OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 26., szerda 13:07

Múlt héten volt egy hsz-em itt, és utána kaptam pár kedves üzenetet, ami jól esett, ezért kedvet kaptam egy kicsit ahhoz hogy leirjak egy régi eseményt a magyar történelemből amit 10-ből 9 magyar abszolút nem ismer, pedig a fennmaradásunk volt a tét, és sikerrel is abszolváltuk a dolgot.
Most délután lesz egy kis időm, szóval gondoltam pötyögök egy kicsit az én kis 13 éves szintű írásstílusomon. Nekem megéri, mert olyasmit írok, amiben ugyan nincs személyes érdekem, nem reklámozok semmit, abban viszont van közvetve érdekem, érdekünk, hogy kicsit tisztában legyünk a múltunkkal.

Rohadtsok érdekes történetünk van, én abszolút nem lebecsülve a többit néztem ki egyet, aminek főszereplője Árpád vezérünk, arra szeretnék kicsit rávilágitani, hogy mennyire "badass" volt a mi ősapánk 72 évesen... de nem tudom mennyire van itt rá igény, érdekel bárkit? Vagy zavar? Csak azért kérdezem mert egy kicsit terjedelmesebb ha normálisan le akarom írni, és ha zavar akkor nem erőltetem. :D

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. augusztus 25., kedd 19:37

akárhány embernél látok ilyen idióta sapkát, ugyanúgy nagy a fejére.
Mármint kicsi nem ?
Ha nagy a sapka akkor lötyög az ember fején , ha kicsi akkor áll úgy mint Jesén .
Bár lehet hogy az egy normál sapka csak neki nagy a feje . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 25., kedd 19:24

Azt hiszem megidéztek. :coffee:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 25., kedd 19:23

Akkor lehet az én fejem tartály méretű, de rajtam jól áll. Nem mint a kedves spanyolon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 25., kedd 19:15

Norbii írta:ezzel mondjuk pont nincs gond nagyítva. Meg úgy alapjáraton se szerintem. viszont mikor felteszi a kétszer nagyobb sapkákat..na az borzalmas.;d
Mindenki ezt írja, hogy kétszer nagyobb sapka... akárhány embernél látok ilyen idióta sapkát, ugyanúgy nagy a fejére. Ennek ez a lényege. Nem ő hord nagyot, maga a sapka ennyire ótvar.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 25., kedd 19:06

ezzel mondjuk pont nincs gond nagyítva. Meg úgy alapjáraton se szerintem. viszont mikor felteszi a kétszer nagyobb sapkákat..na az borzalmas.;d

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 25., kedd 19:04

Valakinek egy jó avatar nem kell? :lol:

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2015. augusztus 25., kedd 18:57

En múlt héten kezdtem az S0S-ben
vizsgázott ott valaki, tapasztalatok?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 25., kedd 0:47

Ha úgy írogatnák a neten, akkor ma már valószínű nem működne, pedig 10 éve biztos megy. Valószínű random bemondásra sem dobálják úgy az ajánlatot.
De a pont Pest határán kívül esik, így elég népszerű sok távolabbi lakosnál is. Az egyik ember a Balatonról jött, gondolom a közelben nem volt neki iskola. :lol:
Beszélgettem, és celebek is nagy számmal járnak oda. Szerintem elég felkapott lehet a gyorsjogsit akarók körében. Én is ott tervezem letenni a c,e-t majd.
Egyszer vittem valakit oda, elég nagy iskolának tűnt. Meg modernnek is. Szigorú, és pontos is mindenben, ami nem tartozik a vezetéshez. Időpontok, kresz, más szabályok stb.
Olyan sok vizsgabiztos nincs régiónként, ott konkrétan ismerték mindegyiket, meg előre mondták, hogy ez jön. Szegények meg olyan jól keresnek, egyik se fogadná el.
Láttam olyat is, amíg vártam, hogy kiesett a pénz a pontozó lapok közül. :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 23:45

nmate írta:
Anyaka írta:Miért nem olyan helyen vizsgáztok, ahol garantált a siker? Pesten van egy-két hely, ahol nagyjából alapár közelében ez lefutott, és izgalom sincs. Mellette nagyon komoly az oktatás is.
Akkor oszd meg mik ezek a helyek.
Már mindegy nekem, de azért engem is érdekelne. Annyit tudok, hogy a nagyobb autósiskolákat kerülni kell, mint például a Csigavér. Én egy kőbányai kis iskolánál a Dekmárnál csináltam, korrekt volt minden. Viszont a vizsgán úgyis a vizsgáztatótól függ, hogy átmész-e vagy sem. Nem hiszem, hogy le van zsírozva, hogy kik mennek vizsgáztatni egyes iskoláknál.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 24., hétfő 23:37

Anyaka írta:Miért nem olyan helyen vizsgáztok, ahol garantált a siker? Pesten van egy-két hely, ahol nagyjából alapár közelében ez lefutott, és izgalom sincs. Mellette nagyon komoly az oktatás is.
Akkor oszd meg mik ezek a helyek.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 24., hétfő 23:31

Miért nem olyan helyen vizsgáztok, ahol garantált a siker? Pesten van egy-két hely, ahol nagyjából alapár közelében ez lefutott, és izgalom sincs. Mellette nagyon komoly az oktatás is.

Én már nem emlékszem a vizsgámra, de elsőre átmentem hiba nélkül. Egyet azért beszólt a vizsgabiztos, hogy miért nem használom a középső tükröt. Mondjuk előtte mondta, hogy már átengedett. De nem akartam rá már reagálni, hogy azért, mert a nagy feje kitakarja, amit látnom kéne, mivel ugye középen ül, azt meg minek nézegessem, vezetés szempontjából inkább csak hátráltatott volna.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 23:14

kelemen.istvan írta:Pláne most, ahogy hallom: eltörölték a rutin vizsgát? Mi a bánatos radai rossebért?! :( Szerintem az kimondottan hasznos volt. :hmmm:
Én már rutin nélkül csináltam, viszont lehet hasznosabb, hogy így végig normális parkolóban gyakorolunk igazi autóknál, nem csak bóják között. Egyébként elég stresszes, hogy már vissza a tanpálya felé megy az ember vizsgán és akkor még 3 parkolást csináljon meg, plusz ugye a vizsga közben egy megfordulás. Első vizsgámon egy ívben kellett megfordulnom egy 4 sáv+villamos úton, már kezdtem hülyén érezni magam, hogy egy perce várom, hogy elfogyjanak az autók :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 24., hétfő 22:38

Az enyém egyazegybe P.Krisz, csak annyi hogy nem borítottam rá az asztalt. Már készültem azelőtt való nap rá, aztán kiderült hogy befolyásos pali az öreg és az életbe nem lett volna jogsi ha agyonverem őt, nem sokon múlott de aztán fújtam egyet és másodikra sikerült.
Amúgy meg nálam sem volt se esti vezetés se autópálya(mivel az nálunk nincs is :lol: :mrgreen: ) parkolást is nehezére esett megmutatni annak a kommunista majomnak, pfejj de gyűlöltem.
Ja meg nálunk román rendőrökkel van a vizsga, úgyhogy ne sírjatok a vizsgabiztosok miatt. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. augusztus 24., hétfő 22:24

miro írta:Srácok,egyik ismerősöm Pécsen gondolkozik hogy autóvezetést oktatónak (vagymi :mrgreen: )szeretne tanulni.
Érettségije van,23 éves,szóval ezek nem akadályok.
Viszont,valaki tud erről valamit,tőlem kérdezett,de én passzoltam,gondolta beírom ide,hátha valaki..
Hogy működik ez,megéri-e megcsinálni,van e buktatója stb.. :hmmm:
Előre is :agree: :agree: :agree: !
Ha jól csinálja, és kellően türelmes, akkor megéri.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. augusztus 24., hétfő 21:41

Falun nőttem fel, 12 évesen már autókezelést gyakoroltam, 14 évesen már vezettem a faluban, 16-7 évesen már a közeli megyeszékhelyen. Utána már mentem is jogsira. Sok gondom nem volt se az oktatómmal, se a vizsgákon :D Nagyon sokat számít, hogy az embernek vannak-e alapjai. Pláne most, ahogy hallom: eltörölték a rutin vizsgát? Mi a bánatos radai rossebért?! :( Szerintem az kimondottan hasznos volt. :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. augusztus 24., hétfő 21:23

Realista24 írta: +1, egész végig szopatott, azt mondja vegyek pluszban órákat, mondtam vesz a facom :lol: :lol: nem tetszett neki. nem vezettem se este, se autópályán, se nem tudom még mi a kötelező, erre befirkálta és aláíratta velem. Mellette maszekoltunk rendesen.
Az én oktatóm egyben az iskola tulaja is volt . Az elmélet fél áron volt hirdetve , amikor fizetni kellett azt mondja kevesen voltunk marad a teljes ár . Felhivott hogy menjek vezetni , várok rá 1 órát , felhívom hol van erre Ő , másik városban van és Én ne kérjem számon hogy mit-mikor csinál . De ami a legjobb hogy olyan szókincse volt a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!buzi , köcsög , fasz , kurva anyád , kinyírlak , nála a dícséret volt .
Egy ideig tűrtem a szart aztán burult az íróasztala .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 24., hétfő 21:04

nálam az oktató minden járókelőt lecigányozott, leordított, a nála tanulót leanyázta. mondjuk aztán bocsánatot kért, de azért akkor is.. :lol: lakott területen kívül meg elaludt akkor tapostunk a gázra. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 21:03

ziro4vr írta:Engem rossz sávváltás miatt meghúztak elsőre :mrgreen: Mondta a faszi hogy olyan jól elvagyunk, jöjjek még egyszer. Másodikra aztán már ízi volt. :lol:
Én meg bealudtam egy lámpánál. :lol: (nyilván pont nekem kellett elsőnek lenni. :mrgreen: ) Mondjuk mindegy volt, mert az a tag mindenképpen megbuktatott volna. Már vizsga előtt, amikor az oktatóm megnézte, hogy ki lesz a vizsgabiztos, akkor rázta a fejét. Egyszerűen mindenbe belekötött. Az is baj volt neki, hogy 50-el mentem. wtf...

Érdekes, mert 1 héttel később hibátlanul vezettem és lett meg a jogsi. Szóval érdekes. Ja, hogy akkor már egy normális ember volt a vizsgabiztos... ohh. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 24., hétfő 21:00

Jajj ezek a plusz órák...engem nem akart lehúzni az öreg, de mondta, hogy nyáron az elég rövid shortokban vezető csajoknak azért szokta ajánlani, na nem azért. :lol: Tipikusan az az "iparág" ahol akadnak sztorik rendesen.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég