Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 9:18

ericco írta:Tévedés. Khedirának nem volt posztja. Ő ott volt mindenhol egyszerre, ott tűnt fel, ahol csak akart :mrgreen:
Hát tegnap Bale is bejárta az egész pályát...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 24., hétfő 8:34

Tévedés. Khedirának nem volt posztja. Ő ott volt mindenhol egyszerre, ott tűnt fel, ahol csak akart :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. augusztus 24., hétfő 8:23

Kis elfogultságot vélek felfedezni..az ipse tegnap akart..sokat volt játékban..a többiekhez képest jobban játszott..bár az tény, hogy az adott poszt amin szerepel egy egylábas játékosnak nem igazán perfect..egyébként kezd Khedirára hajazni..hosszú haj...szakáll.."HERCEGES" kinézet...a pályaszélétől beljebb játszik...2-3 meccs és már a posztjuk is egyezni fog :Đ

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 24., hétfő 1:10

wxyz írta:nem feltétlenül. teljesítménye középszerű volt. viszont látható rajta a javulás. sebességes, mozgása feljavult a tavalyi évhez képes, amikor ezekben igen nagy visszafejlődést produkált
én mindenesetre várok pár meccset még az ítélkezéssel
Egy picit tényleg javult de olyan poszton játszik, ahol semmi keresnivalója nincsen és ezért ugyanúgy gondot okoz. :/

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. augusztus 24., hétfő 0:58

nem feltétlenül. teljesítménye középszerű volt. viszont látható rajta a javulás. sebességes, mozgása feljavult a tavalyi évhez képes, amikor ezekben igen nagy visszafejlődést produkált
én mindenesetre várok pár meccset még az ítélkezéssel

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 0:18

ismét szar vótá'

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 21:04

Hungarokatalán írta:Lehet, h lefogtok hülyézni emiatt, de külső szemlélőként azt vettem észre, h gyakorlatilag mindenért Béla van elővéve. Aki ért a focihoz, az a leigazolásánál tudhatta, h hatalmas flop lesz. Sejtettem, h Spanyolban nem tudja majd kamatoztatni képességeit. Meg is lepett, h az 1. szezonjában ilyen jó teljesítményt tudott nyújtani. Amennyit láttam a tavalyi szezonotokból, az megragadt, h amikor Bale sérült volt, akkor toltátok a legjobban, és ahogy visszatért gyengébben játszottatok. Alapesetben ilyenkor az edző kirakja a féket a csapatból, ez nem történt meg. Erről sztem nem Bale tehet, hanem aki ragaszkodik hozzá. Jelen esetben Perez, úgy h elöszőr őt kéne elzavarnotok, mert ő problémák forrása.

Akkor zidane és én is hülyék voltunk.... :D :D teljesen biztos voltam benne hogy tovább fog fejlődni,hiszen évek alatt folyamatosan ezt tette rendre. A stilusa meg pont hogy bizakodásra adott okot,hiszen az elméletem szerint neki a többiek fölé kellett volna már emelkednie,most nézzétek el,hogy sokan a labdára rátekeredő egyhelybentechnikás semmire sem menőket szeretik..... Ő nem egy bazd előre fuss utána labdarúgó volt,nem azért lett a legjobb ott mert gyors volt,hiszen 36 másik ilyen gyors ember is van ott,attól sem hogy akkorát rúg a labdába,hogy vérhólyag lesz rajta...ő nem véletlen lett ott a legjobb,a tükörképe volt a mostaninak,egy állat volt,aki hajt,akar,aki ha kell odébbpakolja a védőt hogy legyen helye és már veri is be a bogyót,minden pillanatban oda kellett figyelni mert ha nem álltál rá gólt szerzett...fejjel,jobbal,ballal,elesve,ugorva,közelről,távolról...mindenhonnan.....nagyon jó volt,tényleg,nem véletlen frankóztam a gyereket,nem érdekes hogy brit,mert csomó olyan megoldása is volt,ami itt sima liba,és simán verhette volna a védelmeket.....a játéka persze nem volt túlbonyolitva soha sem,de nagyon energikus és célratörő volt...győztes hozzáállás stb...........ez van,nem jött be. Egy dologban tudom magamat védeni,hogy bale tudása,ereje,hasznossága,minden ami fontos egy sikerhez,győzelemhez,az a pl.ben megvolt....itt meg kb egy alatt nullára írodott le,az egész ember mozgása,tekintete olyan nagyképű forma....olyan mint aki elszállt és hiába vak mint steve wonder,elhiszi hogy ő a legjobb....és az nagy baj......persze ebben ludasa vezetőség is,sőt.....ők azok akik igazán,hiszen a kijelentések(bbc mindig kezd),az nagyon negativan hat egy versenysportolóra.....az elnöki engedékenység..stb...ezek károsak és rontják a morált,a versenyhelyzetet,ami a csapatnak kár.
Én sem szeretem már,mert nekem első a csapat....és aki nem akar,aki nem hajt,az NEM LABDARÚGÓ......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. augusztus 21., péntek 20:23

ziro4vr írta:
Sastre írta:Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Bale is kb ennyi, csak ő gyorsabb egy fokkal, mint Beckham... és talán gyengébb a bal lába, mint Beckham-nek a jobb. Viszont ő se egy labdazsonglőr... de nem is akarja ezt a hiányosságát ellensúlyozni...
Kicsit ellentmondásos lett ez. A hozzáállásukban óriási különbség van, Beckham a szűkös eszköztárát bővítette azzal, hogy nem derogált neki cipelni a zongorát, mert belátta hogy Madridban ő erre lehet jó a zsenik mellett. Bale arca meg fordítottan arányos a teljesítményével, kezdetben ő is hajtott, aztán egy fullos előszezon után, mikor feljebb léphetett volna az amúgy nem rossz első szezonja után, egy akaratgyenge kis izomtibi lett, nulla hajtással, nulla közösségi szellemmel, nulla reális önképpel. És ezekre csak ráerősítettek Perezék azzal, hogy egy torz visszaigazolást küldtek felé, hogy nyugi haver, fontos vagy, jó vagy, kellesz.
Szerintem nem ellentmondásos. A képességeik hasonlóságában gondoltam párhuzamot vonni, viszont Beckham a hozzáállásával mégis olyan játékossá vált itt, akire szerintem nem gondolunk vissza rossz érzéssel. Bocs, ha félreérthető volt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 21., péntek 20:16

Sastre írta:Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Bale is kb ennyi, csak ő gyorsabb egy fokkal, mint Beckham... és talán gyengébb a bal lába, mint Beckham-nek a jobb. Viszont ő se egy labdazsonglőr... de nem is akarja ezt a hiányosságát ellensúlyozni...
Kicsit ellentmondásos lett ez. A hozzáállásukban óriási különbség van, Beckham a szűkös eszköztárát bővítette azzal, hogy nem derogált neki cipelni a zongorát, mert belátta hogy Madridban ő erre lehet jó a zsenik mellett. Bale arca meg fordítottan arányos a teljesítményével, kezdetben ő is hajtott, aztán egy fullos előszezon után, mikor feljebb léphetett volna az amúgy nem rossz első szezonja után, egy akaratgyenge kis izomtibi lett, nulla hajtással, nulla közösségi szellemmel, nulla reális önképpel. És ezekre csak ráerősítettek Perezék azzal, hogy egy torz visszaigazolást küldtek felé, hogy nyugi haver, fontos vagy, jó vagy, kellesz.
Nem illik.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 21., péntek 20:16

Remy írta:Nekem nem az a bajom vele, hogy szarul tolja, hanem ahogyan tolja a "focit". Lehet hibázni, mindenki hibázik. DE amikor már nem is küzd, nem érdekli semmi, csak a nagy pofája, akkor az már idegesítő. Ergo felőlem kezdhet, DE akkor tegye oda magát. Küzdjön, mint az első évében. Pedro se egy extra játékos, de mégis hasznos volt nektek, mert küzdött. Ez a különbség. Ő csak fent van a pályán, mert azt hiszi, hogy ő a legnagyobb világsztár és 10x aranylabdás.
Vágom, engem is idegesítene,ha mondjuk Mathieu elkezdene nagyképüsködni a semmire, de mint írtam normál esetben ilyenkor kikerül az adott játékos a kezdőből. Nálatok ez nem így van, szerintem ez nagyobb probléma, mint h Bale rosszul teljesít,és ezért nem ő a felelős.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. augusztus 21., péntek 20:12

Hát igen, szép párhuzamot lehet vonni közé és Beckham közé. Beckham se volt egy nagy labdabűvész, volt egy jó jobb lába, és gürizett. Volt amikor védekező középpályást játszott. Gürcölt, küzdött, megtett mindent a csapatért.

Bale is kb ennyi, csak ő gyorsabb egy fokkal, mint Beckham... és talán gyengébb a bal lába, mint Beckham-nek a jobb. Viszont ő se egy labdazsonglőr... de nem is akarja ezt a hiányosságát ellensúlyozni...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 21., péntek 20:02

Nekem nem az a bajom vele, hogy szarul tolja, hanem ahogyan tolja a "focit". Lehet hibázni, mindenki hibázik. DE amikor már nem is küzd, nem érdekli semmi, csak a nagy pofája, akkor az már idegesítő. Ergo felőlem kezdhet, DE akkor tegye oda magát. Küzdjön, mint az első évében. Pedro se egy extra játékos, de mégis hasznos volt nektek, mert küzdött. Ez a különbség. Ő csak fent van a pályán, mert azt hiszi, hogy ő a legnagyobb világsztár és 10x aranylabdás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. augusztus 21., péntek 19:58

Lehet, h lefogtok hülyézni emiatt, de külső szemlélőként azt vettem észre, h gyakorlatilag mindenért Béla van elővéve. Aki ért a focihoz, az a leigazolásánál tudhatta, h hatalmas flop lesz. Sejtettem, h Spanyolban nem tudja majd kamatoztatni képességeit. Meg is lepett, h az 1. szezonjában ilyen jó teljesítményt tudott nyújtani. Amennyit láttam a tavalyi szezonotokból, az megragadt, h amikor Bale sérült volt, akkor toltátok a legjobban, és ahogy visszatért gyengébben játszottatok. Alapesetben ilyenkor az edző kirakja a féket a csapatból, ez nem történt meg. Erről sztem nem Bale tehet, hanem aki ragaszkodik hozzá. Jelen esetben Perez, úgy h elöszőr őt kéne elzavarnotok, mert ő problémák forrása.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 19:02

Meglátom a videot és azóta is Kerlonon röhögök.....

Mi az hogy forgás nélkül is igy lövi :):)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 21., péntek 15:48

palesz77 írta:
dzsi91 írta:de azt senkitől nem lehet elvárni,hogy meccsenként 1 db szabadrúgásból majd alkot
Hát igen, arra csak a legnagyobbak képesek.. :Đ
Erről én hogyhogy lemaradtam, mikor volt ez :lol:

Amúgy én semiképp sem adnám 100 milla alatt, egy Angol csapatnak ennél többet is megér és ki is pengetnék ha hajlandóak lennénk eladni.Persze minél tovább van itt úgy esik az értéke, de 1 rossz szezon még nem akkora gáz, szval minimum 100 milla, ha következő is gáz lesz akkor 70-80, ha azután is itt van még akkor innen fog visszavonulni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 21., péntek 15:27

R.M.C.F írta:Mennyi lenne az a pénz amiért Ti megválnátok tőle? Most túlzásoktól,utálattól mentesen......
Korrekten.....


60? Azért már megérné eladni? :hmmm: :hmmm: A mu szeretné....hát akkor nosza.
50.
Es nekem nem kene se reus se lucas se hazard se senki helyette.
Kotetlenul mozoghatna isco,james es ronaldo. Benzema mogott ugyebar.
Egy "mindenest" tudnek elkepzelni cserekent mint mondjuk jese vagy egy tipikus csatart. Erre sem tudok peldat mondani de ott madridba szepen megelnek paran a megfigyeloi fizetesbol, oldjak meg.
De annak nem latnam ertelmet h idehozzuk reust vagy lucast.
James is kurva jo es isco is es mindketto megerdemli h kezdo lehessen.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 21., péntek 15:09

R.M.C.F írta:Mennyi lenne az a pénz amiért Ti megválnátok tőle? Most túlzásoktól,utálattól mentesen......
Korrekten.....


60? Azért már megérné eladni? :hmmm: :hmmm: A mu szeretné....hát akkor nosza.
Amennyiért el lehetne hozni Reust, aztán szevasz :D Vagy egy értelmes, olcsóbb cserecsatárt, és akkor a fizuja is állva lenne a Bélából befolyt pénzből...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 14:27

https://pbs.twimg.com/media/CM7o6RNWsAAsNoZ.png
Gareth Bale’s shot accuracy last season
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 21., péntek 14:26

dzsi91 írta:de azt senkitől nem lehet elvárni,hogy meccsenként 1 db szabadrúgásból majd alkot
Hát igen, arra csak a legnagyobbak képesek.. :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 21., péntek 13:47

Mike írta:jobbról jópárszor ő rúgta

egyébként általában nem is rosszul, ezt meg kell hagyni
Az igaz, de azt senkitől nem lehet elvárni,hogy meccsenként 1 db szabadrúgásból majd alkot, odakell engedni 2-3hoz egymás után de ilyenre sajna nem lesz példa...

De a lényeg amit mondani akarok,hogy a tag idejött úgy,hogy CR a példaképe, első szezonban vígan alájátszott de valami utána változott, hogy ez most azért lett mert Bale nagyobb szeletet akart a tortából vagy CR nem akart adni nem tudom de szerintem nincsenek jó viszonyban, ami elég nagy baj.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég