Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 9., vasárnap 13:44

wZoLee7 írta:Én nem félnék ha nem jönne, van két olyan kapus aki azért nem kutyaütő. .
Eeee....engem igazábol nem gyoztek meg.Navas biztos nem,Kiko Casillarol meg nem tudok mit mondani,annyira keveset vèdett.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 9., vasárnap 13:25

Jönni fog ő. Nem hiába nem nevezték még a keretbe sem. A United is azt játssza, amit a Spurs Bale-lel. Tudják, hogy úgy sem tudják megtartani és ezért megkeserítik az életünket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 9., vasárnap 11:32

Én nem félnék ha nem jönne, van két olyan kapus aki azért nem kutyaütő. Viszont ahogy írtad, addig padoztatnák, játszatnák a tartalékoknál meg hasonlók amíg vagy hosszabbít, vagy úgy kiborul, hogy télen elkell hozni, hogy ne legyen játék nélkül még fél évig. A hosszabbítás után meg nem 35-ről lenne szó...R24 leírta párszor, ő nem madridista, nem fogja azt mondani, hogy 1 évig nem játszok és megyek ingyen.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 9., vasárnap 11:26

wZoLee7 írta:Hozni kell és kész. Siránkozhatunk az összegen, aztán lőhetünk öngólt magunknak, csak nem érdemes. Eljön, 10 évre megvan a kapusunk, mindenki happy.
Jah,ezt az álláspontot kèpviselem èn is.
Oke hogy ezt a szezont lemeccselheti Casilla meg Navas,s aztán jon ingyen,(amibe nem hiszek mer ha most nem jon akkor sztm hosszabit),de arra rámehet a szezon.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 9., vasárnap 11:23

Hozni kell és kész. Siránkozhatunk az összegen, aztán lőhetünk öngólt magunknak, csak nem érdemes. Eljön, 10 évre megvan a kapusunk, mindenki happy.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 9., vasárnap 11:14

R.M.C.F írta:Még mindig jobb lenne mint 35 milla egy lejáró szerződésű emberért......max 25,azt annyi. Felette minden kopejka lehúzás.
Van ugy hogy minuszban kell kiszállni egy bizniszbol,hogy azután hosszutávon mèg is megèrje.Ha nem lèpunk,fèlek hogy csak hosszabbitani fog,mondjuk egy 50-es kivásárlási árral,azután szo szerint futhatunk a pènzunk után,hogy ezzel az amerikai szlengel èljek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 9., vasárnap 8:09

R.M.C.F írta:Még mindig jobb lenne mint 35 milla egy lejáró szerződésű emberért......max 25,azt annyi. Felette minden kopejka lehúzás.
Legyen 30, hogy ne legyen egyik félnek sem igaza. Lejáró szerződés ide vagy oda, én nem garasoskodnék azon a pár millión.
Ha véletlen marad és aláír, akkor jövőre biztos nem hozható 40 alatt, ha egyáltalán hozható lenne egy új szerződés után.
Ráadásul ahogy írtátok Ti is, jövőre magasabb aláírási pénzt kapna, Mendes-nek is több pénz menne. Meg nem mindegy, hogy tegyük fel 5-6 milliót keres, vagy 7-8-at, ami bruttóban ugye még több. Úgyhogy az +5 millió szerintem simán megéri, mert így is, úgy is elmenne az rá és így legalább biztosan nálunk lenne a világ egyik legjobb kapusa.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 22:29

Még mindig jobb lenne mint 35 milla egy lejáró szerződésű emberért......max 25,azt annyi. Felette minden kopejka lehúzás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 8., szombat 22:19

R.M.C.F írta:

Soha ne mond, hogy soha amíg Péreznek van abba beleszólása. :mrgreen: Hidd el 6 év alatt az nem 6-10m lenne.
Ideális,normális,cselekvőképes,a társadalom által elfogadott normák szerint gondolok....nem úgy ahogy perez. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De akkor is.....nagyon vaknak kell lenni annak aki nem látja ki a MU a vergődését ebből az ügyből.....totálisan vert helyzetben vannak.....abszolut nincsen az irányításuk allatt az ügy,igy egy maradt....a világi nagy blöff....és azt tolják.
Igen csak ha tényleg azt teszik meg, hogy nem születik egyesség, DDG-t padoztatják fél évre, ő aláír, és akkor jövőre meg szívás lenne a leigazolása, 3 okból MU>Mendes>Pérez
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 22:10


Soha ne mond, hogy soha amíg Péreznek van abba beleszólása. :mrgreen: Hidd el 6 év alatt az nem 6-10m lenne.
Ideális,normális,cselekvőképes,a társadalom által elfogadott normák szerint gondolok....nem úgy ahogy perez. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De akkor is.....nagyon vaknak kell lenni annak aki nem látja ki a MU a vergődését ebből az ügyből.....totálisan vert helyzetben vannak.....abszolut nincsen az irányításuk allatt az ügy,igy egy maradt....a világi nagy blöff....és azt tolják.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 8., szombat 22:07

R.M.C.F írta:
Én persze, hogy értem. Mert ha az lesz a megoldás, hogy lejár a szerződése, tuti biztos, hogy aláírás pénz+jóval magasabb fizu, szerintem bőven ugyan annyi lesz abban az esetben, mintha perez most veszi meg.
Egy 6 éves szerződésnél lehet 6-10 milla eu különbség....ahhoz a duplája kellenne,egy bale féle fizetés,amit soha sem fog megkapni.
Soha ne mond, hogy soha amíg Péreznek van abba beleszólása. :mrgreen: Hidd el 6 év alatt az nem 6-10m lenne.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 22:06

Én persze, hogy értem. Mert ha az lesz a megoldás, hogy lejár a szerződése, tuti biztos, hogy aláírás pénz+jóval magasabb fizu, szerintem bőven ugyan annyi lesz abban az esetben, mintha perez most veszi meg.
Egy 6 éves szerződésnél lehet 6-10 milla eu különbség....ahhoz a duplája kellenne,egy bale féle fizetés,amit soha sem fog megkapni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 8., szombat 22:05

A különbség annyi hogy egyikkel a Mu jar jol, másikkal DDG.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 8., szombat 22:04

ziro4vr írta:
MesQueUnClub írta: Felejtsük már el ezt az ultimátum a MU felé 25m vagy jövőre ingyen az az ingyen is úgy ingyen, hogy kiperkálnak aláírásra meg még a megsem született gyerekének taníttatására meg a managere szívgyógyszerére... ígyse úgyse ingyen megy.
De a különbséget azért talán te is érzed, ha idén jön 35-ért, vagy ha jövőre jön lejáró szerződésüként, nyilván nem zsíros kenyérért.
Én persze, hogy értem. Mert ha az lesz a megoldás, hogy lejár a szerződése, tuti biztos, hogy aláírás pénz+jóval magasabb fizu, szerintem bőven ugyan annyi lesz abban az esetben, mintha perez most veszi meg.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 22:02

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:DDG, 25 ért jöhet,ha 35 akkor ajtót kell mutatni a MUnak,az sok...az túlzás. Jövőre ingyen jöhet,meg kell egyezni vele és az ügynökével és pont,a MU meg beveheti a vezérfaxt.
Felejtsük már el ezt az ultimátum a MU felé 25m vagy jövőre ingyen az az ingyen is úgy ingyen, hogy kiperkálnak aláírásra meg még a megsem született gyerekének taníttatására meg a managere szívgyógyszerére... ígyse úgyse ingyen megy.

És? Kit hat meg ez? Ha betartanak egy tendenciát akkor ezen nem mehet vita. A mu az aki itt kapálódzhat,és fosik is,csak jól blöfföl..ennyi ez nem több. Tudják jól hogy elveszítik a legjobbjukat....mert megegyezni nem tudtak. Most blöffölnek,hogy ők nem adják 35 alatt.....akkor tartsák meg. Ez nem több. ott marad még 10 hónapot majd jön ingyen. Ez nem nagy dolog. Csak a MU tudja hogy a realt lehet lehúzi....más klub nem is mozdul rá,pedig top3 as kapus a belga és a német mellett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 8., szombat 22:01

MesQueUnClub írta: Felejtsük már el ezt az ultimátum a MU felé 25m vagy jövőre ingyen az az ingyen is úgy ingyen, hogy kiperkálnak aláírásra meg még a megsem született gyerekének taníttatására meg a managere szívgyógyszerére... ígyse úgyse ingyen megy.
De a különbséget azért talán te is érzed, ha idén jön 35-ért, vagy ha jövőre jön lejáró szerződésüként, nyilván nem zsíros kenyérért.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 8., szombat 21:57

R.M.C.F írta:DDG, 25 ért jöhet,ha 35 akkor ajtót kell mutatni a MUnak,az sok...az túlzás. Jövőre ingyen jöhet,meg kell egyezni vele és az ügynökével és pont,a MU meg beveheti a vezérfaxt.
Felejtsük már el ezt az ultimátum a MU felé 25m vagy jövőre ingyen az az ingyen is úgy ingyen, hogy kiperkálnak aláírásra meg még a megsem született gyerekének taníttatására meg a managere szívgyógyszerére... ígyse úgyse ingyen megy.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 20:54

miVida írta:
___Samy___ írta:Keylor meglepoen sokat uti kozepre a labdat. Az eloszezonban is volt vagy harom alkalom, mikor a vedonek kellett egy ilyen utan takaritania. Viszont Casillat meg nem lattam vedeni. Szal nem tudom.
meglepően? :ozil: még mielőtt megvettük volna már sokan mondtuk h ez a baja!! a promó videoján is ez ment h ott vannak azok a hiperszuper bravurok amiből minden helyzetnél 3-4et be kellett mutatnia... miért? mert mintha kidobózna az ellenféllel... és én akkor még azt mondtam h ha lenne egy jó kapusedzőnk aki ezt ki tudná gyógyítani belőle akkor a következő évre (ami most van) simán átvehetné Casillas helyét... erre meg itt az előszezonban is ugyanúgy középreboccolja a labdát :/ El kell mennie... hadd küzdjön Casilla és DDG a kezdőért...
szerk.: már ha jön DeGea - bár akkor gondolom ő lesz a kezdő attól függetlenül h ki a jobb, ő vagy Casilla (először vasilla-t írtam véletlenül... nehogy rákapjon itt vki a Vasvilla elnevezésre) :mrgreen:

Ez a baja,ja,más kapusnak meg más a baja......attól még nagyon jó kapus,csak miven nem szimpatikus,igy nem igy nagyon jó....és speciel eléggé elismerem,jogosan lett a liga és a vb legjobbja....és az nem piskóta. Ha arról szólna a sztori nála,hogy üt mindent amerre lát,akkor ezeket a címeket nem szedte volna össze,ezek mellett számolatlan bravúrt mutatott be,olyanokat,amiket a többség nyel mint kacsa a nokedlit.....

Casilla is jó kapus,láttam párszor,képzettebb és megfontoltabb mint navas,de összeségében nem jobb....de tartom,hogy mindkét kapus nagyon jó. Csodálkoztam is casillán hogy eljött ide(persze ez a fő célja tudom) mivel mindig is elsőligás alapkezdőnek tartottam,vagyis bármelyik csapatban a real és a barca kivételével sima kezdő......itt meg tökk necces lesz hogy védeni fog-e ,főleg ha jön DDg.

DDG, 25 ért jöhet,ha 35 akkor ajtót kell mutatni a MUnak,az sok...az túlzás. Jövőre ingyen jöhet,meg kell egyezni vele és az ügynökével és pont,a MU meg beveheti a vezérfaxt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 17:04

besteve7 írta:A gólnál nem volt a helyzet magaslatán, ha azt Casillas kapta volna, jöttek volna rendesen az ívek.
Na igen, lehetett volna határozottabb. De nem volt egy egyszerű labda, elég keményen volt belőve, meg kellemetlen, mikor térdmagasságban ér eléd, arra nem olyan egyszerű kijönni. Nacho is szépen lemaradt, mondjuk ebben jó Lewa.
besteve7 írta:Bravúrok jönnek, de valahogy vele sem érzem biztonságba magam szögleteknél, beíveléseknél.
Ha nem jön DDG akkor nálam egyértelműen Kiko az 1-s.
Igen, ez vele is megmarad továbbra. Igazából nekem tök mindegy melyikük véd, ha ne adj Isten nem jön De Gea, mert kb egy kategória mindkettő.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Benítez)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. augusztus 8., szombat 16:55

M1Ö írta:Amúgy meg nagyon jól védett és nekem határozottnak tűnt és azt sem éreztem,
A gólnál nem volt a helyzet magaslatán, ha azt Casillas kapta volna, jöttek volna rendesen az ívek.
Navassal nem sokkal, sőt lehet semmivel nem lépünk előbbre, mint anno Ikerrel. Bravúrok jönnek, de valahogy vele sem érzem biztonságba magam szögleteknél, beíveléseknél.
Ha nem jön DDG akkor nálam egyértelműen Kiko az 1-s.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég