PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. augusztus 12., szerda 20:40

Május eleje óta nem nyomtam a CS:GO-t, azóta történt benne valami komolyabb frissítés, újítás? :)
Gondolkoztam a visszatérésen, de majd õsszel-télen lesz az igazi. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. augusztus 11., kedd 19:12

ma a régi szép idők emlékére leftezek egyet.
még kell egy (vagy öt) ember, ha valaki akar majd csatlakozni. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 11., kedd 19:11

mocsok írta:14-ig akciós a left 4 dead 2 steamen. 3,49 euro.
vegyétek. :)
Minek? #csakacsé :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. augusztus 11., kedd 19:09

14-ig akciós a left 4 dead 2 steamen. 3,49 euro.
vegyétek. :)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 10., hétfő 18:46

A szeptemberben megjelenő Mad Max játék elég bíztató a gameplay alapján. Szeretem az open world játékokat és amíg nem jön a Battlefront el leszek vele. :D Remélem jobb sztorija lesz, mint a filmnek. :mrgreen:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. augusztus 3., hétfő 15:12

Én tolom elég sokat, igaz mostanság alább maradt kicsit. A co-op a veleje az egésznek, anélkül unalmas grindolásba mehet át hamar.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. augusztus 3., hétfő 15:00

Sziasztok, a Borderlands 2-t tolja valaki mostanában?
Tegnap vettem meg és elég nagy fun a játék, de úgy érzem a késôbbiekben nagyon feldobná a co-op. :D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. július 30., csütörtök 21:31

hát az igaz :lol: néha kettőt pislogok és ilyen kis szarosok már szét is szedtek. a bossfightokra értettem

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 30., csütörtök 21:28

Elég fura ez amúgy, hogy quen-nel bármit meg lehet ölni hiába oneshotol hiába 20 szinttel nagyobb, csak türelem kérdése.
Velenben , az Akasztott Ember Fája közelében van egy hely ahol 30-40 nekker tanyázik . Ott semmire se megy az ember a Queen jellel ha 7-8 szörny tàmad egyszerre . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. július 30., csütörtök 21:20

egyik éjjel volt 3 óra epic fight vele, mondom jólvan elakadásnál mindig úgy szokott lenni játékoknál, hogy másnap elsőre sikerül, majd reggel megölöm. hát nem sikerült elsőre :mrgreen: aztán becsületbeli üggyé vált a dolog és csak megöltem. másik vicces volt még az a witcher contract amikor részegen kellett a vámpírt v mit az utcán, az még oké volt, de mikor a kisházban utána ott már elég veszélyes szinten volt a vérnyomásom a 30. próbálkozás után :D pedig csak valami 7-8 szinttel volt magasabb.Elég fura ez amúgy, hogy quen-nel bármit meg lehet ölni hiába oneshotol hiába 20 szinttel nagyobb, csak türelem kérdése. ezt én nem csináltam volna így a fejlesztők helyében.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 20:31

A legnagyobb élményt a jóval magasabb szintű küldik adták, pl találtam lvl7esen egy grave hag-et aminek még szintje se volt kiírva annyira erősebb volt és 6 ingame órába beletelt mire megöltem :D
Az biztos, hogy türelmes ember vagy pedig én is szeretem a nehéz játékokat, de azért mindennek van határa :Đ Amúgy ha jól emlékszem skelligén van az egyik kérdőjelnél valami madárféle, ha megtalálod azzal még el leszel én 30-ason se tudtam kinyírni :mrgreen:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. július 30., csütörtök 20:24

Tudom slowpoke vagyok de nyomom a witchert én is most. lvl19 vagyok és eddig egy sign buildet nyomtam de már túl könnyű meg unalmas volt a játék hiába vettem fel death marchra. Ezért mondom átrakom magam alchemy-be, signból egyedül a delusiont tartottam meg. Na az igaz, hogy egyelőre fun így az alkímiás cuccokkal szórakozni de ha eddig kemény voltam akkor erre már nem tudok mit mondani, kb halhatatlan vagyok :lol: Nagyon durván OP az alchemy build, lehet kipróbálom a pirosat is majd, hátha. Amúgy a legnagyobb gond az, hogy a főszálas küldik nem idomulnak a szintemhez. Szeretek sidequesteket csinálni meg kérdőjelekhez menni és túlfejlődtem, emiatt semmi kihívás a szintekkel alattam lévő főküldetéseket csinálni. A legnagyobb élményt a jóval magasabb szintű küldik adták, pl találtam lvl7esen egy grave hag-et aminek még szintje se volt kiírva annyira erősebb volt és 6 ingame órába beletelt mire megöltem :D Ez a fejlődés dolog a dragon age-ben jobban van megoldva. Talán egy hajszállal jobbnak mondanám az inqusitiont de mindkét játék közel van a tökéleteshez.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. július 30., csütörtök 20:06

P. Krisz írta:Win 10 alatt is kipróbáltam a Vaják 3-at . A legújabb AMD driver van fent és az 1.07-es pecs . Nagyon sokat változott előnyére . Szebb textúrák , nagyobb sebesség . Most már mindenhol 60 fps van vagy felette ultrán . Próbaként bekapcsoltam az Nvidia Hairworks-öt is , akkor se ment 40-45 alá .
GG CD Projekt .
Jöhet a 2. végigjátszás. :Đ

Várd meg a New Game + DLC-t. Azután én is nekiesek újra! :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. július 30., csütörtök 19:44

Win 10 alatt is kipróbáltam a Vaják 3-at . A legújabb AMD driver van fent és az 1.07-es pecs . Nagyon sokat változott előnyére . Szebb textúrák , nagyobb sebesség . Most már mindenhol 60 fps van vagy felette ultrán . Próbaként bekapcsoltam az Nvidia Hairworks-öt is , akkor se ment 40-45 alá .
GG CD Projekt .
Jöhet a 2. végigjátszás. :Đ
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 16:32

Csabi írta:nem bug. a holttesteket úgy találod meg hogy a közelükben opera zene megy, az ember megmentős ott meg ha közel repülsz hallható az intercom-on a beszélgetésük, és másfajta mint a többi random bűnöző beszélgetés.

ha csinálod a főszálat, akkor néha kapsz majd tippet, hogy melyik területen kell keresned, de mindegyik úgy sem lesz elárulva.
Köszi akkor majd a fő sztori után neki esek :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 30., csütörtök 10:00

ericco írta:Tapasztalatok a g2a.com-mal? Meg akarom venni majd a GTA5-ot, ha ismet jo penzert lesz :)
Csak ajánlani tudom, én nemrég vásároltam onnan, minden rendben volt :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. július 30., csütörtök 9:40

nem bug. a holttesteket úgy találod meg hogy a közelükben opera zene megy, az ember megmentős ott meg ha közel repülsz hallható az intercom-on a beszélgetésük, és másfajta mint a többi random bűnöző beszélgetés.

ha csinálod a főszálat, akkor néha kapsz majd tippet, hogy melyik területen kell keresned, de mindegyik úgy sem lesz elárulva.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 30., csütörtök 0:09

Arkham Knight: A játék bugos vagy tényleg nem mutatja hol találhatom meg a holttesteket, ahol vizsgálódni kell meg van a másik ahol embereket kell megmenteni meg van a Riddleres ugye. Ha ez nem bug akkor szívás, mert fingom nincs merrefelé kéne keresni őket a nagy térképen. :/ Illetve ezeket ha megcsinálom van valami hatása a játékra? Történetbe akár?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 29., szerda 12:46

Eddig volt feltörhetetlen a Denuvo. Jött a Lords Of The Fallen aztán tegnap a Batman, következő szerintem a Battlefield lesz. De azért elég sokáig kihúzta a védelem.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. július 28., kedd 20:16

Tapasztalatok a g2a.com-mal? Meg akarom venni majd a GTA5-ot, ha ismet jo penzert lesz :)
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég