Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 17., hétfő 10:20

miVida írta:nem igaz h nem lehet Bale-t leültetni... :angry:
Isco,James,Benzema nagyon jól alá tudnak játszani CR-nek, és akkor mögöttük pedig olyan szépen össze jött a Modric/Kovacic - Kroos/Casemiro páros, meg aztán ott a szép védősorunk (remélem Carvajallal a kezdőbe nem Daniloval)... Ha már ilyen jól összeálltunk akkor minek kell szét szabni a csapatot? Adják már el könyörgöm Bale-t, legyen egy kis pénzünk, vigyék Denist, Illarat, Lucast is aztán jöjjön vmi cserecsatár (Lacazette) aztán megvagyunk!!
kapuban meg hát akkor várjunk még egy évet két középszintű kapussal... :/
Nem te nyomattad Griezmann-t egesz nyaron tavaly? :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 10:20

Majd akkor kapja vissza amikor Benzema lesz a csere, Isco pedig alapkezdő. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 17., hétfő 10:19

Realista24 írta:Calma, Isco kezdő lesz.





A Juvéban. :lol:
jaaaaj csak erősödjenek fel a pletykák karim távozásával kapcsolatban. visszakapod még. :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 17., hétfő 10:18

VanillaSky írta:
Tudom, hogy trolkodsz (mint a Bigliás hírekkel), de azért leírom: Isco a legnagyobb közönségkedvenc, spanyol, az új Iniestának tartják, nincs az az elnök, aki eladná.
Ez most tőled is egyfajta trollkodás vagy a nap poénjának szántad? :)
Én úgy tudom, hogy a spanyol szurkolók elcsöppennek tőle. Aztán ez lehet, régi infó, és azóta már nem szeretik annyira :D
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:17

VanillaSky írta:
Tudom, hogy trolkodsz (mint a Bigliás hírekkel), de azért leírom: Isco a legnagyobb közönségkedvenc, spanyol, az új Iniestának tartják, nincs az az elnök, aki eladná.
Ez most tőled is egyfajta trollkodás vagy a nap poénjának szántad? :)
Szerintem sem adná el, a Carlos történet után idén már nem lépné meg ezt is.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. augusztus 17., hétfő 10:16

nem igaz h nem lehet Bale-t leültetni... :angry:
Isco,James,Benzema nagyon jól alá tudnak játszani CR-nek, és akkor mögöttük pedig olyan szépen össze jött a Modric/Kovacic - Kroos/Casemiro páros, meg aztán ott a szép védősorunk (remélem Carvajallal a kezdőbe nem Daniloval)... Ha már ilyen jól összeálltunk akkor minek kell szét szabni a csapatot? Adják már el könyörgöm Bale-t, legyen egy kis pénzünk, vigyék Denist, Illarat, Lucast is aztán jöjjön vmi cserecsatár (Lacazette) aztán megvagyunk!!
kapuban meg hát akkor várjunk még egy évet két középszintű kapussal... :/
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 17., hétfő 10:14

Tudom, hogy trolkodsz (mint a Bigliás hírekkel), de azért leírom: Isco a legnagyobb közönségkedvenc, spanyol, az új Iniestának tartják, nincs az az elnök, aki eladná.
Ez most tőled is egyfajta trollkodás vagy a nap poénjának szántad? :)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 17., hétfő 10:12

Realista24 írta:Calma, Isco kezdő lesz.





A Juvéban. :lol:
Tudom, hogy trolkodsz (mint a Bigliás hírekkel), de azért leírom: Isco a legnagyobb közönségkedvenc, spanyol, az új Iniestának tartják, nincs az az elnök, aki eladná.
n1, te meg már légy picit pozitívabb. Tavaly a Barca szurkolók sem voltak elégedettek Rakiticcsel és Enriquevel, utóbbival még decemberben sem, aztán nézd meg milyen szezonjuk lett végül. Mondjuk ehhez az is kellett, hogy Messi magára találjon, mert ha ez nincs, triplázás sincs. De volt, és megérdemelten söpörték be a kupákat.
Merci Zizou!

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 17., hétfő 10:11

Kerlon írta:Mondjuk Casemiro lehúzott 2 évet már egyszer és most kezdi a 3-akat, vagy megszakítással nem számít?

Kovacic meg elég sűrűn váltotta pont Modricot a válogatottban vagy épp a helyén kezdett. Ő is tud előrébb is játszani, de a legtöbb esetben inkább btb volt az Interben is.
Januar vegen jott a srac 12-ben, a portugaliai eve nyilvan nem szamit bele. Egyelore 1,5 evet toltott az orszagban.

two years if the individual is a national of a country of Iberoamerica, Andorra, Philippines, Equatorial Guinea, Portugal, or if the individual is a Sephardi Jew

Iberoamerica a spanyol ajku orszagokat jelenti + brazilia.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62851
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:07

Calma, Isco kezdő lesz.





A Juvéban. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 17., hétfő 10:06

valaki írta itt hogy majd james meg isco versenyezhet egy helyért, meg hogy egymás vetélytársai lesznek.

na az egy kibaszott nagy szégyen lenne. nehogy már két ekkora tehetség, és két ilyen játékos ne kezdhessen mert van egy zsíróshajú reklámarcunk aki egy egyeneset nem tud már spiccel se rúgni.
istenem de felbasz már most ahogy látom hogy megint minden fontos meccsen ha csak "SAJNOS" le nem sérül szóval minden fontos meccsen majd kezdd és james vagy isco akik úgy nagyjából ezerszer hasznosabbak és jobbak mint bale meg verhetik a padon...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62851
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:04

numberone1 írta:
Gerr90 írta:
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...
Nekem nem igazan tunik olyannak aki labdakat tud szerezni. A valogatottban is Modric es Rakitic elott jatszi,de mindegy ha kis szint tud varazsolni a sablonos jatekunkba mar megerte.
Ezt lesd meg n1.
https://pbs.twimg.com/media/CMkHZiKWcAEgFtw.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:03

Gerr90 írta:
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...
Nekem nem igazan tunik olyannak aki labdakat tud szerezni. A valogatottban is Modric es Rakitic elott jatszik(jatszott a VB-n),de mindegy ha kis szint tud varazsolni a sablonos jatekunkba mar megerte.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 10:01

Mondjuk Casemiro lehúzott 2 évet már egyszer és most kezdi a 3-akat, vagy megszakítással nem számít?

Kovacic meg elég sűrűn váltotta pont Modricot a válogatottban vagy épp a helyén kezdett. Ő is tud előrébb is játszani, de a legtöbb esetben inkább btb volt az Interben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:59

numberone1 írta:Hat nem tudom, nekem a videok alapjan nagyon is tamadonak tunik. A valogatottban es az Interben is a csatar mogot jatszik(jatszott)....persze javitsatok ki ha ez nem igy van. De ha igen, es ez a posztja, akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 17., hétfő 9:58

Az elmúlt két, három átigazolási időszakot kb 0-ra hoztuk, James és Bale érkezése ide vagy oda. Emelett profitot is termelt a klub, az adóság is lassan, de biztosan csökken, új szponzor is érkezik szép számmal. Szerintem mi a FFP előtt nagyon is jók vagyunk, leszünk az idei nyár után is.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62851
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:58

Tényleg, Navasnak megvan, akkor jön Jamesé.
Lucas vagy Casemiro jövőre el lesz adva szerintem. Amelyikből több pénz lesz, de azon sem lennék meglepődve, ha belemenne a vezetőség abba, hogy Lucas már idén dobbantson végleg. Elvileg angolok hívták többen is, azoknak meg van pénzük szarásig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:57

numberone1 írta:Hat nem tudom, nekem a videok alapjan nagyon is tamadonak tunik. A valogatottban es az Interben is a csatar mogot jatszik(jatszott)....persze javitsatok ki ha ez nem igy van. De ha igen, es ez a posztja, akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Kovacic középső középpályás. Pont. A csatár mögött van, az igaz, de Ramos is ott van, még se konkurenciája Iscoéknak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:55

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Navas már nem lesz itt, Danilo szerintem kettős állampolgár lesz, vagy James. (vagy ő már az?)
Navasnak van már spanyol papírja, szerintem Jamesét intézik jövőre. Casemironak nincs még Danilo mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 17., hétfő 9:55

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Navas már nem lesz itt, Danilo szerintem kettős állampolgár lesz, vagy James. (vagy ő már az?)
Navas mintha az elozo szezon soran kapta volna meg a spanyol papirokat, nem? Elvileg 2 ev utan kapnak allampolgarsagot a jatekosok, szoval James is megkapja hamarosan a szukseges eu-s utlevelet.

On 3 December 2014, Navas announced that he had obtained Spanish citizenship. Wiki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bencze 2015. augusztus 17., hétfő 9:56-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég