját.

Amúgy így néz ki a kezdőm:
Casillas (DDG baromi drága.... 80-ért vesztegetik) - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Modric, Verratti, Kroos - James - Neymar, Benz.. 4312.
A középső 4 embert folyamatosan rotálom Iscoval, ahogy a két középső védőt is Pepével.
Összesen eddig 49 meccsem volt, átlagban nagyjából 30 meccset játszottak a fentiek, többnyire kezdőként, de néha csereként. Isco kicsit többet, 35 körül, de őt többet cseréltem be, ezért a különbség. Modric is többet nyomta a hülyesége miatt, 36 meccs, de ritkán cseréltem be, inkább kezdő. Pepe pedig egy kicsit kevesebbet nyomta.

A fiatalok:
Kapust akartam venni, de nem igazán találtam olyat, ami tetszett volna. Volt egy, aki fiatal, és nagyon jó, de baromi drága (Szerintem, akit Marci is írt). A többi nem nagyon tetszett. Amúgy is, Casillas most nyomja végig, aztán majd nyáron inkább leváltom.
Védelem közepére Niklas Süle-t vettem 5misiért télen, 19 éves, 75-ös volt, azóta 8 meccset játszott és azt hiszem csak egyet csereként, fejlődött is egyet. Ja egyébként április eleje van most jelenleg.
Két szélen Fabinho, illetve Jetro Williems van, még nyáron vettem, szépen fejlődnek 25, illetve 22 meccsen, amiből csak elvétve voltak cserék, előbbi 75->78 utóbbi 76->78.
Kp-n van egy kicsit túltelítettség. Azt játszottam télen, hogy 2-3 játékosért bejelentkeztem, akiket apróért, kevés fizuval tudtam hozni, de fiatalok (max 18 év) és tehetségesek, és megpróbáltam őket tavaszra kölcsönadni, kettő ilyet sikerült vennem, mindkettő kp-s. A fentieken kívül volt még egy Lucas Silva, akit általában csereként, de elég sokszor játszattam, néha kezdőként is, Egyet fejlődött 76-ra. Még nyáron vettem oda Timo Wernert, 19 éves, és nálam 71->73-ra fejlődött, de kicsit talán kevesebbet játszattam, mint a többieket, mert annyira nem jött be. Ezért is akartam egy nagyobb tehetséget igazolni kp-ra. Így jött oda Oliver Torres a Portoból, igaz már 20 éves, de "Exciting Prospect", 76-os. Azóta lejátszott 13 meccset, fele-fele arányban kb kezdőként, illetve csereként, de semmit nem fejlődött. És ide jött még apróért, nagyon fiatalon, azzal a szándékkal, hogy kölcsönadom (amit fent említettem), Ruben Neves (Portoból, 17 éves, 71->72 6 meccsen, 5 millió volt) és Danilo (Braga, 18, 72, nem fejlődött azóta semmit sem 13 meccsen, 5 millió). Őket nem sikerült kölcsönadni, ezért Silva és Werner ment el végül, utóbbi azóta még egy szintet lépett 73-ra.
A két csatár mögé van még Odegaard, ő baromi jó, sokszor kezdő, de nagyon sokszor cserélem be, így van 35 meccse és fejlődött 2 szintet, 67->69.
A két csatár cseréje Jesé volt egész idényben, szintén sokszor cserélem be, és sokszor kezdő is. 39 meccs, 76->79. Ide megtartottam az eredeti csapatból Mayoralt, 17 évesként volt 60-as, azótan 18 éves és 63-as. Sok reményem nincs vele kapcsolatban, csak nem sikerült nyáron normális csatárt hoznom, összesen csak 20 meccsen játszott, de annyira nem jön át, nehéz irányítani, nehéz vele gólt lőni. Párszor kölcsönadom majd, aztán ha kicsit még nő az értéke, meg az ára, akkor eladom. Télen vettem Anthony Martialt a Monacoból, 19 éves, 74->75, 10 meccsen.

A kupát teljes egészében úgy játszottam, hogy csak a fiatalokból állt a csapat, meg néhány meccset bajnokságban, kiesők ellen, vagy a már tét nélküli bl meccseken.
Sokszor csinálok hibrid csapatot a kettőből, erőnlét, vagy a forma alapján. Általában, ha valakinek elég jó a formája (gondolom a felfelé mutató nyíl is ezt jelenti a csapat összeállításnál), akkor játszatom következő meccsen is, akár nagyobb név, akár fiatal.
Eldőlt meccseken rendre fiatalokat viszek be, általában az 50-60 perc környékén. Ha kicsit baj van, akkor vagy hagyom a jobbakat fent, vagy ha van a padon olyan, akkor inkább őt hozom. Vagy Jesét, ő sokszor húzott ki a szarból.

Nagyjából ennyi lenne a kis összegzés.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. július 30., csütörtök 8:17

Aza baj,hogyha kolcsonadsz egy jo fiatalt az se biztos hogy jatszodik. Volt hogy a 82es 23 eves kapusomat kolcsonadtam es nem vedett. Isco is 2-3 meccset jatszott Poolba fel ev alatt..
Ha nincs sok fiatal akkor szerintem jobb ha amagadnal tartod oket,ugy vettem eszre hogy akkor is jol fejlodnek ha csak kispadon vannak a legtobbet. Persze ha nagy kerettel dolgozol mint pl a Realnal en is akkor jobb ha parat kolcson adsz,mert tultelitett leszel.
Ja es ha valogatottban jatszanaka z is rasegit a fejlodesre. Ezert szoktam olyan nemzetu jatekosra keresni amilyen valogatottat iranyitok mert berakom oket a keretbe,es szerintwm jobban fejlodnek.


En most a Portsmouth-szal keztem bajnoksagot (legjobb gazdasagi helyzetbe levo angol 4.osztalyu),fel evv telt el,lassabban haladok joval mint egy Reallal,mert minden kupameccset lejatszok (es ugye itt 3 is van az alsobb osztalyok kupaja miatt),sokat allitgatok,de elvezetes. Csak nehez mert 3k kb az atlagfizu :D Es a legjobb fiataljaim fele kolcsonben van..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. július 30., csütörtök 0:04

Majd ha vársz délutánig akkor megprobalom jobban kifejteni, most telorol vagyok és fáradtan:D en is szoktam menedzser modozni, jatszottam mar pár olyat, hogy csak fiatalokra epitettem, szoval van viszonylag nagy tapasztalatom

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 29., szerda 21:41

Menedzser módban, ha meccset szimulálok, akkor beszámít és ugyanúgy számít bele a fiatal játékosok fejlődésébe, mintha valóban lejátszanám? Illetve, ha kölcsönben van, és valószínű elég jó, hogy sokat is játsszon, akkor is fejlődik annyira, mintha a saját csapatomnál lenne?
Van néhány fiatal tehetség a csapatban, és szeretném a lehető legjobbat kihozni belőlük. Esetleg van valami taktika a legjobb fejlődéshez? Nem tudom hogy van megoldva. Van-e különbség bizonyos ellenfelek, kiírások közt, számít-e a fél órás cserejáték, esetleg jobb-e egyben 90 perc, mint külön 3*30, győzelem, vereség közt van-e különbség, vagy, hogy hogyan teljesít (védőnél a szerelések száma pl, csatárnál gólok, vagy akármi... ad negyven jó passzot, akkor jobban fejlődik-e a passzolás tulajdonságai, mintha csak 10-ed adott volna)... meg hasonló apróságok. Van ezekre valami a játékban, vagy csak fejlődik valahogy, aztán kész?
Azért kérdezem, mert felfedeztem néhány furcsaságot. Varane játszott a meccsek legalább 70%-án (ez majdnem 30-at jelent) és a tulajdonságai nem fejlődnek egyáltalán, viszont az össz. értéke felment 1-gyel. Viszont nyáron rajtam maradt néhány "semmitérő" ifi, akik idősebbek és tehetségtelenebbek, mint Varane, de úgy, hogy egy percet nem játszottak, fejlődtek kb 2 szintet, és az egyes tulajdonságaik is szépen fejlődtek. SZóval nem látom a rációt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 21., kedd 10:16

Most láttam én is hogy leszerződött a csapat a EA Sportsal. :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég