Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. július 2., kedd 12:39

MorataMartin írta:Fabinho, aki idén a Castilla jobbhátvédje volt 1 évre kölcsönbe a Monacóhoz igazolt.
nem fizettük ki érte az opciót ? :ozil: szép...

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 2., kedd 11:39

Fabinho, aki idén a Castilla jobbhátvédje volt 1 évre kölcsönbe a Monacóhoz igazolt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 2., kedd 11:11

Songtól sem fostunk be tavaly, amikor odament.
R.M.C.F-nek az, hogy Song nekünk tavaly jobban kellett volna, mint a Barcanak, mivel nálunk az a poszt hiányposzt volt (még mindig az), míg a katalánoknál nem, és páran ezen sajnálkoztak, hogy Unico ezt nem látta, úgy jött le, hogy máris világverő gárdának kiáltották ki a Barcat a kameruni érkezése miatt, akit amúgy top játékosnak tartanak, stb. Magyarul picit ferdített a dolgon, hogy az jobban igazolódjon a kis teóriájához, miszerint a fórum 90%-a hülye, akit a média az orrán fogva vezet. Ha pedig emiatt valaki felszólal, elintézi egy "kinek nem inge..." válasszal.
Emellett természetesen sok érdekes dolgot ír, amiben igaza van, kevés azon emberek egyike, akinek a mondanivalójában felfedezhető némi saját gondolat is. Nem mintha azzal baj lenne, ha valaki máshonnan merít ihletet a véleményéhez.
de itt sokan top vkp-zik...
Nekem máshogy dereng a tavalyi nyár. Top VKP már tavaly is Yaya és Vidal volt (én pedig azon anyáztam, hogy a Juve megszerezte Pogbát ingyen). Biztos páran ide sorolták Songot is, de a többség csak simán szívesen látta volna, mert nem volt drága, és hiányposztra érkezett volna, a Barcában pedig egyértelműen a padra igazolták.
Merci Zizou!

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 2., kedd 11:05

Pont hogy az én szavaimat forgatják ki.......és ha azt írják itt sokan hogy song mondjuk egy jó üzlet ha leigazoljuk,azzal még együtt is tudnák talán érteni,de itt sokan top vkp-zik...
mert számukra az...nem értem mért gyökér aki máshogy vélekedik, mint Te

nék :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 11:00

Tudom, hogy nagyszerű érzés vezető megmondóembernek lenni,
Nem neked címeztem a "mélyebb" részét,csak Te írtál róla,általában ami itt megy arra gondoltam,elnézést....a tiéd csak egy példa volt.
Egyébként nem vagyok megmondó,főleg nem vezető és nem is vágyok rá....nem igazán tud a nagy többség azonosulni a véleményeimmel,nagyon ellenkedve fogadják......hülyének is néznek mint a neymaros barca topicos véleményemnél is,de a többi is hasonló,modric,bael,song,capello,raul stb.....
De nem sértődöm meg.....tanulok akitől lehet.
Nem kell itt a hülye duma, hogy mi lett volna ha a Barca veszi meg és hasonlók, Songtól sem fostunk be tavaly, amikor odament. Mivel nagy rá az esély, hogy megint kiforgatod a szavaimat újra leírom. Szerintem jó üzletet kötöttünk volna, ha leigazoljuk
Pont hogy az én szavaimat forgatják ki.......és ha azt írják itt sokan hogy song mondjuk egy jó üzlet ha leigazoljuk,azzal még együtt is tudnák talán érteni,de itt sokan top vkp-zik... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 2., kedd 10:50

Amíg nem "kelt el" egy átlagos semmilyen játékos volt ........ most már megvették,felfelé megy az ázsiója.
Azt nem is merem már megkérdezni pár alaktól,mi lett volna ha a barca veszi meg? Akkor topvkp? És ajánlották volna hogy nézzek corinthians meccseket....
Tudom, hogy nagyszerű érzés vezető megmondóembernek lenni, de ne általánosíts. Az elmúlt időkben szerencsére volt alkalmam elég komolyan követni a brazil ligát, így a Corinthians-t is, és nekem ott jó játékosnak tűnt. Persze a nagy többség a KK-n hallott róla először, ahol vagy bejött valakinek, vagy arra alapozza, hogy "átlagos semmilyen" játékos, hogy őt mutatta a kamera nagyjából összesen 20 percig a két hét alatt, amiből 8 perc a góljainak ismétlése és az ünneplése volt........ Nem kell itt a hülye duma, hogy mi lett volna ha a Barca veszi meg és hasonlók, Songtól sem fostunk be tavaly, amikor odament. Mivel nagy rá az esély, hogy megint kiforgatod a szavaimat újra leírom. Szerintem jó üzletet kötöttünk volna, ha leigazoljuk. Pont, ennyi, nem mondom, hogy "next Vidal" meg ilyenek, csak szerintem jobb megoldás lett volna a KP-ra Khedira szenvedése helyett, vagy Kondogbia helyett, akiről még annyit sem lehet tudni, amennyit egy játékosról le lehet szűrni egy 5 meccses Konföd. kupán. Nyilván ha a marca teleszórta volna az újságot Paulinhos cikkekkel az elmúlt négy hétben akkor a fórum fele most sírna, hogy nem igazoltuk le, így most az van, hogy "nem ismerem, de biztos csicska".
Ennyit számít egy 3-0ás győzelem
:taps: erről beszéltem.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 2., kedd 10:47

ericco írta:
Gerr90 írta:Ráadásul nem is ez volt a hsz lényege, hanem, hogy messze van az értéke a kivásárlási árától, a játéka pedig attól, amit én a Real Madridban szeretnék végre már látni.
Pont erre utaltam, hogyha érdeklődünk egy játékos után, és felmerül az ára, vagy épp van kivásárlási ára, egyből jöttök, hogy ez sok, mert a transfermarketon csak fele annyit ér. Hát pont, hogy nem az az oldal határozza meg egy játékos árát. Ha a Real hajlandó kifizetni 30 milliót érte, akkor annyit ér, ha nem ér annyit, úgysem fizetik ki. A Ferrari és a Škoda is autó, és az előbbi a technikai paraméterek mellett azért is 50x drágább, mert van nem kevés olyan ember, aki ezt az összeget hajlandó kifizetni. Az, hogy Illaramendi jó üzlet volt-e, az majd úgy is hónapok, évek múlva fog kiderülni. Ettől függetlenül kétlem, hogy 30 milliót adnánk érte, ha valós az érdeklődésünk.
Az oldal nem ármeghatározásra jó, de arra mindenképp, hogy jelezze egy játékos fejlődésének mértékét, ütemét és ezek lecsapódását az értékére nézve. Ezen felül valamilyen szinte, ahogy Realista is jelezte, az iránta való érdeklődés tükrében is el-elmozdul az adott skálán. Akár a marketingértéket is ide vehetjük, mint faktort.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem akármiért nem 30 milliót ír ott a neve alatt.
15 millióig még nem nézném rossz szemmel a leigazolását, bár boldog sem lennék tőle, viszont fölötte kifejezetten rossz döntésnek érzem.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 2., kedd 10:40

Brillírozott? Mert én főleg a sárga lapjaira emlékszem
Thiago és Isco mellett a spanyolok legjobbja volt és Idén a szárnyaló Sociedad vezére.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 2., kedd 10:35

Pedig én is olvastam olyan kommenteket más oldalon,hogy ha a Realnak esze lenne akkor Illaramendit vennék meg,mert jól játszott nagyon. :hmmm:
Di Mariat ha vinni akarják a németek akkor Güngdogán bizniszbe bele vagy szépen fizessenek érte normálisan.Remélem nem adjuk oda 20-25 millió alatt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 2., kedd 10:33

Gerr90 írta:Ráadásul nem is ez volt a hsz lényege, hanem, hogy messze van az értéke a kivásárlási árától, a játéka pedig attól, amit én a Real Madridban szeretnék végre már látni.
Pont erre utaltam, hogyha érdeklődünk egy játékos után, és felmerül az ára, vagy épp van kivásárlási ára, egyből jöttök, hogy ez sok, mert a transfermarketon csak fele annyit ér. Hát pont, hogy nem az az oldal határozza meg egy játékos árát. Ha a Real hajlandó kifizetni 30 milliót érte, akkor annyit ér, ha nem ér annyit, úgysem fizetik ki. A Ferrari és a Škoda is autó, és az előbbi a technikai paraméterek mellett azért is 50x drágább, mert van nem kevés olyan ember, aki ezt az összeget hajlandó kifizetni. Az, hogy Illaramendi jó üzlet volt-e, az majd úgy is hónapok, évek múlva fog kiderülni. Ettől függetlenül kétlem, hogy 30 milliót adnánk érte, ha valós az érdeklődésünk.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 2., kedd 10:25

Gerr90 írta:Az aktuális piaci viszonyokat nézve a 20 még akár reális lehet, csak szomorú. Én 15-nél többet semmiképpen nem adnék érte. Épp nézegettem a transfermarkton, ott is csak a torna után dobták meg az árát. Nem is értem miért?
Nem egy világbajnokságon brillírozott, hanem az u21-ben.
Brillírozott? Mert én főleg a sárga lapjaira emlékszem :hmmm:

Mondjuk a hőn áhítptt Verratti sem valami fényes: 0 assist, legtöbb (3) sárga lap, top3 szabálytalankodó (11).

Persze nem lehet túl nagy következtetéseket levonni a dologból.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 2., kedd 10:24

ericco írta:
Épp nézegettem a transfermarkton
Mikor fogjátok már fel, hogy az az oldal egyáltalán nem mérvadó? Egy játékos árát nem a statisztikák határozzák meg, hanem a kereslet-kínálat görbe. Minden játékos annyit ér, amennyi hajlandó érte kifizetni az érdeklődő.
Senki nem mondta, hogy CSAK ott néztem, és csak onnan ismerem. Persze, ha egy-egy félmondatot ragadunk ki a kontextusból, úgy ferdül a kép. Ráadásul az ott található adatokat is lehet úgy értelmezni, hogy hasznosak legyenek. Nem azt mondom, hogy ha ott x összeget ír, akkor az kőbe van vésve. Nem!
Viszont a tendenciákat érdemes figyelni, azok teljességgel reálisak.
Ha átfogó elemzést akarsz végezni egy játékosról úgyis a meccseit kell megnézned.
Ráadásul nem is ez volt a hsz lényege, hanem, hogy messze van az értéke a kivásárlási árától, a játéka pedig attól, amit én a Real Madridban szeretnék végre már látni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 2., kedd 10:22

Hát róla is lemaradtunk. Szerintem hatalmas lehetőség van benne, fiatal, box to box és olyan távoli lövései vannak h pjí... és ahhoz képest sok gólt is szerez.
25 évesen még a brazil bajnokságban futkorászni szerintem nem akkora ajánlólevél, hogy hasra kelljen esni, meg amúgy is; a góljai ellenére a Konföderációs Kupán sem voltam tőle elájulva (játékban)! :roll:
Vidal, Pogba, Paulinho kilove ... egyertelmuen Kondogbia lesz a befuto szerintem ... de egy iranyito jellegu KP (Gundogan, Verratti) még mindig kellene ... Xabi Alonso egymaga arra a posztra kevés lesz 3 fronton ...
A Marca címlapján Illarramendi szerepel, akinek a leigazolását jóváhagyta Ancelotti, kivásárlási ára 30 millió euró, nem feledkeztünk meg Kondogbia-ról és Gündogan-ról sem.
Ahogy mohaola kolléga is írja; jelenleg (Marca, Punto Pelota) úgy néz ki, hogy idén Illarra és Kondogbia; jövőre pedig Gündogan érkezik! :hmmm: Személy szerint én ezt most aláírnám! :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 2., kedd 10:19

Mikor fogjátok már fel, hogy az az oldal egyáltalán nem mérvadó? Egy játékos árát nem a statisztikák határozzák meg, hanem a kereslet-kínálat görbe. Minden játékos annyit ér, amennyi hajlandó érte kifizetni az érdeklődő
Higu értéke 10 nap alatt ugrott 5 milliót :lol: A háttere, hogy egyik nap még a Juve volt érte versenyben 22-25 millió körül összeggel, aztán írtak az Arsenal 30 milliós ajánlatáról, és rögtön megemelték. Ennyire kell komolyan venni ezt az oldalt. Látható, hogy valamennyire követik a piacot, de túlságosan le akarják egyszerűsíteni a dolgot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 2., kedd 10:15

Épp nézegettem a transfermarkton
Mikor fogjátok már fel, hogy az az oldal egyáltalán nem mérvadó? Egy játékos árát nem a statisztikák határozzák meg, hanem a kereslet-kínálat görbe. Minden játékos annyit ér, amennyi hajlandó érte kifizetni az érdeklődő.
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 2., kedd 10:11

Gaborone1 írta:Illarramender: Valaki aki tényleg ismeri a gyerek játékát, legyen olyan kedves és mondja el, hogy milyen ez a srác ennyi pénzért. 30 millio ejró így ismeretlenül sok érte sztem is, de mondjuk innen indul az alkudozás, MI mondjuk 15-öt és akkor 20-22-ért a mienk. Az reális lehet??
Az aktuális piaci viszonyokat nézve a 20 még akár reális lehet, csak szomorú. Én 15-nél többet semmiképpen nem adnék érte. Épp nézegettem a transfermarkton, ott is csak a torna után dobták meg az árát. Nem is értem miért?
Nem egy világbajnokságon brillírozott, hanem az u21-ben.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 2., kedd 10:11

Gaborone1 írta:Illarramender: Valaki aki tényleg ismeri a gyerek játékát, legyen olyan kedves és mondja el, hogy milyen ez a srác ennyi pénzért. 30 millio ejró így ismeretlenül sok érte sztem is, de mondjuk innen indul az alkudozás, MI mondjuk 15-öt és akkor 20-22-ért a mienk. Az reális lehet??
Szerintem nem nagy szám a gyerek, sokkal többet érnénk egy Gündogannal vagy egy Thiagoval.
És ezt a 30 milkát biztos nem fizetjük ki érte.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 2., kedd 10:09

Egyébként röhej, hogy egy Vidalt is hozni lehetett volna csont nélkül tizenpár milláért 2 éve ( a Juve asszem 12M körül fizetett) de akkor nem kellett. Most meg már késő bánat. Lehetne említeni Yaya Tourét 2007-ből, vagy Essient 2005-ből...
Értem én, hogy a szomszédé mindig jobb, mindig zöldebb, DE ami néha itt megy az valami brutális.
Paulinhoról tegnap estig szerintem maximum 1-2 ember beszélt elismerően, rossz véleményt viszont rengeteget olvashattam róla, most meg a világ lúzerei lettünk, amiért nem igazoltuk le, és esetleg beérjük egy "nulla" Kondogbiával?
Történik nem tudom hány száz vagy ezer igazolás, még a topcsapatok szintjén is jelentős mennyiség, naná, hogy jó pár nagyon bejön, könnyű utólag kiválasztani azokat. De szerintem tudnék mondani én is néhány olyat, amire azt lehet mondani, hogy hú de jó, hogy nem ide jött...
Ezzel szépen mellélőttél! Sandro idén klasszis teljesítményt hozott le Spursben
Ha tavasszal nem sérül le, meglett volna nekik a BL hely is
Ez így van. Nagyot szívtak a sérülésével, az egyik legjobbuk volt addig.

Illarremendi...Amikor láttam, nekem erősen lassúnak tűnt, és a fizikai felépítése sem olyan, hogy ezt ellensúlyozni tudja. Gondolom labdabiztos, meg jól elpasszolgat, de 24 éves lesz, és van vagy 50 elsőosztályú meccse...Azért ez nekem kevés, hiába vannak későn érő emberek.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 2., kedd 10:08

30 nagyon sok érte. Szerintem 15-20M körül hozható lenne. Én hoznám. Tökéletes megoldás Alonso mellé, akitől szép lassan átveheti a stafétát.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. július 2., kedd 10:03

Illarramender: Valaki aki tényleg ismeri a gyerek játékát, legyen olyan kedves és mondja el, hogy milyen ez a srác ennyi pénzért. 30 millio ejró így ismeretlenül sok érte sztem is, de mondjuk innen indul az alkudozás, MI mondjuk 15-öt és akkor 20-22-ért a mienk. Az reális lehet??


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég