Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 2., kedd 0:28

amúgy a spurs hova költekezik ennyire? asszem vettek valami csatárt is ha jól rémlik valami vasVilla vagyki.. :mrgreen:(lehet hülyeség és csak Gundel verte belém tegnap :D ) most Paulinho még 20ért.. és ha jól tudom Bernardról is élénken érdeklődnek.. Talán levente költi béla árát? :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 2., kedd 0:12

A Corinthians sportigazgatója megerősítette, hogy Paulinho, akit a Real Madriddal is többször szóba hoztak, jövő évben a Tottenham csapatában folytatja. Az angol csapat megközelítőleg 20 millió euróért igazolja le a brazil középpályást.
Hát róla is lemaradtunk. Szerintem hatalmas lehetőség van benne, fiatal, box to box és olyan távoli lövései vannak h pjí... és ahhoz képest sok gólt is szerez. Majd egy-két év múlva mehet megint a vágyakozás, a sírás meg a 30+ milliókkal dobálózás érte, mint most Vidalnál, hogy ez az egyre unszimpatikusabb Villas-Boas - Levy -Tottenham in general trió elengedje.. Jól igazolt a Tottenham.
Vidal, Pogba, Paulinho kilove ... egyertelmuen Kondogbia lesz a befuto szerintem ...
:roll: remek lesz majd Kondogbia... nulla.
de egy iranyito jellegu KP (Gundogan, Verratti) még mindig kellene ... Xabi Alonso egymaga arra a posztra kevés lesz 3 fronton ...
Verratti off, Gündogan meg szerintem csak rosszat hall a Madridról Dortmundban. Meg el is p*csztak minket a BL-ben, kb. azt gondolhatja, mint Hummels, "minek a váltás, amikor itt is nagyon jó."
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. július 1., hétfő 23:51

torjack írta:
Egyébként röhej, hogy egy Vidalt is hozni lehetett volna csont nélkül tizenpár milláért 2 éve ( a Juve asszem 12M körül fizetett) de akkor nem kellett. Most meg már késő bánat.
Ezt is a valahavoltviláglegjobbja edzőnek köszönhetjük. Nem kellett, mert volt egy istencsászárt Khediránk.

Mai napig nem tudom, nem értem, fel nem bírom fogni, hogy mi a sz_t sz_rt látnak benne Spanyolországban. Valaki elmagyarázhatná, mert nekem ehhez kevés az agysejtem. :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2013. július 1., hétfő 23:53-kor.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 1., hétfő 23:30

h3x0r írta:
Cobra11 írta:Én nem engedném el Coentrao-t, most is jól jött mikor Marcelo sérült volt és az megtörténhet bármikor.
Ráadásul nem csak balhátvédként bevethető (legalábbis szerintem).
Pont az a baj vele, hogy CSAK balhatvedkent bevetheto. A vedelem kozepen nem tud jatszani, jobb oldalt sem, tamadasban keves, szoval bal tamadokent se, max 4-3-3-ba a kozepso harmas bal oldalan, de oda remelem hozunk masokat. Eleg nagy luxus egy 20 millios jatekost a padon tartani, foleg ugy, hogy csak egy poszton bevetheto..
De mivel lenne jobb, ha eladnánk 20 millióért és 12-ért vennénk helyette egy gyengébb játékost?
Az a 8 millió ezen a szinten nem biztos, hogy megéri a minőségi visszaesését. (bár nem ismerem ezt a gyereket, akit rebesgetnek)
Coentrao amúgy szélsőként kezdte, így nem mondhatjuk, hogy csak egy poszton használható, bár én biztos, hogy nem tenném máshová. Pont jó ez így, hogy van egy támadószellemű Marcelonk és mellette egy védekezőbb Coentrao.
Ha nem lenne a csapatnál, én sem mondanám, hogy igazoljuk le, de így sajnálnám, ha eladnánk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 1., hétfő 23:13

Cobra11 írta:Én nem engedném el Coentrao-t, most is jól jött mikor Marcelo sérült volt és az megtörténhet bármikor.
Ráadásul nem csak balhátvédként bevethető (legalábbis szerintem).
Pont az a baj vele, hogy CSAK balhatvedkent bevetheto. A vedelem kozepen nem tud jatszani, jobb oldalt sem, tamadasban keves, szoval bal tamadokent se, max 4-3-3-ba a kozepso harmas bal oldalan, de oda remelem hozunk masokat. Eleg nagy luxus egy 20 millios jatekost a padon tartani, foleg ugy, hogy csak egy poszton bevetheto..

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 23:06

Vidal, Pogba, Paulinho kilove ... egyertelmuen Kondogbia lesz a befuto szerintem ... de egy iranyito jellegu KP (Gundogan, Verratti) még mindig kellene ... Xabi Alonso egymaga arra a posztra kevés lesz 3 fronton ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 1., hétfő 23:05

mér van olyan érzésem h most a tottenham visz el egy egész jó középpályást..apróért.. akit nem akarunk mert 'szart' se ér éééés majd aztán jövőre mindenki őt akarja itt látni? persze tudom ezt sokan nem így érzik..(még)
Üdv a Real Madridnál :D


Majd 2 év múlva megpróbáljuk 40 milláért...

Egyébként röhej, hogy egy Vidalt is hozni lehetett volna csont nélkül tizenpár milláért 2 éve ( a Juve asszem 12M körül fizetett) de akkor nem kellett. Most meg már késő bánat. Lehetne említeni Yaya Tourét 2007-ből, vagy Essient 2005-ből...

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 1., hétfő 22:42

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Szerintem még nem, u21ben se volt nagy szám. Maradjon ő még csak a PSG-ben és fejlődjön fokozatosan, mert itt könnyen megéghetne még.
Én láttam a Barca ellen és pár bajnokin. Nekem tetszett, amit produkált.
Az U21-ben viszont csak a döntőn láttam, ott tényleg semmi extrát nem hozott.
Ezért megértem, Kerlon, hogy hagynád még a PSG-nél, de ahogy a tendencia mutatja, a teljesen bevált, kiforrott játékosokat egyszerűen nem lehet manapság leigazolni. Lehet, hogy jobban jár, ha a franciákkal marad, és lehet tényleg így növi ki magát klasszissá DE akkor szinte biztos, hogy nem is húz majd Real mezt.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 22:29

mér van olyan érzésem h most a tottenham visz el egy egész jó középpályást..apróért.. akit nem akarunk mert 'szart' se ér éééés majd aztán jövőre mindenki őt akarja itt látni? :mrgreen: persze tudom ezt sokan nem így érzik..(még) :D
bennem is dolgozik egy kis félelem..
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 1., hétfő 22:25

Gábe írta:http://www.goal.com/en/news/584/brazil/ ... ll-move-to

na Paulinho se lesz Real játékos :)
mér van olyan érzésem h most a tottenham visz el egy egész jó középpályást..apróért.. akit nem akarunk mert 'szart' se ér éééés majd aztán jövőre mindenki őt akarja itt látni? :mrgreen: persze tudom ezt sokan nem így érzik..(még) :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 1., hétfő 22:23

R.M.C.F írta:Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Szerintem még nem, u21ben se volt nagy szám. Maradjon ő még csak a PSG-ben és fejlődjön fokozatosan, mert itt könnyen megéghetne még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 1., hétfő 22:21

http://www.goal.com/en/news/584/brazil/ ... ll-move-to

na Paulinho se lesz Real játékos :)
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 1., hétfő 21:54

Biztos jó ez a verratti,meg minden,de azért látta valaki már focizni valami komolyabb banda ellen? Én egy mecsen láttam,akkor is utolsó emberként elpasszolt egy sima átadást az ellenfél centerének,aki köszönte szépen és........nem rúgta be. De mondjuk tényleg ügyes.......de elég lehet ide?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 1., hétfő 21:07

A francia PSG labdarúgócsapatától megszerzett új madridi vezetőedző, az olasz Carlo Ancelotti fiatal honfitársát, Marco Verrattit vinné magával új állomáshelyére, a Realhoz. A mundodeportivo.com már azt is tudni véli, hogy a madridiak Xabi Alonso személyében vezéráldozatra is hajlandóak lennének.
:coffee:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 1., hétfő 19:59

Én nem engedném el Coentrao-t, most is jól jött mikor Marcelo sérült volt és az megtörténhet bármikor.
Ráadásul nem csak balhátvédként bevethető (legalábbis szerintem).

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 1., hétfő 19:36

Jim írta:felesleges balhátvédet venni
Nacho (Arbeloa) megfelelő cserének
úgysem fognak sokat játszani
Te lattad Arbeolat tegnap, na azt a teljesitmenyt osszad el 5-el és megkapjuk Arbeola balhatved teljesitmenyet. Nacho sem jobb baloldalt. Kell oda vki Marcelo moge.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 1., hétfő 19:19

felesleges balhátvédet venni
Nacho (Arbeloa) megfelelő cserének
úgysem fognak sokat játszani

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. július 1., hétfő 19:16

Azért EZ se semmi.

Idézem:
"Nehéz összehasonlítani Pirlót és Modricot, mivel két teljesen különböző játékosról van szó. Modric sokkal dinamikusabb, szinte már nem is számít középpályásnak, míg Pirlo a pálya közepén tud a legjobban játszani." - fogalmazott Ancelotti, aki ezekkel a szavaival gyakorlatilag elismerte a Juve huszonegyese iránt tanúsított érdeklődését.
Csak én nem fedeztem fel a logikát benne, hogy megállapítja Carlo, hogy más poszton játszanak, azzal miért ismerne el bármit is? :D Természetesen nulla forrásmegjelölés, akár csak említés szintjén is :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 1., hétfő 19:13

schranzer írta: Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
:lol: :lol: :lol:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 1., hétfő 19:08

Realista24 írta:
Ancelotti: "Higuaín távozott, Benzemáért és Di Máríáért több klub is érdeklődik.Én komolyan figyelek 1-2 játékost.Balenak külön örülnék."
Forrás?
Sajnos en nem kovetek ilyen olyan spanyol ujsagos weboldalakat, ugyhogy csak Facebookon dobta ki a "Friss Foci Hírek" oldal ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég