Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. augusztus 31., hétfő 17:29

Én nem igazán értem most ezt a nagy Navas szeretet itt a fórumon. Mármint hogy szegény játékossal hogy kicsesszük és hasonlóak...27 évesen aprópénzért egy spanyol kiscsapatban küzdött a kiesés ellen...Nem hülye az összes nagycsapat, hogy egy top kapust nem hozott volna el onnét már régen nevetséges összegekért. Ezek azért nem feltétlenül véletlenek. Remek bravúr kapus, kiscsapatzban már bizonyított is, de messze nincs olyan státuszban, hogy miatta férle kéne tenni De Gea-t, aki már jóideje a legmagasabb szinten játszik és bizonyít. És némi plusz is neki, hogy a spanyol válogatott kapusa. Valószínűleg az edzésen se lehetetlen neki gólt rúgni, különben kézzel-lábbal tiltakozna mindenki az ellen, hogy mást hozzunk.
Mélységesen egyetértek. Az más kérdés, hogy ami az elmúlt években a kapus "eltakarításokat" illeti nos nem épp szépségdíjas megoldások, de remélhetőleg ez a sorozat idén nyáron végre végleg lezárul.
újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
A Real Madrid hozta volna, a MU. és Van Gaal keménykedett ideáig valahol teljesen érthető módon; akárhonnan nézzük ez egy újabb presztízs veszteség az angolok részéről, kerül amibe kerül De Gea.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2015. augusztus 31., hétfő 17:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:25

Navas nem lesz kezdo jatekos a Realban, mert menni fog, ha van esze. Azon par heten, amig De Gea nem lesz jatekra kesz, majd ved Casilla. Kb 1 honap alatt, talan oktober elejere osszerakhatnak egy kapust, akinek nem volt eloszezonja, egy honapja nem vedett eles meccsen. Oktober 4. Atletico Madrid-Real Madrid, talan jatekre kesz lesz addigra, bar nem hiszem.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 17:22

Anyaka írta:
BBeno írta:újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
Kell a sztár.
Aki csak küzd, és végzi rendesen a munkáját az nem jó. Ezért nincs utánpótlása a Real-nak, és nem is lesz.
De Gea-ban bőven van bakira való hajlam néha, remélhetőleg nagy izgalmában nem azzal kezdi a pályafutását, mert akkor kitör a madridi polgárháború. :lol:
Sose volt, sose lesz. Bezzeg a Barca...mint most is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 17:20

Navast nem lesz nehez uberelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 31., hétfő 17:12

újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
Én nem igazán értem most ezt a nagy Navas szeretet itt a fórumon. Mármint hogy szegény játékossal hogy kicsesszük és hasonlóak...27 évesen aprópénzért egy spanyol kiscsapatban küzdött a kiesés ellen...Nem hülye az összes nagycsapat, hogy egy top kapust nem hozott volna el onnét már régen nevetséges összegekért. Ezek azért nem feltétlenül véletlenek. Remek bravúr kapus, kiscsapatzban már bizonyított is, de messze nincs olyan státuszban, hogy miatta férle kéne tenni De Gea-t, aki már jóideje a legmagasabb szinten játszik és bizonyít. És némi plusz is neki, hogy a spanyol válogatott kapusa. Valószínűleg az edzésen se lehetetlen neki gólt rúgni, különben kézzel-lábbal tiltakozna mindenki az ellen, hogy mást hozzunk. Carvajal még saját nevelés is, mégis simán hoztunk egy jó drága védőt mellé.

Ha végül nem jön De Gea, akkor megkapja az esélyt Navas, a tavalyihoz képest előrelépés lesz mindenképpen.
De én nagyon nem látom, hogy mit kéne rajta sajnálni, jó sok pénzért dolgozhat az egyik legnagyobb klubban. És ha végül idén sem ő lesz a kezdő játékos, akkor az jó eséllyel nem véletlen.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:05

Toky írta:
Vosztok írta:Kivancsi vagyok a szurkolok reakciojara oktoberben, mikor palyara lep. Az Atleticos mult nem jo ajanlolevel. (tudom-tudom Raul)
Raúl az utánpótlásunkban is lehúzott pár mérkőzést, és fiatalon jött. Sosem játszott az AtMa kezdőjében. Szóval egy picit sántikál ez az összehasonlítás. :)
A lenyeg az Atleticos mult :D Raulnak esze agaban se lett volna a Realba jonni, ha nem szunik meg akkoriban az Atletico aktualis utanpotlasprogramja. B-)
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. augusztus 31., hétfő 17:03

Vosztok írta:Kivancsi vagyok a szurkolok reakciojara oktoberben, mikor palyara lep. Az Atleticos mult nem jo ajanlolevel. (tudom-tudom Raul)
Raúl az utánpótlásunkban is lehúzott pár mérkőzést, és fiatalon jött. Sosem játszott az AtMa kezdőjében. Szóval egy picit sántikál ez az összehasonlítás. :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 31., hétfő 17:00

Szerintem pontosan tudták hogy jönni fog De Gea, ezért is hozták Casillat. Ha egy évet marad De Gea a muban akkor még jobban magára haragítja a szurkolókat perez abban az esetben ha Keylor lenyom egy korrekt szezont. De gea pedig menet közben szépen mellőztetve lett a kezdőből. Egy év száműzés egy 23 éves elit gknak nem pont kedvező. Keylorral meg nyilván közölték a helyzetet.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 17:00

Most mar csak az hianyzik, hogy Perez eladja Benzemat :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 31., hétfő 16:57

BBeno írta:újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
Kell a sztár.
Aki csak küzd, és végzi rendesen a munkáját az nem jó. Ezért nincs utánpótlása a Real-nak, és nem is lesz.
De Gea-ban bőven van bakira való hajlam néha, remélhetőleg nagy izgalmában nem azzal kezdi a pályafutását, mert akkor kitör a madridi polgárháború. :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 31., hétfő 16:55

csak nem bírta ki perez. :mrgreen:
én végig az érkezése mellett voltam, úgyh nem bánom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 16:54

Kivancsi vagyok a szurkolok reakciojara oktoberben, mikor palyara lep. Az Atleticos mult nem jo ajanlolevel. (tudom-tudom Raul)
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 16:52

újabb fekete pont perez mellett ha elhozza ddg-t. nincs rá szükség már. idén már nincs. leírtam kismilliószor miért nem. nyár elején kellett volna casillas után egyből. csóri navas végig melózta az előszezont. nem ment el az Gold Cupra .(persze sérült volt...nem hiszem el. ) most nem ment el a válogatott összetartásra. és nem kicsit jól védett. a másik casilla aki szerepet nem kapott még.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 31., hétfő 16:51

dannen írta:
A DDG-ügy lezárult, hamarosan a hivatalos bejelentés is jöhet. Most Navas és a MU között folynak (nem része a DDG-üzletnek)
hát én nem bánom, jöjjön, de hatalmas elvárások lesznek itt vele szemben. navas god modeben tolta az elmúlt két meccsen, ez a minimum szint amit ddg-től elvárok. navast meg sajnálom, ha így lesz, jobban, mint lopezt anno.
Nem neked célzottan írom.

-előre látom hogy a károgók kikezdik ha véletlen majd benéz valamit, úgy hogy 2 csapat létezik ahol nem lenne alap kezdő (BM és Chelsea)
-majd megy a rinya az áráról, hogy jaj de drága (engem ez hidegen hagyott mindig, piaci nem így működik. kereslet-kínálat találkozik azt cső)
-évek óta sír mindenki hogy nincs jó kapusunk, most lesz végre :)

Mikor Keylort megvettük, sokan írták (szerintem jogosan) hogy Keylor bravúr kapus, és sokszor nehéz helyzetbe hozza saját magát azzal, hogy rossz helyre üti ki, és a figyelmet csak az ugrabugrálásával meg pár parádés védésével vonja magára.

Igazából már előre látom (nevet nem írok, pedig tudnék :lol: ) azt a 3-4 ember aki majd állandóan fent fogja tartani a vitát ha DDG egy aprót is hibázik ,és majd csupa hipotézissel próbálja igazolni magát. Meg az orbitális hülyeségeit. Csak sajnos DDG-be máshogy nem is lehet belekötni nagyon, csak az árába. De kíváncsian várom a károgók egyéb véleményeit. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2015. augusztus 31., hétfő 16:52-kor.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 31., hétfő 15:57

Mindenki Aguerot akarja a facebookon, csak epp abba nem gondolnak bele, hogy akkor valakit el is kell adni, mert Kunt nem kapnank meg 80-90 millo euro alatt. Mivel Bale es szerintem James iserinthetetlen, igy szegeny Karim az egyetlen, aki igazi erteket kepvisel. Ha Wenger betol egy 60 millo euro +-os ajanlatot, akkor szerintem jon Aguero.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. augusztus 31., hétfő 15:52

Na mi a helyzet a piacon? Lesz ma DDG vagy sem?

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 31., hétfő 15:31

Realista24 írta:
gólvonal írta:A La Decima filmet leadták már? Ha igen, vissza lehet nézni?
Real Appon fent van. menü-La Decima menü, és ott van. 10/10.
A hivatalos oldalon, vagy vmi más helyen nem lehet megnézni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 15:27

gólvonal írta:A La Decima filmet leadták már? Ha igen, vissza lehet nézni?
Real Appon fent van. menü-La Decima menü, és ott van. 10/10.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 31., hétfő 15:11

A La Decima filmet leadták már? Ha igen, vissza lehet nézni?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 31., hétfő 10:54

Realista24 írta:
Kerlon írta:Kovacicnál Perez olyat nyilatkozott, hogy a klub házirendjében van, hogy ne közöljenek részleteket a szerződésekről, szóval inkább a második.
Amit én olvastam, (angol változat) ott az van, amit írtam. Természetesen a hiba lehetősége fennáll.
Feltehető, hogy hivatalosan ezt mondta, de valakinek elkotyogta a monacói.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég