Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 1., hétfő 22:42

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Szerintem még nem, u21ben se volt nagy szám. Maradjon ő még csak a PSG-ben és fejlődjön fokozatosan, mert itt könnyen megéghetne még.
Én láttam a Barca ellen és pár bajnokin. Nekem tetszett, amit produkált.
Az U21-ben viszont csak a döntőn láttam, ott tényleg semmi extrát nem hozott.
Ezért megértem, Kerlon, hogy hagynád még a PSG-nél, de ahogy a tendencia mutatja, a teljesen bevált, kiforrott játékosokat egyszerűen nem lehet manapság leigazolni. Lehet, hogy jobban jár, ha a franciákkal marad, és lehet tényleg így növi ki magát klasszissá DE akkor szinte biztos, hogy nem is húz majd Real mezt.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 22:29

mér van olyan érzésem h most a tottenham visz el egy egész jó középpályást..apróért.. akit nem akarunk mert 'szart' se ér éééés majd aztán jövőre mindenki őt akarja itt látni? :mrgreen: persze tudom ezt sokan nem így érzik..(még) :D
bennem is dolgozik egy kis félelem..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 1., hétfő 22:25

Gábe írta:http://www.goal.com/en/news/584/brazil/ ... ll-move-to

na Paulinho se lesz Real játékos :)
mér van olyan érzésem h most a tottenham visz el egy egész jó középpályást..apróért.. akit nem akarunk mert 'szart' se ér éééés majd aztán jövőre mindenki őt akarja itt látni? :mrgreen: persze tudom ezt sokan nem így érzik..(még) :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 22:23

R.M.C.F írta:Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Szerintem még nem, u21ben se volt nagy szám. Maradjon ő még csak a PSG-ben és fejlődjön fokozatosan, mert itt könnyen megéghetne még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 22:21

http://www.goal.com/en/news/584/brazil/ ... ll-move-to

na Paulinho se lesz Real játékos :)
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 1., hétfő 21:54

Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 21:07

A francia PSG labdarúgócsapatától megszerzett új madridi vezetőedző, az olasz Carlo Ancelotti fiatal honfitársát, Marco Verrattit vinné magával új állomáshelyére, a Realhoz. A mundodeportivo.com már azt is tudni véli, hogy a madridiak Xabi Alonso személyében vezéráldozatra is hajlandóak lennének.
:coffee:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 1., hétfő 19:59

Én nem engedném el Coentrao-t, most is jól jött mikor Marcelo sérült volt és az megtörténhet bármikor.
Ráadásul nem csak balhátvédként bevethető (legalábbis szerintem).

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 1., hétfő 19:36

Jim írta:felesleges balhátvédet venni
Nacho (Arbeloa) megfelelő cserének
úgysem fognak sokat játszani
Te lattad Arbeolat tegnap, na azt a teljesitmenyt osszad el 5-el és megkapjuk Arbeola balhatved teljesitmenyet. Nacho sem jobb baloldalt. Kell oda vki Marcelo moge.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 1., hétfő 19:19

felesleges balhátvédet venni
Nacho (Arbeloa) megfelelő cserének
úgysem fognak sokat játszani

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 19:16

Azért EZ se semmi.

Idézem:
"Nehéz összehasonlítani Pirlót és Modricot, mivel két teljesen különböző játékosról van szó. Modric sokkal dinamikusabb, szinte már nem is számít középpályásnak, míg Pirlo a pálya közepén tud a legjobban játszani." - fogalmazott Ancelotti, aki ezekkel a szavaival gyakorlatilag elismerte a Juve huszonegyese iránt tanúsított érdeklődését.
Csak én nem fedeztem fel a logikát benne, hogy megállapítja Carlo, hogy más poszton játszanak, azzal miért ismerne el bármit is? :D Természetesen nulla forrásmegjelölés, akár csak említés szintjén is :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 1., hétfő 19:13

schranzer írta: Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
:lol: :lol: :lol:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 19:08

Realista24 írta:
Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Forrás?
Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 19:00

Xabi rendelkezik az egyik legnagyobb játékintelligenciával azok közül, akit valaha játszani láttam. Néhány éve még tényleg voltak ilyen hajlerakós, 50-60 méteres passzai, ahol tényleg szeme volt a labdának, úgyhogy csak tisztelettel tudok beszélni róla. Viszont egyre inkább kiszorul, mert lassul is, nem is illik egy gyors, rövidpasszos játékmenetbe. Ennek ellenére padról beszállva a meccsek végefelé 1-1 kontránál aranyat érhet, ha meg tud csillantani valamit a régi önmagából.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 1., hétfő 18:54

Gábe írta:Lehet lassú, de olyan egész pályás passzokat a világon nem sokan tudnak adni..Kövezzetek meg, de jövőre is alapember lesz nálunk, nem értem hogy sokan itt mit gondolnak.
hát engem rohadtul nem érdekelnek azok az egész pályás passzok. Remélhetőleg a játékunk nem azokra fog épülni. Egy meccsen max 2-3szor lehet rá szükség, annyiért meg felesleges a pályán lennie.

Lassú, játékban már nem nagyon lehet hasznát venni, amugy is ritkán lép fel, folyamatosan elkésnek a belépői... senki sem fiatalodik, na. Pedig nagy játékos volt.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 1., hétfő 18:54

Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Forrás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 18:52

Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 18:48

ezt a ricardo rodriguezt látta már valaki?
Galacticos írta:carvajalnak meg casemironak nem is lesz bemutatása? :D
hmM? :D

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 18:37

Miért temetik itt a fórumon Xabi Alonsot? Lehet lassú, de olyan egész pályás passzokat a világon nem sokan tudnak adni..Kövezzetek meg, de jövőre is alapember lesz nálunk, nem értem hogy sokan itt mit gondolnak. Az egyik legjobb mélységi irányító. Mellé jön még Modric, és Kondogbia vagy Khedira.. Ne várjatok nagy csodát.. Elhoznak egy srácot Alonso tehermentesítésére pl Illarramendit és ennyi. Aztán nem véletlenül nem újít szerződést, majd lehet gondolkozni..Thiago meg ahogy én olvasok nagy valószínűséggel az unitedé lesz, nem pedig a miénk. Gündoganról meg lett mondva, hogy nem jön (aztán adná az Isten, hogy mégis) ugyanez igaz Verratiról. Illarramendivel meg van olyan érzésem, hogy nagyot húznánk a későbbiekben..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 1., hétfő 18:30

carvajalnak meg casemironak nem is lesz bemutatása? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég