Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 24., szerda 12:59

Realista24 írta:És mi van, ha mi fogunk ki egy kivételesen jó napot? Amikor minden összejön? Nem szeretem aki előre feltartott kézzel megy ki a pályára. Remélem a játékosok nem így gondolkodnak, majd, ha odakerülnek.
Attól nem félek, hogy feltett kézzel fognak kimenni. Inkább Mourinhotol tartok ebből a szempontból. De azért legyünk Realisták :mrgreen: , kicsi arra az esély, hogy annyira jó napot fogjunk ki, hogy a hátrányaink velük szemben hip-hop eltűnjenek. De legyen úgy.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 12:32

És mi van, ha mi fogunk ki egy kivételesen jó napot? Amikor minden összejön? Nem szeretem aki előre feltartott kézzel megy ki a pályára. Remélem a játékosok nem így gondolkodnak, majd, ha odakerülnek.
Természetesen,én is írtam hogy minden meccs más,valamint azért remélem hogy mi ha eljutunk a döntőbe,nem leszünk olyan flop mint a tegnapi barca.Mert ez is kellett hozzá azért hogy a bayern hengerelt. :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 24., szerda 12:24

És mi van, ha mi fogunk ki egy kivételesen jó napot? Amikor minden összejön? Nem szeretem aki előre feltartott kézzel megy ki a pályára. Remélem a játékosok nem így gondolkodnak, majd, ha odakerülnek.
én is ezt mondom. :-)
Nem felejtettem el, odaírtam :-)
jogos :-)

abba 100%-ig biztos vagyok, hogy a bayern már tovább jutott, és nagyon remélem, hogy mi leszünk a másik csapat a döntőben. meg kell lennie a tizediknek és akkor mehet végre el unicó is, recskázhat a rekordjára máshol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 12:23

És mi van, ha mi fogunk ki egy kivételesen jó napot? Amikor minden összejön? Nem szeretem aki előre feltartott kézzel megy ki a pályára. Remélem a játékosok nem így gondolkodnak, majd, ha odakerülnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 24., szerda 12:22

Victor írta:azért azt ne felejtsük el, hogy a döntő csak egy meccses. és ha sz.r napot fognak ki, akkor azért egy meccsen bármi megtörténhet
Nem felejtettem el, odaírtam :-)
Merci Zizou!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 24., szerda 12:17

Minden mellettük szólna, de tényleg minden. Mellettünk talán csak az az elcsépelt klisé, hogy a labda gömbölyű, meg a fociban minden megtörténhet. Ennyi okunk van a hurráoptimizmusra. Nem több.
azért azt ne felejtsük el, hogy a döntő csak egy meccses. és ha sz.r napot fognak ki, akkor azért egy meccsen bármi megtörténhet :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 24., szerda 12:12

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
én már olvastam véleményt.
azt írták, h "nem értik miért kellett ilyet csinálnia, hiszen ők nem a real madrid, ne süllyedjünk már le" :lol: :lol: :lol: :lol:

takarodjatok már. vicc bagázs.

a másik fajta vélemény, h csak szimplán odapöccintette, egyáltalán nem volt szándékos, meg amúgy is, azt ne mondja már h fájt.. :lol:

de jó látni a vergődést. :smile:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 11:37

Na ezt nem gondoltam volna hogy a bayern ennyire legyalázza a barcat! :lol:
Azt gondoltam lesz 2-1,max 3-1,és a katalánoknak lesz még esélyük...na de így... :roll:
Most nemtom örüljek e hogy az ősi riválist ennyire meggyepálták a bajorok,vagy inkább aggódjak,ha döntőbe jutunk ez a csapat jön velünk szembe... :hmmm: akkor Mourinho fiainak nagyon fel kell kötnie a gatyát. :-)
Az igaz,hogy a barcanak nem a tegnapi meccs volt élete mérkőzése...na de tegnap az a bayern avval az akarással bárkit megvert volna.Robben meg élete meccsét játszotta,azt hiszem.Nálunk még csak megközelítőt sem tudott nyujtani soha.
Pedig mikor a barca elkezdte az első félidőben a tili-tolit,na mondom majd találnak egy gólt és aztán dugdossák a labdát...de aztán felpörgött a bayern és...a többit tudjuk :D
Egyébként,Messi sérülés ide vagy oda,tegnap az idény leggyengébb barcelonaját láthattuk,azt hiszem.

Na mibd1 ha ma este bejutunk a döntőbe,akkor remélem május 25-én a bayern nem ilyen napot fog ki mint tegnap,mer akkor Khedirastól,Di Mariástól megyünk a levesbe. :lol:
Persze nyilván minden mérkőzés más,de El Unico negmutathatja majd,hogy mekkora varázsló tényleg,ha behúzná,nálam akkor El Magnifico lenne :-)
De persze előbb az esti akadályt vegyük sikeresen. :zoldsalas:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. április 24., szerda 11:29

Matt009 írta:
Mounak évek és sok-sok meccs kellett ahhoz, ami nekik egyből ment.
A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik. Ráadásul ott van Alves. Ő legalább a nagy meccseken fegyelmezte magát, és nem ragadt fent rendszeresen, idén olyan fegyelmezetlen, mint egy első osztályos fogyatékos. Nem véletlen, hogy mi is idén a fos formánkkal is meg tudtunk verni titeket.
Ha tavaly találkoztok a BM-mel, akkor sokkal kiegyenlítettebb meccs lett volna. Hogy ki jutott volna tovább, azt nem tudom, de nekik sem ment volna minden egyből.

Azt persze adom, hogy a Realnak nincs miért örülnie, max az esti meccs után lesz. Én azonban a BVB-től nem félek, tovább fogunk jutni, mert jobbak vagyunk. A döntő más kérdés. A BM toronymagas esélyes lesz, de személy szerint úgy gondolom, hogy jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.
Szóról-szóra ugyan ezen a véleményen vagyok. Annyival egészíteném ki, hogy nem az a baj, hogy Alves fennragad, hanem régebben már az ellenfél térfelén megkezdtük a letámadást a 3 csatár, Alves és a 3 kp. Ehelyett most azt látjuk, hogy Messi csípőre tett kézzel nézi ahogy a két szélső letámad, Alves besegít a letámadásba ezáltal viszont fent ragad, mögé kihúzódik az egyik középső hátvéd, akinek a helyére Busquets lép hátra, aki régebben úgyszintén letámadott már az ellenfél térfelén. A középpályánk így gyakorlatilag átjáró ház egy jobb csapat számára.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 24., szerda 11:14

A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik.
jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.
Az elejétől a végéig minden szavaddal... :agree:
Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
Hülyeséget csinált, nem méltó egy elődöntőhöz. Az látszik, hogy nem a Xavi, Ini, Puyol vonal, még fiatal, meggondolatlan és nehezen kezeli az ilyen szituációkat.
De mit vársz ezek után, követeljük ki a kezdőcsapatból? :D

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 24., szerda 11:13

Lehet, ha nincs , akkor itt van Lucas meg Falcao

De itt van és a Real támadásai, akciói, eredményessége 80-90%-ban tőle függnek. Ha pedig őt kiveszik a játékból, amire nem csak a Bayern,de a Dortmund is képes, akkor komoly gondok vannak.
Ezzel sajnos teljes mértékben egyetértek; sőt mondjuk ki, nem csak őt, de mellette Özilt és Xabi Alonsot is simán pluszban--> mint ahogy azt az őszi csoportmeccseken is láttuk tőlük és amit most tavasszal a MU. is lazán lekopírozott! :-* Ezek után kíváncsi leszek arra, hogy José papa mit húz elő a cilinderből és mit rak le az asztalra, ha állítása szerint 2 hete folyamat csak erre az összecsapásra készülünk! :hmmm: :wtf: De így látva és olvasva a tegnap közölt "csoda és nagyon váratlan gála 11-ét" élen a BL-fóbiás Pipitával; a lassú, acélos Khedira-Xabi duóval és a mindig ötletes, hasznos Di Maríaval --> nos ........! :roll: De kívánom, hogy lepjen meg (első sorban felfogásban, váratlan húzások terén) és idén másodjára, ismét kellemesen csalódjak benne és a csapatban is! A srácokban és a győzelemben természetesen töretlen a bizodalmam, de ezt este a pályán is bizonyítaniuk kell majd! Remélem a fiúk is nézték a tegnapi meccset és leszűrték belőle a szükséges konzekvenciát --> az a minimum, hogy most és jövő héten szépen meghalnak a pályán! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 24., szerda 11:07

kelemen.istvan írta: Jose knows hogy kell döntőt nyerni
Amikor idejött José akkor is ezt mondtuk,h ö tudja h kell megverni a barcát... 0:5 lett a vége!
Ettől függetlenül ha bejutunk,bármi lehet,chelsea kevesebb eséllyel indult tavaly mint most mi,plusz ez a bayern nem a biztos védekezésre és az abból következő támadásra fog alapozni mint az MU,lehet kontrázni ellenük kedvünkre.
Mindaddig felesleges beszélni a münchenről,amíg a bvb-t ki nem ejtettük.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 24., szerda 10:55

Kerlon írta:Ne dobjátok már el ennyire a fejetek a Bayerntől.
Így van. Ha döntőzünk ott bármi megtörténhet. Ezer meg ezer variáció. A barca nem szint jelenleg pláne nem Sérült :mrgreen: :mrgreen: Messivel,lélektelenül.Ahogy a Hamburg,a nürnberg,a hannover sem,továbbá a komplett német bajnokság sem ellenfél a jelenlegi Bayernnek! De mégis csak a REAL MADRIDRÓL beszélünk,aki most bárki ellen partiba van. Nem félek a Dortmundtól,és nem tartok a bayerntől 1 meccsen. Jose knows hogy kell döntőt nyerni :salute: :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 10:54

Realista24 írta:
Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben.
És? Csakaspanyolliga góljai számítanak ebben az évben. :-*

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
Bazd ezt elfelejtettem... :( Jessica... elhitte, hogy a Barcában mindent lehet, mert ők a Nagy Barcelona. Vicc társulat.

Amúgy tegnap a Götzes hírnél azt olvastam, hogy Reus=Modric+3 millió euró. Erről hallottatok valamit? Számomra már azért is teljesen fals a dolog, mert akkor miért nem Sahin+15 millió?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 10:51

Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben.
És? Csakaspanyolliga góljai számítanak ebben az évben. :-*

Kíváncsi lennék egyébként a Barcások véleményére Albáról.
http://www.youtube.com/watch?v=oGsK8kN5e1o
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 10:48

kelemen.istvan írta:
Tayo írta: kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...
:hmmm: Én ezidáig azt hittem,hogy valahol legbelül minden profi futballista barca nevelés, szóval azzal nem lesz gond :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ne dobjátok már el ennyire a fejetek a Bayerntől. Mi is megvertük ezt a Barcát 2-1-re egy sima B csapattal. Az Arsenal meg majdnem felállt az Alianz Arénában idén a Bayern ellen... Úgy álltok hozzá, hogy már fájó... Sokkal több a mi csapatunkban(vagy akár a Dortmundban is, de mi jutunk tovább!), mint a Barcában... Ők teljesen felsültek szerintem idén a komolyabb csapatok ellen. Egyedül a Milan elleni hazai meccsük volt értékelhető.

Amúgy egy jó hír: valószínűleg CR lesz a gólkirály idén a BL-ben. :salute: B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 24., szerda 10:43

Mounak évek és sok-sok meccs kellett ahhoz, ami nekik egyből ment.
A Barca idénre azért gyengült le, mert a híres letámadás már csak nyomokban figyelhető meg. Messi nem fut, szinte nem védekezik semmit, és ha egy ember kihúzza magát a munka alól, akkor az egész nem működik. Ráadásul ott van Alves. Ő legalább a nagy meccseken fegyelmezte magát, és nem ragadt fent rendszeresen, idén olyan fegyelmezetlen, mint egy első osztályos fogyatékos. Nem véletlen, hogy mi is idén a fos formánkkal is meg tudtunk verni titeket.
Ha tavaly találkoztok a BM-mel, akkor sokkal kiegyenlítettebb meccs lett volna. Hogy ki jutott volna tovább, azt nem tudom, de nekik sem ment volna minden egyből.

Azt persze adom, hogy a Realnak nincs miért örülnie, max az esti meccs után lesz. Én azonban a BVB-től nem félek, tovább fogunk jutni, mert jobbak vagyunk. A döntő más kérdés. A BM toronymagas esélyes lesz, de személy szerint úgy gondolom, hogy jobbak a sanszaink, mint a Barcának, mert jobb edző ül a padunkon.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 24., szerda 10:42

Tayo írta: kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...
:hmmm: Én ezidáig azt hittem,hogy valahol legbelül minden profi futballista barca nevelés, szóval azzal nem lesz gond :mrgreen: :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. április 24., szerda 10:35

az biztos hogy a barcanak új impulzusok kellennek . 3-4 jó igazolás biztos hogy kell ebbe a csapatba ha nem akarnak nagyon visszesni. kérdés hogy ez ugye összeegyeztethető-e a klub filozófiájával ...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 24., szerda 10:32

Lehet, ha nincs Cé, akkor itt van Lucas meg Falcao
De itt van és a Real támadásai, akciói, eredményessége 80-90%-ban tőle függnek. Ha pedig őt kiveszik a játékból, amire nem csak a Bayern, de a Dortmund is képes, akkor komoly gondok vannak.

Amit még megemlítenék, hogy dicséretes, ami Abidal-lal és Tito-val történt idén, de nem vagyunk se szeretet szolgált, se jótékonysági intézmény. Sajnálom őket, hogy betegek, de ha (és főleg az edzőnk) nem képes 100%-ban itt lenni, akkor váltani kell. Tito-t még mindig leköti az, hogy meggyógyuljon, talán fejben sincs itt teljesen, különben nem nézné tétlenül, amit a csapata foci címen előad mostanában. Végignézi, ahogy Messi sétálgat a labdától 5 méterre és azt is, hogy közben Alexis rohan át a túloldalról megtámadni a labdás embert. Nevetséges. Ha vki nem egészséges és nem tudja terhelni a lábát 100%-ban, annak nincs helye a csapatban. De főleg nem 90 percen keresztül és akkor, mikor a letámadásainkra a legnagyobb szükség lenne.
Tudja a csapat hibáit, mert kb egy 10 éves is ismeri már, mégsem tesz ellene semmit. Alves-t hagyta rohangálni úgy, hogy hátul senki nem biztosít. Nem tudom hány szögletet adtunk nekik, pont amiben a leggyengébbek vagyunk, naná, hogy gólt kapunk belőle. Pep legalább ezeket a rizikókat próbálta a nullára redukálni. Most meg vártuk a csodát. Megérdemeltük a pofont, mert ezek a problémák már ősszel is látszottak, tavaszra pedig világossá is vált már a Milan ellen.
Xavi öregszik, már nem opció középen, mert nem ér vissza védekezni, ehhez jön Busquets lassúsága és máris adott volt a Bayern-nek, hogy átrohanjanak raktunk. Taktikailag szinte az összes rangadónk alulmaradtunk tavasszal, ami csak és kizárólag az edző hibája. Ezen kellene elgondolkodni és leülne vele, mit is akar, tud e váltani, mert ha nem, akkor viszlát és inkább foglalkozzon az egészségével. Ha jövőre is nyomjuk ezt a sablon játékot, akkor akár T.Silva-t is idehozhatjuk, jobb nem lesz tőle a védelem, meg Neymar is beválhat, de akkor sem leszünk eredményesebbek. A rendszerrel van a legnagyobb baj, ami Pep távozása óta folyamatosan esik darabjaira.
Ezekből te láttad a City elleni két meccset?Vagy a a United elleni hazai első felvonást?Ott azért nem mondanám,hogy rosszul játszottunk.
Láttam mindegyiket és nekem nem volt meggyőző a Madrid, legalábbis nem láttam azt, amit egy BL győztesnél kéne látni(ettől még persze nyerhettek). Ráadásul a Sziti pontokat is alig tudott szerezni, annyira gyenge volt. A MU meg még 10 emberrel is felvette a harcot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég