Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 20:47

Ez már átment komolytalanba,inkább kiszállok ebből.
Sajnálom ha tévedtél Zidane-nal együtt. Ha olyan lenne, mint amilyet írtál, akkor tavaly címet védünk a BL-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 20:45

Semmi fejlődés nem volt benne, még Angliában sem, ugyanazt tudta mindig, futni, futni és futni, majd egy nagyot belekúrni a labdába.
Csak egyre nagyobb teret engedtek neki
Ez már átment komolytalanba,inkább kiszállok ebből.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 20:42

Simán csinálná ezt, simán azt, így megb@ckodja a védőket, meg úgy, csak éppen most ez van, vagy az van.

Semmi fejlődés nem volt benne, még Angliában sem, ugyanazt tudta mindig, futni, futni és futni, majd egy nagyot belekúrni a labdába.
Csak egyre nagyobb teret engedtek neki. Ez pedig inkább az akkori edzőjének az érdeme és nem az övé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 20:37

ziro4vr írta:Hagyjuk már az aranylabdát, torz, nem reális fokmérő. Vagy akkor beszélgessünk mondjuk Owenről is. :lol:

Bale a pl-ben a legjobb lehetne, hozzá teszem az a hozzáállása már rég nincs ami ehhez hozzá segíthetné. A spanyol ligában nem lenne soha a legjobb, de a potenciál megvolt benne ezt továbbra is tartom, hogyha más nem egy kanadai táblázaton top3ra,és hogy több mint hasznos ember legyen.
Simán,sőt....ha azt a mentalitást hozta volna,és nem ezt a bl győztesben vagyok,én vagyok az egyik legjobb(se),akkor ma max arról beszélnénk hogy kinek szimpatikus és kinek nem az ahogy bek***rja a védőket....bale-ben simán benne volt hogy óriásit ad a csapatnak,simán verné a védelmeket,többször lenne egy az egyben a kapuval szemben mint bárki más,minden meccsen ott lenne a gólpassz benne egy elfutás,vagy egy betörés után.....nagyon lehetett volna vele fogni,de valahogy visszafejlődött 5 évet kb. Pedig pont azért voltam mellette,mert állandó volt a fejlődési üteme,törés nélkül,évről évre jobb és jobb lett.......itt meg mint akit megcsaptott a kóboráram.

Én nem értem,de már ne is akarom. Aki nem teszi oda magát 1000 el ebben a csapatban,annak fel is út,le is út.

Viszlát bájgúnár.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 29., szombat 20:20

numberone1 írta:Nekem meg az elso szezonja sem volt annyira pozitiv. Rengeteget onzoskodott mar akkor is.
Jó hát ezt már embere válogatja... Elég vaskosan bennevolt a bl menetelésünkben és a kupagyőzelmünkben is.Csúcsforma nem volt de nálam az bőven pozitív volt, a kontráink nagyon ültek vele, meg ugye akkor ment a bbc sztárolás is.Ha csak annyit hozott volna tavaly nem maradunk trófea nélkül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 29., szombat 20:19

dzsi91 írta:Azért Káká-hoz hasonlitani elég meredek, nála még drenthe is nagyobb nyomot hagyott bennem.Bale-nek legalább az első szezonja pozitív volt.
Kakánál legalább fel lehetett hozni a sok sérülést, meg azt, hogy csak azért jött ide, mert a Milan nagy kulimászban volt anyagilag. Bale egészséges, a Real elvileg álmai csapata és mégis tolja a bullshitet már 1 éve.

Bukta mindkettő.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 29., szombat 20:16

Nekem meg az elso szezonja sem volt annyira pozitiv. Rengeteget onzoskodott mar akkor is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 29., szombat 20:13

Azért Káká-hoz hasonlitani elég meredek, nála még drenthe is nagyobb nyomot hagyott bennem.Bale-nek legalább az első szezonja pozitív volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 29., szombat 20:10

Hagyjuk már az aranylabdát, torz, nem reális fokmérő. Vagy akkor beszélgessünk mondjuk Owenről is. :lol:

Bale a pl-ben a legjobb lehetne, hozzá teszem az a hozzáállása már rég nincs ami ehhez hozzá segíthetné. A spanyol ligában nem lenne soha a legjobb, de a potenciál megvolt benne ezt továbbra is tartom, hogyha más nem egy kanadai táblázaton top3ra,és hogy több mint hasznos ember legyen.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 29., szombat 20:09

Galacticos írta:egy igazi parasztgyerek ez a bale esküszöm.
:lol: :lol: :lol:



Kíváncsi leszek, hogy ma hol fog játszani. Ugye, ha esetleg Ronaldo a csatár, akkor mehet a baloson, középen Isco, jobboson James. Viszont szerintem James lesz balon, Isco jobbon és Bale meg szenved tovább középen....

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 29., szombat 20:06

Anyaka írta: Itt egy példa.
a jobbhátvéd ramost, lyoni senkiházi szélsők is szopatták évről évre. nem mérvadó.
Anyaka írta:Már csak belegondolva is, Bale, és aranylabda. Mintha a trójai falovat indítanák a Kincsemben.
azért még lehet.. mármint ki tudja itt biztos nem.
de ha vmelyik pl csapatba bejön és blt nyernek, és cé meg messi kifut akkor ő biztos szarrá lesz sztárolva.
akkoriban meg kicsit erősebb volt a felhozatal cannavarro.. a kisujjába több játékintelligencia volt mint balebe valaha is lesz. egy igazi parasztgyerek ez a bale esküszöm, erőből, ami a csövön kifér.
de már ezt is elfelejtette.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 29., szombat 20:02

hehe írta:
R.M.C.F írta:100x többre képes.lehetett látni a PL ben. Nem véletlen lett ott olyan sikeres és eredményes.
többre képes, ha van hely.

tyierri anri szindróma.
átlagnál picivel jobban képzett futóbolondok, akikre 20 év múlva senki sem emlékszik.
T.H, mint egyszerű futóbolond? Meg melyik Arsenal-os nem fog rá emlékezni 20 év múlva? Konkrétan legenda ott. :lol: Henry a spanyol ligában sem volt ennyire flopp, mint Bale, köszönhetően, hogy van agya a focihoz. Itt egy példa. :mrgreen:
Meg technikásabb is, mint a walesi valaha is lesz. Illetve a kapáslövésekben talán az egyik legjobb volt akkoriban. Azért nem lett nagyobb egyéni karrierje, mert az Arsenal sem volt kiemelkedő, legalábbis nemzetközi szinten kivéve 2006-ban, ha akkor nyernek, és mondjuk egy Cannavaro VB nem létezett volna szerencsétlenségére, akkor Aranylabdás lenne.

Már csak belegondolva is, Bale, és aranylabda. Mintha a trójai falovat indítanák a Kincsemben. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 29., szombat 20:00

R.M.C.F írta:Számtalan gólt vagy extra megoldást mutatott nem nagy területen is.
de azóta elhitte hogy tud.
elhitte hogy ő aranylabdás lesz, elhitte hogy ő lesz az új cristiano ronaldo és elhitte hogy nélküle kb nincs real madrid.
holott egy senki a klubtörténelmében, egy lábjegyzetbe szerepelhet, azon kívül meg sportszakmailag az egyik legnagyobb bukása a klubnak, mert most így hirtelen nem tudom eldönteni hogy kakánál vagy most sültünk nagyobbat de sztem most, mert mourinhonak legalább volt annyi fasza hogy leültette meg kirakta a keretből.

istenem de boldog lennék ha eligazolna, fel nem foghatom hogy hogy a picsába épülhet egy nyár alatt így le egy pali aki a legjobb korban van. és a legviccesebb h azon a nyáron ugye vb volt és a sztárok nem voltak a felkészülési szezonba sokáig, bale meg villogott, cipelte a csapatot, vezér volt. futurearanylabdásnak meg mindennek kikiáltottuk, hogy talán most átveszi ronaldotól a csapatot.. nevetséges.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 29., szombat 19:41

főleg a kihagyott ziccereknél.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 19:40

hehe írta:
R.M.C.F írta:100x többre képes.lehetett látni a PL ben. Nem véletlen lett ott olyan sikeres és eredményes.
többre képes, ha van hely.

tyierri anri szindróma.
átlagnál picivel jobban képzett futóbolondok, akikre 20 év múlva senki sem emlékszik.
Számtalan gólt vagy extra megoldást mutatott nem nagy területen is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 29., szombat 19:39

Lehet, h ennyi volt Bale-ben. Nekem az utolso angliai eveiben mar onzonek tunt, aki mar akkor atesett a lo tuloldalara. Ezt mar az elso Realos eveben is megfigyeltem, h csak egyedul CR-nek passzolt a tobbi szituban elonzoskodte. Most mar CR-nek sem. Szerintem ez mar nem itt kezdodott, hanem meg a Szpurszos idoszakaban...de majd GT kijavit ha ez nem igy van.
tyierri anri
Henry azert sokkal jobb volt, mint Bale.

Ronaldo utan(joval lemaradva) a legjobb csatar volt...szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2015. augusztus 29., szombat 19:42-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. augusztus 29., szombat 19:39

Realista24 írta:Bale es Cr egyaránt gyengék.
Balenek a jövőjében, Crnek a múltjában lehet bízni. Aztan majd kiderul.
,,Hát maga megbolondult, hát maga megbolondult, hogy mindent kétszer mond, kétszer mond?" :mrgreen:
Én a jelent akarom, nem érdekel a múlt az már elmúlt, a jövő meg még nem történt meg... most kell teljesíteniük, nem tegnap és nem holnap. Ma!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 29., szombat 19:36

Bale es Cr egyaránt gyengék.
Balenek a jövőjében, Crnek a múltjában lehet bízni. Aztan majd kiderul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 29., szombat 19:35

R.M.C.F írta:100x többre képes.lehetett látni a PL ben. Nem véletlen lett ott olyan sikeres és eredményes.
többre képes, ha van hely.

tyierri anri szindróma.
átlagnál picivel jobban képzett futóbolondok, akikre 20 év múlva senki sem emlékszik.
Kép
Kép
Kép

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 29., szombat 19:35

Akkor hol erzi jol magat?
Angliában. Ott szerintem újra nagy király lehetne. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég