Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:14

Kerlon írta: Inkabb mentalitasban. Dzsudzsi nagyon jo lenne, de o nem a karriert, hanem a penzt hajtotta...
És úgy néz ki folytatja is...holnap elméletileg aláír a Bursasporhoz. :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 16., vasárnap 11:37

numberone1 írta:Durva, h a legjobb jatekosunk mar 36 eves....Dzsudzsak is csak fizikalisan jobb, de jatek tudasaban kanyarban nincs hozza kepest.
Inkabb mentalitasban. Dzsudzsi nagyon jo lenne, de o nem a karriert, hanem a penzt hajtotta...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 15., szombat 22:57

Durva, h a legjobb jatekosunk mar 36 eves....Dzsudzsak is csak fizikalisan jobb, de jatek tudasaban kanyarban nincs hozza kepest.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 15., szombat 22:27

R.M.C.F írta:

Szerintem már az anzsinál elkúrta,ott a pénz döntött,.
De + kapott hozzá egy Lindácskát,mondjuk Ő szerintem minuszosra tudta hozni a bulit.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 21:54

Gera gólja basszus :agree: Radó szépen ritmust váltott most a gól előtt, Böde meg.. :lol: :mrgreen: Bevarrta.
Én nem vagyok fradista, de múltkor pont elkaptam egy meccset, ahol játszott és én is teljesen így láttam, a beállása után a fradi legjobbja volt. :)
Köszi neked is a véleményt, nem csak Fradi szurkolók véleménye érdekel csak természetesen, csak gondoltam ők többször láthatták :) De akkor már nem vagyok egyedül :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. augusztus 15., szombat 21:50

Mivel sok Fradi szurkoló van errefelé, valaki elmondaná nekem mi a véleménye Nagy Ádámról? Mert én mostanában külön őt figyelgettem, élőben is láttam, és nagyon dinamikusnak tűnt, mindkét lábát használja, gyorsan gondolkodik, kéri a labdát, jók a passzai és korához képest nagyon éretten játszik. Én látok bele többet, vagy tényleg érdemes odafigyelni a srácra hosszabb távon is? Engem eddig eléggé meggyőzött.
Én nem vagyok fradista, de múltkor pont elkaptam egy meccset, ahol játszott és én is teljesen így láttam, a beállása után a fradi legjobbja volt. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 15., szombat 21:44

Gera azt odatette. :agree: És pont ő nem lesz a románok ellen...
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 21:23

Simán benne van. Juhász már biztos képen rúgta volna ha tehetné, roppant idegesítő még nekem is ahogy a köldökéig kigombolt ingben csapkodja a térdét a kispadon fekve, minthogy mondana valami értelmeset :lol:
Mivel sok Fradi szurkoló van errefelé, valaki elmondaná nekem mi a véleménye Nagy Ádámról? Mert én mostanában külön őt figyelgettem, élőben is láttam, és nagyon dinamikusnak tűnt, mindkét lábát használja, gyorsan gondolkodik, kéri a labdát, jók a passzai és korához képest nagyon éretten játszik. Én látok bele többet, vagy tényleg érdemes odafigyelni a srácra hosszabb távon is? Engem eddig eléggé meggyőzött.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. augusztus 15., szombat 20:23

sebydani írta:Casonit meddig tűrik még? :lol: Nagyobb vicc az az ember mint Bognár meg Pintér együttvéve.
Én edzőbuktatásra gyanakszom :hmmm:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 20:17

Casonit meddig tűrik még? :lol: Nagyobb vicc az az ember mint Bognár meg Pintér együttvéve.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 13., csütörtök 10:41

Cucák mind a két csapattól (törökök és Herta) 2 milliót kapna évente. Szépséghiba, hogy előbbi nettó, utóbbi bruttó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 12., szerda 21:50

Remy írta:Dzsudzsák Balázs megérkezett Isztambulba

Fasza... megint egy semmi csapatba igazol, egy nulla bajnokságba. Egyszerűen hihetetlen, hogy az elmúlt X év legjobb magyar játékosa így el tudja cseszni a saját karrierjét. :roll:

Szerintem már az anzsinál elkúrta,ott a pénz döntött,azóta semmit sem fejlődött.....ezek már nem az ő meccsei,hanem a menedzsereké,hová tudják elsütni nagy lóvéért.
Megrekedt az a nagy tehetség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 12., szerda 18:01

Dzsudzsák Balázs
4 perce ·
Sziasztok! Több helyen olvashattátok, hogy Isztambulban vagyok. A hír igaz, engedélyt kaptam a Dinamótól, hogy megnézzem a várost és a Bursasport sportközpontját a klub meghívására. Ez egyébként teljesen szabályos, hiszen 6 hónapon belül lejár a szerződésem, szabadon igazolható leszek, így bárkivel tárgyalhatok. Ha a klubbom beleegyezett, akkor miért ne jönnék ki és néznék körül? Hamarosan megyek haza, majd pedig csatlakozom ismét a Moszkva keretéhez. Majd meglátjuk, hogy mi lesz a döntés. Elmondtam több interjúban is, hogy nekem más klub a prioritás, de azt is hangsúlyozom, hogy a végsőkig én sem várhatok, hiszen játszani szeretnék, pontot tenni az ügy végére Mindig elmondtam, hogy ha konkrétum lesz a jövőmmel kapcsolatban, akkor én magam fogok erről beszámolni ezen a Facebook-oldalon legelőször, mindenki előtt. Köszönöm megértéseteket és a sok bíztató kommentet!


Tehát nem vár arra, hogy a Hertha többet fizessen. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 12., szerda 17:14

Szerintem mindig volt valóságalapja. Csak éppen Vörösbaranyi és Balázs is kapzsi magyar módjára a pénz fele húzott. Elég megnézni, hogy az akkori PSV játékosok milyen csapatokat találtak. Top ligák felsőházas csapataihoz mentek, akkor azt ne mond, hogy Balázs valamelyik top csapathoz, mint nem annyira neves játékos ne került volna oda apróért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. augusztus 12., szerda 17:07

Kerlon írta:és lenne alkalma
Ebbe nem igazán látunk bele. Az nso bedob minden átigazolási szezonban 4-5 csapatot, akik először óriási erőkkel próbálják megszerezni Balázst, hogy aztán pár hét múlva egytől egyig elálljanak az átigazolástól, mert 'nem tudják megfizetni', vagy mert 'nem illik a rendszerükbe'. Évek óta ez megy, szerintem vajmi kevés valóságalappal. A Hertha most talán kivétel.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 12., szerda 16:55

megy ő magától is, bursasporig :mrgreen:

Igaz, amit írsz, de amikor tényleg mindenki várja a komoly nyugati ligákba és lenne alkalma, akkor sem megy. Pedig már megszedte magát az oroszoknál. Azért bántó, hogy egy ilyen mentalitású emberre kell felnéznie a felnövekvő magyar generációra. $$$$$$$
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. augusztus 12., szerda 16:51

Azért mielőtt megint ráugrik az egész ország, nem ártana belátni, hogy az elmúlt öt évben messze ő tette a legtöbbet a válogatottunkért, ő volt az akire jóformán minden meccsen lehetett számítani, akiben mindig ott volt az extra, egyáltalán, aki miatt bármiféle esélyről is beszélni lehet esetünkben.
Szerintem sem a legjobb irányba vitte/viszi a karrierjét, én is nagyon szívesen látnám egy Bundesliga csapatban, de ahol nekünk igazán számít, ott odarakja magát meccsről meccsre, nagyon régóta. Jó lenne nem elüldözni, mert nélküle aztán tényleg semmink nem marad.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 12., szerda 15:08

De hát nem a pénzről van szó, ahogy nyilatkozta is. :lol: :lol: :lol: Bazsinak kell a mani, drága a benya a lambóba.
Nem illik.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. augusztus 12., szerda 13:11

Remy írta:Dzsudzsák Balázs megérkezett Isztambulba

Fasza... megint egy semmi csapatba igazol, egy nulla bajnokságba. Egyszerűen hihetetlen, hogy az elmúlt X év legjobb magyar játékosa így el tudja cseszni a saját karrierjét. :roll:
Vicc....
Végre úgy tűnt fog kezdeni magával valamit, de gondolom a törököknél jóval több lesz a pénz...
Pedig reménykedtem miután elcseszte a legjobb éveit most megpróbálkozik visszatérni és a focira koncentrálni, de megint csak a money....

Persze lehet a helyében én is ezt csinálnám, de ezt akkor is rossz végignézni és nagy kár érte...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 12., szerda 12:26

Fantasztikus. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég