Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 1., hétfő 19:19

felesleges balhátvédet venni
Nacho (Arbeloa) megfelelő cserének
úgysem fognak sokat játszani

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 19:16

Azért EZ se semmi.

Idézem:
"Nehéz összehasonlítani Pirlót és Modricot, mivel két teljesen különböző játékosról van szó. Modric sokkal dinamikusabb, szinte már nem is számít középpályásnak, míg Pirlo a pálya közepén tud a legjobban játszani." - fogalmazott Ancelotti, aki ezekkel a szavaival gyakorlatilag elismerte a Juve huszonegyese iránt tanúsított érdeklődését.
Csak én nem fedeztem fel a logikát benne, hogy megállapítja Carlo, hogy más poszton játszanak, azzal miért ismerne el bármit is? :D Természetesen nulla forrásmegjelölés, akár csak említés szintjén is :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 1., hétfő 19:13

schranzer írta: Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
:lol: :lol: :lol:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 19:08

Realista24 írta:
Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Forrás?
Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 19:00

Xabi rendelkezik az egyik legnagyobb játékintelligenciával azok közül, akit valaha játszani láttam. Néhány éve még tényleg voltak ilyen hajlerakós, 50-60 méteres passzai, ahol tényleg szeme volt a labdának, úgyhogy csak tisztelettel tudok beszélni róla. Viszont egyre inkább kiszorul, mert lassul is, nem is illik egy gyors, rövidpasszos játékmenetbe. Ennek ellenére padról beszállva a meccsek végefelé 1-1 kontránál aranyat érhet, ha meg tud csillantani valamit a régi önmagából.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 1., hétfő 18:54

Gábe írta:Lehet lassú, de olyan egész pályás passzokat a világon nem sokan tudnak adni..Kövezzetek meg, de jövőre is alapember lesz nálunk, nem értem hogy sokan itt mit gondolnak.
hát engem rohadtul nem érdekelnek azok az egész pályás passzok. Remélhetőleg a játékunk nem azokra fog épülni. Egy meccsen max 2-3szor lehet rá szükség, annyiért meg felesleges a pályán lennie.

Lassú, játékban már nem nagyon lehet hasznát venni, amugy is ritkán lép fel, folyamatosan elkésnek a belépői... senki sem fiatalodik, na. Pedig nagy játékos volt.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 1., hétfő 18:54

Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Forrás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 18:52

Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 18:48

ezt a ricardo rodriguezt látta már valaki?
Galacticos írta:carvajalnak meg casemironak nem is lesz bemutatása? :D
hmM? :D

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 18:37

Miért temetik itt a fórumon Xabi Alonsot? Lehet lassú, de olyan egész pályás passzokat a világon nem sokan tudnak adni..Kövezzetek meg, de jövőre is alapember lesz nálunk, nem értem hogy sokan itt mit gondolnak. Az egyik legjobb mélységi irányító. Mellé jön még Modric, és Kondogbia vagy Khedira.. Ne várjatok nagy csodát.. Elhoznak egy srácot Alonso tehermentesítésére pl Illarramendit és ennyi. Aztán nem véletlenül nem újít szerződést, majd lehet gondolkozni..Thiago meg ahogy én olvasok nagy valószínűséggel az unitedé lesz, nem pedig a miénk. Gündoganról meg lett mondva, hogy nem jön (aztán adná az Isten, hogy mégis) ugyanez igaz Verratiról. Illarramendivel meg van olyan érzésem, hogy nagyot húznánk a későbbiekben..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 18:30

carvajalnak meg casemironak nem is lesz bemutatása? :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 1., hétfő 18:20

Gerr90 veled ertek egyet. Az egyik... Sweini inkabb a melysegi iranyito Martinez nem az.
A masik amivel egyertek, ha van ket hasonlo tipusu jatekosod mint Modric (Modric-Thiago) akkor nem letszukseglet az Alonso fele poszt mert a kettobol az egyik ugy is visszalep melysegbe, h elkerje a labdat. De csak akkor, ha tudsz szerezni egy ilyen kp-t. Viszont akkor moge be kell tenni egy vedekezesben jobb olyas vkit aki tehermentesiteni tudja ezt a kettost.(Kondogbia v Pogba)
Mas a leany fekvese, ha nem tudsz igazolni egy Thiagot( mielott betamadna vki minden csak feltetelezes keppen), Jon egy egy Kondogbia ez meg keves kreativitasban a kp-ra(na nem Kondogbia, hanem ok ketten Modriccal) akkor viszont hoznam Illarramendit v Verattit. Mert Modric nem mehet allandoan hatra labdakert, uresen marad a helye.

Hoznam barmelyiket, DE vagy Thiagot v Illarramendit (az elobbi lenne a prioritas)

Eltudom mar azt is kepzelni, h a konfederacios kupanak koszonhetoen igazoljuk Paulinhot(nagy lesz a hajp a brazilok korul az elkovetkezo evben)nem lennek ellene...de remelem Kondogbia lesz az.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 1., hétfő 17:01

legendary írta: Ezzel így nem értek egyet.

A mélységi irányító kihalóban levő poszt - de nem azért, mert nincs rá szükség, hanem mert egyre kevesebb a minőségi játékos ezen a poszton. Ugyanakkor baromi fontos a szerepük manapság is az élkluboknál. Martinez a Bayernnél, Pirlo a Juvénál, Carrick a MU-nál ne lenne kiemelkedően fontos játékos? Dehogynem... Xabi is elsősorban a kora és a lassulása miatt lehet problémás, amúgy nagyon fontos elem a csapatban. Ki lehet őt hagyni, de baromira hiányozna az esetek többségében.

Ez olyan, mint a klasszikus irányító posztja. Kihalóban van, Zidane posztja alig él, Xavi talán, aki még ilyen jelenleg, illetve Kroos. De az említett kettő a világ két abszolút élmezőnyébe tartozó csapatban van nagyon fontos szerepük.

Te azt mondod, hogy kihalóban a poszt, ezért felesleges Illarramendi (vagy Verratti, hiszen lényegében ő is azon a poszton van, csak agresszívabb a játéka). Én azt, hogy hatalmas nyereség lenne a Madridnak, ha megszereznék, hiszen egy nagyon ritka, de remekül használható pozícióban övék lenne a pár (leendő) klasszis egyike.

Ami úgy kihaló poszt, hogy nincs rá szükség, az a rakkolós, küzdős, kvázi csak labdaszerzésre tartott (Gattuso- illetve átlagafrikai-féle) védekező középpályás. Azokra tényleg semmi szükség a modern labdarúgásban.
Verrattira már én sem mondanék nemet, sőt, az ő leigazolását nagyon is szorgalmaznám. Ahogy te is mondtad, más jellegű mélységi irányító, mint Xabi. Én úgy fogalmaznék, hogy egy modernebb verzió. Agresszívebb és gyorsabb. Hatalmas erősítés lenne.
Illarramendi viszont pont olyan, mint Alonso. Stílusra és sajnos sebességre is.
Ha csak őt tudnánk hozni, akkor én inkább oldanám meg a kpt más stílusban. Mondjuk Kondogbia-Modric-Gündogan vonulattal. Gündogant is Xabi utódjaként hoznák, mégsem olyan játékos, mint a spanyol, és ez nem is probléma.
Ezen felül csak a Martinezes résszel nem értek egyet, számomra neki köze nincs a mélységi irányító poszthoz, a többit adom. :)

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 1., hétfő 16:24

Gerr90 írta:
Anthony írta: Ez az Illara ez vkp?
Mélységi irányító, egy fiatal Xabi. Mostanában nagyon felkapott a torna miatt, de szerintem nekünk nem rá lenne szükségünk. Egy kihalóban lévô poszt fiatalja nem a legkecsegtetôbb a jövô Madridjának.
Ezzel így nem értek egyet.

A mélységi irányító kihalóban levő poszt - de nem azért, mert nincs rá szükség, hanem mert egyre kevesebb a minőségi játékos ezen a poszton. Ugyanakkor baromi fontos a szerepük manapság is az élkluboknál. Martinez a Bayernnél, Pirlo a Juvénál, Carrick a MU-nál ne lenne kiemelkedően fontos játékos? Dehogynem... Xabi is elsősorban a kora és a lassulása miatt lehet problémás, amúgy nagyon fontos elem a csapatban. Ki lehet őt hagyni, de baromira hiányozna az esetek többségében.

Ez olyan, mint a klasszikus irányító posztja. Kihalóban van, Zidane posztja alig él, Xavi talán, aki még ilyen jelenleg, illetve Kroos. De az említett kettő a világ két abszolút élmezőnyébe tartozó csapatban van nagyon fontos szerepük.

Te azt mondod, hogy kihalóban a poszt, ezért felesleges Illarramendi (vagy Verratti, hiszen lényegében ő is azon a poszton van, csak agresszívabb a játéka). Én azt, hogy hatalmas nyereség lenne a Madridnak, ha megszereznék, hiszen egy nagyon ritka, de remekül használható pozícióban övék lenne a pár (leendő) klasszis egyike.

Ami úgy kihaló poszt, hogy nincs rá szükség, az a rakkolós, küzdős, kvázi csak labdaszerzésre tartott (Gattuso- illetve átlagafrikai-féle) védekező középpályás. Azokra tényleg semmi szükség a modern labdarúgásban.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 1., hétfő 15:50

Legalább Thiago jöhetne(úgysem jön), akkor valahogy megtudnám bocsátani, hogy Neymar nem hozzánk jött,az a gyerek szétfogja szivatni európát, őszintén szólva,félek nagyon tőle...
nekünk esetleg egy vidal-thiago-verratti csomaggal lenne esélyünk most a bl-re,de mivel mind a kettő esélytelen,így marad illaramendi,gündogan,kondogbia szintű játékosok,hát nem tudom,hogy mi sül ki belőle.

a hírekhez....remélem vihar előtti csend és az előszezonig a középpályás igazolásokkal rendbeleszünk. thiagoért csak perkálni kell és a játékossal megegyezni,sajnos annyira lehetetlen ez. :(

thiago-isco-modric. :sziv:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 1., hétfő 15:43

Anthony írta: Ez az Illara ez vkp?
Mélységi irányító, egy fiatal Xabi. Mostanában nagyon felkapott a torna miatt, de szerintem nekünk nem rá lenne szükségünk. Egy kihalóban lévô poszt fiatalja nem a legkecsegtetôbb a jövô Madridjának.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 1., hétfő 15:41

Ez az Illara ez vkp?
Nem. Ha igazak ezek a kp-s hírek akkor szerintem sanszos, hogy 4-3-3at fogunk játszani, és Modric mellé szeretnénk még hozni valakit.
De egyébként nem is értem, ennyire megvannak elégedve Khedirával a klubbnál? Vagy úgy gondolják, hogy Casemiro és Khedira bőven elegek lesznek vkpnak? Mert rendre Xabi utódjáról szólnak a hírek, Gündogan, Verrati, Thiago, Illaramendi... Egyikőjük sem az a tipikus védekező játékos... Mostmár tényleg egyedül Kondogbia az, akinek a nevét még hallani a sajtóban, és Khedira helyén is tudna játszani.

Egyébként ez a Jovetic srác mit tud? Életemben nem láttam még játszani, és neki sem először dobják már be a nevét.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 1., hétfő 15:37

mohaola írta:Ma nagy a csend, egyedül Jovetic-ről írnak aki Cavani és Suarez helyett jöhet, mivel sokkal olcsóbb mint az említett két játékos.
Hát már napok óta nagy a csend. Ennyi van még, remélem nem baj ha fb-ról idézek
A Cadena SER szerint Ancelotti tisztában van vele, hogy a Real Madridnak elsősorban a középpályás játékán kell javítania, így Thiago Alcántara és Asier Illarramendi leigazolását kérte Florentino Péreztől.
Ez az Illara ez vkp?

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 1., hétfő 15:33

az első edzés egyébként mikor lesz, azoknak, akik nem voltak nyáron konf. kupán vagy korosztályos vb-n/eb-n? :)

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 1., hétfő 15:28

Galacticos írta:azt lehet tudni hogy szerdán kb hány óra körül mutatják be iscot?
Valószínűleg 13:00-kor lesz

Az El Confidencial szerint Neymar nagyon közel volt a Real Madrid-hoz, azonban Perez-nek a játékos fizetési igénye nem tetszett, ezért hiúsult meg az átigazolás és végül fogadta el a Barcelona kecsegtetőbb ajánlatát, megemlítik, hogy Neymar apja is a Madridot részesítette előnybe a Barcelona-val szemben.

Ma nagy a csend, egyedül Jovetic-ről írnak aki Cavani és Suarez helyett jöhet, mivel sokkal olcsóbb mint az említett két játékos.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég