Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 13:17

Kerlon írta: Emberek ez van. Én ilyenért nem tudok haragudni, mert nem annyira egyszerű dolog, mint amennyire annak látszik..
Valahogy én se. Lényege már nem volt, annyin változtatott volna, hogy nem lettek volna, csupaszok. De legalább megnevettetett, hatalmasat felnevettem, amikor kihagyta és az a fej nála... :lol: :lol:

No mindegy. A Real Madridban nem lőhet egyet se, csak ha nagyon muszáj. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 13:16

eddig úgy volt h benne van a legjobb játékos jelöltekbe,most meg hogy kihagyta már ő egy vicc..istenem,mennyi szánalmas ember van..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 1., hétfő 13:12

Azzal a különbséggel, hogy Ronaldo 10-ből 9-szer lövi be a büntetőt, de Ramos esetében ez egyáltalán nem biztos. Nagy volt a pofa odaállt és elb*szta. Nem neki kellet volna lőnie. Eleve nem engedném át a 16os vonalán a srácot csak szöglet esetében.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 13:11

nem is azzal van a baj, hogy kihagyta, mert ez bárkivel megeshet, hanem azzal, hogy miért ő végezte/végezhette el? vannak tőle sokkal jobb lövő játékosok, meg fejben erősebbek

Hát igen, valahogy így van.
Egyre több hülyeséget csinál ez az én bajom vele.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 1., hétfő 13:07

nem is azzal van a baj, hogy kihagyta, mert ez bárkivel megeshet, hanem azzal, hogy miért ő végezte/végezhette el? vannak tőle sokkal jobb lövő játékosok, meg fejben erősebbek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 13:04

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 8427_n.jpg :lol: :lol: :lol:
hagyjátok már, kihagyta ez van, Ronaldo is hagyott már ki... Emberek ez van. Én ilyenért nem tudok haragudni, mert nem annyira egyszerű dolog, mint amennyire annak látszik..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 13:03

Galacticos írta:azért az világ vicce hogy kihagy egy büntetőt a SPANYOL VÁLOGATOTTBAN erre már carlonak jól elkéne vele beszélgetni.
Szvsz megérdemelne Carlotól egy alapos pofánverést, hogy ébredjen fel a következő szezonra, mert amit idén produkált az egy hatalmas vicc, nagyon visszaesett az emberünk.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 12:38

azért az világ vicce hogy kihagy egy büntetőt a SPANYOL VÁLOGATOTTBAN erre már carlonak jól elkéne vele beszélgetni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 1., hétfő 12:32

még mindig nem értem miért ő lőtte a tizit
tavaly vagy azelőtt, ugyanígy eljátszotta ezt a dolgot egy meccsen, annyi különbséggel, hogy akkor berúgta, de necces volt (ha jól emlékszem), mourinho ki is volt akadva, hogy miért ő lőtte

iniestának kellett volna odaadni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 12:25

Ügyes vagy faszikám, elérted, hogy ismét az egész világ veled trollkodjon. Én nem tudom mi járhat ilyenkor abban az okos fejében, arra tippelek, hogy inkább semmi.

Szvsz megérdemelne Carlotól egy alapos pofánverést, hogy ébredjen fel a következő szezonra, mert amit idén produkált az egy hatalmas vicc, nagyon visszaesett az emberünk.
Love football, hate antifa.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. június 28., péntek 22:33

http://www.as.com/futbol/video/sergio-r ... ftb_33/Ves
Interjú...
(Azoknak, akik tudnak spanyolul. :mrgreen: )

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 28., péntek 11:57

Azt lehet tudni, hogy miért van az, hogy a Realnál az egész neve van írva a mezre, a válogatottnál meg csak Ramos?

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. június 4., kedd 19:32

http://youtu.be/2XLMufXY0sU
Sergio Ramos Best Skills Ever HD
romooooo B-)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 8:54

Szerintem meg Dortmundban kellett volna szívvel, nem nagy arccal kimenni a pályára, és akkor nem kéne sírni. Tavaly is, idén is viszonylag szerencsések voltunk a sorsoláskor, mégsem sikerült belőle semmit kihozni. Amúgy az idei kiesés nem fáj annyira, mint a tavalyi. Tavaly volt az igazán nagy esélyünk a 10.-re. Mi erősebbek voltunk, az ellenfelek pedig valamivel gyengébbek, talán a Barca volt erősebb. A vicc az, hogy még az elkúrt odavágóval is tovább juthattunk volna, ha elöl nem tucatjátékosok játszanának betonkezdőként hétről hétre. Lehet azzal védeni Mourinhot, hogy nem ő hagyja ki a helyzeteket, nem ő volt képtelen megfogni Lewandowskyt, de ezt a keretet ő állította össze 3 év alatt, ő rakta össze a kezdőt, és neki kellett volna mentálisan felkészítenie a csapatot. Novembertől szinte csak a BL-re kellett koncentrálni. Ehelyett olyan dolgokkal törődött, amelyekkel nem kellett volna. Kapja be, 90%-ban ő a felelős a BL kudarcokért.
Csak úgy a margóra: most már a Chelseanél sem lesz könnyű dolga. Akkor egy angol középcspaathoz igazolt, ahol messze a legjobbak voltak a pénzügyi feltételek egész Angliában. Azóta változott a világ, változott a foci, a Chelsea, új milliárdosok jöttek, csak José maradt a régi.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 2., csütörtök 6:43

Iker Casillas : " When i went to Sergio Ramos and i saw him full of tears i said to him, 'you're a hero, Real Madrid C.F.'s hero and the hero of spain. "

" he said to me i am crying because i lost the semi for madrid last year and i remember on that day i promised myself that i will not forgive myself if i didn't win the cup for madrid next year. "

Hearing this Iker also started crying !
nemtudom mennyire hiteles.
de.. :'(
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 1., szerda 14:37

Mostanában csinálhat akármit ez az ember, mindig le van szólva... Bár javarészt jogosan, de a tegnapi után pont őt elővenni... Én kajak meghatódtam rajta, ahogy küzdött, hajtott, meg a meccs végén... Rajta tényleg látszott, hogy neki fontos ez az egész, és tényleg odatette magát. Lehet, hogy én vagyok túl szentimentális, de ezek után engem az se zavart volna, ha a gyepszőnyegbe döngöli Lewandowskit.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 1., szerda 14:27

Nagy paraszt ez a Sergio, meg egy kis sunyiskodó alak sokszor :-) , de tegnap igazi CSK-hoz méltóan játszott. Csupa szívvel, lélekkel, felpörögve, hajtva.
Lewa párharcáról meg túlzások vannak. Minden meccsen vannak ilyen "pofonok", "beleszállások" a másikba. Máshogy nem is lehetne tartani, ilyen killer csatárt, csak magabiztosan, határozottan. Nem volt itt semmi komoly. Lewa is jókat mosolygott ezeken, pacsiztak is, amit az egyik adott, a másik viszonozta. Ilyen ez. :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 1., szerda 14:20

a szív.

meccs embere kétség kívül.

most komolyan ilyenen fennakadni, h arconcsapkodja lewandowskit...távol állt az attól. max hozzáért.
beszarok, h soha semmi sem jó..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 1., szerda 13:54

Csabi írta:most ennek mi köze van hozzá, ja hogy nem lehet csatárt szerelni anélkül, hogy közben arcbacsapkodja többször is?
De lehet, és kellett is volna. De ha megnézed, első megmozdulás Lewandowskytól jött. Beleszállt hátulról Ramosba. Ramos nézett a bíróra, Webb azt mondta, hogy ez nála belefér. Ramos innentől játszott úgy, hogy az még Webbnél beleférjen. Ennyi a történet. Egyetértek-e vele? Nem.

Amúgy volt az a szituáció, mikor félpályánál átestek egymáson Lewandowskyval, akkor még pacsiztak is, hogy ezúttal egyikük sem szándékosan taposta meg a másikat. Ez van. Sportemberek. :D

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 1., szerda 13:53

hogy közben arcbacsapkodja többször is?
Mondjuk szerintem az arcba csapkodás az erős túlzás, igen kitette a kezét...nem volt szép, de azért szerintem az ütéstől messze volt amit művelt, ez egy angol bírónál semmi. És egy-két szituban sajnos nem, nem lehetett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég