Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 2., kedd 14:25

tubatibi írta:ha már ennyire "rohadt" unalmas, akkor majd ne legyen baj,hogy Khedira kezdő,mert a kp-s igazolás nem érkezett meg az előszezon kezdetére, és a csupaszív,kihajtom a belem edzésen khedira lesz a kezdő jövőre is.
és ha mondogatjátok, az segít a helyzeten?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 2., kedd 14:25

Mondjuk én sajnálom, hogy nem szereztük meg végleg Fabi nhot, amikor láttam úgy tűnt, hogy van benne fantázia... :|

Gündogánt meg nyomjuk csak...Az a szöveg már nem állja meg a helyét, hogy Lewát is elveszítették, egyébként is visszakapta a Dortmund Sahint finoman szólva is barátságos áron. Persze a játékos akarata is kérdéses, nem úgy beszélt, mint aki nagyon tiplizni akarna még idén.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 2., kedd 14:22

ateeemadrid írta:
13 nap múlva kezdődik az előszezon, mi meg sehol nem vagyunk...van egy Isconk.
Ne sírjatok már, könyörgöm, rohadt unalmas. :)

Nacho, Carvajal, Casemiro, Jesé, Isco, Morata ... Így is bőven előreléptünk, ráadásul július eleje van. Még hozunk 1 vagy 2 kpt, és 1 csatárt és meg is vagyunk. Kondogbia, Gündogan/Illaramendi, Suarez és kész.
Okosan csináljuk, végre nem eszetlenül szórjuk a pénzt, persze akik az értelmetlen sztárigazolásokért várják a nyarat azoknak most csalódniuk kell.
ha már ennyire "rohadt" unalmas, akkor majd ne legyen baj,hogy Khedira kezdő,mert a kp-s igazolás nem érkezett meg az előszezon kezdetére, és a csupaszív,kihajtom a belem edzésen khedira lesz a kezdő jövőre is. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 2., kedd 14:18

13 nap múlva kezdődik az előszezon, mi meg sehol nem vagyunk...van egy Isconk.
Ne sírjatok már, könyörgöm, rohadt unalmas. :)

Nacho, Carvajal, Casemiro, Jesé, Isco, Morata ... Így is bőven előreléptünk, ráadásul július eleje van. Még hozunk 1 vagy 2 kpt, és 1 csatárt és meg is vagyunk. Kondogbia, Gündogan/Illaramendi, Suarez és kész.
Okosan csináljuk, végre nem eszetlenül szórjuk a pénzt, persze akik az értelmetlen sztárigazolásokért várják a nyarat azoknak most csalódniuk kell.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 2., kedd 14:15

Realista24 írta:
A 35 millió € viszont rohadt sok érte, hihetetlen, hogy abból az országból 30 alatt képtelenség igazolni
Azt is írják, hogy a minket illető 50%-al csökkentenénk, ami Garayból jár, meg belevonnánk Coentraót is, ha kell.
De mennyire jó játékos? Pontosan mi a posztja a középpályán belül? Kihez hasonlítanátok a csapaton belül, vagy a közismertebb focisták közül?
Semmit nem tudok róla, talán egy alkalomra emlékszem, amikor láttam játszani, de nem maradtak meg momentumai.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 2., kedd 14:13

Jó játékos ez a Matic?Valaki követte a játékát? Megéri megvenni, előrelépés?Segít minket a BL győzelemhez?

Eléggé lappanganak a hírek most.... :/


13 nap múlva kezdődik az előszezon, mi meg sehol nem vagyunk...van egy Isconk. :argue:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 2., kedd 14:08

A 35 millió € viszont rohadt sok érte, hihetetlen, hogy abból az országból 30 alatt képtelenség igazolni
Azt is írják, hogy a minket illető 50%-al csökkentenénk, ami Garayból jár, meg belevonnánk Coentraót is, ha kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 2., kedd 14:05

R.M.C.F írta:Sajnálom,ha nem értik sokan én miről beszélek itt
Értem, de te nem érted, hogy nem a tartalommal van a gond, hanem a körítéssel, ahogy itt a fórum nagy részét kisiskolásnak állítod be, akiket a gonosz Gundelék, Hegyiék az orruknál fogva vezetnek, és még véletlenül sem azért tartják XY játékost jónak, mert látták őt játszani párszor. Ezek az emberek pedig csak simán nem értenek veled egyet, és nekik is ugyanúgy megvan a joguk a véleményükhöz. A Song példához visszakanyarodva, tavaly az összes fórumozó között volt egy kisebb csoport, aki top VKP-nek tartotta, idén te ezt már úgy tálalod, hogy rajtad kívül szinte mindenki ezt szajkózta, és végül neked lett igazad. Én csak helyreraktam a dolgokat, hogy a fórumon a többség nem topnak tartotta, hanem 18 millióért elfért volna a keretben simán, nálunk pedig fel sem merült, mert az első számú opció arra a posztra maradt Khedira.
Mourinhónak és Ancelottinak is ugyanarra a játékosra fáj a foga. Portugál lapok szerint a Benfica középpályását, Nemanja Maticot szemelte ki mind a két edző. A Record és az A Bola 35 millió euró körülire becsüli a 24 éves játékos árát, akiért a Chelsea és a Real Madrid mellett a Monaco is harcba száll.
Róla pedig a Benfica szurkolói ódákat zengenek. Nagyon nem akarják, hogy valamelyik nagy kivesse rá a hálóját. Már a Kassában sem tartották ügyetlen gyereknek, sőt. Eligazolt a Chelseabe, és úgy néz ki, Portugáliában ért be.
A 35 millió € viszont rohadt sok érte, hihetetlen, hogy abból az országból 30 alatt képtelenség igazolni :roll:
Merci Zizou!

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 13:59

pavel írta:"Sajnálom,ha nem értik sokan én miről beszélek itt.........aki nem érti,annak hiába magyarázom,mert nem fogja tudni,aki érti(vannak páran) azoknak örülök."

vagy esetleg nem ért vele egyet! hmmm...?? :hmmm:
én értem amit írt, én is írtam már párszor hogy mindig az a jó aki másnál van mindig az a jó csatár aki rúgott egy mester hármast
csoda hogy fredet még nem akarja megvenni a fél fórum

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 2., kedd 13:55

mondjuk ha beválik Carvajal semmi szükség Fabinhora sztem...
meg a c csapatos Llorente sem rossz játékos

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. július 2., kedd 13:50

"Sajnálom,ha nem értik sokan én miről beszélek itt.........aki nem érti,annak hiába magyarázom,mert nem fogja tudni,aki érti(vannak páran) azoknak örülök."

vagy esetleg nem ért vele egyet! hmmm...?? :hmmm:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 2., kedd 13:33

Sajnálom,ha nem értik sokan én miről beszélek itt.........aki nem érti,annak hiába magyarázom,mert nem fogja tudni,aki érti(vannak páran) azoknak örülök.
Van hogy értem,néha nem,de szarosnyócosztályal nem én vagyok itt a legmenőbb koponya... :mrgreen:
Ezt a Song gyereket amúgy magam sem tartottam olyan nagyra,nem rossz futballista,de hogy ő oldotta e volna meg a kp problémánkat,azt kétlem.Kicsit nekem Kondogbia is ilyesféle feeling,csak nyilván a franszia árban azért jobb opcion.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 13:21

felfedezhető némi saját gondolat is
:lol: :lol: :lol:
úgy jött le, hogy máris világverő gárdának kiáltották ki a Barcat a kameruni érkezése miatt, akit amúgy top játékosnak tartanak, stb. Magyarul picit ferdített a dolgon, hogy az jobban igazolódjon a kis teóriájához, miszerint a fórum 90%-a hülye, akit a média az orrán fogva vezet. Ha pedig emiatt valaki felszólal, elintézi egy "kinek nem inge..." válasszal.
Még mindig ferdítés.......nem ezt mondtam,hanem itt TÖBBEN TOP VKP-zták,onnantól azonnal hogy a barca meg vette...... :lol: :lol:
Mint ahogy a legtöbb játékos akit más klub vesz meg az egyből jobb.......ez egy általánosan elterjedt szokás,erre szerettem volna a figyelmet felhívni.
Nekem máshogy dereng a tavalyi nyár.
Akkor rosszul dereng.......top vkp-zták,ezen nevettem sokat,engedelmetekkel......sokan támadtak be érte,hülyéztek.
De ez van.....mindig tanulok valamit....ez fontos.
Nem mintha azzal baj lenne, ha valaki máshonnan merít ihletet a véleményéhez.
Továbbra sem egy nyelvet beszélünk,az ihlettel semmi bajom nem lenne.......a probléma a más véleményének átvétele holott előtte 2 héttel még más volt a harci kiáltás.
:-*

Sajnálom,ha nem értik sokan én miről beszélek itt.........aki nem érti,annak hiába magyarázom,mert nem fogja tudni,aki érti(vannak páran) azoknak örülök.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 13:18

ezt nem tudtam :( ,akkor bocsánatot kérek

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 2., kedd 13:13

Úszómester írta:
DavieS írta:Egész korrekt ez az előszezon - Mou azért e téren tanult a hibájából
még jó hogy már nem ő az edzőnk :D
De ezt még ő állította össze.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. július 2., kedd 13:09

DavieS írta:Egész korrekt ez az előszezon - Mou azért e téren tanult a hibájából
még jó hogy már nem ő az edzőnk :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 2., kedd 13:07

Írtam már,hogy Paulinho számomra egy talány.Van hogy ragyogó neccseket hoz le,gólokkal,meg van,hogy úgy eltünteti magát a köv. meccsen mint David Copperfield a szabadságszobrot...Ez igaz mind a válpgatottra,mind a corinthiansra...(mert én is szoktam nézni)
Na szóval,ha átmegy europaba,akkor lehet hogy a teljesítménye kiegyenlìtődik jó irányba,de az is lehet hogy aztán nem viszi semmire.Az a pénz,amit a spurs kiadott érte,igazából nem sok,nagyot nem bukhatnak vele.

Veratti meg olyan nekem,mint másnak Kondogbia(nen egy poszt,félreértés elkerülése végett mondom)csak lehet hogy én is többet látok benne,mint ami.De azok a mélységi passzok,labdatartás,amiket én láttam tőle,engem meggyőzött.Kicsit olyan Pirlos feeling,modernabb kivitelbe.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 2., kedd 12:59

Egész korrekt ez az előszezon - Mou azért e téren tanult a hibájából - normális csapatok ellen zajlik majd a felkészülés, nem a hukkmukk ázsiai bóhoc csapatok ellen.. :roll:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. július 2., kedd 12:39

MorataMartin írta:Fabinho, aki idén a Castilla jobbhátvédje volt 1 évre kölcsönbe a Monacóhoz igazolt.
nem fizettük ki érte az opciót ? :ozil: szép...

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 2., kedd 11:39

Fabinho, aki idén a Castilla jobbhátvédje volt 1 évre kölcsönbe a Monacóhoz igazolt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég