Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 12:23

És mi van, ha mi fogunk ki egy kivételesen jó napot? Amikor minden összejön? Nem szeretem aki előre feltartott kézzel megy ki a pályára. Remélem a játékosok nem így gondolkodnak, majd, ha odakerülnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 24., szerda 12:22

Victor írta:azért azt ne felejtsük el, hogy a döntő csak egy meccses. és ha sz.r napot fognak ki, akkor azért egy meccsen bármi megtörténhet
Nem felejtettem el, odaírtam :-)
Merci Zizou!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 24., szerda 12:17

Minden mellettük szólna, de tényleg minden. Mellettünk talán csak az az elcsépelt klisé, hogy a labda gömbölyű, meg a fociban minden megtörténhet. Ennyi okunk van a hurráoptimizmusra. Nem több.
azért azt ne felejtsük el, hogy a döntő csak egy meccses. és ha sz.r napot fognak ki, akkor azért egy meccsen bármi megtörténhet :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 24., szerda 12:12

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
én már olvastam véleményt.
azt írták, h "nem értik miért kellett ilyet csinálnia, hiszen ők nem a real madrid, ne süllyedjünk már le" :lol: :lol: :lol: :lol:

takarodjatok már. vicc bagázs.

a másik fajta vélemény, h csak szimplán odapöccintette, egyáltalán nem volt szándékos, meg amúgy is, azt ne mondja már h fájt.. :lol:

de jó látni a vergődést. :smile:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 11:37

Na ezt nem gondoltam volna hogy a bayern ennyire legyalázza a barcat! :lol:
Azt gondoltam lesz 2-1,max 3-1,és a katalánoknak lesz még esélyük...na de így... :roll:
Most nemtom örüljek e hogy az ősi riválist ennyire meggyepálták a bajorok,vagy inkább aggódjak,ha döntőbe jutunk ez a csapat jön velünk szembe... :hmmm: akkor Mourinho fiainak nagyon fel kell kötnie a gatyát. :-)
Az igaz,hogy a barcanak nem a tegnapi meccs volt élete mérkőzése...na de tegnap az a bayern avval az akarással bárkit megvert volna.Robben meg élete meccsét játszotta,azt hiszem.Nálunk még csak megközelítőt sem tudott nyujtani soha.
Pedig mikor a barca elkezdte az első félidőben a tili-tolit,na mondom majd találnak egy gólt és aztán dugdossák a labdát...de aztán felpörgött a bayern és...a többit tudjuk :D
Egyébként,Messi sérülés ide vagy oda,tegnap az idény leggyengébb barcelonaját láthattuk,azt hiszem.

Na mibd1 ha ma este bejutunk a döntőbe,akkor remélem május 25-én a bayern nem ilyen napot fog ki mint tegnap,mer akkor Khedirastól,Di Mariástól megyünk a levesbe. :lol:
Persze nyilván minden mérkőzés más,de El Unico negmutathatja majd,hogy mekkora varázsló tényleg,ha behúzná,nálam akkor El Magnifico lenne :-)
De persze előbb az esti akadályt vegyük sikeresen. :zoldsalas:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. április 24., szerda 11:29

Matt009 írta:
Mounak évek és sok-sok meccs kellett ahhoz, ami nekik egyből ment.
A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik. Ráadásul ott van Alves. Ő legalább a nagy meccseken fegyelmezte magát, és nem ragadt fent rendszeresen, idén olyan fegyelmezetlen, mint egy első osztályos fogyatékos. Nem véletlen, hogy mi is idén a fos formánkkal is meg tudtunk verni titeket.
Ha tavaly találkoztok a BM-mel, akkor sokkal kiegyenlítettebb meccs lett volna. Hogy ki jutott volna tovább, azt nem tudom, de nekik sem ment volna minden egyből.

Azt persze adom, hogy a Realnak nincs miért örülnie, max az esti meccs után lesz. Én azonban a BVB-től nem félek, tovább fogunk jutni, mert jobbak vagyunk. A döntő más kérdés. A BM toronymagas esélyes lesz, de személy szerint úgy gondolom, hogy jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.
Szóról-szóra ugyan ezen a véleményen vagyok. Annyival egészíteném ki, hogy nem az a baj, hogy Alves fennragad, hanem régebben már az ellenfél térfelén megkezdtük a letámadást a 3 csatár, Alves és a 3 kp. Ehelyett most azt látjuk, hogy Messi csípőre tett kézzel nézi ahogy a két szélső letámad, Alves besegít a letámadásba ezáltal viszont fent ragad, mögé kihúzódik az egyik középső hátvéd, akinek a helyére Busquets lép hátra, aki régebben úgyszintén letámadott már az ellenfél térfelén. A középpályánk így gyakorlatilag átjáró ház egy jobb csapat számára.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 24., szerda 11:14

A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik.
jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.
Az elejétől a végéig minden szavaddal... :agree:
Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
Hülyeséget csinált, nem méltó egy elődöntőhöz. Az látszik, hogy nem a Xavi, Ini, Puyol vonal, még fiatal, meggondolatlan és nehezen kezeli az ilyen szituációkat.
De mit vársz ezek után, követeljük ki a kezdőcsapatból? :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 24., szerda 11:13

Lehet, ha nincs , akkor itt van Lucas meg Falcao

De itt van és a Real támadásai, akciói, eredményessége 80-90%-ban tőle függnek. Ha pedig őt kiveszik a játékból, amire nem csak a Bayern,de a Dortmund is képes, akkor komoly gondok vannak.
Ezzel sajnos teljes mértékben egyetértek; sőt mondjuk ki, nem csak őt, de mellette Özilt és Xabi Alonsot is simán pluszban--> mint ahogy azt az őszi csoportmeccseken is láttuk tőlük és amit most tavasszal a MU. is lazán lekopírozott! :-* Ezek után kíváncsi leszek arra, hogy José papa mit húz elő a cilinderből és mit rak le az asztalra, ha állítása szerint 2 hete folyamat csak erre az összecsapásra készülünk! :hmmm: :wtf: De így látva és olvasva a tegnap közölt "csoda és nagyon váratlan gála 11-ét" élen a BL-fóbiás Pipitával; a lassú, acélos Khedira-Xabi duóval és a mindig ötletes, hasznos Di Maríaval --> nos ........! :roll: De kívánom, hogy lepjen meg (első sorban felfogásban, váratlan húzások terén) és idén másodjára, ismét kellemesen csalódjak benne és a csapatban is! A srácokban és a győzelemben természetesen töretlen a bizodalmam, de ezt este a pályán is bizonyítaniuk kell majd! Remélem a fiúk is nézték a tegnapi meccset és leszűrték belőle a szükséges konzekvenciát --> az a minimum, hogy most és jövő héten szépen meghalnak a pályán! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 24., szerda 11:07

kelemen.istvan írta: Jose knows hogy kell döntőt nyerni
Amikor idejött José akkor is ezt mondtuk,h ö tudja h kell megverni a barcát... 0:5 lett a vége!
Ettől függetlenül ha bejutunk,bármi lehet,chelsea kevesebb eséllyel indult tavaly mint most mi,plusz ez a bayern nem a biztos védekezésre és az abból következő támadásra fog alapozni mint az MU,lehet kontrázni ellenük kedvünkre.
Mindaddig felesleges beszélni a münchenről,amíg a bvb-t ki nem ejtettük.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 24., szerda 10:55

Kerlon írta:Ne dobjátok már el ennyire a fejetek a Bayerntől.
Így van. Ha döntőzünk ott bármi megtörténhet. Ezer meg ezer variáció. A barca nem szint jelenleg pláne nem Sérült :mrgreen: :mrgreen: Messivel,lélektelenül.Ahogy a Hamburg,a nürnberg,a hannover sem,továbbá a komplett német bajnokság sem ellenfél a jelenlegi Bayernnek! De mégis csak a REAL MADRIDRÓL beszélünk,aki most bárki ellen partiba van. Nem félek a Dortmundtól,és nem tartok a bayerntől 1 meccsen. Jose knows hogy kell döntőt nyerni :salute: :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 10:54

Realista24 írta:
Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben.
És? Csakaspanyolliga góljai számítanak ebben az évben. :-*

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
Bazd ezt elfelejtettem... :( Jessica... elhitte, hogy a Barcában mindent lehet, mert ők a Nagy Barcelona. Vicc társulat.

Amúgy tegnap a Götzes hírnél azt olvastam, hogy Reus=Modric+3 millió euró. Erről hallottatok valamit? Számomra már azért is teljesen fals a dolog, mert akkor miért nem Sahin+15 millió?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 10:51

Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben.
És? Csakaspanyolliga góljai számítanak ebben az évben. :-*

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
http://www.youtube.com/watch?v=oGsK8kN5e1o
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 10:48

kelemen.istvan írta:
Tayo írta: kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...
:hmmm: Én ezidáig azt hittem,hogy valahol legbelül minden profi futballista barca nevelés, szóval azzal nem lesz gond :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ne dobjátok már el ennyire a fejetek a Bayerntől. Mi is megvertük ezt a Barcát 2-1-re egy sima B csapattal. Az Arsenal meg majdnem felállt az Alianz Arénában idén a Bayern ellen... Úgy álltok hozzá, hogy már fájó... Sokkal több a mi csapatunkban(vagy akár a Dortmundban is, de mi jutunk tovább!), mint a Barcában... Ők teljesen felsültek szerintem idén a komolyabb csapatok ellen. Egyedül a Milan elleni hazai meccsük volt értékelhető.

Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben. :salute: B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 24., szerda 10:43

Mounak évek és sok-sok meccs kellett ahhoz, ami nekik egyből ment.
A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik. Ráadásul ott van Alves. Ő legalább a nagy meccseken fegyelmezte magát, és nem ragadt fent rendszeresen, idén olyan fegyelmezetlen, mint egy első osztályos fogyatékos. Nem véletlen, hogy mi is idén a fos formánkkal is meg tudtunk verni titeket.
Ha tavaly találkoztok a BM-mel, akkor sokkal kiegyenlítettebb meccs lett volna. Hogy ki jutott volna tovább, azt nem tudom, de nekik sem ment volna minden egyből.

Azt persze adom, hogy a Realnak nincs miért örülnie, max az esti meccs után lesz. Én azonban a BVB-től nem félek, tovább fogunk jutni, mert jobbak vagyunk. A döntő más kérdés. A BM toronymagas esélyes lesz, de személy szerint úgy gondolom, hogy jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 24., szerda 10:42

Tayo írta: kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...
:hmmm: Én ezidáig azt hittem,hogy valahol legbelül minden profi futballista barca nevelés, szóval azzal nem lesz gond :mrgreen: :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. április 24., szerda 10:35

az biztos hogy a barcanak új impulzusok kellennek . 3-4 jó igazolás biztos hogy kell ebbe a csapatba ha nem akarnak nagyon visszesni. kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 24., szerda 10:32

Lehet, ha nincs Cé, akkor itt van Lucas meg Falcao
De itt van és a Real támadásai, akciói, eredményessége 80-90%-ban tőle függnek. Ha pedig őt kiveszik a játékból, amire nem csak a Bayern, de a Dortmund is képes, akkor komoly gondok vannak.

Amit még megemlítenék, hogy dicséretes, ami Abidal-lal és Tito-val történt idén, de nem vagyunk se szeretet szolgált, se jótékonysági intézmény. Sajnálom őket, hogy betegek, de ha (és főleg az edzőnk) nem képes 100%-ban itt lenni, akkor váltani kell. Tito-t még mindig leköti az, hogy meggyógyuljon, talán fejben sincs itt teljesen, különben nem nézné tétlenül, amit a csapata foci címen előad mostanában. Végignézi, ahogy Messi sétálgat a labdától 5 méterre és azt is, hogy közben Alexis rohan át a túloldalról megtámadni a labdás embert. Nevetséges. Ha vki nem egészséges és nem tudja terhelni a lábát 100%-ban, annak nincs helye a csapatban. De főleg nem 90 percen keresztül és akkor, mikor a letámadásainkra a legnagyobb szükség lenne.
Tudja a csapat hibáit, mert kb egy 10 éves is ismeri már, mégsem tesz ellene semmit. Alves-t hagyta rohangálni úgy, hogy hátul senki nem biztosít. Nem tudom hány szögletet adtunk nekik, pont amiben a leggyengébbek vagyunk, naná, hogy gólt kapunk belőle. Pep legalább ezeket a rizikókat próbálta a nullára redukálni. Most meg vártuk a csodát. Megérdemeltük a pofont, mert ezek a problémák már ősszel is látszottak, tavaszra pedig világossá is vált már a Milan ellen.
Xavi öregszik, már nem opció középen, mert nem ér vissza védekezni, ehhez jön Busquets lassúsága és máris adott volt a Bayern-nek, hogy átrohanjanak raktunk. Taktikailag szinte az összes rangadónk alulmaradtunk tavasszal, ami csak és kizárólag az edző hibája. Ezen kellene elgondolkodni és leülne vele, mit is akar, tud e váltani, mert ha nem, akkor viszlát és inkább foglalkozzon az egészségével. Ha jövőre is nyomjuk ezt a sablon játékot, akkor akár T.Silva-t is idehozhatjuk, jobb nem lesz tőle a védelem, meg Neymar is beválhat, de akkor sem leszünk eredményesebbek. A rendszerrel van a legnagyobb baj, ami Pep távozása óta folyamatosan esik darabjaira.
Ezekből te láttad a City elleni két meccset?Vagy a a United elleni hazai első felvonást?Ott azért nem mondanám,hogy rosszul játszottunk.
Láttam mindegyiket és nekem nem volt meggyőző a Madrid, legalábbis nem láttam azt, amit egy BL győztesnél kéne látni(ettől még persze nyerhettek). Ráadásul a Sziti pontokat is alig tudott szerezni, annyira gyenge volt. A MU meg még 10 emberrel is felvette a harcot.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 24., szerda 10:21

Madrid sem játszott jól a komolyabb meccseke. Sziti, BvB, MU.
Ezekből te láttad a City elleni két meccset?Vagy a a United elleni hazai első felvonást?Ott azért nem mondanám,hogy rosszul játszottunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 10:12

két bukott BL döntő után nincs az az isten, hogy a Wembley-be ne ők nyerjenek. Legyen bárki bent a másik ágról.
Mert a foci ilyen egyszerű. :-)
Már arról beszélnek, hogy marad Valdes jövőre és ingyen elengedik, mert a szakmai szempontok ezt kívánják. Miért kéne vkit itt tartani, ha menni akar? HOgy aztán utána ráadásul ingyen lépjen le. Agyam eldobom tőlük.
Én örülnék, ha maradna, mert tegnap amiket homorított, nagy öröm volt látni. :lol:
Arról nem is beszélve, hogy a csapat védekezésükkel Ronaldo-t is eltakarítják az útból és akkor a Real-nak annyi is, mert a többiek idén max jó iparosok, de ha nincs Cé, talán a 4 közt se vagytok.
Ez pedig egy olyan eset, amit sosem tudunk meg. Lehet, ha nincs Cé, akkor itt van Lucas meg Falcao, vagy akárki. Az ilyen feltevéseket sosem szerettem. Itt van és vezeti a csapatot, és ma este (illetve a párharc során) további lépéselőnybe kerülhet Messivel szemben, aki idén rendre(90%-ban) felsült.

Albát és társait már meg sem említem, szót sem érdemelnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 24., szerda 10:06

Akkor engedelmetekkel átjövök ide, ha már a másik oldal haldoklik. Bár nem egészen értem mi van, de állítólag ma minden kiderül.
kezdeném egy kis humorral. A Barca Pep óta a világ legnagyobb kulbja lett, ugyanis egyedülállóként képes arra, hogy győzelmével illetve vereségével is szurkolók millióit örvendezteti meg. :D
Nem kell szépíteni, levertek minket, mint vak a poharat. Kb esélyünk nem volt. Fizikailag, sebességben, gondolkodásban, frissességben, szóval mindenben jobbak voltak. Azt hiszem erre már sokan vártak, hát eljött. Akik sok-sok éve szurkolnak ennek a csapatnak, az tudja, hogy minden siker korszak után jön egy ilyen. 94 Cruyff Dream Team-Milan, 2008 Rijkaard- Getafe és a tegnapi. De minden vég vmi kezdete és ha időben felismerik a gondokat, akkor javulhatunk. Olyanok nem mostanában leszünk, mint Pep ideje alatt, ehhez Tito kevés és nem látom sehol, hogy lecserélnék őt. Pedig nem csak Messi, ő sem egészséges. Egy sajtótájékoztatóra nem megy el. Szerintem csak azért jött haza Amerikából, hogy a játékosok megnyugodjanak. De tegnap is rossz volt nézni, hogy csak áll és 4-0-ig bele sem mer(nem tud) nyúlni a meccsbe. Hihetetlen. Ez a fajta ötlettelenség átragadt napjainkra a játékosokra is. Akik azt mondják, hogy most a fél csapatot ki kell vágni, azok hülyeséget beszélnek, de tény, ezt tovább így ebben a formában erőltetni nem szabad, mert jövőre csak rosszabb lesz. Nem is tudom mit várt a mi edzőnk, ami nem működött egész tavasszal, csak egyszer a Milan ellen (de akkor is picit változtattunk), az most miért működött volna.
Messi pedig akkora isten lett nálunk, hogy talán még mankóval is a pályán lenne. Egy normális sprintet nem tudott lenyomni, sétálgatott, nézelődött, kb emberhátrányban voltunk miatta. Rosszabb állapotban volt, mint a PSG ellen. De csak azért is fent hagyta Vilanova és nézte a nagy semmit. Apróbb változások kellenek. Játékosok körében és a taktikában is. Különben jövőre már a bajnoki cím se lesz meg, de Rosell és Zubi még nagyobb barátságban van a klubbal, ezért képesek végignézni a jövő évi halálunkat. Már arról beszélnek, hogy marad Valdes jövőre és ingyen elengedik, mert a szakmai szempontok ezt kívánják. Miért kéne vkit itt tartani, ha menni akar? HOgy aztán utána ráadásul ingyen lépjen le. Agyam eldobom tőlük.

Az előttem szólókhoz pedig annyiban csatlakoznék, hogy nem értem én sem a sok Real drukker magabiztosságát. Idén a classico-kat kivéve a Madrid sem játszott jól a komolyabb meccseke. Sziti, BvB, MU. Minket 1x leoktatott a Milan, a PSG simán egyenrangú ellenfelünk volt, a Bayern meg szétkapott minket. Ebből kettő idén épülget, a Bayern ezzel a Barca-val másodszor találkozott. Mounak évek és sok-sok meccs kellett ahhoz, ami nekik egyből ment. Szóval abból ne induljatok ki, hogy minket elvertetek, mert idén nem mi vagyunk a mérce.
... és ne legyen senkinek kétsége, velünk jobban jártatok volna a döntőben...A Bayern most bárkit megesz reggelire. Mindegy, hogy 1 meccs vagy 2, két bukott BL döntő után nincs az az isten, hogy a Wembley-be ne ők nyerjenek. Legyen bárki bent a másik ágról.
Arról nem is beszélve, hogy a csapat védekezésükkel Ronaldo-t is eltakarítják az útból és akkor a Real-nak annyi is, mert a többiek idén max jó iparosok, de ha nincs Cé, talán a 4 közt se vagytok. A németeknél meg kb a takarítónő is felmehet a pályára, akkor sem gyengülnek semmit. Ez az év az övéké, nagyon hasonlít ez az évük a 6 kupás Barca évére.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég