Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 14:28

Perez megnyugtatot mindenkit, h pont kerul CR hosszabitasara is.
Nagyon remélem hogy így lesz.Mer ha még ő is...de ebbe inkább nem gondolnék bele... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 24., szerda 14:24

törölték annak a vadállat diego costának a sárgáját így játszhat ellenünk a hétvégén.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 14:19

Nzedge írta:
Ismerősöm hetek óta azzal idegesít,hogy majd a Nike+Chevrolet+a United közösen elviszik tőlünk. :shutup:
Perez megnyugtatot mindenkit, h pont kerul CR hosszabitasara is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 24., szerda 14:13

realbeckham írta:Most olvasom, hogy állítólag a MU, 75m ojróval startol CR ért a nyáron :lol:
jó hát oda lehet állni,csak éppen a pisztoly nem fog eldördülni :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 24., szerda 14:09

realbeckham írta:Most olvasom, hogy állítólag a MU, 75m ojróval startol CR ért a nyáron :lol:
Ismerősöm hetek óta azzal idegesít,hogy majd a Nike+Chevrolet+a United közösen elviszik tőlünk. :shutup:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 24., szerda 14:05

Most olvasom, hogy állítólag a MU, 75m ojróval startol CR ért a nyáron :lol:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 14:02

norbinovak írta:.......
eloszor is udv

+1 nagyabol adom amit leirtal,nekem is ilyen a focirol alkotott velemenyem. Nem tudnek tul sokat hozza tenne, talan a Bale-s dologgal vitatakoznek egy kicsit, azert van bennem kicsi felsz vele kapcsolatosan, mertha Ozilnel es DMnel felhoztad az egylabusagot akkor ez Balenel is igaz. A jobboldal sem igazan az o posztja(ha modricot feltoljuk akkor csak jobboson lesz hely),lehet parszor feltunik ott, de engem zavar, h balkulsovel probal beadni. Ilyen bajern szintu csapatok ellen nem fog tudni. Ezert sem sirom vissza Robbent.

Szerk: Mondjuk en meg Griezmannt is jobban elneznem mint DM-t. Van olyan jo mint Drexler, vagy talan megjobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 24., szerda 14:05-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 13:46

Elkezdte valaki ezt az egylábazást, aztán használjátok azóta minden jöttmentre. :(
De ha egyszer egylábas nem mondhatom azt hogy kettő... :roll:
Amúgy az EB-n ő tetszett a német válogatottba meg Schürrle,de viszont a dortmundba már nem annyira győzött meg.Remélem ma meg nem is fog :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 24., szerda 13:37

Igaza van tintás cimborámnak!
Edzőt kell lerendezni,addig szerintem mi sok vizet nem zavarunk majd a piacon.

Carvajal edzőtől függetlenül jöhet,talán ős is lesz az első igazolásunk.
Ellenben a többi posztra :hmmm: nem hiszem.

szóval jó lesz ha BL környékén/után lerendezik a vezetőedző kérdést,mer máskülönben szarban leszünk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. április 24., szerda 13:22

Akkor ki legyen a mérce? Nem a jelenleginél kellene jobbat találni? Reus egyáltalán nem jön zavarba, ha a bal lábára érkezik a labda, gyors, jó a rövid passzos játékban, kegyetlen rúgó technikája van és sokkal jobb a helyzetkihasználása. Nem gabalyodik bele a labdába, ha egy cselt meg akar csinálni. Ja és persze nem mellékesen sokkal több esze van, mint DM-nak. Nem Figohoz (szélső poszt miatt írom Őt) kell hasonlítani ezeket a mai "focistákat", hanem a mai kínálathoz kell viszonyítani és a jelenleg a piacon elérhető játékosokhoz.
én nem pesszimista vagyok, hanem realista.
Igen így is lehet fogalmazni :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 24., szerda 13:19

...és az nem elég mérvadó, hogy képes a jó döntést meghozni és jól reagálja le a szitukat? Meg azért balfasznak se mondanám, láttunk már 1 lábas zsenit. :D

Elkezdte valaki ezt az egylábazást, aztán használjátok azóta minden jöttmentre. :(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 13:05

___Samy___ írta:di mariához képest abszolút kétlábas, sztem
Ne ő legyen már a mérvadó azért :D
Egyébként meg angyalka is sokszor veszi át a másik bal :mrgreen: lábára csak mivel hülye megoldást választ legtöbbször,ezt a pozitívumot ritkán venni észre :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 24., szerda 13:00

di mariához képest abszolút kétlábas, sztem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 12:52

Reus összjátékban is baba, nem arról van szó, hogy egy tipikus befejező támadóról beszélünk. Érti a dolgát az előkészítésben is, csak szerintem nem annyira, mint Götze, ellenben jobb a befejezéseknél.
Az tényleg nem tűnik fel senkinek hogy ő is mennyire egylábas? :roll:
Persze ha ő is zseni,akkor nemszótam... :kivagyhe:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 24., szerda 12:50

Én meg optimista, úgy érzem az elmúlt évek után már nem fogok tudni csalódni :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 24., szerda 12:43

én nem pesszimista vagyok, hanem realista.

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. április 24., szerda 11:53

Akkor biztos én néztem mindig rossz meccseket. Egyedül a Dortmund elleni teljesítményére mondom azt, hogy igen, van benne valami. A Malagánál köré van felépítve a csapat jelenleg. Gólokban tényleg erős, pont emiatt, viszont a gólpasszok tekintetében nem nagyon mutat semmit. Mondjuk az lehet, hogy Özil helyett felüdülés lenne a srác. Ettől függetlenül én még kevésnek érzem ide, ahogy Özilt is.

A másik, amit nem értek, hogy kinek a helyére jönne? Arra a posztra ott van Özil, aki Mourinho egyik kedvence és ott van Modric, aki szerintem - bár idősebb - jobb játékos, mint a fiatal spanyol. Mondjuk egy szerkezetváltással a horvátnak és a spanyolnak lenne hely a kezdőben. Mondjuk a váltásról nem is érdemes beszélni, mert Mou marad és marad a 4231 is, Özil is...

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 24., szerda 11:41

Valamiért én is így gondolom, hogy Ő jönni fog, de nem tudom mit látnak benne. Semmi extra nincs a gyerekben...
Én meg nem gondolom, hogy gyengébb képességekkel rendelkezne mint mondjuk Götze. Isco nagy reménység, aki már most is villog. Nagyon jól lát a pályán, baromi technikás és nincs betojva a kapu előtt sem. Jesével megoldanák a a támadó szekciót a középpályán.

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. április 24., szerda 11:19

Üdv mindenkinek!

A másik fórumon sem írtam túl sok mindent, de ha valami bökte a csőrömet, akkor muszáj volt leírnom. Így vagyok most is az utóbbi 1-2 nap híreivel kapcsolatban.

Kezd nagyon elegem lenni abból, amit Mourinho és a bandája csinál a csapattal. Hétről-hétre nézhetetlen játékkal rukkolnak elő, Modric, a legtechnikásabb középpályásunk még mindig csak pihentetés miatt kerül a kezdőbe. Az egyetlen akiről a médiumok cikkeznek folyamatosan, hogy érdeklődünk iránta az Bale. Nem fogok a kardomba dőlni, ha jön, mert jó játékosnak tartom, alkalmas a passzos játékra is, nem csak erőből képes játszani és nem kimondott vonal szélső. Meg persze Carvajal jön vissza. A legfontosabb posztokra (vkp, kkp) meg csak pletyka szinten 1-1 nap bukkannak fel nevek. Az is leginkább Kondogbia. Könyörgöm mire fel?? Még a Sevillában sem alapember, akkor itt mit akarunk vele? Ott van a Vidal-Pogba duó. Valamelyik tuti, hogy mozdítható lenne, bár az tény, hogy mélyen bele kellene nyúlni a pénztárcába, de basszus, a legfontosabb poszt!!! Mourinho viszont annyira el van Khedirától ájulva (szerintem), hogy egyáltalán nem akar Ő senkit.

Remélem a tegnapi Cavanival kapcsolatos hír igaz (megy a PSG-be) és nem idejön. Amennyiben Higu elmegy (remélem elmegy) Agüerot akarom a csapatban látni. Kombinatív játékra alkalmas, gyors, nem könnyű elnyomni sem. A helyzeteit mondjuk nem használja ki túl jól, de gólzsáknak itt van CR.

Di Maria remélem szintén repül. Ennyire buta, ostoba, egylábas embert nehéz találni, de Mi Mourinhonak hála megtaláltuk. Mert nekünk nem Hazard kell, akibe szorult egy kis ész... A helyére jöhetne Lucas, hoppá, Ő már a PSG-ben van. Akkor jöhetne Götze, ja majdnem elfelejtettem, hogy róla is lecsúsztunk. Amilyen jól igazol Mourinho majd még Baleről is lecsúszunk, aztán tényleg marad nekünk Draxler... Mert jó, hogy írjátok Reus nevét (akinek egyébként nagyon örülnék, jobban, mint Balenek), de még csak pletyka szinten sem merül fel a neve. Sajnos biztos vagyok benne - bár nem látok a vezetőség fejébe -, hogy egyáltalán nincs képben a leigazolása.

Sajnos egyre inkább pesszimista vagyok a jövőt illetően Hehéhez hasonlóan. Amennyiben Mourinho marad - mert biztos vagyok benne, hogy Perez mosolygása és Mourinho nyilatkozata ezt jelenti -, akkor igazán jó igazolásokat nem várok, a kombinatív játékról nem is beszélve. Jövőre is megy majd ez a "kontrafos"...

Félreértés ne essék egyébként, nagyon örülök, hogy itt volt Mourinho, mert legalább megtanult a csapat nyerni, visszaemelte a Realt oda, ahova való (Európa legjobb 4 csapata közé). Jobb csapattá vált a Real, mint midnenidőklegjobbcsapata. Magabiztosan várom az egymás elleni meccseket, mert tudom, hogy nem fognak szétszedni minket. Viszont nem azért lettem madridista, mert csak az eredmények jöttek, hanem volt szép, kombinatív, ötletes játék, amire lehetett csettinteni, hogy ez igen, ez már FOCI. Alig vártam 1-1 meccs kezdetét. Vártam Ronaldo 1vx elleni megmozdulásait, ahogy borulnak előtte a védők. Vártam Zidane elegáns labdakezeléseit, finom cseleit, amivel halálra szívatta az ellenfél játékosait. Vártam Robi Carlos elfutásait. Vártam azt, hogy a Herceg, (szerintem) minden idők legjobb vkp-ja végre pályára lépjen. Ehelyett ma mit kell néznünk? DM hasra esik a labdában, mert nem tudja követni a saját cseleit, Özil 10-ből 5-ször nem tudja lekezelni a labdát, mert vagy átcsúszik a talpa alatt, vagy el sem éri, mert jobb lába nincs, ballal meg lehetetlen odaérni. Redondo helyett meg nézhetjük a tuniszi herceget, aki fut, mint Overdose, vágtat ide-oda a pályán. Mindig úton van, de soha nem ér oda szerelésnél... Én hasonlót akarok újra látni, persze az említett úriemberekhez hasonló játékosok nem nagyon vannak, de a szép játékot lehet hozni nélkülük is. Erre Mourinho nem képes. Ha ehhez Ancelotti kell, akkor jöjjön Ő. A Milannal is tudott szép focit játszatni, a PSG meccsei sem éppen nézhetetlenek, sőt... Pedig aztán van 1-2 kutyaütő abban a keretben.

Befejeztem, mert már elég hosszú lett, pedig lenne még mit írni.

szerk.:
Sok pénzt tennék rá, hogy Isco-t fogjuk megvenni a nyáron.
Valamiért én is így gondolom, hogy Ő jönni fog, de nem tudom mit látnak benne. Semmi extra nincs a gyerekben...

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 24., szerda 10:27

Nem lesz itt se Draxler, se Bale, se Reus... Sok pénzt tennék rá, hogy Isco-t fogjuk megvenni a nyáron.

+ Amíg nincs edzőkérdés letisztázva, addig ne várjunk érkezőket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég