Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 14:15

Beckham is nem egyszer szabta el, Baggio meg még zsét is csinált belőle egy reklám formájában. Ez benne van a fociban.
Az idényben pedig Ramos volt a védelemből Varane-t leszámítva, aki nagyjából egyenletes teljesítményt tudott hozni egész idényben (nyilván neki is voltak rossz meccsei, de általában azért tette a dolgát), erős barokkos túlzás az a hatalmas vicc jelző. Páran kezdenek kicsit átesni a ló túloldalára a játékosok kritizálásánál.

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. július 1., hétfő 14:01

Ehhez a tizis dologhoz annyit fűznék hozzá, hogy a Bayern ellen elpuskázott büntető, olyan mélyen beleívodott az emberek emlékezetébe, hogy innentől kezdve lőhet majd bármennyit jól, annak nem tulajdonítanak jelentőséget, de ha kihagyja akkor az nála egyértelmű, hiszen, hogy elkűldte az égbe Bl-ben is. :roll: Rengeteg játékos (csatárok is) hagy ki igen sok büntetőt, de az nincs így felkapva.

(Mellesleg a fórum figyelése nagyon jó pszichológiai tanulmány :smile: )

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 13:39

Egyébként nem rúgta szarul, nem tudom mit kell ezen pörögni. El akarta helyezni a kapufa mellé, három már a zsákban volt, dekoncentrált volt egy kicsit. Ennyi. Na bumm.
erről van szó.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 13:39

pheco írta: Nem tudom, hogy tudsz ezen nevetni. Utálom amikor Realosok bakiznak. Arbeloa kivétel, mert kutyaütő, ő rajta kínomban nevettem. Viszont Ramoson nem. Nem tudom mi lehetett az oka, hogy ő lőtte. Nem hiszem, hogy VDB őt jelölte ki. Lőtte volna inkább Xavi vagy akár Torres. Na mind1.

Most mit csináljak, sírjak? HA Torres lőtte volna és kihagyta volna, ugyanúgy nevetnék. Arbeloán meg nem tudok nevetni, hanem inkább sírni és a fejemet fogni. Persze, hogyha döntő pillanatban hagyta volna ki a tizenegyest Ramos nem nevetnék. De a lényegen nem változtatott volna ha belövi. Kihagyta, bumm, szerencsére nem az Olaszok ellen.
És Galacticos már leírta, hogy miért ő lőtte.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 1., hétfő 13:36

vegyük úgy hogy belőtte 3-1 nyert brazilia van még kérdés??
Nagyjából ez itt a lényeg.

Egyébként nem rúgta szarul, nem tudom mit kell ezen pörögni. El akarta helyezni a kapufa mellé, három már a zsákban volt, dekoncentrált volt egy kicsit. Ennyi. Na bumm.

És ha berúgja?
3-1
Ez így elég gyökér felfogás...
Biztos, hogy ez a megfelelő szó amit írni akartál?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 1., hétfő 13:36

rm22 írta:vegyük úgy hogy belőtte 3-1 nyert brazilia van még kérdés??
Bárcsak ennyivel el lehetne intézni mindent. 1 gól rengeteg számít. Akár lökést is adhat a csapatnak, mint nekünk adott a Dortmund ellen. De vannak még remek példák a futball történelmében. Ez így elég gyökér felfogás...

Avatar
rm22
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 17:44
Kedvenc játékosaid: cr,raul,ronaldo,zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid,Lazio,Liverpool
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rm22 » 2013. július 1., hétfő 13:33

vegyük úgy hogy belőtte 3-1 nyert brazilia van még kérdés??

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 13:28

Viszont Ramoson nem. Nem tudom mi lehetett az oka, hogy ő lőtte. Nem hiszem, hogy VDB őt jelölte ki. Lőtte volna inkább Xavi vagy akár Torres. Na mind1.

ha torres kihagyja akkor miért vele amikor ő mindig mindent kihagy+tahiti ellen is.
ha xavi,akkor miért nem iniesta
ha iniesta akkor miért nem buszkec
de ha buszkec akkor miért nem mata,és sorolhatnám.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 1., hétfő 13:23

L.Miki írta: Valahogy én se. Lényege már nem volt, annyin változtatott volna, hogy nem lettek volna, csupaszok. De legalább megnevettetett, hatalmasat felnevettem, amikor kihagyta és az a fej nála... :lol: :lol:
Nem tudom, hogy tudsz ezen nevetni. Utálom amikor Realosok bakiznak. Arbeloa kivétel, mert kutyaütő, ő rajta kínomban nevettem. Viszont Ramoson nem. Nem tudom mi lehetett az oka, hogy ő lőtte. Nem hiszem, hogy VDB őt jelölte ki. Lőtte volna inkább Xavi vagy akár Torres. Na mind1.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 13:20

realistahuni írta:mert amit idén produkált az egy hatalmas vicc, nagyon visszaesett az emberünk.
a hatalmas vicc elég erős túlzás.
az hogy visszaesett a bajnoki címes évhez képest az jogos, viszont ez minden játékosunkra igaz kivéve varane és cr.
azért volt szerintem túlzás a hatalmas vicc mert pl a dortmund elleni visszavágón nagyon oda tette magát, b csapattal barca verésnél győztes gól....
persze voltak hatalmas balfaszságai is mint mindig. de azokat nem fogja kinőni akkor se ha az atyaúristen beszél vele.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 1., hétfő 13:17

Kerlon írta: Emberek ez van. Én ilyenért nem tudok haragudni, mert nem annyira egyszerű dolog, mint amennyire annak látszik..
Valahogy én se. Lényege már nem volt, annyin változtatott volna, hogy nem lettek volna, csupaszok. De legalább megnevettetett, hatalmasat felnevettem, amikor kihagyta és az a fej nála... :lol: :lol:

No mindegy. A Real Madridban nem lőhet egyet se, csak ha nagyon muszáj. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 13:16

eddig úgy volt h benne van a legjobb játékos jelöltekbe,most meg hogy kihagyta már ő egy vicc..istenem,mennyi szánalmas ember van..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 1., hétfő 13:12

Azzal a különbséggel, hogy Ronaldo 10-ből 9-szer lövi be a büntetőt, de Ramos esetében ez egyáltalán nem biztos. Nagy volt a pofa odaállt és elb*szta. Nem neki kellet volna lőnie. Eleve nem engedném át a 16os vonalán a srácot csak szöglet esetében.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 13:11

nem is azzal van a baj, hogy kihagyta, mert ez bárkivel megeshet, hanem azzal, hogy miért ő végezte/végezhette el? vannak tőle sokkal jobb lövő játékosok, meg fejben erősebbek

Hát igen, valahogy így van.
Egyre több hülyeséget csinál ez az én bajom vele.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 1., hétfő 13:07

nem is azzal van a baj, hogy kihagyta, mert ez bárkivel megeshet, hanem azzal, hogy miért ő végezte/végezhette el? vannak tőle sokkal jobb lövő játékosok, meg fejben erősebbek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 13:04

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 8427_n.jpg :lol: :lol: :lol:
hagyjátok már, kihagyta ez van, Ronaldo is hagyott már ki... Emberek ez van. Én ilyenért nem tudok haragudni, mert nem annyira egyszerű dolog, mint amennyire annak látszik..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 13:03

Galacticos írta:azért az világ vicce hogy kihagy egy büntetőt a SPANYOL VÁLOGATOTTBAN erre már carlonak jól elkéne vele beszélgetni.
Szvsz megérdemelne Carlotól egy alapos pofánverést, hogy ébredjen fel a következő szezonra, mert amit idén produkált az egy hatalmas vicc, nagyon visszaesett az emberünk.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 12:38

azért az világ vicce hogy kihagy egy büntetőt a SPANYOL VÁLOGATOTTBAN erre már carlonak jól elkéne vele beszélgetni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 1., hétfő 12:32

még mindig nem értem miért ő lőtte a tizit
tavaly vagy azelőtt, ugyanígy eljátszotta ezt a dolgot egy meccsen, annyi különbséggel, hogy akkor berúgta, de necces volt (ha jól emlékszem), mourinho ki is volt akadva, hogy miért ő lőtte

iniestának kellett volna odaadni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 1., hétfő 12:25

Ügyes vagy faszikám, elérted, hogy ismét az egész világ veled trollkodjon. Én nem tudom mi járhat ilyenkor abban az okos fejében, arra tippelek, hogy inkább semmi.

Szvsz megérdemelne Carlotól egy alapos pofánverést, hogy ébredjen fel a következő szezonra, mert amit idén produkált az egy hatalmas vicc, nagyon visszaesett az emberünk.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég